Süütu

Reede 28 . juuni 21.30

Proven Innocent © 2019 Fox and its related entities. All rights reserved.
Süütu

Järgmine ülekanne teles

 1. Pühapäev 23 . juuni kell 17.20

  Avaosa (E01 - H01)

 2. Pühapäev 23 . juuni kell 20.45

  Avaosa (E01 - H01)

 3. Reede 28 . juuni kell 21.30

  Avaosa (E01 - H01)

Kokkuvõte

Alahinnatud advokaadibüroo püüab annulleerida vääraid süüdimõistvaid kohtuotsuseid eriti järeleandmatu naise eestvedamisel, kes sai kuulsaks, kui ta mõisteti valedel alustel kõmulises mõrvajuhtumis süüdi.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Avaosa

  +

  Maailmas pole kedagi teist, kes mõistaks vääralt süüdimõistetud inimese vabastamise tähtsust nii hästi kui Madeline. 18-aastaselt mõisteti Madeline ja ta vend Levi valedel alustel süüdi kõmulises mõrvajuhtumis, mille tagajärjel sai Madeline’ist kurikuulus meediakuju, üldtuntud isik ja osaline üldsust raputanud sündmuses. Madeline juhib advokaadibürood koos oma partneri Easy Boudreau’ga, sama advokaadiga, kes aitas tal pärast 10 vanglas veedetud aastat sealt vabaneda. Madeline’i meeskonda kuulub ka uurija Bodie Quick ja teabevahetuse korraldaja Violet Price, kes juhib taskuhäälingu saateid, mis annavad igast juhtumist ülevaate. Paljud peavad teda...

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 23 . juuni kell 17.20
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 23 . juuni kell 20.45
  Kanalil Fox Life
 • 2

  Tõekoorem

  +

  Madeline’i meeskond taasavab vägistamisohvri Tamara Folsomi juhtumi, kes on ebaõiglaselt mõrvas süüdi mõistetud. Lisaks Tamara juhtumile peab Madeline Levit kaitsma, kes satub sekeldustesse, ent kui Madeline Levi mineviku kohta saladuse avastab, pole ta Levi süütuses kindel. Easy pingutab, et era- ja tööelu vahel tasakaalu luua.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 30 . juuni kell 17.20
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 30 . juuni kell 20.35
  Kanalil Fox Life
 • 3

  Alaealise ülestunnistus

  +

  Easy kogudus palkab Madeline’i meeskonna, et aidata William Hurstonit, kes mõisteti 14-aastaselt sunnitud ülestunnistuse alusel mõrvas süüdi. Bellows maksab Rosemary pere abil Madeline’ile kätte. Williami juhtum on Easyle väga südamelähedane ja ta üritab oma teismelise pojaga suhet taastada. Madeline leiab Rosemary mõrvajuurdluse kohta uue juhtlõnga.

 • 4

  Häbistavad üksikasjad

  +

  Kui Madeline otsustab kaitsta Sarah Bukharit, kes mõisteti oma vastsündinud lapse mõrvamise eest 25 aastaks vangi, peab Easy valima, kas jääda truuks oma usule või õigesti käituda. Gore Bellows üritab jätkuvalt Madeline’i advokaadikarjääri hävitada. Madeline avastab juhtlõnga, mis aitab tal tõele sammu võrra lähemale pääseda.

 • 5

  Oma risti kandma

  +

  Kui valgete ülemvõimu pooldaja anub, et Madeline’i meeskond aitaks tema ebaõiglast süüdimõistmist tühistada, ei suuda meeskond otsustada, kas meest aidata või mitte. Madeline kavatseb mehe süütust tõestada oma meeskonna vastuseisust hoolimata. Bellows seisab silmitsi eetilise dilemmaga ja peab süüdistuskampaanias olulise otsuse langetama. Levi otsustab hetke ajel uurida, kes lavastas ta Rosemary surmas süüdi.

 • 6

  Põrgutriinu lugu

  +

  Madeline’i meeskond otsustab esindada tüdrukut, kes on oma ema mõrvamises süüdi mõistetud. Madeline on täielikku sasipuntrasse sattunud. Samal ajal, kui ta üritab Bellowsit peatada ja Dylaniga suhet hoida, avastab ta endise klassikaaslase kohta ka põrutava uudise.

 • 7

  Elu ja surm Ida-Clevelandis

  +

  Madeline reisib üheskoos inimõigusaktivisti Amina Jacksoniga selleks et vanglast vabastada Davon Watkins, kes on politseiniku tapmise eest surma mõistetud. Madeline üritab ka Levit taaskord plindrist päästa. Bellows ja Sanchez kaaluvad, kas Madeline’i ja Levi juhtumit taasavada.

 • 8

  LGBT õiguste eest võitlema

  +

  Madeline’i meeskond üritab vabastada transseksuaali Cindy Whitmani, kes mõisteti valedel alustel oma sõbra ja aktivisti Vanessa mõrvas süüdi. Külalisnäitleja ja NPRi saatejuht Ira Glass osaleb Violeti taskuhäälingu saates. Bellowsi uusim süüdistuskampaania juht leiab Rosemary mõrvajuhtumi kohta uusi tõendeid. Sõpradest inspireerituna võtab Madeline omaks osa oma identiteedist, mida ta oli siiani pere eest varjanud.