Staar

16+
Star © 2017-2018 Fox and its related entities. All rights reserved
Staar

Kokkuvõte

See on lugu kolmest andekast lauljast, kes soovivad uut algust ja võimalust saada staariks. Teel edu poole tuleb aga murda läbi kõrilõikajalikust muusikaärist.

Episoodid

 • 1

  Saladused ja valed

  +

  Pärast kolme kuud naaseb Star kontserttuurilt koju ning Alex ja Simone saavad teada, mis neist saab. Carlotta ja Cassie maadlevad Cassie tehtud vea tagajärgedega ning nendevaheline rivaalitsemine aina kasvab. Carlotta on nurka surutud ning Mateo Ferrera (William Levy) paneb Midtown Soundi plaadifirma edukuse ja tuleviku proovile. Stari suur uudis tekitab palju segadust.

 • 2

  Kes on isa?

  +

  Sotsiaalmeediatrollid hulluvad, kui Mateo teeb Stari raseduse pöörase meediatriki käigus teatavaks. Simone peab valima abielu ja karjääri vahel, Carlotta ja Cassie pistavad omavahel rinda ning Maurice ja Cassie teevad koostööd ootamatu nükke nimel. Derek naaseb koju ja saab teada, et Miss Ruby on hädas.

 • 3

  Peresisene asi

  +

  Tahtes ausaks hakata, alustab Cassie uue ettevõtmisega, ent see häirib Carlotta tööd. Noah’ isa Bobby on naasnud tema ellu ja Noah’l on raskusi lepingu sõlmimisega isa valvsa pilgu all. Alex ei suuda üle saada superfänni õe surmast ja aitab fännil muusikukarjääri alustada. Star hakkab uskumatu avastuse tagajärjel oma peret rohkem väärtustama. Simone avastab Mateo kohta saladuse, mida ta ei suuda varjata. Andyl on taas jama kaelas.

 • 4

  Kõik langeb

  +

  Carlotta, kuigi kurnatud ja leinamas, suudab läbi raskuste kuulsa saatejuhi Ryan J Gravity Media Lumepalli õhtujuhiks värvata. Star saab teada, et Maurice varastas tema tagant ja Derek hakkab Alexi uues parimas sõbras Olivias kahtlema. Simone’il palutakse Oranžil ballil kõneleda. Cassie teeb koostööd Xanderi, oma endise kallimaga. Maurice puutub kokku mineviku varjuga ja selgub kellegi saatus.

 • 5

  Kord saame kõik vabaks

  +

  Carlotta läheb kaduma ja kahtlused Olivia osas kasvavad, kui Olivia üritab olukorraga toime tulemiseks Alexiga sõprussuhet luua. Maurice ja Mateo jõuavad kokkuleppele, mis paneb Noah’ truuduse proovile. Miss Bruce’il ja Bobbyl tekib sarnase mineviku tõttu side. Noah, Simone ja Star üritavad Carlotta muusikafestivali tema äraolekul vee peal hoida.

 • 6

  Panused tõusevad

  +

  Mateo värbab piletimüügi suurendamiseks vastuolulise räppari Lil Dini, ent räppar ja Take 3 trio ei saa omavahel läbi. Star ja Noah räägivad üksteisele oma suhteprobleemidest. Simone satub täbarasse olukorda, kui Jackson valitakse filmi tema kaasnäitlejaks. Derek peab saladust, Cottoni kahtlused Cassie osas kasvavad ja Xander utsitab Cassiet oma firmast nuhki leidma.

 • 7

  Karma

  +

  Gravity Media värbab sotsiaalmeediatähe Chloe Davidi Carlotta festivali reklaamima ja Take 3 trio plaan oma plaadile tähelepanu tõmmata nurjub. Cassie suhe Xanderiga muutub üha keerulisemaks ja Star peab silmitsi seisma oma hirmudega, kui tahab Jaxiga peret alustada. Uurija Montero paneb Dereki ohtlikusse olukorda, mis võib Derekile kalliks maksma minna.

 • 8

  Juured ja tiivad

  +

  Carlotta naaseb Gravity plaadifirmasse ja mõistab, et asjad pole endised. Star tutvub Jacksoni ema Beckyga ja teeb jahmatava avastuse. Simone palun Ninalt abi seoses Angeli ootamatu naasmisega. Alex pole endiselt enda ja Dereki tülist toibunud ning tal on raskusi muusika loomisega. Noah muutub eriti paranoiliseks ja määrab uueks mänedžeriks oma isa Bobby. Cassie ja Carlotta astuvad samme leppimiseks ning Carlotta otsustab enda meelerahuks isaga asjad selgeks rääkida.

