Candice Renoir

Esmaspäeval 23.45

Candice Renoir © Boxeur de Lune - 2013
Candice Renoir

Järgmine ülekanne teles

 1. Pühapäev 17 . detsember kell 16.40

  Kui mitte sina, siis su õde (E05 - H03)

 2. Pühapäev 17 . detsember kell 17.45

  Musta pesu pestakse kodus (E06 - H03)

 3. Pühapäev 17 . detsember kell 18.55

  Hoolivus algab kodust (E07 - H03)

Kokkuvõte

Lugu keerleb ümber Prantsuse politseiniku Candice Renoiri ning tema meeskonna, kes lahendavad kriminaaljuhtumeid Lõuna-Prantsusmaa sadamalinnas. Candice on hiljuti lahutatud nelja lapse ema, kelle päev koosneb kuritegude lahendamisest, vaidlemisest endast palju noorema naispolitseiülemaga ning laste kooli viimisest.

Episoodid

 • 1

  Tunnistamine viib andestuseni

  +

  Algselt ettevõtte seminarile abijõuks värvatud komandör Renoir’il tuleb koos oma meeskonnaga sekkuda „mõrvapittu“ ning aidata külalistel mõista, et üks külalistest on päriselt surnud.

 • 2

  Sarnased on ikka koos

  +

  Komandör Renoir on saanud haavata ning kuulutatakse töövõimetuks. Sellest hoolimata imbub ta Katalaani mustlaste kogukonda, kes leinavad 18-aastase mehe mõrva.

 • 3

  Poised jäävad poisteks

  +

  Mis seos võib olla kohvikuterrassil toimunud tulistamisel ja lõuendil olevatel erootilistel piltidel? Just sellele küsimusele peab Renoir’ meeskond kolm nädalat pärast eelmist juurdlust vastust otsima.

 • 4

  Raha ei haise

  +

  Tööle hilineva komandör Renoir’ kapotile hüppab sõidu ajal võõras mees, kes on just avastanud oma naabri laiba. Candice’i ja PTSi jaoks on asi selge: naine mõrvati.

 • 5

  Laste suust

  +

  Candice uurib kogukonna poolt armastatud ragbitreeneri surema jätmist. Esialgu keskendub juurdlus endisele mängijale, kes vallandati meeskonnast dopingutarvitamise tõttu.

 • 6

  Ja nii jääb kõigest ilma

  +

  Austrite kudemispaigast leitakse noore mehe laip. Tegemist on Montpellier’ist tulnud üliõpilasega. Candice kuulab oma sisetunnet, mis ütleb, et lugu võis olla seotud austrite salakaubaveoga, mille abil mees oma õpinguid rahastada võis.

 • 7

  Uudishimu võib tappa

  +

  Kuidas võivad olla seotud angerjate poolt näritud laip, „vilepuhuja“ ja pere hävitanud tervishoiuskandaal? Just seda peavad selgitama Candice Renoir ja tema meeskond.

 • 8

  Öösiti on kõik kassid hallid

  +

  Ilus Naine ehk Renoir ja Kassnaine ehk volinik Leclerc liituvad kohtingusaidiga, mida kasutas naine, kes mõrvati oma majas romantilise koosviibimise eel.

 • 9

  Mida naised tahavad…(1/2)

  +

  Komandör Renoir ja tema meeskond uurivad tapetud naise traagilist lugu. Ohver mõrvati samal viisil nagu ta prostituudist ema aastal 1975. Perekonna koer Fun vigastab Candice’i, kes satub juhtunu tagajärjel koomasse.

 • 10

  Mida naised tahavad…(2/2)

  +

  Candice uurib naise mõrva, mis on tõenäoliselt seotud ka tema prostituudist ema tapmisega aastal 1975.