Grey anatoomia

16+

Teisipäev 19.10

Uuri järele

Episood 1 - hooaeg 13
02:31

Järgmine ülekanne teles

 1. Teisipäev 4 . oktoober kell 19.10

  Kas minna või mitte (E16 - H18)

 2. Teisipäev 4 . oktoober kell 20.00

  Katan sind (E17 - H18)

 3. Kolmapäev 5 . oktoober kell 11.35

  Kas minna või mitte (E16 - H18)

Kokkuvõte

Draamasari haiglast, kus pingeline arstiks õppimine segub kirevate elusaatustega nii patsientide kui arstide seas.

Klipid

Episoodid

 • 1

  Siit tuleb päike

  +

  Samal ajal kui Seattle'I linn tähistab Phoenix Fair'il COVIDi-järgset linna uuestisündi, ravivad Grey Sloani arstid patsienti, kes puutub kokku illegaalse ilutulestikuga. Vahepeal on Bailey võtnud eesmärgiks värvata uusi arste, kuid tal on raskusi sobivate kandidaatide leidmisega. Owen ja Teddy üritavad viia oma kihluse järgmisele tasemele ja Meredithil avaneb ootamatu võimalus, kui ta kohtub ema minevikust pärit mõjuka arstiga..

 • 2

  Mingisugune homme

  +

  Meredith küsib Amelialt nõu. Vahepeal ammutab Richard uut energiat, viies haiglas õpetamise uuele tasemele ja Winston tegeleb patsiendiga, kellel on neerupuudulikkus.

 • 3

  Kuumem kui põrgu

  +

  Seattle'I lemmikpunapea naaseb ja õnnistab Grey Sloani koridore oma kogemuste ja oskusteadmistega, kui ta üritab aidata Richardit haigla uusimate residentide õpetamisel. Vahepeal peab Meredith tegema otsuse ja Link usaldab Teddyle saladuse.

 • 4

  Veidike abi mu sõpradelt

  +

  Richard värbab Meredithi ja Bailey, et nad aitaks tal uue programmi käiku lasta. Addisoni patsiendil on protseduurist tingitud tüsistused. Jo aitab naist, kellel algab enneaegne sünnitus.

 • 5

  Suru end maha ja plahvata!

  +

  vGrey Sloani arstid asuvad tegutsema, kui Seattle'i linna raputav plahvatus tekitab üsna lähedal vigastusi. Owenil on pärast plahvatust posttraumaatilline stressihäire, tema õde Megan palub aga Winstonilt ja Hayesilt saladuskatte all abi. Minnesotas kohtuvad Meredith ja Amelia tuttavaga, kes aitab neid õppetöös.

 • 6

  Iga päev on pühapäev

  +

  On tänupüha ja kui Meredithil tekivad halva ilma tõttu reisil tõrked, tuleb Nick mitmel moel appi. Richard ja Bailey otsivad erakorralisi operatsioone ning Amelia ja Link saavad uuesti kokku.

 • 7

  Muinasjutuline päev

  +

  Dr Hamilton elab oma pettumuse Meredithi peal välja ning Nick annab talle võimaluse auru välja lasta, minnes operatsioonile appi. Seattle’is viivad Link ja Jo oma lapsed muinasjututeemalisele teatrietendusele, kus miski läheb valesti. Bailey ja dr Lin osalevad värbamismessil lootuses meelitada Grey Sloanisse rohkem arste, kuid ilmneb, et nad on halvasti ettevalmistunud.

 • 8

  See tuli keskööl

  +

  Grey Sloan Memoriali arstid tähistavad pühi; Hamilton ja Meredith valmistuvad oma projekti järgmiseks etapiks; Link tahab veeta pühad koos Amelia ja Scoutiga ühtse perena; Schmitt seisab operatsiooni ajal silmitsi raske otsusega.

 • 9

  Pole aega surra

  +

  Grey Sloani memoriaalhaigla arstid tegelevad autoõnnetuse tagajärgedega, milles said kannatada ka nende inimesed. Sama ajal kui töötab Meredith dr Hamiltoni elu päästmise nimel. Levi on oma viimasest kaotusest tõsiselt mõjutatud ning Bailey on sunnitud Webberi meetodi üle uuesti järele mõtlema. Link otsustab Ameliaga silmitsi seista, olles teda kellegi uuega näinud.

