Chicago leegid

Esmaspäeval 10 . august 21.00

Chicago Fire©2014 OPEN 4 BUSINESS PRODUCTIONS LLC. All Rights Reserved.
Chicago leegid

Järgmine ülekanne teles

 1. Teisipäev 14 . juuli kell 04.50

  Taevas langeb alla (E13 - H04)

 2. Teisipäev 14 . juuli kell 09.15

  Taevas langeb alla (E13 - H04)

 3. Teisipäev 14 . juuli kell 10.00

  Raskendavad asjaolud (E14 - H04)

Kokkuvõte

Chicago tuletõrjedepoo tuletõrjujate ja parameedikute igapäevaelu.

Episoodid

 • 1

  Sellest ei piisanud

  +

  Kuna suurem osa päästemeeskonda on endiselt põlevas laohoones lõksus, teeb tuletõrjeülem Boden oma meeste päästmise nimel riskantse viimase hetke otsuse. Dawson tegeleb jätkuvalt oma isaga, kellel on enda jaoks uued plaanid varuks. Tuulist Linna külastab Bretti lapsepõlvesõber Hope, kes äratab tuletõrjedepoos kellegi tähelepanu, samas kui Kidd põrkub oma üürileandjaga. Samal ajal süttib Bodeni kodu lähedal keskkoolihoone.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 4 . august kell 20.10
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 5 . august kell 09.55
  Kanalil Fox Life
 • 2

  Süüta kokkupuutel

  +

  Kui ülem Boden saab teada, et koolipõleng ei olnud õnnetus, survestab ta Severide’i ja Caseyt välja uurima, mis põhjustas tulekahju, kus tema naine lõksu jäi. Innustatuna võistluslikust kihlveost 87. tuletõrjedepoo vastu, vajutab Mouch väga valedele nuppudele, püüdes tuletõrjevõistlustel esikohta saavutada. Samal ajal harjub Kidd oma uue elukorraldusega ning tema lahendamata tunded sunnivad teda äsjasaabunud Hope’i kavatsusi kahtluse alla seadma.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 5 . august kell 19.25
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 6 . august kell 09.05
  Kanalil Fox Life
 • 3

  Veelgi suurem üllatus

  +

  Leitnant Casey ei leia ühist keelt Sam Mullinsiga, kes asendab 51. depoos ajutise ülemana Bodenit. Kui Casey teeb hiljem riskantse manöövri, püüdes takistada endast väljas meesterahvast katuselt alla hüppamast, on Mullinsil Casey jaoks ootamatu üllatus varuks. Mouch on sünnipäevaüllatusena kohale lennutanud Cruzi venna Leoni, kuid ülejäänud meeskonnal on raske saladust hoida. Samal ajal tabab Bretti üllatus: ta saab teada uut infot oma kodulinnasõbra Hope’i kohta.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 5 . august kell 20.10
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 6 . august kell 09.50
  Kanalil Fox Life
 • 4

  Murdumispunkt

  +

  Salajast ülesannet täitev Dawson jääb kokku kukkunud parkimismajja kinni. Kuna kõik väljapääsud on suletud, on ta sunnitud improviseerima ning tegema jõupingutusi, et vigastatuid elus hoida ning samal ajal lõksujäänute seas rahu säilitada. Samal ajal tugevneb surve Caseyle, kes on hakanud lisakohustusi enda peale võtma ning Kidd muutub Hope’i suhtes üha skeptilisemaks, kui saab teada ringlevatest kuulujuttudest; tuletõrjedepoosse saabub üllatuskülaline.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 6 . august kell 19.25
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Reede 7 . august kell 09.05
  Kanalil Fox Life
 • 5

  Kokkulepe saatanaga

  +

  Casey ja Severide lähevad tülli, kui Casey on eriarvamusel, kuidas päästa kõige paremal viisil okastraati kinni jäänud teismeline. Kui Casey otsib Bodenilt abi olukorra silumiseks, saab ta aru, et peab erimeelsused ise lahendama. Otis püüab veenda Caseyt osalema beeta-testides, kus kasutatakse Jaapanist imporditud uut kallist tuletõrjevarustust. Samal ajal lähevad Kidd ja Hope palgateemal raksu ning Brett läheb kohtama arstiga, kellega ta kohtus väljakutse ajal.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 6 . august kell 20.10
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Reede 7 . august kell 09.50
  Kanalil Fox Life
 • 6

  Allpool on parem

  +

  Kui Kidd on kangelaslikult päästnud ema ja vastsündinu katusepõlengust, saab ta üllatusuudise, kui avastab, et ta suunatakse tuletõrjedepoost mujale. Severide ja Casey usuvad, et sündmuste käigus on midagi kahtlast ning asuvad olukorda uurima. Otis ja Herrmann arutavad võimalust võtta üle allakäinud baar ning Dawsoni pahameel oma isa Ramoni vastu keeb üle.

