Resident

Teisipäev 16.25

16+
©2022 20TH TELEVISION. All Rights Reserved.
Resident

Järgmine ülekanne teles

 1. Teisipäev 7 . veebruar kell 16.25

  Risk (E21 - H05)

 2. Kolmapäev 8 . veebruar kell 16.20

  Tõde selgub katsetades (E22 - H05)

 3. Neljapäev 9 . veebruar kell 16.20

  Neoonkuu (E23 - H05)

Kokkuvõte

Sari keskendub idealistlikule noorele arstile, kes satub oma esimesel tööpäeval karmi aga väga võimeka peaarsti juurde. Elud võivad saada päästetud, samal ajal lootused võivad puruneda, kui selguvad moodsa meditsiini telgitagused.

Episoodid

 • 1

  Da Da

  +

  Küberkurjategijate rünnak tekitab Chastaini kiirabis segaduse ja Kit püüab otsusele jõuda, kas lunaraha maksta või mitte. Raptor peab toime tulema rünnaku ajal kiirabisse toodud patsientidega, kellega tal on isiklik suhe, mis muudab kõik haavatavaks. Samal ajal püüab Conrad leida tasakaalu vastse isana ning Devon ja Leela arutavad oma suhtes järgmise sammu astumist.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 2 . märts kell 16.00
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Reede 3 . märts kell 06.15
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 2

  Ükski heategu

  +

  Kui üks arstidest leitakse Chastainis teadvuseta olekus liftist, uurib personal põhjuse selgitamiseks palavikuliselt tema varasemat tegevust. Billie peab tegelema sisemise konfliktiga, kui ta satub silmitsi saladusega, mida ta kõik need aastad on varjanud. Vahepeal aitab Bell Kitil Chastaini meeskonnaga uue neurokirurgi liitumise asjus otsust langetada.

  Järgmisena kavas
  Reede 3 . märts kell 16.05
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 4 . märts kell 06.10
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 3

  Pikk ja käänuline tee

  +

  Kui õnnetus toob Chastaini kiirabisse tuttava patsiendi, peavad arstid välja selgitama sobivaima ravi, mis paneb kogu personali igas oma otsuses kahtlema. Samal ajal tegelevad Raptor ja Leela tagasipöörduva patsiendiga, kellel on COVIDi põhjustatud pikaajalised mõjud.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 6 . märts kell 16.05
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 7 . märts kell 06.10
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 4

  Mis nüüd?

  +

  Püüdes leida viisi oma emotsioonide välja elamiseks, teeb Conrad vastuste leidmiseks suuri jõupingutusi. Raptoril on kokkupuude politseiga, mis võtab üllatava pöörde. Samal ajal hakkab Leela märkama Belli mentoriks olnud kirurgi probleemsust.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 7 . märts kell 16.05
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 8 . märts kell 06.10
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 5

  Kõige õhem loor

  +

  Halloweeni ajal püüab Conrad oma tähelepanu mujale viia ja ravib nõidade rühmitust, mis tekitab kiirabis kaose. Devon ravib aga patsienti, kes arvab, et teda jälitavad kummitused. Puhkuselt naasev Bell võtab oma autosse hääletaja, kes pole see, kellena end näitab.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 8 . märts kell 16.05
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 9 . märts kell 06.10
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 6

  Küsi oma arstilt

  +

  Conrad toob haiglasse patsiendi, kes tekitab suure julgeolekukriisi. Tuntud vabavõitleja satub Chastaini ja kõik peavad tegutsemiseks valmis olema. Samal ajal konkureerivad Bell ja Raptor haiglas sama ametikoha pärast ning Leelale tuleb õde külla.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 9 . märts kell 16.05
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 7

  Kelleks saad sina?

  +

  Uus praktikantide rühm, kuhu kuulub ka Billie poeg Trevor, alustab Chastainis Devoni juures oma esimest päeva. Kit ja Bell püüavad Conradit tagasi Chastaini tulema veenda ja Raptori ema satub uuesti kiirabisse. Leela ja Padma peavad üle elama oma vanemate ootamatu külaskäigu.

