Depoo 19

Reede 21.00

Station 19 © 2017 American Broadcasting Companies, Inc. All rights reserved.
Depoo 19

Järgmine ülekanne teles

 1. Teisipäev 14 . juuli kell 17.45

  Tee veidi kahju … (E05 - H02)

 2. Teisipäev 14 . juuli kell 18.35

  Viimane päev maamunal (E06 - H02)

 3. Kolmapäev 15 . juuli kell 17.45

  Seisa tormile vastu (E07 - H02)

Kokkuvõte

Sarjade „Grey anatoomia“, „Skandaal“ ja „Kuidas mõrvast puhtalt pääseda“ produtsentide uusima sarja keskmes on rühm kangelaslikke tuletõrjujaid Seattle’i 19. depoost – alates kaptenist kuni värskeima töötajani – kes tööd tehes pidevalt oma eludega riskivad. Need vaprad mehed ja naised on nii sõna otseses mõttes kui ka piltlikult nagu perekond ning üheskoos seavad nad oma elud ohtu, et esmareageerijatena teiste elusid päästa.

Episoodid

 • 1

  Tuttav baar

  +

  Joe baari põrutab auto ning Andy ja Sullivan peavad kolleegide Beni ja Pruitti, Grey Sloani arstide ja internide ning baari kundede päästmiseks tuletõrjemeeskonda juhtima, enne kui hoone kokku variseb.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 22 . juuli kell 18.35
  Kanalil Fox Life
 • 2

  Ilutulestik toas

  +

  Depoo 19 meeskonnale tutvustatakse Seattle’i uut tuletõrjeülemat, kuid nad ei ole temast vaimustuses. Tuletõrjujad kutsutakse ilutulestiku põhjustatud tulekahju kustutama, mis kutsub Benis esile valusad mälestused ja inspireerib teda uue ettevõtmisega alustama. Maya võitleb enda ja oma karjääri eest, kui Jack muutub ühe oma tuttavaga üha lähedasemaks. Andy ja Ryan puistavad südant.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 23 . juuli kell 17.50
  Kanalil Fox Life
 • 3

  Kiidulaul

  +

  Pruitt leinab kaotust, kuid Andy keeldub sama tegemast ja keskendub selle asemel töö tegemisele. Toimunud on suur vingugaasileke ja meeskond tõttab appi. Sullivan teeb vastuolulise kaptenivaliku.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 23 . juuli kell 18.35
  Kanalil Fox Life
 • 4

  Kodu, kus kedagi ei ela

  +

  Ben ja Jack rahustavad õdedest ja vendadest koosnevat kodutute punti, et päästa elu. See kutsub Jackis mälestusi esile. Maya paneb meeskonna liiga suure surve alla ning tal on raskusi moraali hoidmisega. Pruitt ähvardab palve tagasilükkamise korral võtta drastilisi meetmeid.

  Järgmisena kavas
  Reede 24 . juuli kell 17.45
  Kanalil Fox Life
 • 5

  Täiesti metsas

  +

  Maya viib meeskonna moraali tõstmiseks meeskonnatöökoolitusele, kuid asjad ei lähe plaanipäraselt. Nendevaheline side pannakse proovile, kui nad üritavad karurünnaku ohvriks langenud matkajaid päästa. Pruitt näeb vaeva, et Andyga suhteid parandada. Sullivan laskub äärmusse, et leida …

  Järgmisena kavas
  Reede 17 . juuli kell 21.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 18 . juuli kell 00.25
  Kanalil Fox Life
 • 6

  Ice Ice Baby

  +

  Kui Seattle’it tabab lumetorm, peab Travis vastu võtma raske kõne ning meeskonnaliikmed on sunnitud oma tõdedega silmitsi seisma. Benil on ühe kolleegi suhtes aina rohkem kahtlusi.