 • 9

  Siion

  +

  Carlotta annab endast parima, et Rütmi ja Kellade muusikafestivali saadaks edu. Asjad muutuvad aga keeruliseks, sest Staril on õiguslikult siduv leping, Alex teeb suure karjäärilükke, Simone varjab saladust ja vanglast vabanenud Cassie ihub kättemaksu. Derek ja Ruby lähevad vabatahtlikeks varjupaika, kus Ruby kohtab teda rünnanud meest. Olukord kisub tuliseks, kui Carlotta ja Cassie isa Calvin ilmub ootamatult kohale.

 • 10

  Siis kui tähed langevad

  +

  Pärast sünnitamist paneb Star ohtu kõik, mille nimel ta on töötanud; Simone võitleb oma pere eest. Carlotta rebib lahti vanad haavad. Cassie võtab riski oma sugulase päästmiseks. Alexi karjäär saab tuule tiibadesse ja ta meeskonna liikmed hakkavad oma muusikukarjääri tuleviku üle mõtlema.

 • 11

  Jälgi trooni

  +

  Stari juriidilised probleemid süvenevad, Noah manööverdab uute prioriteetide vahel. Gigi ja Alex konkureerivad plaadifirmas esikoha nimel. Simone, Mateo ja Derek sõdivad Atlanta varjupaigalinnaks muutmise nimel linnavolikoguga, et saada Angel koju.

 • 12

  Mürgine

  +

  ASA auhinnakandidaatide esitamise tähtaeg läheneb ning Alexi ja Gigi vastasseis kulmineerub lauluvõistlusega samal ajal, kui mõlema pereprobleemid on jõudmas haripunkti. Starile tekitab raskusi Davisest eemalolek ja Noah on kimpus oma vana pahega. Miss Bruce, Simone ja Cotton teevad jahmatava avastuse, mis võib Stari vanglast välja aidata. Cassie ja Maurice ühendavad jõud.

 • 13

  Tasumine

  +

  Mateo juhitud Gravity Media finantsolukord on nukker ja ree peale tagasi saamiseks peab neid ASA peol saatma edu. Carlotta naaseb ja asub uuesti teiste probleeme lahendama. Cassie tõmbab silmust Xanderi ümber koomale ja hakkab pärast isa pommuudise kuulmist minevikus sobrama. Simone kaitseb Stari samal ajal, kui Noah võitleb oma deemonitega ning Alex ja Gigi vastasseis võtab uue pöörde.

 • 14

  Hämmastav arm

  +

  Carlotta ja Gravity korraldavad ASA auhindade kampaaniaks Legend Tribute’i kontserdi. Stari tervis halveneb ja Simone peab langetama raske otsuse. Alex üritab taaskord oma pere usaldada, Cassie ja Maurice’i suhe on parem kui kunagi varem ja Noah üritab pärast oma ema Dianne’i külastust reaalsusega toime tulla. Gigi teeb karjääri muutva otsuse ja Cassie võtab isa puudutavas küsimuses ohjad enda kätte.

 • 15

  Toetu minule

  +

  Simone ja Alex valmistuvad ASA esinemise nimel uustulnuk Amberiga võistlemiseks. Noah isa Bobby naaseb, et aidata Noah’l kaine püsida ja isarollis hakkama saada. Miss Christine ning nõod Duke ja Rashad saabuvad linna, mis valmistab Carlottale ja Cassiele meelehärmi. Leon teeb Cottonile ettepaneku.

 • 16

  Tagasi alguses

  +

  Selleks et ASA auhindadele kandideerida korraldab Gravity plaadifirma oma artistide tutvustamiseks lihavõttebrantši. Auhinnagala lähenedes on kaalul mitte ainult Take 3 trio tulevik, vaid ka tüdrukute soolokarjäärid. Plaadifirma on pankroti äärel ja Carlotta utsitab kõiki Empire’i tegevjuhile Giselle’ile muljet avaldama, lootuses, et Giselle investeerib plaadifirmasse. Staril on raske aega pühendada nii Davisele kui ka oma karjäärile ja ta läheb tülli Noah’ ema Dianne’iga. Alex teeb tulevikuks plaane. Simone tegeleb aktivismiga üha rohkem ja see seab Angeli ohtu.

 • 17

  Pea vastu, kallis Mary

  +

  Kuigi kõigi närvid on pingul kui traadid, peavad tüdrukud keskenduma ASA auhinnagala eelsetele üritustele. Star ja Noah üritavad toime tulla nii emaduse kui ka kuulsaks olemisega. Cassie jätkab Rashadi muusikukarjääri korraldamist. Carlotta teeb jahmatava avastuse, mis muudab nii mõnegi inimese elu.

 • 18

  Siis kui tamm puruneb

  +

  ASA auhinnagala on lõpuks käes ja Take 3 trio ning Amber Drake võistlevad esikoha nimel. Alex valmistub pulmadeks, ent tema vana tuttav naaseb, et Alexi pulmapäev ära rikkuda. Star langetab Davise osas lõpuks otsuse. Carlotta üritab enda ja Rashadi suhet parandada. Hooaeg lõpeb suure pauguga.