Depoo 19

Teisipäev 21.55

Station 19 © 2017 American Broadcasting Companies, Inc. All rights reserved.
Depoo 19

Järgmine ülekanne teles

 1. Teisipäev 28 . jaanuar kell 17.20

  Tuli omade pihta (E14 - H02)

 2. Teisipäev 28 . jaanuar kell 21.55

  Alati valmis (E15 - H02)

 3. Kolmapäev 29 . jaanuar kell 01.30

  Tuli omade pihta (E14 - H02)

Kokkuvõte

Sarjade „Grey anatoomia“, „Skandaal“ ja „Kuidas mõrvast puhtalt pääseda“ produtsentide uusima sarja keskmes on rühm kangelaslikke tuletõrjujaid Seattle’i 19. depoost – alates kaptenist kuni värskeima töötajani – kes tööd tehes pidevalt oma eludega riskivad. Need vaprad mehed ja naised on nii sõna otseses mõttes kui ka piltlikult nagu perekond ning üheskoos seavad nad oma elud ohtu, et esmareageerijatena teiste elusid päästa.

Episoodid

 • 1

  Paranemislootust pole

  +

  19. depoo meeskond jätkab pilvelõhkujas raevutseva põrgutule taltsutamist ja elud ripuvad endiselt juuksekarva otsas. Pruitti tervis on Grey Sloani haiglas tõsises ohus. 19. depoosse saabub müstilise minevikuga veteranist tuletõrjuja, kes paneb kõik mõtlema, mida tulevik tuua võib.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 8 . veebruar kell 21.55
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 9 . veebruar kell 07.45
  Kanalil Fox Life
 • 2

  Pinna all

  +

  Väike poiss kukub Seattle’i linna alustesse veetorudesse – see on elu ja surma küsimus. Kell tiksub ja 19. depoo tuletõrjujad teevad kõik, et tema elu päästa.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 15 . veebruar kell 21.55
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 16 . veebruar kell 12.55
  Kanalil Fox Life
 • 3

  Kodu, millest kinni hoida

  +

  19. depoo saab kõne ühe kortermaja elaniku murelikelt naabritelt ja läheb asja uurima. See, mis neid kohale jõudes ees ootab, on šokeeriv. Ryan võtab väljakutsele kaasa ootamatu meeskonnaliikme, et tuletõrjedepoo ja politseijaoskonna vahel tugev töösuhe luua.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 22 . veebruar kell 21.55
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 23 . veebruar kell 12.50
  Kanalil Fox Life
 • 4

  Kaotatud ja leitud

  +

  Sullivan annab igale meeskonnaliikmele ülesande üks erioskus selgeks õppida ja keegi pole sellest erilises vaimustuses. Ryan satub väljakutsel ootamatult silmitsi kellegagi oma minevikust ning Sullivan, Andy ja Maya tegelevad lagunevas hoones puhkenud tulekahjuga.

 • 5

  Tee veidi kahju …

  +

  Kapten Sullivan üritab jätkuvalt tuletõrjedepood ja politseijaoskonda üksteisele lähemale tuua, kuid tema juhitud koolitusseminar ei lähe nii, nagu plaanitud. Ben ja Miranda räägivad ausalt oma abielust, mille tulemusena teeb Miranda nende tulevikuga seoses keerulise otsuse.

 • 6

  Viimane päev maamunal

  +

  Ryan nõustub oma isaga asjad selgeks rääkima, kuid just siis külastab Greg Tanner ootamatult 19. depood ning nii Ryan kui ka teised on sellest segaduses. Selleks, et oma meeskonnaga ühtsust tunda, küsib kapten Sullivan abi ootamatust allikast.

 • 7

  Seisa tormile vastu

  +

  Meeskond koguneb Deani juurde sõpradena tänupüha pidama, kuid Seattle’it tabab metsik torm. Kuna selle kiirus aina kasvab ja tulekahjude seisukohast on olukord ohtlik, peab brigaad pidustused edasi lükkama ja tööle minema. Selle tulemusena satuvad mõned neist eluohtlikku olukorda.

