Resident

Pühapäev 13 . veebruar 21.00

16+
© 2021 Fox Media LLC.
Resident

Järgmine ülekanne teles

 1. Pühapäev 13 . veebruar kell 21.00

  Da Da (E01 - H05)

 2. Esmaspäeval 14 . veebruar kell 02.20

  Da Da (E01 - H05)

 3. Laupäev 19 . veebruar kell 07.45

  Da Da (E01 - H05)

Kokkuvõte

Loo keskmes on karmi ja geniaalse vanemarsti järelevalve all haiglas tööd alustav idealistlik noor arst, kus vanemarst paljastab talle tänapäeva meditsiini head ja vead. Elusid võidakse päästa või kaotada, kuid ootused purunevad alati.

Episoodid

 • 1

  Da Da

  +

  Küberkurjategijate rünnak tekitab Chastaini kiirabis segaduse ja Kit püüab otsusele jõuda, kas lunaraha maksta või mitte. Raptor peab toime tulema rünnaku ajal kiirabisse toodud patsientidega, kellega tal on isiklik suhe, mis muudab kõik haavatavaks. Samal ajal püüab Conrad leida tasakaalu vastse isana ning Devon ja Leela arutavad oma suhtes järgmise sammu astumist.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 13 . veebruar kell 21.00
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 14 . veebruar kell 02.20
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 2

  Ükski heategu

  +

  Kui üks arstidest leitakse Chastainis teadvuseta olekus liftist, uurib personal põhjuse selgitamiseks palavikuliselt tema varasemat tegevust. Billie peab tegelema sisemise konfliktiga, kui ta satub silmitsi saladusega, mida ta kõik need aastad on varjanud. Vahepeal aitab Bell Kitil Chastaini meeskonnaga uue neurokirurgi liitumise asjus otsust langetada.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 20 . veebruar kell 21.00
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 21 . veebruar kell 02.20
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 3

  Pikk ja käänuline tee

  +

  Kui õnnetus toob Chastaini kiirabisse tuttava patsiendi, peavad arstid välja selgitama sobivaima ravi, mis paneb kogu personali igas oma otsuses kahtlema. Samal ajal tegelevad Raptor ja Leela tagasipöörduva patsiendiga, kellel on COVIDi põhjustatud pikaajalised mõjud.

 • 4

  Mis nüüd?

  +

  Püüdes leida viisi oma emotsioonide välja elamiseks, teeb Conrad vastuste leidmiseks suuri jõupingutusi. Raptoril on kokkupuude politseiga, mis võtab üllatava pöörde. Samal ajal hakkab Leela märkama Belli mentoriks olnud kirurgi probleemsust.

 • 5

  Kõige õhem loor

  +

  Halloweeni ajal püüab Conrad oma tähelepanu mujale viia ja ravib nõidade rühmitust, mis tekitab kiirabis kaose. Devon ravib aga patsienti, kes arvab, et teda jälitavad kummitused. Puhkuselt naasev Bell võtab oma autosse hääletaja, kes pole see, kellena end näitab.

 • 6

  Küsi oma arstilt

  +

  Conrad toob haiglasse patsiendi, kes tekitab suure julgeolekukriisi. Tuntud vabavõitleja satub Chastaini ja kõik peavad tegutsemiseks valmis olema. Samal ajal konkureerivad Bell ja Raptor haiglas sama ametikoha pärast ning Leelale tuleb õde külla.