Skandaal

TEISIPÄEV 21:00

Eelvaade

Episood 20 - hooaeg 5
01:25

Kokkuvõte

Kui probleemid kimbutavad, on ainult üks inimene, kes appi kutsuda. Olivia Pope on probleemide lahendaja, kes paneb probleemid kaduma veel enne, kui keegi neid märkab.

Klipid

Episoodid

 • 1

  Jälgi mind

  +

  Mellie on 100 päeva president olnud ja Olivia Pope tõestab, et ta suudab maailma juhtida; rahvusvahelise intsidendi vältimiseks peab ta tegema elu raskeima valiku. Samal ajal näeb Quinn Perkins & Associates vaeva esimese kliendi leidmisega.

 • 2

  Kätlemine

  +

  President Mellie Grant korraldab Bashrani presidendi Rashadi auks piduliku õhtusöögi, et teha esimene samm Lähis-Ida rahu suunas. Olivia paneb Jake’i salaja tööle, et neil oleks tagavaraplaan ka siis, kui Mellie võluvusest ei piisa.

 • 3

  Päev 101

  +

  Fritz tõmbub Mellie presidendiaja sajaks esimeseks päevaks avalikkuse tähelepanust eemale ja suundub Vermonti, kus elab üle aastate taas tavakodanikuna. Marcus liitub endise presidendiga ning koos alustatakse tööd Fitzgerald Grant III presidendiraamatukogu kallal.

 • 4

  Kadunud tüdrukud

  +

  Liv on hõivatud vaba maailma juhtimisega ja QPA meeskond lahendab ootamatult tekkinud kliendi olulist juhtumit. Mellie valmistub Valges Majas tuumajulgeoleku tippkohtumiseks president Rashadi ja peamister Nazariga.