Ameerika koduperenaine

Reede 29 . detsember 23.20

American Housewife © Disney Media Distribution
Ameerika koduperenaine

Järgmine ülekanne teles

 1. Pühapäev 17 . detsember kell 21.55

  Tagasi kooli (E01 - H02)

 2. Laupäev 23 . detsember kell 15.10

  Tagasi kooli (E01 - H02)

 3. Pühapäev 24 . detsember kell 21.55

  Segased lood (E02 - H02)

Kokkuvõte

Kolme lapse ema Katie Otto elab Westporti linnas, mis on tulvil täiuslikke emasid ja nende oivalisi võsukesi. Kuid Katie lapsed on justkui teisest maailmast ka tagatipuks kolib tema naaber minema ja pöörab sellega Kate'i elu pea peale.

Episoodid

 • 1

  Tagasi kooli

  +

  Katie püüdlused endale rohkem aega pühendada jooksevad liiva, kui ta peab Westporti emadega rahu tegemiseks kooli kevadise gala korraldama.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 17 . detsember kell 21.55
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 23 . detsember kell 15.10
  Kanalil Fox Life
 • 2

  Segased lood

  +

  Kuigi Oliver, Greg ja Katie rivaal Tara avaldavad talle survet, tahab naine kevadise gala enda moodi plaanida. Kui Oliveri eks tema mehelikkust haavab, üritab Greg eduka grillpeoga talle „meheks olemist“ õpetada.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 24 . detsember kell 21.55
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Reede 29 . detsember kell 23.20
  Kanalil Fox Life
 • 3

  Ülestõus

  +

  Katie’l on raskusi Taylori ja Anna-Kati trotslikkusega: Anna-Kat otsustab, et on nüüdsest taimetoitlane (Tara Summersist mõjutatult) ja Taylor värvib oma juuksed ilma Katie loata blondiks.

 • 4

  Täitorm

  +

  Anna-Kat toob koju täid ja Katie kasutab seda ära, et Tayloriga sidemeid luua.

 • 5

  Boo-Who?

  +

  Westportis on kombeks jätta Halloweeni tähistamiseks naabri uksele anonüümse kirjakesega kingitus (mida kutsutakse "boo-ks").

 • 6

  Sealausuja

  +

  Greg kasutab Katie protestidest hoolimata väga ebaausat taktikat, et veenda teda Anna-Kati armastatud siga Hans Gruberit alles jätma. Amelia seisab silmitsi keerulise olukorraga ning Meredithil tuleb tegelda Nathaniga vestlemisest tulenevate tagajärgedega. Maggie osaleb piinlikul perekondlikul õhtusöögil. Jackson saab teada suure uudise.

 • 7

  Perekonna saladused

  +

  Greg teeb tänupühaks külla tulevatele vanematele mulje avaldamiseks suuri plaane, kuid tema visioon puruneb kildudeks, kui tema naaber Spencer ja Katie ema Kathryn ootamatult saabuvad. Miski ei lähe plaanipäraselt.