Mick

Laupäev 18 . aprillil 13.00

The Mick © Fox and its related entities. All rights reserved.
Mick

Järgmine ülekanne teles

 1. Reede 10 . aprillil kell 06.30

  Piloot (E01 - H01)

 2. Esmaspäeval 13 . aprillil kell 06.00

  Vanavanemad (E02 - H01)

 3. Esmaspäeval 13 . aprillil kell 06.25

  Puhver (E03 - H01)

Kokkuvõte

Mackenzie „iirlane“ Murphy on jultunud sinikraest sahkerdaja, kes on terve oma elu süsteemi ninapidi vedanud ning igasugustest kohustustest hoidunud. Kui tema võõrandunud õde ning tolle miljonärist abikaasa aga föderaalsüüdistustest pääsemiseks riigist põgenevad, avanevad Mickeyle võimalused, millest tema külluselembeline ja muretu loomus on alati unistanud... Ainuke jama on selles, et ta peab enda eestkoste alla võtma kolm rikast, ärahellitatud ja kulukat last.

Episoodid

 • 1

  Hotell

  +

  Mickey ja lapsed peavad oma ajutisest elukohast hotellis loobuma, kui nende finantsnõustaja nad liigse kulutamise pärast rahast ilma jätab.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 23 . aprillil kell 06.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Reede 24 . aprillil kell 05.35
  Kanalil Fox Life
 • 2

  Sõber

  +

  Mickey suhe Albaga pannakse proovile, kui Greenwichi elanik, lahutatud naine Trish, põhja käib ja Mickey’le ideaalseks uueks sõbraks saab.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 23 . aprillil kell 06.25
  Kanalil Fox Life
 • 3

  Külaskäik

  +

  Mickey viib Sabrina vanglasse emale külla, et asjad klaariks rääkida, aga tuleb välja, et hoopis Mickey võib seda kõige rohkem vajada. Oma isa külastades saab Chip teada, et too on trellide taga ohus, ning palub Jimmy abi.

  Järgmisena kavas
  Reede 24 . aprillil kell 06.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 25 . aprillil kell 05.35
  Kanalil Fox Life
 • 4

  Kummitusmaja

  +

  Mickey ja Jimmy korraldavad kõhedas söestunud mõisas Halloweeni-peo, aga asjad lähevad käest ära. Sabrina loodab peoga kindlustada oma mainet, mille ta vanemad on rikkunud, ja Mickey annab trikitegijatele õppetunni.

  Järgmisena kavas
  Reede 24 . aprillil kell 06.25
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 26 . aprillil kell 05.30
  Kanalil Fox Life
 • 5

  Leiutis

  +

  Kui Mickey saab teada, et Ben tarvitab keskendumisraskuste tõttu ravimeid, otsustab ta iga hinna eest tõestada, et neid pole tegelikult tarvis. Albaga koos võtavad nad üle Beni koolitööna valmistatud teadusprojekti, kuid hakkavad seda ajapikku liiga tõsiselt võtma. Jimmy aitab Chipil oma salajast poisteklubi taas lahedaks teha.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 27 . aprillil kell 06.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 28 . aprillil kell 05.35
  Kanalil Fox Life
 • 6

  Matriarh

  +

  Mickey läheb koos lastega vanavanaema Rita Pembertoni uhkesse häärberisse, et tähistada tema 100-ndat sünnipäeva. Mickey avastab, et Rita peab teda oma vanaks sõbraks, ning püüab siis Ritat ära kasutada. Paraku selgub hiljem, et nende suhe polnud pelgalt platooniline.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 27 . aprillil kell 06.25
  Kanalil Fox Life
 • 7

  Kojutulek

  +

  Mickey ja Jimmy toovad kõik oma kodulinna Warwichi, et Jimmy pesapalli särginumbri pensionile saatmisel tunnistajaks olla, ning avastavad, kui andekas ta oli. Vanade sõpradega kohtudes saab Jimmy teada, et Mickey'l võis olla osa Jimmy professionaalse pesapallikarjääri rikkumises.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 28 . aprillil kell 06.00
  Kanalil Fox Life
 • 8

  Õpetaja

  +

  Sabrina suhe tema luuleõpetajaga muudab Mickey murelikuks ning ta võtab ohjad enda kätte ja alandab mõlemaid oma eakaaslaste ees. Chip palub Jimmylt abi, et end 8. klassi kompude nimekirjas ülespoole upitada.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 28 . aprillil kell 06.25
  Kanalil Fox Life
 • 9

  Lahutus

  +

  Chip saab teada, et sündis kõrvalsuhtest, mis ta emal aastaid tagasi oli, ning otsustab oma bioloogilise isa üles otsida. Mickey ja Jimmy vaatavad oma suhte uuesti üle.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 29 . aprillil kell 06.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 30 . aprillil kell 05.40
  Kanalil Fox Life
 • 10

