Must kood

Must kood

Kokkuvõte

Uus meditsiinidraama Ameerika kõige koormatumast EMOst. "Musta koodi" puhul on patsiente rohkem kui arste, mis tähendab, et tuleb imet paluda või imet teha.

Episoodid

 • 1

  Kolmas aasta

  +

  Narkoreidist kujunenud tulevahetus paneb proovile Angels Memoriali arstide julguse, kui nad tõttavad päästma kahe tule vahele jäänud tüdrukut. Lisaks pöörab Willis oma tähelepanu haiglaeelsele erakorralisele meditsiinile, valides peamiseks töökohaks kiirabiauto, kus töötab tema uus partner parameedik Rox. Leanne alustab Arieli lapsendamise protsessi.

 • 2

  Paremad inglid

  +

  Angus ja Mario ravivad patsienti, kes on enda sõnul selgeltnägija ning kes näeb ette, kuidas haigla personal laulab ja tantsib, nähes ilu Angels Memorialis valitsevas kaoses. Lisaks ohustavad Willis ja Rox oma elu, et päästa kongressi liige ja tema abiline mitme autoga liiklusõnnetusest.

 • 3

  La Familia

  +

  Jesse on eituses, kui tema vend saabub peale laos toimunud varingut halvas seisundis Angels Memoriali ja edasised analüüsid näitavad, et tal on kaugele arenenud südamepuudulikkus. Lisaks räägib Willis Roxile oma vennast, kes hukkus Afganistanis.

 • 4

  Nagu õhk

  +

  Willis ja Rox saabuvad liiklusraevu tagajärjel tekkinud õnnetuspaigale, kus on palju tõsiseid vigastusi. Lisaks kahtleb Elliot oma võimes olla arst, kui ta kaevatakse kohtusse tema rolli pärast SWATi eriüksuslase surmas, kes osales narkoreidist kujunenud tulevahetuses; Leanne tabab Arieli n-ö jäätise kohtingult Maxiga (Alex Lange), kes on noor patsient nende haiglas.

 • 5

  Salongi rõhk

  +

  Leanne ja Jesse räägivad raadio teel noore tüdrukuga, et aidata tal ehitada väikese lennuki pardal olevatest vahenditest ajutine defibrillaator, kui ta piloodist ema teadvuse kaotab. Lisaks võetakse Rox ja Willis relva ähvardusel pantvangi, kui nad lennukile maandumiskohta vastu sõidavad. Marcia Gay Hardeni tütar Julitta Scheel kehastab lennukil olevat noort tüdrukut Ruby Harrisit.

 • 6

  Põrgu südames

  +

  Willis ja Rox saavad väljakutse Los Angelese metsapõlengule, et ravida vigastatud tuletõrjujaid ja nad otsustavad sinna jääda, et otsida kaduma läinud noort poissi, kes eraldus kaose käigus oma isast.

 • 7

  Astu üles

  +

  Rox otsustab oma endise tantsutreeneriga ära leppida, kui too saabub peale untsu läinud püramiidi trikki koos kohaliku keskkooli tantsurühmaga Angels Memoriali. Lisaks palub Noa Leanne’il ja Campbellil proovida mistahes muud meetodit enne erakorralise hüsterektoomia teostamist noorel teismelisel tüdrukul, kellel esinevad peale sünnitamist komplikatsioonid.

 • 8

  Kodu on alati kodu

  +

  Mario ühineb Roxi ja Willisega paadiõnnetuse sündmuskohal Center Stage’is; Leanne üritab päästa venda ja õde, kes jõid väljakutse peale kõrre kaudu keeduvett. Lisaks ütleb Maxi isa Leanne’ile, et ta hoiaks Arieli tema pojast eemal, kuna ta sattus neile suudlemise ajal peale.

 • 9

  Kõigest inimene

  +

  Max tuuakse hingamisraskustega Angels Memoriali ja Ariel ütleb talle, et ta armastab teda. Lisaks läheb Rox koos Willise ja Martiniga Willise venna sõjaväesõbra matustele ning Willis otsustab välja uurida, mis juhtus tema venna üksusega.

 • 9

  Must kood

  +

  Uus meditsiinidraama Ameerika kõige koormatumast EMOst. "Musta koodi" puhul on patsiente rohkem kui arste, mis tähendab, et tuleb imet paluda või imet teha.

 • 10

  Meelemuutus

  +

  Peale oma hoolsuskohustuste rikkumise istungil detektiiv Gomezi abikaasa emotsionaalse tunnistuse kuulmist kardab Elliot halvimat, kuid ta loodab, et Diego salvestatud video oma dokumentaali jaoks muudab naise meelt. Lisaks üritab Rox Willisega lähedasemaks saada, kuid too tõrjub teda ja Leanne üritab Arieli suure kaotuse järel lohutada.

 • 11

  Üks meist

  +

  Vigastatud tuletõrjuja päästmisel jääb Rox purjus autojuhi auto alla ja ta viiakse Angels Memoriali. Willis hakkab oma tunnetest Roxi vastu sotti saama ning näeb tema aitamiseks palju vaeva. Lisaks on Leanne elevil, et ta saab Arielile seoses lapsendamisega häid uudiseid rääkida.

 • 12

  Öö saabub ja ma hingan

  +

  Willis jätkab Roxi eest hoolitsemist San Diegos ning Leanne ja Maxi isa lähevad Arieli otsima. Kui Noa paljastab Mariole, et ta tahab Philadelphiasse tööle minna ja Campbell pakub Mariole Angelsis raviarsti ametikohta, avastavad nad mõlemad, et nende karjäärivalikud tähendaks nende suhte lõppu.

 • 13

  Elupäästja töö

  +

  Angels Memorialis tekib kaos, kui selle 8. korrust rammib lennuk. Lisaks satub Noa autoõnnetusse ja tema elu päästmine on Mario kätes. Ühtlasi tunnistab Willis Roxile, et ta vajab teda oma ellu ning arstid kogunevad kohtusaali, et avaldada hooldusõiguse istungil Leanne’ile toetust.