Grand hotell

16+
Grand hotell

Kokkuvõte

Selle multikultuurse Miami Beachi viimases perekonnahotellis aset leidva julge ja provokatiivse draama peaprodutsent on Eva Longoria. Karismaatiline Santiago Mendoza on hotelliomanik ning tema glamuurne teine naine Gigi ja nende täiskasvanud lapsed naudivad edu vilju. Selle üla-/allkorruse loo kaasaegse tõlgenduse teise poole moodustavad hotelli lojaalsed töötajad. Rikkad ja ilusad külalised suplevad luksuses, kuid ideaalse välispinna all peidavad ennast skandaalid, üha kasvavad võlad ja plahvatuslikud saladused. Saade põhineb Hispaania sarjal.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Pilootosa

  +

  Rikkad ja ilusad külalised suplevad luksuses, kuid pildi ideaalse välispinna all peidavad ennast skandaalid, üha kasvavad võlad ja plahvatuslikud saladused.

 • 2

  Kuum tükk

  +

  Kui El Rey tegevus on täielikult kontrolli alt väljunud, üritab Gigi hotelli päästmiseks midagi ette võtta. Samal ajal tuvastab üks hotelli töötajatest Danny tõelise identiteedi ning Ingridi pettus sunnib Javit oma tegude eest vastutuse võtma.

 • 3

  Nurgalöök

  +

  Danny saab teada midagi uut Sky kadumise kohta, Alicia ja Gigi ei jõua kokkuleppele, kuidas hotelli kõige paremini juhtida, ning Gigi võimaldab Alicial heita pilgu oma ema minevikku.

 • 4

  Kollektiivne haiguspuhkus

  +

  Danny ja Jason sukelduvad sügavamale Sky kadumise müsteeriumi. Gigi vana sõber registreerib ennast hotellikülaliseks, mis tekitab Santiagos ebamugavust, ja Javi pannakse tööle.

 • 5

  Sulle on väljapressimissõnum

  +

  Javi paljastab perekonnale lõpuks oma suure saladuse ning uute reeglite kehtima hakkamisega muutub Alicia ja Danny varjatud suhe keerukamaks. Vahepeal selgub, kes oli Sky endine armastatu, mis lisab Sky kadumisse veel ühe kahtlusaluse.

 • 6

  Grand hotell

  +

  Hotellis kavandatavale korjandusgalaõhtule veeretab kaikaid kodarasse naaberhotell. Samal ajal varjub proua P avalikkuse eest ja Javi võtab oma uue isarolli omaks, hoolimata perekonna kõhklustest.

 • 7

  Kuhu päike ei paista

  +

  Santiago on jätkuvalt naabruses asuva hotelli peale vihane ja otsustab ohjad enda kätte haarata. Vahepeal muutub Danny Alicia uute suhete peale armukadedaks ja Carolina tunnistab Yolile, et tal on nende isa kohta teavet.

 • 8

  Pikk öötee kaob päeva

  +

  Santiago pärib Javilt aru viimase tabletisõltuvuse kohta. Danny tahab Sky uimastikauplemise kohta rohkem teada saada, kuid avastab, et see võib ohtu seada tema suhted Aliciaga.

 • 9

  Täisteenindus

  +

  Danny näeb vaeva, et varjata oma pere eest oma suhteid Aliciaga. Gigi avastab saladused, mida Santiago on tema eest varjanud, samal ajal kui Felix püüab endiselt leida tagasiteed Gigi ellu.

 • 10

  Väikesed valed sviidis

  +

  Santiago ja Gigi suhe on pärast teineteise eest hoitud saladuste paljastamist paranemas. Danny võtab politseiga ühendust, et teada saada, mis Skyga juhtus, ja Javi võtab endale uue hobi.

 • 11

  Pimeduse kunst

  +

  Teresa korraldab hotellis heategevusoksjoni. Vahepeal saavad Alicia ja Javi Beatrizi ja märgistamata toa kohta rohkem teada ning see toob tagasi nende segased lapsepõlvemälestused.

 • 12

  Kallis Santiago

  +

  Alicia ja Javi on otsustanud välja uurida, mis nende emaga tegelikult juhtus. Carolina seab kahtluse alla oma tõelised tunded Byroni vastu, kui ta saab teada, et viimase vanemad on oma pojast lahti öelnud.

 • 13

  Täiuslik torm

  +

  Selgub Danny tõeline identiteet. Santiago maadleb proua P-lt saadud dramaatiliste uudistega; lõpuks saame ka teada, mis Skyga juhtus.