 • 10

  Elu lahknenud majas

  +

  Schmitt peab suremust käsitleva konverentsiga tegelema. Meredith veenab Nicki, et too Seattle’is operatsiooniks valmistuks. Jo seisab oma tunnetega silmitsi.

 • 11

  Pärand

  +

  Draamasari haiglaMeredith, Amelia ja ülejäänud meeskond valmistuvad dr Hamiltoni kauaoodatud ning märgilise tähtsusega operatsiooniks. Bailey saab ootamatu pakkumise. Owen on oma kannatamatuse tõttu taastusravis keeruline patsient. Link peab sekkuma. Minnesotas leiab Nick võimaluse maksasiirdamise ajal teistele teadmisi jagada.st, kus pingeline arstiks õppimine segub kirevate elusaatustega nii patsientide kui arstide seas.

 • 12

  Eeldused sinuks saamiseks

  +

  Nick viib Meredithi oma Minnesota metsamajja romantilist nädalavahetust veetma. Winston ja Maggie hoolitsevad Meredithi laste eest. Amelia ja Kai saavad lähedasemateks.

 • 13

  Avalda mulle survet

  +

  Richard arutleb oma kirurgioskuste üle. Jo on oma patsiendi vennast võlutud. Megan hoolitseb selle eest, et Teddy ja Owen sotid selgeks räägiksid. Lemmikloomana peetav püüton põhjustab palju lärmi.

 • 14

  Rännakul

  +

  Grey Sloani memoriaalhaiglas suurenevad pinged, sest arstipuuduse tagajärjed hakkavad ilmsiks tulema. Meredithil on raske tööst eemalduda, kui ta veedab Zolaga kodus haiguspäeva, haiglasse saabub aga ootamatu külaline.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 8 . oktoober kell 09.25
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 15

  Pane see proovile

  +

  Bailey on närvis, kui Grey Sloani haiglasse saabub akrediteerimisnõukogu, et residentuuriprogramm üle vaadata, Richard määrab aga samaks päevaks iseenda hindamise. Samal ajal naaseb Nick Seattle’isse, et koos Meredithiga erakordne operatsioon läbi viia.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 8 . oktoober kell 10.15
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 16

  Kas minna või mitte

  +

  Bailey seisab silmitsi õnnetu Catherine’iga, keda ootavad ees auditid mitmes tema fondi haiglas. Vahepeal on Addison jõudnud tagasi Grey Sloani; Meredithi ja Richardi vahel kasvavad pinged ning Owen naaseb tööle.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 4 . oktoober kell 19.10
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 5 . oktoober kell 11.35
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 17

  Katan sind

  +

  Linki endine patsient Simon on koos oma raseda naisega erakorralise meditsiini osakonnas; Bailey saab Nickilt pakkumise.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 4 . oktoober kell 20.00
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 5 . oktoober kell 12.30
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 18

  Tugevam kui vihkamine

  +

  Nicki auks korraldatakse õdede majas õhtusöök. Samal ajal langeb Grey Sloani mälestusmärk jõhkra vihakuriteo ohvriks.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 5 . oktoober kell 19.10
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 6 . oktoober kell 11.40
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 19

  Vereotsingul

  +

  Väikeste verevarude tõttu luuakse Grey Sloani memoriaalhaiglas verekeskus. Samal ajal palub Nick Meredithilt abi oma patsiendiga ja Winston on hõivatud oma vennaga.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 5 . oktoober kell 20.05
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 6 . oktoober kell 12.35
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 20

  Sina oledki veri

  +

  Grey Sloani memoriaalhaiglas on jätkuvalt verepuudus. Meredith võtab ühe patsiendiga seoses vastu riskantse otsuse; Oweni teod kaasveteranide aitamisel tulevad päevavalgele.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 6 . oktoober kell 20.00
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Reede 7 . oktoober kell 12.30
  16+
  Kanalil Fox Life