Depoo 19

Pühapäev 20.05

©2020 ABC Studios
Depoo 19

Järgmine ülekanne teles

 1. Pühapäev 17 . jaanuar kell 12.40

  Me oleme perekond (E03 - H04)

 2. Pühapäev 17 . jaanuar kell 20.05

  Ära viha pea (E04 - H04)

 3. Neljapäev 21 . jaanuar kell 23.50

  Ära viha pea (E04 - H04)

Kokkuvõte

Uusimas seriaalis „Grey anatoomia“, „Skandaali“ ja „Kuidas mõrvast puhtalt pääseda“ loojatelt jälgitakse Seattle’i 19. tuletõrjedepoo vaprate tuletõrjujate tegemisi – alates kaptenist kuni uusima värvatuni – nii tööl eluga riskides kui ka eraelus. Need vaprad mehed ja naised on nii piltlikult kui ka tegelikult perekond, kes riskivad esimeste reageerijatena teiste päästmiseks üheskoos oma eludega.

Episoodid

 • 1

  Miski pole enam endine

  +

  Kui koroonapandeemia jõuab Seattle’isse, toetuvad 19. depoo töötajad üksteisele. Andy üritab mõista, miks ta ema tagasi tuli, ja Sullivan harjub uue rutiiniga. Kui teismeliste grupp süütab kogemata metsatulekahju, paneb see kõik tuletõrjujad rakkesse.

 • 2

  Metsik maailm

  +

  Andy võtab päeva vabaks, et tegeleda pereeluga, Maya ja Carina üritavad suhet elus hoida, sest koroonapandeemia piirangute tõttu ei saa nad füüsiliselt kohtuda, ning Sullivan proovib alkoholist hoiduda. Meeskond saab väljakutse, millega on seotud metsloom.

 • 3

  Me oleme perekond

  +

  Sullivani karjäär ripub juuksekarva otsas, sest distsiplinaarasjus ülekuulamine läheneb ning tunnistama on kutsutud Ben, dr Richard Webber, Emmett Dixon ja endine ülem Dixon. Meeskond uurib elektriseadmest alguse saanud tulekahjut mahajäetud kortermajas, kus elavad ja esinevad Seattle’i kõige kuulsamad drag queen’id.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 17 . jaanuar kell 12.40
  Kanalil Fox Life
 • 4

  Ära viha pea

  +

  Meeskond saab väljakutse keerulise peretüli lahendamiseks, mis hõlmab ka rasedat naist. Travisel on raske perekonnakriisiga toime tulla ning Maya ja Carina suhe areneb edasi.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 17 . jaanuar kell 20.05
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 21 . jaanuar kell 23.50
  Kanalil Fox Life
 • 5

  Kontrolli alt väljas

  +

  Andy ja Sullivan leiavad võimaluse ühenduse hoidmiseks, Ben on silmitsi raske kaotusega ning Jack ja Inara saavad lähedasemaks. Vabal ajal tõttab meeskond appi hädas emale, kuid kangelaslik ettevõtmine viib konfliktini politseinikega, kes ei soovi sugugi omapoolset abi pakkuda.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 24 . jaanuar kell 20.05
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 28 . jaanuar kell 23.50
  Kanalil Fox Life