 • 8

  Vana koer, uued trikid

  +

  Kit palkab kirurgist juhendaja, kes jälgib Belli ja Raptorit ning aitab neil oma oskusi parandada. Kui Conradile pööravad haiglas mitu naist tähelepanu, kaalub ta uuesti kohtamistel käima hakkamist. Samal ajal tegeleb Devon eaka paariga.

 • 9

  Ta tahaks panna tsentraalveenikateetri

  +

  Conrad võtab Trevori oma tiiva alla, hoolitsemaks patsiendi eest, kelle õnn tundub olevat otsa saanud. Leela peab siseheitlust, kui talle antakse täielik vastutus oma otsustusvõimetu patsiendi elu eest, ja Raptor püüab jätkuvalt välja mõelda oma ema hooldusplaani. Nii Devon kui ka Kit on aga oma elu tasakaalustamisel viimase piirini jõudnud.

 • 10

  Tundmatu päritolu

  +

  Kui Kiti eksperimentaalse Flight Go meeskonnaprogrammi esimesel päeval satub Conrad võitlusväljale, tekib tal selle käigus uus suhe ühe kaasarstiga. Devon tegeleb koos Trevoriga esimest korda patsiendiga, kellel on salapärane palavik, mille põhjust ei suudeta leida. Bell aga varjab kogu personali eest saladust ning teda hakatakse kahtlustama.

 • 11

  Tema süda

  +

  Conradi jaoks muutub juhtum isiklikuks, kui Nici südame saaja satub erakorralise meditsiini osakonda. Bell seisab silmitsi muserdava diagnoosiga, mis sunnib teda tegema südantmurdva otsuse. Samal ajal palub Raptor Devonil lisada oma haige ema kliinilisse uuringusse, mis tekitab Devonile suure dilemma.

 • 12

  Nüüd sa näed mind

  +

  Kui erakorralise meditsiini osakonda tuuakse kadunud laps, kellel on märgid füüsilisest väärkohtlemisest, püüavad Conrad ja Cade välja selgitada, mis temaga juhtus. Sisseoste tehes kohtuvad Devon ja Leela naisega, kellel on hingamisraskused, ning kui naine haiglasse satub, võtab Devon ta enda hoole alla, et naine tunneks end personali keskel mugavalt. Vahepeal sihib Bell vaba ametikohta osariigi meditsiinilises nõukogus ja Billie otsustab, et on aeg oma minevikuga silmitsi seista.

 • 13

  Viraalne

  +

  Jessica õe lapse soo paljastamise peol juhtub traagiline õnnetus, mis seab tema õemehe elu ohtu. Samal ajal töötavad Conrad, Irving ja Trevor suunamudija kallal, kelle elu seadis ohtu riskantne iluoperatsioon. Bellil lubatakse teha esimene seljaoperatsioon ja Billie on sunnitud oma minevikuga silmitsi seisma.

 • 14

  Tee põrgusse

  +

  Kui Billie minevikust hakkab asju ilmsiks tulema, hakatakse haiglas tema selja taga sosistama ja teda vahtima ning meeskond püüab leida parimat viisi tema toetamiseks. Kuna meditsiiniõdedest on karjuv puudus, muutub lihtne koristustöö kohutavaks katastroofiks, mis nõuab kõiki abikäsi. Vahepeal avastab Trevor šokeeriva saladuse ja Padmal on ettepanek Leelale.

 • 15

  Penni eest

  +

  Kui Devoni töö kliinikumis algab, ravib ta oma esimest patsienti revolutsioonilise meditsiinilise vedelikuga, kuid see ei lähe plaanipäraselt. Vahepeal tuuakse Chastaini üledoosi saanud tundmatu surnu, mis viib Conradi palju suurema skandaali keskele kui ta arvas. Seejärel avastatakse Cade’i minevikust šokeeriv saladus.

