Bondi Harvest koos Guy Turlandiga

Kolmapäev 13.15

Bondi Harvest koos Guy Turlandiga

Järgmine ülekanne teles

 1. Kolmapäev 28 . juuli kell 13.15

  Lihtne ühiselt valmiv eine (E05 - H01)

 2. Kolmapäev 28 . juuli kell 13.50

  Eetiline toitumine (E06 - H01)

 3. Laupäev 31 . juuli kell 10.30

  Tervis on tähtsaim vara (E07 - H01)

Kokkuvõte

„Bondi Harvest“ on toiduvalmistamisele pühendatud elustiilisaade, mille keskmes on kohalik toit ja ettenägelikkus. Kohalik kokk, surfar ja vabasukelduja Guy Turland näitab meile, kuidas kasutades kohalikke toiduaineid elada ja toituda tervislikult ja kestlikult, samal ajal leides aega lainetel liueldes surfamiseks ja päikeseloojangul pidutsemiseks.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Üks päev minu elus

  +

  Tere tulemast „Bondi Harvesti“ telesaatesse! Selles episoodis tutvustab Guy meile oma Bondi randa, alustades oma korterist, kus Guy valmistab maitsvat suvist granolat koos viilutatud küpsetatud õuntega. Seejärel läheb ta koos kohaliku vabasukeldumislegendi Ian Pucko Puckeridge’iga surfama, kus need kaks hüppavad vette ja liuglevad ümber järskude ja vägevate Põhja-Bondi kaljude.

 • 2

  Suvised hõrgutised

  +

  Laupäeva hommikud on paljude Bondi ranna elanike jaoks traditsioonilised, sest see on turupäev. Kui varajane lind püüab ussikesi, siis Guy ja tema sõber Mitch suunduvad turule värskeima talukauba järele.

 • 3

  Kiirelt ja lihtsalt

  +

  Tasakaalustatud toitumise jaoks on raske aega leida, kui meil on palju tegemist. See, mida me sööme ja kuidas me seda sööme, on sageli esimesed asjad, millele unustatakse tähelepanu pöörata. Selles episoodis valmistab Guy suurepäraseid kiireltvalmivaid roogi. Samuti kohtub ta oma sõbra ja kohaliku profisurfari Perth Sandlickiga, et surfata lainetel ja kiirelt küpsetada tartiine kolmel erineval viisil.

 • 4

  Perekohvik The Depot

  +

  Guy tegutseb sel korral Põhja-Bondis asuva perekohviku The Depot köögis. Ettevõtte köök võimaldab Guyl teha seda, mida ta kõige rohkem armastab – mänguliselt toitu valmistada. Kui töö on lõpetatud, on aga aeg pidutseda, ning Guy võõrustab mitmeid sõpru ja serveerib täiusliku prae koos Chimichurri kastmega.

 • 5

  Lihtne ühiselt valmiv eine

  +

  Päikesetõusu ajal on Guy juba rannas ja valmistab kuulsatele Bondi ranna vetelpäästjatele maitsvat hommikueinet shakshukat. Seejärel aga haaratakse surfilauad, et suunduda surfikoolitusele.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 28 . juuli kell 13.15
  Kanalil Fox Life
 • 6

  Eetiline toitumine

  +

  Guy tutvustab meile mõnda retsepti, mis annavad kinnitust, et vastutustundlik toitumine ei tähenda oma võimaluste piiramist ega oma eelistustest loobumist. Samuti kohtub ta Tim Silverwoodiga mittetulundusühingust Take 3, et vestelda plastist ja ookeani tervisest.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 28 . juuli kell 13.50
  Kanalil Fox Life
 • 7

  Tervis on tähtsaim vara

  +

  Selles „Bondi Harvesti“ telesaates keskendume tervislikule tasakaalule ja toidule, mis tagab hea tervise. Guy kohtub toitumisspetsialisti, kirjaniku ja oma sõbra Lola Berryga, et jalutada Bondist Bronte rannikuäärsele rajale ja vestelda tervisest ning seejärel valmistada kikerhernestest vikerkaaresalatit.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 31 . juuli kell 10.30
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 3 . august kell 00.50
  Kanalil Fox Life
 • 8

  Minu lemmikroad

  +

  Selles episoodis valmistab Guy oma populaarsemaid roogi, sealhulgas küpsetatud sõõrikud, kaheksajalasalat ja lihtsad kanakoivad. Samuti on aeg külastada Bondi üht tuntuimat rahvameest, galerii ja ajaveebi Aquabumps asutajat Eugene Tanit.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 31 . juuli kell 11.05
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 3 . august kell 01.15
  Kanalil Fox Life
 • 9

  Ameerika stiil

  +

  Guy sõidab Los Angelesse, et külastada oma Bondi Harvesti kohvikut ja näitab meile, kuidas austraaliapäraste maitsete abil saab Ameerika toidukultuuri rikastada. Guy suundub Santa Monica taluturule hooajalise inspiratsiooni hankimiseks, enne kui ta asub Santa Monica rannas oma palavalt armastatud roogi valmistama.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 7 . august kell 10.30
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 10 . august kell 00.45
  Kanalil Fox Life
 • 10

  Hooaja finaal

  +

  Hooaja viimases episoodis on aeg välja anda telesaate „Bondi Harvest“ kokaraamat! Pärast toiduainete hankimist valmistab Guy kokaraamatu väljaandmispeoks erinevaid roogasid, sealhulgas grillitud sealihakarbonaad polentaga.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 7 . august kell 11.15
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 10 . august kell 01.20
  Kanalil Fox Life