Grey anatoomia

Pühapäev 19.05

Uuri järele

Episood 1 - hooaeg 13
02:31

Järgmine ülekanne teles

 1. Reede 7 . august kell 12.15

  Pole sinu asi (E12 - H13)

 2. Reede 7 . august kell 13.05

  Aina halvemaks läheb (E13 - H13)

 3. Reede 7 . august kell 17.45

  Sinna, kus on su koht (E14 - H13)

Kokkuvõte

Draamasari haiglast, kus pingeline arstiks õppimine segub kirevate elusaatustega nii patsientide kui arstide seas.

Klipid

Episoodid

 • 1

  Kõik on kadunud

  +

  Bailey vallandab Meredithi, Richardi ja Alexi kindlustuspettuse tõttu Grey Sloani haiglast ja nad peavad toime tulema selle tagajärgedega. Udusse kadunud Jackson aitab ohtlikus olukorras meest, tema suhe Maggie'ga jõuab aga uuele ristteele. Tomile määratakse haiglas uusi kohustusi, mis üllatab arste väga.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 2 . september kell 19.05
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 3 . september kell 03.35
  Kanalil Fox Life
 • 2

  Tagasi sadulas

  +

  Grey Sloani arstid opereerivad Maggie'ga avarii teinud meest, isaduspuhkuselt naasnud Owenil on aga raskusi Tomi uue ametikohaga leppimisega. Hiljuti vallandatud Meredith tegeleb kõigi diagnoosimisega. Richard ja Alex alustavad uut elu ja see ei ole lihtne. Jo valmistub tööle naasma ja Amelia teeb uue avastuse enda ja Linki suhte kohta.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 2 . september kell 20.05
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 3 . september kell 04.20
  Kanalil Fox Life
 • 3

  Jälle koos

  +

  Piirangute raames töötav Meredith aitab Jol eemalt keerulist protseduuri läbi viia ja tegutseb seega lubatu piiril, Koracick teeb Oweni elu Grey Sloanis raskeks. Ühel ehitusplatsile kukkunud patsiendil diagnoositakse ajusurm ja tema kaks õde peavad otsustama, kas hoida teda elus või mitte.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 3 . september kell 19.05
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Reede 4 . september kell 03.40
  Kanalil Fox Life
 • 4

  Mehi lausa kallab

  +

  Pärast seda, kui Meredith kogemata Grey Sloanile pressi pahameele kaela toob, üritab ta varasemate kolleegidega suhteid siluda, mis seab tema üldkasuliku töö tunnid ohtu. 19. jaama Ben ja Vic toovad haiglasse noore naise ning Jackson astub Koracicku vastu välja, kui too patsiendi perega piire ületab. Bailey saab ootamatu uudise ning Owen leiab end Pac-Gen Northist, mis tundub Alexi jaoks hea võimalus värbamiseks.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 3 . september kell 20.05
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Reede 4 . september kell 04.30
  Kanalil Fox Life
 • 5

  Uus hingetõmme

  +

  Üldkasuliku töö vahele jätnud Meredithi ootab kohtuistung. Baileyl ja Jol on patsient, kelle Jo psühhiaatriaosakonnast ära tunneb. Richard ja Gemma lähevad hommikust sööma, ent asjad lähevad halvasti.

  Järgmisena kavas
  Reede 4 . september kell 19.10
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 5 . september kell 03.30
  Kanalil Fox Life
 • 6

  Rõõmus ka surnuaias

  +

  Alex loodab Pac-Gen Northi investoritele muljet avaldada, kuid kui ta kuuleb häirivaid uudiseid luukerede kohta ehitusplatsil, palub ta Richardi abi tähelepanu kõrvale juhtimisel. Teddy tunneb survet olla superema, kuna ta seadis endale ülesande Allisonile ja Leole ise Halloweeni kostüümid teha. Meredith kardab, et ei jõua lastega kommilunimise ajaks koju. Jackson tegeleb pediaatriapatsiendiga, kes on endast väljas, kuna peab Halloweeni haiglas veetma.

  Järgmisena kavas
  Reede 4 . september kell 20.05
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 5 . september kell 04.15
  Kanalil Fox Life
 • 7

  Hilja õpetussõnadeks

  +

  Catherine naaseb linna. Tema suhe Richardiga on jahenenud, ühtlasi pole tal aimugi sellest, mis toimub Jacksoni ja Maggie vahel. Owen ja Amelia ravivad keldris kukkunud naist ning taipavad kiiresti, et lugu on keerulisem; Maggie saab šokina teada mõnest Richardi sugulasest, kes otsivad abi.

 • 8

  Minu võimalus

  +

  Meredith seisab silmitsi arstliku komisjoniga – tema tulevik arstina on ebakindel ning ta on sunnitud minevikuga keerulistel viisidel rahu tegema. Samal ajal pannakse internid proovile – mõnede raviarstide äraolekul püüab igaüks neist oma erialal kõige edukam olla.

 • 9

  Kõik baari

  +

  Jo hakkab varjupaigas vabatahtlikuks ning saab kõne 19. jaama jäetud imiku kohta. Samal ajal liigub Meredith pärast arstlikus komisjonis käimist oma eluga edasi. Jackson astub oma värskes armuloos Viciga suure sammu, samal ajal kui Bailey ja Amelia vahetavad rasedusuudiseid.

