Candice Renoir

Kolmapäev 22.50

Candice Renoir © Boxeur de Lune - 2013
Candice Renoir

Järgmine ülekanne teles

 1. Kolmapäev 1 . aprillil kell 22.50

  Ühtsuses peitub jõud (E09 - H06)

 2. Neljapäev 2 . aprillil kell 12.30

  Ühtsuses peitub jõud (E09 - H06)

 3. Neljapäev 2 . aprillil kell 22.50

  Ühtsuses peitub jõud (E10 - H06)

Kokkuvõte

Lugu keerleb ümber Prantsuse politseiniku Candice Renoiri ning tema meeskonna, kes lahendavad kriminaaljuhtumeid Lõuna-Prantsusmaa sadamalinnas. Candice on hiljuti lahutatud nelja lapse ema, kelle päev koosneb kuritegude lahendamisest, vaidlemisest endast palju noorema naispolitseiülemaga ning laste kooli viimisest.

Episoodid

 • 1

  Eelnevalt hoiatatud, eelnevalt relvastatud

  +

  Kas Antoine üritab Candice’i abielu lõhkuda? Hoopis naine ise jätab mesinädalad katki, et kiirustada haavatud mehe juurde haiglasse. Jällenägemine muutub kiiresti hubaseks olemiseks ja seda kõike Maxi nähes, kes hakkab kahtlema, kas tema abielul on tulevikku ... Pikemaks juurdlemiseks ei jää aga aega, sest linnapargi töötaja leiab männi väljajuurimise käigus pargist surnukeha. Meest kimbutab lumbaago ja ta otsustas kaevamise asemel kasutada ära pehmet pinnast. Tõepoolest, mitte kunagi ei istutata uut puud sinna, kust vana on üles juuritud. Mulla kvaliteet on seal madal ... laipa poleks keegi pidanud kunagi leidma ... Lühidalt öeldes ideaalne kuritegu,...

  Järgmisena kavas
  Reede 3 . aprillil kell 22.50
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 6 . aprillil kell 12.35
  Kanalil Fox Life
 • 2

  Lootus on igavene

  +

  Avastatakse kohaliku veespordi tähe Sébastien Da Fonseca surnukeha. Rivaalid, doping, sohilapsed või hoopis viljatus – milline põhjus sobiks ideaalse mehe tapmiseks? Val mõtiskleb laste saamise, partneri vastuseisu ja kunstliku viljastamise üle, mis on paarile tüdrukule toonud kaasa raskuseid ... Kas Candice võis saada kaksikud ainult tänu juhusele?

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 6 . aprillil kell 22.50
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 7 . aprillil kell 12.35
  Kanalil Fox Life
 • 3

  Eksimine on inimlik

  +

  Kuritegu avamerel … varahommikul avastatakse lõõmava päikese käes kauni purjelaeva lähedalt kaks inimest – kaks kogenud meresõitjat, kellest üht, ettevõtjat ja paadi omanikku on mitu korda selga tulistatud ning teist, teadvusetut, kuid elusat arsti on pähe tulistatud. Merehaigus saab aga põhjuseks, miks meeskond peab minema veele ilma Candice’ita. Kuid just meie lemmikuurija leiab lahenduse – alusetu süüdistus lapsepilastamises.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 7 . aprillil kell 22.50
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 8 . aprillil kell 12.40
  Kanalil Fox Life
 • 4

  Õiguse saavad vaid rikkad

  +

  Pühapäeva puhul otsustab Candice kasutada ära pühakoda, et saada korraks kodust eemale. Auto juurde tagasi minnes näeb ta tuletõrjujaid ja rahvamassi – leiti 50-aastase kodutu mehe surnukeha. Tagurpidi jalga pandud kingad, liiga korralikult seotud paelad, kõrval üleliia kallis veinipudel ... Candice saab kiiresti aru, et mees on mõrvatud. Hirmsad sõnumid ja teiste kodutute vastu tehtud rünnakud viitavad „puhastusele“. Siin julmas maailmas leiame Julia, 14. osa kangelanna, kellel pole õnnestunud põgeneda ... Candice räägib suu lõplikult puhtaks oma tütre ja eriti õe Belindaga ... ning see jääb teda kummitama!