  Järgmisena kavas
  Reede 7 . august kell 19.25
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 10 . august kell 10.35
  Kanalil Fox Life
 • 7

  Mehe pärand

  +

  Brett püüab tööl teha elupäästvat otsust kellegi suhtes, kes on depoo seltskonnale lähedane ja kallis. Püüdes Lilyle muljet avaldada, rabeleb Otis kõvasti, et Molly’s Northi avamiseks kõik valmis saada. Samal ajal muutub Boden emotsionaalseks, kui põlevast kortermajast päästetakse kuulus bluusmuusik ning Dawson ei suuda leppida sellega, kuidas ta on oma isaga käitunud.

  Järgmisena kavas
  Reede 7 . august kell 20.10
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 10 . august kell 11.25
  Kanalil Fox Life
 • 8

  Korterikaaslasteks olemise mõte

  +

  Pärast noore tütarlapse päästmist peab Dawson tegema raske otsuse, kui avastab, et tüdruku isa on valuvaigistitest sõltuvuses. Hermann läheb närvi ning satub pärast väljakutsele vastamist politseiohvitseriga konflikti. Otis ja Cruz on otsustanud välja uurida, kellega Brett kohtamas käib. Samal ajal muutub Boden kahtlustavaks, kui Donna vend Julian ootamatult linna ilmub.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 10 . august kell 21.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 11 . august kell 10.30
  Kanalil Fox Life
 • 9

  Petlik mulje

  +

  Pärast häirivate uudiste saamist palub Dawson Severide’i abi. Samal ajal on Caseyl ja Dawsonil suhtlemisraskusi ning Brett ja Kidd võistlevad ohtlike materjalidega tegeleva ohvitser Zachi südame võitmise nimel. Otis, Herrmann ja Mouch otsivad 51. depoos elu ebameeldivaks tegeva haisu allikat.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 10 . august kell 21.45
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 11 . august kell 11.20
  Kanalil Fox Life
 • 10

  Slamigan

  +

  Dawson ja Casey teevad kõik, mis nende võimuses, et tuvastada pärast olulise värske info saamist Bria asukohta. Leitnant Severide taasühineb vana peresõbra, ülem Grissomiga. Samal ajal palub Cruz Bretti ja Mouchi abi uue töövahendi loomisel ning Kidd ja Zach lähevad kohtama.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 11 . august kell 21.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 12 . august kell 10.40
  Kanalil Fox Life
 • 11

  Džungliseadus

  +

  Pärast ajatundlikule väljakutsele vastamist tekib Caseyl ja Severide’il erimeelsus parima tegevuskäigu osas. Herrmannil on raske laste tööle kaasa võtmise päeval oma tütre meelt lahutada. Spaa-puhkuse ajal ühineb Brettiga Dawsoni kutsutud üllatuskülaline ning Kiddi eraelu saab hoogu juurde.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 11 . august kell 21.50
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 12 . august kell 11.30
  Kanalil Fox Life
 • 12

  F tähendab…

  +

  Kui fotod Casey ja Severide’i kangelaslikust katuselthüppest jõuavad ajaleheveergudele, lubab Boden ajakirjaniku tõrksal meelel tuletõrjedepoo tööpäeva üles võtma. Dawson ja Brett on otsustanud välja uurida, mis toimub Geraldiga, kellega nad sageli kokku puutuvad ja kes on kodutu. Samal ajal otsustab Herrmann töö kõrvalt elustiilinõustajaks hakata ning Kidd teeb enda ja Severide’i elukorralduse kohta otsuse.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 12 . august kell 21.00
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 13 . august kell 10.40
  Kanalil Fox Life
 • 13

