Depoo 19

Esmaspäeval 21.00

16+
Station 19 © 2017 American Broadcasting Companies, Inc. All rights reserved.
Depoo 19

Järgmine ülekanne teles

 1. Esmaspäeval 2 . oktoober kell 21.00

  Deemonid (E04 - H06)

 2. Esmaspäeval 2 . oktoober kell 22.00

  Miski pole enam endine (E01 - H04)

 3. Esmaspäeval 2 . oktoober kell 23.00

  Metsik maailm (E02 - H04)

Kokkuvõte

Uusimas seriaalis „Grey anatoomia“, „Skandaali“ ja „Kuidas mõrvast puhtalt pääseda“ loojatelt jälgitakse Seattle’i 19. tuletõrjedepoo vaprate tuletõrjujate tegemisi – alates kaptenist kuni uusima värvatuni – nii tööl eluga riskides kui ka eraelus. Need vaprad mehed ja naised on nii piltlikult kui ka tegelikult perekond, kes riskivad esimeste reageerijatena teiste päästmiseks üheskoos oma eludega.

Episoodid

 • 1

  Keeruta ja karju

  +

  Depoo 19 meeskond asub tegutsema, kui tugev tornaado raputab Seattle’it. Keset kaost avastab meeskond puu alla maetud ehmatava leiu ning poliitilisel üritusel käivituvad Travise kiirreageerimisinstinktid.

 • 2

  Kõigil on midagi varjata peale minu ja mu ahvi

  +

  Travis arutab oma positsiooni linnapeaks kandideerimisel, sest on otsustanud Dixonist lahti saada, Maya aga tunnistab väljapressimist. Samal ajal kutsutakse meeskond lagunenud korterikompleksi tulekahju kustutama, mis paljastab murettekitava põhjuse.

 • 3

  Seotud kätega tants

  +

  Depoo 19 meeskond suundub liiklusõnnetuse sündmuskohale, kus kaks teismelist on jäänud elektriautosse lõksu. Olukord muutub üha pingelisemaks, kui kohale ilmub teismelise poja peale vihane isa, sest poiss on luba küsimata tema armastatud auto võtnud. Ben ja Maya satuvad peretüli keskmesse, mis puudutab paari, keda nad ei salli.

 • 4

  Deemonid

  +

  Maya ja Theo vastavad Halloweeni karnevali ajal väljakutsele, kuid kui maisilabürindis puhkeb tulekahju, muutub kõik kiiresti ohtlikumaks ning Maya riskib oma eluga, et tõestada üha vaenulikumale kaptenile oma väärtust. Depoo 19 võõrustab naabruskonna kommi pommivaid lapsi, majas puhkeb naljasõda ning Jacki painab minevikust pärit kummitus.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 2 . oktoober kell 21.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 3 . oktoober kell 01.00
  Kanalil Fox Life
 • 5

  Korja killud kokku

  +

  Depoo 19 meeskond jookseb ajaga võidu, et päästa rühm töötajaid, kes on lõksus patareide ümbertöötlemistehases, kus tekkis rike. Carina kavandab erilist üllatust, et Mayaga suhet taastada. Travis satub räpase poliitika lõugade vahele ning Jack ilmub kliiniku päevale, kuid satub silmitsi uute üksikasjadega oma minevikust.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 9 . oktoober kell 21.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 10 . oktoober kell 01.00
  Kanalil Fox Life
 • 6

  Kõik ütlevad, et ära tee

  +

  Kui helikopter äikesetormi tõttu alla kukub, ei saa meeskond noortele naistele mõeldud tuletõrjeõppelaagrit korraldada ning Natasha kutsub hoopis Jacki koos Viciga laagrit juhtima. Samal ajal, kui väljas möllab torm, muutub Carina ja Maya vaheline olukord veelgi tulisemaks.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 16 . oktoober kell 21.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 17 . oktoober kell 01.00
  Kanalil Fox Life
 • 7

  Alguses ehitame, siis lammutame

  +

  Pärast hirmuäratavat välgulööki teeb meeskond ületunde, et Meredith Grey kodus tulekahju kustutada. Maya viiakse meditsiinilise hädaolukorra tõttu haiglasse.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 23 . oktoober kell 21.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 24 . oktoober kell 01.00
  Kanalil Fox Life