Staar

Star © 2017-2018 Fox and its related entities. All rights reserved
Staar

Järgmine ülekanne teles

 1. Pühapäev 31 . märts kell 00.50

  Peresisene asi (E03 - H03)

 2. Pühapäev 31 . märts kell 23.40

  Kõik langeb (E04 - H03)

 3. Pühapäev 7 . aprillil kell 00.10

  Kõik langeb (E04 - H03)

Kokkuvõte

See on lugu kolmest andekast lauljast, kes soovivad uut algust ja võimalust saada staariks. Teel edu poole tuleb aga murda läbi kõrilõikajalikust muusikaärist.

Episoodid

 • 1

  Saladused ja valed

  +

  Pärast kolme kuud naaseb Star kontserttuurilt koju ning Alex ja Simone saavad teada, mis neist saab. Carlotta ja Cassie maadlevad Cassie tehtud vea tagajärgedega ning nendevaheline rivaalitsemine aina kasvab. Carlotta on nurka surutud ning Mateo Ferrera (William Levy) paneb Midtown Soundi plaadifirma edukuse ja tuleviku proovile. Stari suur uudis tekitab palju segadust.

 • 2

  Kes on isa?

  +

  Sotsiaalmeediatrollid hulluvad, kui Mateo teeb Stari raseduse pöörase meediatriki käigus teatavaks. Simone peab valima abielu ja karjääri vahel, Carlotta ja Cassie pistavad omavahel rinda ning Maurice ja Cassie teevad koostööd ootamatu nükke nimel. Derek naaseb koju ja saab teada, et Miss Ruby on hädas.

 • 3

  Peresisene asi

  +

  Tahtes ausaks hakata, alustab Cassie uue ettevõtmisega, ent see häirib Carlotta tööd. Noah’ isa Bobby on naasnud tema ellu ja Noah’l on raskusi lepingu sõlmimisega isa valvsa pilgu all. Alex ei suuda üle saada superfänni õe surmast ja aitab fännil muusikukarjääri alustada. Star hakkab uskumatu avastuse tagajärjel oma peret rohkem väärtustama. Simone avastab Mateo kohta saladuse, mida ta ei suuda varjata. Andyl on taas jama kaelas.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 31 . märts kell 00.50
  Kanalil Fox Life
 • 4

  Kõik langeb

  +

  Carlotta, kuigi kurnatud ja leinamas, suudab läbi raskuste kuulsa saatejuhi Ryan J Gravity Media Lumepalli õhtujuhiks värvata. Star saab teada, et Maurice varastas tema tagant ja Derek hakkab Alexi uues parimas sõbras Olivias kahtlema. Simone’il palutakse Oranžil ballil kõneleda. Cassie teeb koostööd Xanderi, oma endise kallimaga. Maurice puutub kokku mineviku varjuga ja selgub kellegi saatus.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 31 . märts kell 23.40
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 7 . aprillil kell 00.10
  Kanalil Fox Life
 • 5

  Kord saame kõik vabaks

  +

  Carlotta läheb kaduma ja kahtlused Olivia osas kasvavad, kui Olivia üritab olukorraga toime tulemiseks Alexiga sõprussuhet luua. Maurice ja Mateo jõuavad kokkuleppele, mis paneb Noah’ truuduse proovile. Miss Bruce’il ja Bobbyl tekib sarnase mineviku tõttu side. Noah, Simone ja Star üritavad Carlotta muusikafestivali tema äraolekul vee peal hoida.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 7 . aprillil kell 23.40
  Kanalil Fox Life
 • 6

  Panused tõusevad

  +

  Mateo värbab piletimüügi suurendamiseks vastuolulise räppari Lil Dini, ent räppar ja Take 3 trio ei saa omavahel läbi. Star ja Noah räägivad üksteisele oma suhteprobleemidest. Simone satub täbarasse olukorda, kui Jackson valitakse filmi tema kaasnäitlejaks. Derek peab saladust, Cottoni kahtlused Cassie osas kasvavad ja Xander utsitab Cassiet oma firmast nuhki leidma.

 • 7

  Karma

  +

  Gravity Media värbab sotsiaalmeediatähe Chloe Davidi Carlotta festivali reklaamima ja Take 3 trio plaan oma plaadile tähelepanu tõmmata nurjub. Cassie suhe Xanderiga muutub üha keerulisemaks ja Star peab silmitsi seisma oma hirmudega, kui tahab Jaxiga peret alustada. Uurija Montero paneb Dereki ohtlikusse olukorda, mis võib Derekile kalliks maksma minna.

 • 8

  Juured ja tiivad

  +

  Carlotta naaseb Gravity plaadifirmasse ja mõistab, et asjad pole endised. Star tutvub Jacksoni ema Beckyga ja teeb jahmatava avastuse. Simone palun Ninalt abi seoses Angeli ootamatu naasmisega. Alex pole endiselt enda ja Dereki tülist toibunud ning tal on raskusi muusika loomisega. Noah muutub eriti paranoiliseks ja määrab uueks mänedžeriks oma isa Bobby. Cassie ja Carlotta astuvad samme leppimiseks ning Carlotta otsustab enda meelerahuks isaga asjad selgeks rääkida.

 • 9

  Siion

  +

  Carlotta annab endast parima, et Rütmi ja Kellade muusikafestivali saadaks edu. Asjad muutuvad aga keeruliseks, sest Staril on õiguslikult siduv leping, Alex teeb suure karjäärilükke, Simone varjab saladust ja vanglast vabanenud Cassie ihub kättemaksu. Derek ja Ruby lähevad vabatahtlikeks varjupaika, kus Ruby kohtab teda rünnanud meest. Olukord kisub tuliseks, kui Carlotta ja Cassie isa Calvin ilmub ootamatult kohale.

 • 10

  Siis kui tähed langevad

  +

  See on lugu kolmest andekast lauljast, kes soovivad uut algust ja võimalust saada staariks. Teel edu poole tuleb aga murda läbi kõrilõikajalikust muusikaärist.

 • 11

  Jälgi trooni

  +

  See on lugu kolmest andekast lauljast, kes soovivad uut algust ja võimalust saada staariks. Teel edu poole tuleb aga murda läbi kõrilõikajalikust muusikaärist.