  Peitusemäng

  +

  Kahtlustatava pommipanija jälgi ajavad Voight ja Antonio kohtuvad ülem Bodeniga, kes lubab vastumeelselt Dawsoni ja Bretti salamissioonile. Uurimise jätkudes panustavad Boden, Casey ja Severide oma ekspertteadmistega uurimise käiku. Samal ajal tekib Kiddi ja Zachi suhtesse komistuskivi ning Cruzil on raskusi oma tõeliste tunnete avaldamisega Brettile. Herrmann ja Connie peavad välja mõtlema alternatiivse lahenduse, kui depoosse on samaks päevaks planeeritud kaks sünnipäevapidu.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 12 . august kell 21.50
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 13 . august kell 11.25
  Kanalil Fox Life
 • 14

  Päästeteed otsides

  +

  Pärast autoõnnetuse väljakutsele vastamist muutuvad Casey ja Dawson kahtlustavaks, kui domineeriv abikaasa annab jätkuvalt oma vigastatud naise eest vastuseid. Cruz saab Herrmanni ja Mouchi peale pahaseks, kui selgub, et viimased on tema teadmata Slamigani leiutise teemal inimestega ühendust võtnud. Kidd teeb Severide’i jaoks tähendusrikka avastuse ning Brett saab ärevust tekitada võivaid uudiseid.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 13 . august kell 21.00
  Kanalil Fox Life
 • 15

  Andestamisvõimalus

  +

  Elumajapõlengu väljakutsele vastates satuvad Otise ja Kiddi elud äkitselt ohtu, kui majas avatakse tuli. Dawson lohutab Bretti erakordselt raskel ajal. Samal ajal hakkab Casey tähele panema depoos hargnevat võimalikku armuromaani.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 13 . august kell 21.45
  Kanalil Fox Life
 • 16

  Kõigist kõige tähtsam

  +

  Herrmannil on koos teiste 51. depoo töötajatega raske leppida sellega, et üks nende seast on viga saanud. Samuti peab ta toime tulema uue ajutise asendajaga. Boden vaeb huvitavaid uudiseid, samal ajal kui Kiddil on raske saladust hoida.

 • 17

  Valge on minu kanda

  +

  Boden teeb pärast väikese poisi päästmist vale otsuse. Kiddil on raske pärast üllatuskülaskäiku Severide’i ema heakskiitu võita ning Otis võtab depoos uusi kohustusi enda kanda.

 • 18

  Kui nad näevad meid tulemas

  +

  Kui FBI võtab salaoperatsiooni tarbeks 51. depoo üle, pakuvad Casey ja Severide end vabatahtlikeks, et uurimisel abiks olla. Kidd püüab olla Severide’ile toeks, et viimane lepiks hiljutiste arengutega, mida too on hallanud.

 • 19

  Kus ma soovin olla

  +

  Pärast Mehhiko uimastikartellile kuuluvas elumajas toimuva põlengu väljakutsele vastamist muutub Casey Cordova suhtes kahtlustavaks, kuna kuriteopaigast on kaduma läinud suur rahasumma. Samal ajal võtab Kidd vastu suure otsuse.

 • 20

  Tugevaim meie seast

  +

  Pärast tütarlapse päästmist autoõnnestusest jahmatab ülem Bodenit ja leitnant Severide’i üllatuspakk. Brett ei suuda suud pidada, kui Cruz kohtub uuesti oma keskkooliaegse kallimaga, kes on nüüd abielus; Otisel on käsil uus väljakutse. Kriis toob Bria tagasi Dawsoni ellu.

 • 21

  Raudne standard

  +

  Leitnant Severide on šokeeritud, kui Rene Royce taas tuletõrjedepoosse ilmub. Caseyl on plaan, kuidas ülem Bodenit tema värskeimas väljakutses abistada. Kidd kahetseb Severide’i kohta tehtud otsust. Herrmannil on eriarvamusi leitnant Colanninoga nende poegade korvpallimeeskonna osas.

 • 22

  Mälestusväärne

  +

  Boden teeb suure sammu olulise karjääriotsuse suunas. Kidd muutub üha kahtlustavamaks Renee motiivide kohta, mis puudutavad Severide'i. Herrmannil on raske tragöödiast toibuda.

 • 23

  Suur žest

  +

  Bodeni võimalus ametikõrgendust saada võib olla ohus, seega võtab ta asjade käigu oma hoole alla. Dawsonil ja Caseyl on olulise otsuse tegemisel eriarvamusi, Kiddil on raske Severide’i jaoks aega leida. Brett ja Dawson reageerivad keerulisele väljakutsele, mis muutub kiiresti ohtlikuks.