Depoo 19

Teisipäev 14.20

Station19 © 2017 American Broadcasting Companies, Inc. All rights reserved.
Depoo 19

Järgmine ülekanne teles

 1. Teisipäev 21 . august kell 07.10

  Kuum kast (E09 - H01)

 2. Teisipäev 21 . august kell 14.20

  Ei ole sinu kangelane (E10 - H01)

 3. Laupäev 25 . august kell 12.00

  Kuum kast (E09 - H01)

Kokkuvõte

Sarjade „Grey anatoomia“, „Skandaal“ ja „Kuidas mõrvast puhtalt pääseda“ produtsentide uusima sarja keskmes on rühm kangelaslikke tuletõrjujaid Seattle’i 19. depoost – alates kaptenist kuni värskeima töötajani – kes tööd tehes pidevalt oma eludega riskivad. Need vaprad mehed ja naised on nii sõna otseses mõttes kui ka piltlikult nagu perekond ning üheskoos seavad nad oma elud ohtu, et esmareageerijatena teiste elusid päästa.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Kinni

  +

  Samal ajal kui meeskond reageerib korteripõlengule, saab Kapten Pruitt löögi, jaoskonna juhtimine on ohus ja tuletõrjur Andy Herrera on sunnitud üles astuma.

 • 2

  Mulle nähtamatu

  +

  Kapten Pruitti puudumisel üritavad Andy ja Jack koostööd teha ja autoõnnetus maateel ohustab nii ohvrite kui ka päästjate elusid.

 • 3

  Ohjelda leeki

  +

  Pataljoni ülema Frankeli saabumisel alustab Jack oma esimest vahetust kaaskaptenina ja jätkab Andyga juhtimisstiilide osas sarvede kokku löömist. Kapten Pruittil on raske arsti käske täita ning lõpetab tagasi jaoskonnas, kus võtab enese peale haldusülesandeid.

 • 4

  Taassüttinud

  +

  Andyl ja Jackil on erimeelsused jaoskonna kulude osas – nagu kaaskapteni ametis olemine poleks juba piisavalt keeruline. Samal ajal reageerivad tuletõrjujad struktuuripõlengule uhiuues majutusasutuses. Ryan helistab Mayale, kuuldes, et ta vend on mingisuguses jamas.

 • 5

  Süsteemi šokk

  +

  Miranda Bailey külastab Beni tööl, kohtudes esimest korda tema uute töökaaslastega. Samal ajal kui enamus meeskonnast vastab mootorsõiduki õnnetusele, kus on ka elektrilöögi oht, pannakse Andy ja Maya oma esimesele varitsemisele minnes paari.

 • 6

  Üheskoos tugevamad

  +

  Andy, Jack ja 18 teist kandidaati teevad kapteniameti testi, üritades saada depoo 19 kapteniks. Kui Andy ja Jack lähevad üheks päevaks ära, täidab kapteni ametikohustusi Travis. Ben sunnib Vici oma hirmudest üle saama.

 • 7

  Las põleb

  +

  Ryan läheb depoo 19 katastroofiõppustele, kus nad asuvad Jackiga tuliselt võistlema. Kapten Pruitti tervis halveneb ja Andy jääb temale toeks. Samal ajal vastavad nii tuletõrjujad kui ka politseinikud kaubanduskeskuse põlengule, mis sunnib Jacki ja Ryanit koostööd tegema.

 • 8

  Iga sekund on arvel

  +

  Riley intervjueerib igat depoo 19 meeskonnaliiget, et otsustada, kas kapteni roll tuleks anda Andy’le või Jackile. Samal ajal võtab emade lõbusõit halva pöörde; kapten Pruitt jätkab ravi.

 • 9

  Kuum kast

  +

  Üks päev enne depoo 19 kapteni väljakuulutamist hoiatab Pruitt Andy’t, et ta tulemustes ei pettuks. Samal ajal saab Ben Pruitti peale pahaseks, et too rääkis Bailey’le tuletõrjuja töö ohtudest; meeskond jääb põleva maja garaaži lõksu, mis ohustab paljude elusid.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 21 . august kell 07.10
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 25 . august kell 12.00
  Kanalil Fox Life
 • 10

  Ei ole sinu kangelane

  +

  Ben jõuab uustulnukana uue verstapostini, ja nagu kombeks, saab meeskonna käest midagi. Ülemus Ripley peab viimaseid intervjuusid kapteni kohale, kuid tema tegevus katkestatakse, kui meeskond saab väljakutse pilvelõhkuja põlengule, mis seab ohtu hulgaliselt elusid.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 21 . august kell 14.20
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 25 . august kell 12.55
  Kanalil Fox Life