 • 8

  Purunenud ja põlenud

  +

  Tormituulte tagajärjel üle katuse käinud päästeautosse lõksu jäänud Andy ja Sullivani saatus on teadmata. Depoos pärib meeskond Jackilt tema enesetunde kohta. Kui välja minemine on piisavalt ohutu, otsib brigaad ajaga võidu joostes oma kolleege.

 • 9

  Võitlesin seadusega

  +

  Andy, Maya ja Dean leiavad väljakutsele vastates mälukaotusega vigastatud naise, kuid kui tema ravi algab, selgub, et tema lugu on palju keerulisem, kui algul tundus. Kapten Sullivan viib Beni ja Jacki väljakutsele, mis on nende patsiendi jaoks palju eluohtlikum, kui oodatud. Ryani isa Greg ei pruugi veel päris läinud olla.

 • 10

  Hullude rong

  +

  Jack ja Maya saadetakse seiskunud metroovagunis kinni olevaid inimesi ravima, kuid nad avastavad sealt nii reisijaid kui ka neid endid varitseva ohu. Travis, Ben ja Dean tunnevad survet kapten Sullivani Travise maja seinu üle värvima kutsuda ning jõuavad tema kohta üllatavale järeldusele.

 • 11

  Beebibuum

  +

  Depoohoonesse sõidab sisse haagismaja ning meeskond jookseb ajaga võidu, et elusid päästa ja hoone kahjustatud struktuure toestada. Vastuvõttu tuuakse ootamatu saadetis.

 • 12

  Kui sajab, siis oavarrest

  +

  Hüljatud teel toimunud avarii ohvreid abistades saab Vic julguse keerulise olukorraga tegeleda. Ben valmistub meditsiiniõppeks, mis tekitab muresid seoses tema kohustustega 19. depoos. Pruitt veedab aega kellegi erilisega.

 • 13

  Pime öö

  +

  Voolukatkestus Seattle’is tekitab terves linnas ohtlikke olukordi ning 19. depoo töötajad vastavad mitmele väljakutsele – muuhulgas otsivad nad kaduma läinud tüdrukut ning aitavad meest, kes püsib elus tänu masinatele.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 1 . veebruar kell 18.20
  Kanalil Fox Life
 • 14

  Tuli omade pihta

  +

  19. depoo kutsutakse kohvitöötlemistehase tulekahju kustutama ning meeskond riskib oma eludega, et 42. depoo kapten tulest päästa. Ripley ja Vic kaaluvad oma suhte päästmiseks jahmatavat valikut. Andy saab oma kolleegide kohta üllatavaid uudiseid ning Pruitt alustab uuel positsioonil.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 28 . jaanuar kell 17.20
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 29 . jaanuar kell 01.30
  Kanalil Fox Life
 • 15

  Alati valmis

  +

  Pärast surmavat tulekahju kohvitöötlemistehases on 19. depoo töötajad kõrgendatud valmisolekus, kuna nende kolleeg on Grey Sloani haiglas. Tulevik on eluohtliku olukorra tõttu ebaselge.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 28 . jaanuar kell 21.55
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 29 . jaanuar kell 17.35
  Kanalil Fox Life
 • 16

  Kellele lüüakse hingekella

  +

  Pärast eluohtlikku olukorda, mille tõttu on ühe 19. depoo liikme tulevik ebaselge, koguneb meeskond, et tagajärgedega silmitsi seista. Andy ja Ben vastavad väljakutsele, kus mehe keha on läbistanud lühter. 19. depoo kutsutakse kokku panema varustuse saadetisi ning abistama Los Angelese metsatulekahjude kontrolli alla saamisega.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 29 . jaanuar kell 21.55
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 30 . jaanuar kell 17.25
  Kanalil Fox Life
 • 17

  Metsatulekahju keskele

  +

  19. depoo meeskond pakib oma varustuse kokku ja siirdub California osariiki Los Angelesse, et aidata taltsutada kontrolli alt väljunud surmavaid metsatulekahjusid. Meeskond tegeleb elanike evakueerimisega ning kohtub Terryga. Ben teeb hetke ajel otsuse, mis mõjutab nende mõlema elusid.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 30 . jaanuar kell 22.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Reede 31 . jaanuar kell 17.30
  Kanalil Fox Life