Kuningannad

16+
© 2021 ABC Signature. All rights reserved.
Kuningannad

Kokkuvõte

Neli 40. eluaastates üksteisest võõrandunud naist saavad taas kokku, et taastada Nasty Bitchesi kuulsus ja maine – nende 1990. aastate bänd, mis tegi naistest hiphopimaailma legendid.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  1999

  +

  Kunagise populaarse tüdrukutebändi neli tähte saavad taas kokku, et taastada oma kuulsus ja 1990. aastate hiilgus.

 • 2

  Ärtuemand

  +

  Brianna on silmitsi oma abielu hävitava tõega; Jill otsustab valedes elamise lõpetada ja näidata, kes ta tegelikult on; pärast saatuslikku kohtumist Cam’roniga on Naomil raskusi enda esikohale seadmisel.

 • 3

  Keda sa mõrraks kutsud?

  +

  Pärast halba arvustust lepivad naised sellega, et nende vana kuvand ja muusika ei toimi enam; Naomi võitleb loomingulise juhi positsiooni säilitamise eest, kuid Brianna pooldab ühistegevust; Eric viib Valeria õhtusöögile.

 • 4

  Pole päikesepaistet

  +

  Brianna seisab oma kodus silmitsi ootamatute emotsioonide ja asjaoludega; Jillil on jätkuvalt oma romantiliste suhetega raskusi; Naomil on raske toime tulla tõega JoJo isa isiku kohta.

 • 5

  Kõik mõjuvõimu nimel

  +

  Samal ajal kui Brianna püüab hakkama saada valusa meenutusega Jeffi truudusetusest, loodab bänd, et Ameerika muusikaauhindadel esinemine kindlustab neile uue edu; Laurenil on raske samastuda oma alter ego Lil Muffiniga.

 • 6

  Hall kardinal

  +

  Naised valmistuvad oma esimese muusikavideo filmimiseks pärast peaaegu kahte aastakümmet, Briannal on aga raske säilitada töö- ja eraelu vahelist tasakaalu; Lil Muffin püüab oma karjääri taastada; Jill jätkab oma avaliku kuvandiga tegelemist.

 • 7

  Kes sind tulistas

  +

  Jill avaldab naistele tõe, et teda kutsuti Wyclef Jeaniga koostööd tegema. Valeria kogeb südametut reetmist. Eric annab Jadakissile lubaduse, mida ta ei pruugi pidada.

 • 8

  Jumala plaan

  +

  Kui meeskonda tabab tragöödia, meenutavad daamid oma sõpruse algust 90ndate alguses, kui noored Brianna, Naomi ja Jill esimest korda kohtusid. Lahutamatu ja enesekindlana otsustavad nad teha oma muusikaunistused teoks ning kinnitavad oma ühist eesmärki kindlustada aastakümnete pikkune side, mis kestab tänaseni.

 • 9

  Baarid

  +

  Valeria teeb oma tuleviku suhtes impulsiivse otsuse, mis üllatab naisi. Lauren tegeleb fanaatilise fänniga, kel on ambitsioonikad räpiplaanid. Naomi satub vastakuti oma vana rivaali Zadie ehk Lady Z-ga.

 • 10

  Nast Girl Records

  +

  Jättes vanad vastasseisud selja taha, alustavad daamid koos Zadie’ga uut karjääriprojekti. Jill seisab silmitsi oma mineviku ja laitva isaga. Naomi julgustab Zadiet õiglust nõudma.

 • 11

  I’m A Slave 4 U

  +

  Eric ja Naomi vaidlevad selle üle, mis oleks meelelahustustööstuses JoJole parim, ning Jill püüab aidata noort raskustes olevat näitlejat, kel on probleeme oma domineeriva vanemaga. Mujal aga võitleb Valeria võimaluse eest, et võtta omaks Puerto Rico pärandit.

 • 12

  Las minevik jääda minevikku

  +

  Valeria karjäär sooloartistina saab hoo sisse ja Muffin motiveerib Jilli salvestama naasma. Samal ajal astub Eric vastu oma endisele naisele, et aidata päästa Nasty Girl Recordsi tulevik.

 • 13

  2022

  +

  Kuna Queens valmistub vastuvõtuks hip-hopi kuulsuste halli, ei saa nad märkamata jätta, millise tühimiku on jätnud Brianna rühmast puudumine. Samal ajal satub Naomi möödapääsmatusse olukorda, kui tema endine kallim JoJo isaduse kohta küsimusi esitab. Valeria valmistub soolotuuriks ja mõtleb, kas ta on tõesti valmis seda üksinda läbima.