 • 16

  Kuus volti

  +

  Conrad ja Raport aitavad vana sõpra, kelle südamehädad paljastavad oodatust tõsisema probleemi. Devon ravib suitsiidikalduvustega naist, keda ta peab heaks peaaju süvastimulatsiooni kandidaadiks. Bell nõuab meditsiinikomisjonilt oma juhtumite kohta selgitust. Billie ja Trevori taaskohtumine on emotsiooniderohke.

 • 17

  Ruum meie vahel

  +

  Conrad ravib üht Gigi klassikaaslastest, kelle kõhuvalu taga peitub midagi palju tõsisemat. Devon külastab internidega eakate hooldekodu, kus nad kohtavad kunagist arsti, kelle naine külastuse ajal haigeks jääb. Padmale spermadoonorit otsides leiab Leela ettevõtte kohta ebameeldivat infot.

 • 18

  Sõida või sure

  +

  Kui Conrad uurib apteegiomanikult tema nime all täidetud võltsitud retseptide kohta, võtab olukord ohtliku pöörde. Erakorralise meditsiini osakond satub kaosesse, kui tänavavõidusõidul toimub raskete vigastustega õnnetus. Raptor seisab aga silmitsi karmi reaalsusega, kui tema ema seisund halveneb.

 • 19

  Meil on vaid olevik

  +

  Kui Raptor on ära, et oma ema eest hoolitseda, püüab haigla ilma temata tööd korraldada. Matka tagajärjel tekkis patsiendil eluohtlik haigus, mida ükski arst pole varem näinud. Bell ja Kit töötavad seejärel välja plaani, mis aitaks nende juhtumit arstlikus nõukogus.

 • 20

  Otsustav hetk

  +

  Conrad ja Cade tegelevad Medicare’i patsiendiga, kes heidab valgust retseptiravimite pettuse saladustele. Samal ajal töötab Leela Devoniga vestluse vältimiseks kurnatuseni ja teeb lõpuks oma juhtumites vigu. Seejärel püüavad Raptor ja Padma leida edasiliikumiseks kompromissi ning Kit ja Bell teevad tähtsa otsuse oma tuleviku kohta.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 11 . veebruar kell 07.10
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 12 . veebruar kell 04.55
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 21

  Risk

  +

  Kui üht arstidest väljaspool haiglat tulistatakse, suletakse erakorralise meditsiini osakond ja meeskond tõttab oma liiget päästma. Devon ja The Raptor töötavad patsiendiga, kes saab teada, et talle ei saa tema vaktsineerimisstaatuse tõttu kopsu siirata. Samal ajal püüavad Devon ja Leela oma suhte uue dünaamikaga harjuda ning Cade’i isa saabub Chastaini.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 7 . veebruar kell 16.25
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 12 . veebruar kell 05.40
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 22

  Tõde selgub katsetades

  +

  Kui noor poiss satub haiglasse haruldase haigusega, mis on ta luud erakordselt hapraks teinud, pakub operatsioonil oma abi Cade’i isa Ian, jättes Cade’i taastumisel üksi. Kuna tema kliiniline uuring on ametlikult edukaks kuulutatud, tuleb Devonil oma karjääri tuleviku asjus teha suuri otsuseid. Samal ajal võitleb Billie uute tunnetega.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 8 . veebruar kell 16.20
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 13 . veebruar kell 05.00
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 23

  Neoonkuu

  +

  Conrad mõtiskleb oma tuleviku üle, meenutades erilist õhtut, kus toimus väga tähtis vestlus Niciga. Samal ajal avaneb Devonile hämmastav karjäärivõimalus väljaspool osariiki ja Ian seisab silmitsi laastava diagnoosiga, mis paneb ta Chastaini arstidele lootma. Seejärel tähistavad Kit ja Bell oma kihlumist ning Padma saab oodatud uudise.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 9 . veebruar kell 16.20
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Reede 10 . veebruar kell 06.10
  16+
  Kanalil Fox Life