  Järgmisena kavas
  Reede 24 . juuli kell 21.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 25 . juuli kell 00.35
  Kanalil Fox Life
 • 7

  Armastuse satelliit

  +

  Kui Ben arstide reageerimismeeskonna autot väljasõitudeks valmis seab, muutuvad tema kahtlused Sullivani ja kadunud fentanüüli kohta aina tugevamaks. Jack ja Rigo püüavad oma erimeelsustest mööda vaadata, kui nad on sunnitud koostööd tegema ning bensiinijaama salapärase tulekahjuga võitlema. Dean ja JJ püüavad leida lahendust oma erinevatele arusaamadele laste kasvatamisest. Travis kohtub kellegi uuega.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 27 . juuli kell 18.35
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Reede 31 . juuli kell 21.00
  Kanalil Fox Life
 • 8

  Sündinud jooksma

  +

  19. jaoskonna meeskond vastab alkoholijoobes juhtimisega seotud väljakutsele. Samal ajal saab Dean keerulise olukorra lahendamiseks abi Pruittilt ja Sullivan otsib abi dr Amelia Sheperdilt.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 28 . juuli kell 17.45
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Reede 7 . august kell 21.00
  Kanalil Fox Life
 • 9

  Vaene rändur

  +

  Kui üks sõjaväeveteran ähvardab õhkida pandimaja, meenutab Sullivan oma teenistust mereväes, et olukord lahendada. Samal ajal üritavad Vic ja Dean veenda meest, kes võitleb Alzheimeri tõvega; ja Pruitt avaldab avalikult arvamust, et austada langenud tuletõrjujaid.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 28 . juuli kell 18.35
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 8 . august kell 20.10
  Kanalil Fox Life
 • 10

  Midagi, mis juhtub, kui me räägime

  +

  Pärast pingelisi ja traumeerivaid läbielamisi külastab tuletõrjujaid psühholoog.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 29 . juuli kell 17.45
  Kanalil Fox Life
 • 11

  Vabu päevi pole

  +

  Andy ja Sullivan, kes on Pruittiga lõunasöögil, et saada talt nende suhtele heakskiitu, satuvad märuli keskmesse, kui restoranis toimub ICE korraldatud haarang. Travis meelitatakse piinlikule lõunasöögile tuletõrjeülem Dixoni, Emmetti ja viimase sõbratariga. Ben kutsub Grey Sloani haigla kirurgid Owen Hunti, Teddy Altmani ja Jackson Avery uhiuut PRT-sõidukit vaatama.

 • 12

  Kohtumiseni

  +

  Depoo 19 meeskond kustutab laohoones puhkenud tulekahjut, kus olukord muutub üha keerulisemaks. Jackson Avery Grey Sloanist alustab koostööd oma vana sõbra Ben Warreniga.

 • 13

  Unista minust veidi

  +

  Vic kutsub meeskonda üles poseerima õilsat eesmärki teeniva kalendri fotosessiooni jaoks. Samal ajal avab Emmett oma südame Benile ja Sullivanile ning näitab Andyle oma õrnemat poolt.

 • 14

  Kummitused, kes mind painavad

  +

  Andy naaseb tööle ja püüab Jackiga päästa varisevas keeglisaalis lõksus olevaid inimesi. Samal ajal püüab Ben lahendada Sullivani uimastiprobleemi ja Maya ema Katherine külastab Mayat.

 • 15

  Paha tüüp

  +

  Ben, Jackson ja Emmett satuvad ebakindlasse ja ohtlikusse olukorda seoses võimaliku ohvriga. Andy uurib oma suguvõsa ning uus info avab ta silmad. Vic ja Travis tiritakse korruptsiooniskeemi.

 • 16

  Pommist valjem

  +

  Andy hakkab kahtlustama, et tema ema surma asjaolud pole päris õiged. Meeskond üritab evakueerida Pac-Northi haigla arsti ja satuvad seetõttu ohtlikusse olukorda. Sullivan läheb kroonilise jalavalu tõttu operatsioonile.