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 8 . aprillil kell 22.50
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 9 . aprillil kell 12.35
  Kanalil Fox Life
 • 5

  Diskreetsus on julguse tähtsaim osa

  +

  Jaoskonda tuleb kaunis brünett „peotüdruk“, kes esitab vägistamissüüdistuse. Tüdruk avastas arsti juures, et on rase, kuigi pole mitu kuud olnud seksuaalvahekorras. Keegi on teda tema teadmata vägistanud, kuid tal pole aimugi, kes … #MeToo kampaania on muutnud sellistest asjadest rääkimise lihtsamaks, kuid naistevastase vägivalla tabud pole veel murtud ning meeskond laskub tulistesse vaidlustesse. Candice peab juhtima väga erilist juurdlust, et leida väidetav vägistaja. Ebatavalisel kombel on ohver elus – ja kuidas veel! Neiu võlu paneb mõne politseiniku unustama tööeetikat, mis võib ohustada isegi kogu rühma.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 9 . aprillil kell 22.50
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Reede 10 . aprillil kell 12.35
  Kanalil Fox Life
 • 6

  Ega leopard tähne ei muuda

  +

  Metsast avastatakse noore blondi naise surnukeha, mis on seal olnud kolm päeva, ja tema jalgratas. Naine on saanud autolt löögi ja seejärel on temast omal moel „vabanetud“. Candice tunneb peagi käekirja ära – samamoodi tegutses Simon Belvaux, kelle Candice vahistas 20 aastat tagasi sarnase kuriteo eest, kui ta oli ise 36-aastane uurija Pariisis quai des Orfévres’s. Candice saab teada, et Belvaux on hiljuti vanglast vabanenud. Mis siis, kui ta tegutsebki jälle? Selgusele jõudmiseks peab Candice minema pealinna. Juurdlus toimub kahel rindel – lõunapool juhatab vägesid Antoine, põhjapool Candice, kes võtab kasuperest kaugel olles aega vaadelda oma...

  Järgmisena kavas
  Reede 10 . aprillil kell 22.50
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 13 . aprillil kell 12.35
  Kanalil Fox Life
 • 7

  Küll naised on tujukad

  +

  Öine Mont St. Clair. Luksuslik merevaatega villa, mis kuulub arhitektile. Rõdul mullivannis lõõgastub parajasti Olivier Montfort, taustaks soul ja sume valgus. Kostab särin. Mees röögib valust, ta nägu deformeerub. Keha tõmbub mullivannis krampi. Mõrtsukas Agathe Clavel jälgib külmal ja kaugel pilgul oma ohvrit, kes vajub aeglaselt vee alla ... See on Columbo-stiilis osa, kus Candice on vastamisi külmaverelise mõrtsukaga, kuid makjavellilikuks ei osutu hoopiski see, keda võiks arvata. Avalikkus võib küll olla üks samm eespool, kuid mitte palju ...

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 13 . aprillil kell 22.55
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 14 . aprillil kell 12.35
  Kanalil Fox Life
 • 8

  Keegi hakkab nutma

  +

  Jäljetult on kadunud noor naispoksija Angélique – tuleb kiiresti tegutseda, sest esimesed päevad pärast kadumist on alati kõige tähtsamad. Samal ajal kui Candice ja tema meeskond üritavad järjestada Angélique’i kadumisele eelnenud päevade sündmuseid, läheb amatöörpoksija Mehdi salaja Sétois’ poksiklubisse, kus Angélique treenimas käis. Teda võrgutab kaunis Irina, kadunud naise rivaal. Kahjuks on võluv naine rassist. Rivaalitsemine, armastus, religioossed tõekspidamised või radikaliseerumine – milline neist põhjustest peitub Angélique’i kadumise taga? Kas Candice leiab ta, enne kui on hilja?

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 14 . aprillil kell 22.55
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 15 . aprillil kell 12.35
  Kanalil Fox Life
 • 9

  Veri hakkab voolama

  +

  Salagou järv, müütiline Colorado loodus; järsud punased nõlvad kaovad kristallselgesse vette ning nendelt samadelt nõlvadelt, kus parajasti filmitakse „Uppunud hingi“, leitakse mõrvatud kujundaja surnukeha. Järk-järgult selgub, et ohver oli olnud väga edukas ... Mis on aga mõrva põhjus? Raske on eristada kohapeal juurdlust läbi viivaid kolleege kostüümides näitlejatest, kuid Candice on pärast abiellumist veetnud unetuid öid salaja „Uppunud hingi“ vaadates ja just tema mõistab, kui tähtis on sarja sümboliks kujunenud aksessuaar.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 15 . aprillil kell 22.50
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 16 . aprillil kell 12.40
  Kanalil Fox Life
 • 10

  Targad mõtlevad sarnaselt

  +

  Antoine’ile tehakse ajuangioomi operatsioon. Ta ei saa üle halvast eelaimdusest – mitte enda, vaid Candice’i pärast, kes teda delikaatsel uurimisel asendab. Leitakse seltskonnategelase ja keskkonnakaitse juristi Ariane Venturi surnukeha, kes oli hiljuti valitud sõltumatu saadikuna kohalikku volikokku, tema kõrval aga alkohol ja juriidilised dokumendid ... Tegu pole enesetapuga, kuigi sellist muljet on üritatud jätta. Juhtum saab palju tähelepanu, kaalul on suured majanduslikud huvid ja Candice on tõsises ohus. Kuidas saaks Antoine teda aidata?

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 16 . aprillil kell 22.55
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Reede 17 . aprillil kell 12.45
  Kanalil Fox Life