 • 10

  Aita mul öö üle elada

  +

  „Depoo 19“ kolmanda hooaja esilinastusel „Grey anatoomiaga“ ristunud episoodi teine osa.

 • 11

  Raske asi, mida alla neelata

  +

  Richard saab teada, et Maggie tuli Grey Sloanist ära, ning teda teeb murelikuks Maggie käitumine pärast seda, kui üks ta patsientidest – Maggie enda nõbu – sureb. Bailey naaseb tööle pärast isiklike asjade jaoks puhkuse võtmist, kuid Koracick teeb ta esimese tööpäeva oodatust raskemaks. Meredith arvab, et tunneb DeLucast puudust. Amelial on Linkile oma raseduse kohta uudiseid.

 • 12

  Viimane õhtusöömaaeg

  +

  Jackson tekitab ebamugava olukorra, kui kutsub oma uue silmarõõmu Vici üritusele, mida ta pidas Richardi ja Catherine’i aastapäeva tähistamiseks – kohale jõudes saab ta teada, et õhtusöögil on hoopis teine tagamõte. Levi kutsub Nico endaga kaasa, et külastada haiget sugulast.

 • 13

  Jäta viimane tants mulle

  +

  DeLuca ei suuda välja mõelda, mis ta ravimatut patsienti Suzanne’i vaevab, ja ta pöördub abi saamiseks USCF-i diagnoosigeeniuse dr Riley poole. Bailey kontrollib Joeyt, kasulast, kelle Ben tõi Grey Sloani. Amelia saab isadustesti tulemused ja Jo pahandab temaga selle üle, kuidas ta Linki kohtleb.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 9 . august kell 19.05
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 13 . august kell 00.40
  Kanalil Fox Life
 • 14

  Diagnoos

  +

  DeLuca on pahane, et Meredith võttis ta patsiendi Suzanne’i üle, kelle sümptomite üle Grey Sloani arstid ikka veel pead murravad. Jackson, Owen ja Jo ravivad karurünnakuohvreid. Levi solvub, et Nico ei soovi teda oma vanematele tutvustada.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 16 . august kell 19.05
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 20 . august kell 00.40
  Kanalil Fox Life
 • 15

  Lumepimedus

  +

  Meredith ja Carina imestavad DeLuca ebatavalise käitumise üle, kui ta pakub ennast vabatahtlikult lumetormi ajal eluohtlikku ülesannet sooritama. Bailey püüab Joeyt tema tuleviku osas aidata ning Richard õpetab haiglas välja uut interni.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 23 . august kell 19.05
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 27 . august kell 00.40
  Kanalil Fox Life
 • 16

  Jäta tuli põlema

  +

  Bailey ja Ben seisavad silmitsi tohutu, elu muutva otsusega. Meredith ja nii mõnedki teised arstid mõtlevad mineviku peale.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 30 . august kell 19.05
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 3 . september kell 01.00
  Kanalil Fox Life
 • 17

  Elu marsil?

  +

  Grey Sloani ilmub rikas investor ja palub Koracickilt abi. Samal ajal on Meredithil raskusi diabeeti põdeva naise päästmisega, kes on oma insuliini normeerinud. Jo ja Link võitlevad raudteerööbastele kukkunud noore mehe päästmise nimel ning Jacksoni ja Vici vahelises suhtes tekib raskusi.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 6 . september kell 19.00
  Kanalil Fox Life
 • 18

  Anna veidi

  +

  Meredith juhib heategevuslikku operatsioonipäeva, kuid liigse patsientide tungi tõttu on tal raske asju kontrolli all hoida. DeLuca ravib teismelist patsienti, keda ta kahtlustab ohus olevat, ja ta üritab meeleheitlikult veenda Baileyt oma teooriat toetama.

 • 19

  Minu elu armastus

  +

  Richard valmistub oma PATH-pliiatsi esitluseks Los Angelese kirurgiliste tehnouuenduste konverentsil, kuid probleemid Catherine’iga juhivad ta tähelepanu kõrvale. Maggy ja Teddy kohtuvad samal konverentsil juhuslikult kunagiste tuttavatega ning Hayes elab uuesti läbi hetki, mil ta kohtus oma naisega, kes on nüüd surnud.

 • 20

  Kor-ra-ta!

  +

  Owen ja Link ravivad vanadaami, kes ei suuda pärast operatsioonist ärkamist laulmist lõpetada. Teddy aitab Koracickil tunnetega toime tulla, kui üks talle lähedane, kuid temast võõrandunud inimene tuleb haiglasse, et abi otsida. Meredith, Bailey ja Maggie pühendavad kogu oma tähelepanu keerulise diagnoosiga patsiendi ravimiseks.

 • 21

  Tee rõõmsat nägu

  +

  Link üritab veenda Ameliat raseduse lõpus vabamalt võtma. Hayes küsib Meredithilt üllatava küsimuse ja Owen teeb jahmatama paneva avastuse.

 • 22

  Grey anatoomia

  +

  Draamasari haiglast, kus pingeline arstiks õppimine segub kirevate elusaatustega nii patsientide kui arstide seas.