  Ronimine

  +

  Sabrina korraldab kokkusaamise andekate artistidega, et neile muljet avaldada. Kui Mickey saab teada, et Beni uuel sõbral on kuulus ema, kellele meeldib kunst, otsustab ta kokkusaamise korraldamisel abiks olla ja samal ajal ta jalust niita. Chip läheb Howardiga spontaansele matkale.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 29 . aprillil kell 06.25
  Kanalil Fox Life
 • 11

  Reis

  +

  Sabrina on kindel, et saab Yale’i sisse, kuid intervjuupäeval võetud risk võib tema püüdlused nurjata ja seada ohtu tema tuleviku. Kui Albat külastab tema nõbu, peab ta taas teesklema teenijat, et perekond temast lahti ei ütleks.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 30 . aprillil kell 06.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Reede 1 . mai kell 05.35
  Kanalil Fox Life
 • 12

  Linn

  +

  Mickey külastab ülejäänud seltskonnaga New Yorki, kus avastab, et Jimmy on teinud investeerimisfirmas edukat karjääri. Jimmy kolleegidega rääkides kiidab Mickey teda taevani lootuses, et see aitab Jimmy’l saada ametikõrgendust. Chip külastab oma bioloogilist isa.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 30 . aprillil kell 06.25
  Kanalil Fox Life
 • 13

  Prügimägi

  +

  Mickey ja Alba on saatjad Beni kooliekskursioonil prügimäele. Tagasiteel tuleb välja, et bussi on lisandunud võõras poiss. Koos püütakse kadunud laps tagasi viia, kuid kõik ei lähe sugugi nii sujuvalt kui võiks. Chip ja Sabrina kasutavad ära Coloneli veteranistaatust, kuid peavad seda hiljem kahetsema.

  Järgmisena kavas
  Reede 1 . mai kell 06.00
  Kanalil Fox Life
 • 14

  Kirik

  +

  Mickey ja seltskond lähevad Albaga kirikusse, kui too tunnistab, et tal võib olla ainesõltuvuse probleem. Kui Alba oma preestri pühapäeval jalgpalli vaatama kutsub, hakkab ta Pembertonidele meeldima. Samal ajal kahtleb Ben oma usus ning Jimmy ja Sabrina üritavad teda aidata.

  Järgmisena kavas
  Reede 1 . mai kell 06.25
  Kanalil Fox Life
 • 15

  Raha

  +

  Mickey õpetab Chipi ja ta sõbra hasartmänge mängima ning nad kaotavad suure rahasumma. Soovides raha tagasi võita, kasutab Mickey ära Sabrina värsket suhet riikliku jalgpalli juuniornaiskonna kapteniga, et ühele nende mängudest panust panna.

 • 16

  Õnnetus

  +

  Kui Ben klassikaaslaste juures ööbides voodit märgab, lähevad Mickey, Alba ja Jimmy tema maine päästmiseks ekstreemsusteni. Kui Sabrina oma võltsitud dokumendist ilma jääb, pakub Chip, et teeb talle uue, kui ta tüdruku ja tema sõpradega koos välja saab minna.

 • 17

  Vaba õhtu

  +

  Alba läheb puhkusele ning Mickey määrab Sabrina Beni uueks lapsehoidjaks, kui ta suundub Jimmyga õhtut veetma. Sabrina otsustab, et sõpradega õhtu veetmine on palju veetlevam. Nad lähevad Mickeyga tülli ja satuvad türmi. Samal ajal kohtab Jimmy uut sõpra.

 • 18

  Auto

  +

  Jimmy ostab politseioksjonilt vana katkise auto ning lukustab koos Mickeyga kogemata Beni sinna sisse. Alba tabab Chipi teesklemas, et on Sabrina internetiarmastus, ning julgustab poissi seda jätkama.

 • 19

  Tants

  +

  Mickey ja Alba tabavad Beni valetamast ning otsustavad talle õppetunni anda, kuid nende plaan saab loomulikult tagasilöögi. Samal ajal punub Chip kiuslikku plaani, et saada kroonitud kooli balli printsiks. Jimmy õpetab Sabrinat tantsima.

 • 20

  Koolilõpetaja

  +

  Mickey ja Alba avastavad peale kooli lõpetamist, et Sabrinal on kõhklused Yale’i õppima minemise suhtes. Üritades ta otsust suunata, avastab Alba, et on end Yale’i vilistlaste kokkutulekuga sidunud. Chip tahab enne keskkooliga alustamist enda mainet muuta ning otse loomulikult korraldab ta peo, et näidata oma staatust.