Grand hotell

Teisipäev 23.50

16+
Grand hotell

Järgmine ülekanne teles

 1. Teisipäev 1 . detsember kell 23.50

  Pikk öötee kaob päeva (E08 - H01)

 2. Neljapäev 3 . detsember kell 09.50

  Pikk öötee kaob päeva (E08 - H01)

 3. Laupäev 5 . detsember kell 20.05

  Täisteenindus (E09 - H01)

Kokkuvõte

Selle multikultuurse Miami Beachi viimases perekonnahotellis aset leidva julge ja provokatiivse draama peaprodutsent on Eva Longoria. Karismaatiline Santiago Mendoza on hotelliomanik ning tema glamuurne teine naine Gigi ja nende täiskasvanud lapsed naudivad edu vilju. Selle üla-/allkorruse loo kaasaegse tõlgenduse teise poole moodustavad hotelli lojaalsed töötajad. Rikkad ja ilusad külalised suplevad luksuses, kuid ideaalse välispinna all peidavad ennast skandaalid, üha kasvavad võlad ja plahvatuslikud saladused. Saade põhineb Hispaania sarjal.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Pilootosa

  +

  Rikkad ja ilusad külalised suplevad luksuses, kuid pildi ideaalse välispinna all peidavad ennast skandaalid, üha kasvavad võlad ja plahvatuslikud saladused.

 • 2

  Kuum tükk

  +

  Kui El Rey tegevus on täielikult kontrolli alt väljunud, üritab Gigi hotelli päästmiseks midagi ette võtta. Samal ajal tuvastab üks hotelli töötajatest Danny tõelise identiteedi ning Ingridi pettus sunnib Javit oma tegude eest vastutuse võtma.

 • 3

  Nurgalöök

  +

  Danny saab teada midagi uut Sky kadumise kohta, Alicia ja Gigi ei jõua kokkuleppele, kuidas hotelli kõige paremini juhtida, ning Gigi võimaldab Alicial heita pilgu oma ema minevikku.

 • 4

  Kollektiivne haiguspuhkus

  +

  Danny ja Jason sukelduvad sügavamale Sky kadumise müsteeriumi. Gigi vana sõber registreerib ennast hotellikülaliseks, mis tekitab Santiagos ebamugavust, ja Javi pannakse tööle.

 • 5

  Sulle on väljapressimissõnum

  +

  Javi paljastab perekonnale lõpuks oma suure saladuse ning uute reeglite kehtima hakkamisega muutub Alicia ja Danny varjatud suhe keerukamaks. Vahepeal selgub, kes oli Sky endine armastatu, mis lisab Sky kadumisse veel ühe kahtlusaluse.

 • 6

  Grand hotell

  +

  Hotellis kavandatavale korjandusgalaõhtule veeretab kaikaid kodarasse naaberhotell. Samal ajal varjub proua P avalikkuse eest ja Javi võtab oma uue isarolli omaks, hoolimata perekonna kõhklustest.

 • 7

  Kuhu päike ei paista

  +

  Santiago on jätkuvalt naabruses asuva hotelli peale vihane ja otsustab ohjad enda kätte haarata. Vahepeal muutub Danny Alicia uute suhete peale armukadedaks ja Carolina tunnistab Yolile, et tal on nende isa kohta teavet.

 • 8

  Pikk öötee kaob päeva

  +

  Santiago pärib Javilt aru viimase tabletisõltuvuse kohta. Danny tahab Sky uimastikauplemise kohta rohkem teada saada, kuid avastab, et see võib ohtu seada tema suhted Aliciaga.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 1 . detsember kell 23.50
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 3 . detsember kell 09.50
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 9

  Täisteenindus

  +

  Danny näeb vaeva, et varjata oma pere eest oma suhteid Aliciaga. Gigi avastab saladused, mida Santiago on tema eest varjanud, samal ajal kui Felix püüab endiselt leida tagasiteed Gigi ellu.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 5 . detsember kell 20.05
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 6 . detsember kell 10.40
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 10

  Väikesed valed sviidis

  +

  Santiago ja Gigi suhe on pärast teineteise eest hoitud saladuste paljastamist paranemas. Danny võtab politseiga ühendust, et teada saada, mis Skyga juhtus, ja Javi võtab endale uue hobi.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 12 . detsember kell 20.05
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 13 . detsember kell 10.20
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 11

  Pimeduse kunst

  +

  Teresa korraldab hotellis heategevusoksjoni. Vahepeal saavad Alicia ja Javi Beatrizi ja märgistamata toa kohta rohkem teada ning see toob tagasi nende segased lapsepõlvemälestused.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 19 . detsember kell 20.05
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 20 . detsember kell 10.20
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 12

  Kallis Santiago

  +

  Alicia ja Javi on otsustanud välja uurida, mis nende emaga tegelikult juhtus. Carolina seab kahtluse alla oma tõelised tunded Byroni vastu, kui ta saab teada, et viimase vanemad on oma pojast lahti öelnud.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 26 . detsember kell 20.05
  16+
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 27 . detsember kell 10.50
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 13

  Täiuslik torm

  +

  Selgub Danny tõeline identiteet. Santiago maadleb proua P-lt saadud dramaatiliste uudistega; lõpuks saame ka teada, mis Skyga juhtus.