Õnnista seda jama

Reede 21.00

Õnnista seda jama

Järgmine ülekanne teles

 1. Esmaspäeval 16 . detsember kell 16.25

  Omaha (E03 - H02)

 2. Reede 20 . detsember kell 21.00

  Täie raha eest (E04 - H02)

 3. Laupäev 21 . detsember kell 00.40

  Täie raha eest (E04 - H02)

Kokkuvõte

Vastabiellunud lahkuvad New Yorgist, et minna elama rahulikumasse Nebraska maapiirkonda, aga elu farmis ei ole see, mida nad ootasid.

Episoodid

 • 1

  459

  +

  Mike ja Rio võõrustavad linna Huskersite hooaja alguse pidu, aga keegi ei usu, et nad sellega hakkama saavad; Rio jääb ilma õnnelike sigade võidujooksus osalema valitud seast Portiast; Beau ja Kay püüavad meeleheitlikult oma lahkuminekut varjata.

  Järgmisena kavas
  Reede 10 . jaanuar kell 19.10
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 11 . jaanuar kell 04.50
  Kanalil Fox Life
 • 2

  Teine faas

  +

  Mike ja Rio püüavad oma armuelu taas lõkkele lüüa, kui Beau neile survet avaldab; Constance ja Rudy püüavad selgusele jõuda, kuidas rääkida oma suhtest Constance'i pojale.

  Järgmisena kavas
  Reede 10 . jaanuar kell 19.40
  Kanalil Fox Life
 • 3

  Omaha

  +

  Naised sõidavad Omahasse iga-aastasi eksameid sooritama, ent nende reis läheb ruttu rappa; Beau uus kohtinguprofiil tekitab Kays kadedust; õnnetusjuhtumi tagajärjel puu otsa lõksu sattunud Mike, Rudy ja Beau sõbrunevad.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 16 . detsember kell 16.25
  Kanalil Fox Life
 • 4

  Täie raha eest

  +

  Mike otsustab taas ajakirjandusega tegelema hakata ja linna ajalehele elu sisse puhuda, kuid see viib paraja jamani, kuna ta avastab linna saladused ja rivaalitsemised. Kättemaksuhimuline naaber ei lase Riol Bucksnorti neidu mängida.

  Järgmisena kavas
  Reede 20 . detsember kell 21.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 21 . detsember kell 00.40
  Kanalil Fox Life
 • 5

  Õuduste öö

  +

  Mike’i Halloweeni tähistamine hõlmab Rio pidevat ehmatamist. Kui Rio otsustab olukorda muuta ja teda Õuduste ööd lõpetama panna, saab Mike nahkhiire käest hammustada ja õhtu läheb ainult hullemaks.

  Järgmisena kavas
  Reede 27 . detsember kell 21.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 28 . detsember kell 00.50
  Kanalil Fox Life
 • 6

  Visiit

  +

  Donna üllatab Mike’i ja Riot viimase minuti reisiga Nebraskasse, väites, et tegemist on lõbureisiga; Donna võtab oma võitlusvaimu kokku, et saada Mike ja Rio endale organi eemaldamisel abiks; Constance’i poeg ajab teda hulluks, sestap saadab ta poja Rudy juurde.

 • 7

  Kuus kuuest

  +

  Mike ja Rio proovivad kätt lapsevanematena, sest nad on sunnitud hoolitsema Portia kuue põrsa eest; Kay ja Beau näivad olevat iga-aastase kaardimänguturniiri peol ühise keele leidnud.

 • 8

  Grishami tüdrukud

  +

  Rio üritab aidata Kayl üle saada armukadedusest tema õe Stacey vastu, kes tuli talle linna külla, kuid avastab peagi, et on ka ise Kay peaaegu täiusliku õe peale armukade, kui saab teada, et Mike ja Stacey käisid kunagi kohtamas. Rudy ja Constance tahavad oma suhte järgmisele tasemele viia.

 • 9

  Hane glasuurimise aeg

  +

  Mike ja Rio on elevil, et saavad esimest korda abielupaarina jõule koos veeta, kuid aina uued kriisid on kui kaikad kodarates, mis segavad nende romantilisi plaane. Kay kutsub Beau jõuludeks koju.