Staar

Star © 2017-2018 Fox and its related entities. All rights reserved
Staar

Järgmine ülekanne teles

 1. Pühapäev 20 . jaanuar kell 01.25

  See pole läbi (E04 - H02)

 2. Pühapäev 20 . jaanuar kell 02.10

  Parim mänedžer võitku (E05 - H02)

 3. Pühapäev 20 . jaanuar kell 02.55

  Teesklemine (E06 - H02)

Kokkuvõte

See on lugu kolmest andekast lauljast, kes soovivad uut algust ja võimalust saada staariks. Teel edu poole tuleb aga murda läbi kõrilõikajalikust muusikaärist.

Episoodid

 • 1

  Võitja võtab kõik

  +

  Endiselt Hunteri surma tagajärgedega tegeledes näeb Star vaeva, et bänd oma albumi väljaandmiskuupäeva paika saaks.

 • 2

  Ebakindel

  +

  Neiud saavad karmi äratuse, kui plaadifirma uus juht Ayanna nõuab, et nad oma imago ümber teeksid, et firma teiste andekate artistidega konkureerida.

 • 3

  FUA… Head ööd!

  +

  Neiud valmistuvad teleesinemiseks muusiku Noah Brooksiga ning saavad teada, et selle asemel, et olla üks kahest peaesinejast, on nad hoopis taustalauljad.

 • 4

  See pole läbi

  +

  Neidudel on suurepärane võimalus plaadifirma peol esineda, aga see satub ohtu, kui nad kuulevad uudist, et Ayanna palkas Rachel Wellsi (Paris Jackson) firma uueks sotsiaalmeediastrateegiks.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 20 . jaanuar kell 01.25
  Kanalil Fox Life
 • 5

  Parim mänedžer võitku

  +

  Ayanna legendaarsest plaadiprodutsendist isa (külalisnäitleja Richard Roundtree) külastab Midtowni ning tuletab oma tütrele peagi meelde, kui palju ta peab perekonna heakskiidu nimel vaeva nägema.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 20 . jaanuar kell 02.10
  Kanalil Fox Life
 • 6

  Teesklemine

  +

  Ayanna peab pärast traagilist politseiintsidenti Midtowni maine kiirelt taastama. Tüdrukud püüavad kõigest väest veenda tuntud artist Joyce Shereed neil ühes oma laulus osaleda laskma.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 20 . jaanuar kell 02.55
  Kanalil Fox Life
 • 7

  Getosümfoonia

  +

  Star muutub lõpuks armukadedaks, kui Noah ja Alex nii stuudios kui ka väljaspool seda rohkem koos aega veetma hakkavad. Ayanna tõstab ootamatult esitluse ettepoole, andes nii kõigile valmistumiseks ainult kaks nädalat.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 27 . jaanuar kell 01.15
  Kanalil Fox Life
 • 8

  Jagatud maja

  +

  Kuigi Carlotta naudib Maurice’iga aja veetmist, on tema perekond talle endiselt kõige olulisem ja miski ei saa teda neid kaitsmast takistada.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 27 . jaanuar kell 02.05
  Kanalil Fox Life
 • 9

  Kõrgpunkt

  +

  Esitluse aeg on käes – Midtowni artistid peavad oma raske töö ette näitama ja tõestama, et neil on võitmiseks vajalik olemas. Selle käigus pannakse sõprussuhted proovile; mõned rikutakse ja mõned luuakse.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 27 . jaanuar kell 02.55
  Kanalil Fox Life
 • 10

  Tuhast tõusmine

  +

  Surmaga lõppenud tulekahju muserdab Carlottat. Kui ta üritab end kokku võtta, ilmuvad ootamatult kohale ta ema proua Christine ja õde Cassie. Samal ajal proovib Star varjata oma armukadedust ja tundeid Noah’ vastu ning Gigi otsustab Take 3’le osutada teene, mis võib nad uuesti kaardile panna.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 3 . veebruar kell 01.25
  Kanalil Fox Life
 • 11

  Vii see kirikusse

  +

  Räppar Quavo palgatakse Midtown Soundi, millest Noah, kes ihub ühise mineviku tõttu talle jätkuvalt kirvest, tekitab draama. Angeli pere saladused avalduvad ta ema Paola (külalisstaar Alani „La La“ Anthony) naasmisega.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 3 . veebruar kell 02.20
  Kanalil Fox Life
 • 12

  Unistajad

  +

  Räppar Quavo palgatakse Midtown Soundi, millest Noah, kes ihub ühise mineviku tõttu talle jätkuvalt kirvest, tekitab draama. Angeli pere saladused avalduvad ta ema Paola (külalisstaar Alani „La La“ Anthony) naasmisega.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 3 . veebruar kell 03.05
  Kanalil Fox Life
 • 13

  Edasi liikumine

  +

  Midtown Soundi artistide Take 3 ja Noah Brooksi vahel tekib tuline võitlus, kui nad võistlevad ihaldatud lindistuse pärast, mida produtseerib tööstuse üks suurim produtsent. Kui Paola ja Jahil räägivad oma keerulisest minevikust, meenub neile palju erinevaid mälestusi.

 • 14

  Peale esinemist on järelpidu

  +

  Maurice kutsub kohale oma vana sõbra ja piirkondliku promootori Natalie (külalisesineja Meagan Good), et aidata Midtown Soundi artistidel kuulsust koguda. Nende esimese kollektiivse esinemise ajal tekib artistide vahel võistlemine ja kadedus.

 • 15

  Lase headel aegadel jätkuda

  +

  Järgmisena ootab Midtown Soundi artiste ees planeeritud esinemine Geiparaadil New Orleansis, kuid kui nad lukustatakse turvaohu tõttu suletud ruumi, peavad nad oma probleemidega tegelema hakkama. Samal ajal korraldab Alexi ema Rose Crane iseka külastusvisiidi, et näha oma tütart seoses hiljuti avalikustatud uudistega, mis puudutavad tema abikaasat. Seejärel satub Maurice’i töö ohtu, kui Ayanna naaseb stuudiosse ja saab kohe teada, et piirkondlikul promootoril Nataliel, kelle ta sinna tõi, ei ole head kavatsused. Lisaks üritab Cotton oma identiteeti ja minevikku ühendada ning Derek on vanaema Ruby’ga vaenujalal.

 • 16

  Võta või jäta

  +

  Olles väsinud kõrvalistest rollidest haarab Star võimalusest silma paista. Samal ajal antakse Maurice’ile ülesandeks ennast tõestada, kuid ta on silmitsi ultimaatumiga, mis võib Midtown Soundi artistidele põhjustada veel rohkem draamat. Seejärel tekib tüli Andy ja Angeli ning Jahili vahel; Cotton satub keerulisse olukorda, kui ta tahab aidata kedagi, kellest ta hoolib.

 • 17

  Proua Rivera

  +

  Üheskoos olulisel sündmusel viibides jätab Alex Noah omapäi, et kudrutada DJ Dashiga, just siis kui Noah tema seltsi kõige rohkem vajab. Vahepeal taassüttib Jahili armastus Carlotta vastu; pärast seda kui Simone ja Angel immigratsiooniametist heidutava kirja saavad, kaaluvad nad linnast lahkumist.

 • 18

  Kolmekümne päevaga kuulsaks

  +

  Take 3 tulevik satub egode kokkupõrke tõttu ohtu. Noah jätkuv ainete kasutamine ohustab tema suhteid inimestega, kes temast kõige rohkem hoolivad ning Simone’i ja Angeli suhe pannakse proovile. Vahepeal toimub Ayanna elus suuri muutusi ning Cassie’ ja Carlotta õevaen on jõudmas haripunkti.