Ameerika koduperenaine

Pühapäev 07.30

American Housewife © Disney Media Distribution
Ameerika koduperenaine

Järgmine ülekanne teles

 1. Esmaspäeval 25 . märts kell 06.00

  Ei suuda enam varjata (E23 - H01)

 2. Kolmapäev 27 . märts kell 05.35

  Tagasi kooli (E01 - H02)

 3. Neljapäev 28 . märts kell 05.30

  Segased lood (E02 - H02)

Kokkuvõte

Kolme lapse ema Katie Otto elab Westporti linnas, mis on tulvil täiuslikke emasid ja nende oivalisi võsukesi. Kuid Katie lapsed on justkui teisest maailmast ka tagatipuks kolib tema naaber minema ja pöörab sellega Kate'i elu pea peale.

Episoodid

 • 1

  Tagasi kooli

  +

  Katie püüdlused endale rohkem aega pühendada jooksevad liiva, kui ta peab Westporti emadega rahu tegemiseks kooli kevadise gala korraldama.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 27 . märts kell 05.35
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 30 . märts kell 06.00
  Kanalil Fox Life
 • 2

  Segased lood

  +

  Kuigi Oliver, Greg ja Katie rivaal Tara avaldavad talle survet, tahab naine kevadise gala enda moodi plaanida. Kui Oliveri eks tema mehelikkust haavab, üritab Greg eduka grillpeoga talle „meheks olemist“ õpetada.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 28 . märts kell 05.30
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 30 . märts kell 06.25
  Kanalil Fox Life
 • 3

  Ülestõus

  +

  Katie’l on raskusi Taylori ja Anna-Kati trotslikkusega: Anna-Kat otsustab, et on nüüdsest taimetoitlane (Tara Summersist mõjutatult) ja Taylor värvib oma juuksed ilma Katie loata blondiks.

  Järgmisena kavas
  Reede 29 . märts kell 05.40
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 30 . märts kell 06.55
  Kanalil Fox Life
 • 4

  Täitorm

  +

  Anna-Kat toob koju täid ja Katie kasutab seda ära, et Tayloriga sidemeid luua.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 30 . märts kell 05.40
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 1 . aprillil kell 06.00
  Kanalil Fox Life
 • 5

  Boo-Who?

  +

  Westportis on kombeks jätta Halloweeni tähistamiseks naabri uksele anonüümse kirjakesega kingitus (mida kutsutakse "boo-ks").

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 4 . aprillil kell 06.00
  Kanalil Fox Life
 • 6

  Sealausuja

  +

  Greg kasutab Katie protestidest hoolimata väga ebaausat taktikat, et veenda teda Anna-Kati armastatud siga Hans Gruberit alles jätma. Amelia seisab silmitsi keerulise olukorraga ning Meredithil tuleb tegelda Nathaniga vestlemisest tulenevate tagajärgedega. Maggie osaleb piinlikul perekondlikul õhtusöögil. Jackson saab teada suure uudise.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 3 . aprillil kell 05.40
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Reede 5 . aprillil kell 06.00
  Kanalil Fox Life
 • 7

  Perekonna saladused

  +

  Greg teeb tänupühaks külla tulevatele vanematele mulje avaldamiseks suuri plaane, kuid tema visioon puruneb kildudeks, kui tema naaber Spencer ja Katie ema Kathryn ootamatult saabuvad. Miski ei lähe plaanipäraselt.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 4 . aprillil kell 05.40
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 7 . aprillil kell 06.00
  Kanalil Fox Life
 • 8

  GalaoksjonGalaoksjonGalaoksjon

  +

  Kui Katie oma tingimustel annetusi ei saa, annab ta pimeduse poolele järele ja lööb Oliveriga mesti, et mõjutada rikkaid Westporti peresid kevadgalale hinnalisi esemeid annetama.

  Järgmisena kavas
  Reede 5 . aprillil kell 05.35
  Kanalil Fox Life
  Järgmisena kavas
  Laupäev 6 . aprillil kell 12.55
  Kanalil Fox Life
 • 9

  Paarike

  +

  Greg ja Katie tunnevad, et kogu nende maailm ja kõik nende vestlused keerlevad laste ümber. Seega ootavad nad suure elevusega kohtumist uute sõprade Zachi ja Courtney’ga, kellel pole lapsi.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 6 . aprillil kell 05.35
  Kanalil Fox Life
 • 10

  Sinised jõulud

  +

  Doris hakkab sünnitama ja Katie suundub haiglasse, et temaga koos olla. Nii on Ottodel raske ühel ajal ühes kohas olla, et perekonna traditsiooni kohaselt jõulukingid üheskoos avada.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 9 . aprillil kell 05.40
  Kanalil Fox Life
 • 11

  Blond saatjaskond

  +

  Katie ei suuda iseseisvalt annetusi koguda ning püüab koos Oliveriga veenda rikkaid Westporti perekondi kevadgalale kalleid esemeid annetama.

 • 12

  Müüdav

  +

  Katie ja Greg tunnevad, et kogu nende maailm ning kõik nende vestlused keerlevad laste ümber, ja ootavad põnevusega kohtumist lastetu paari Zach’i ja Courtney’ga.

 • 13

  Aastapäev

  +

  Doris hakkab sünnitama ja Katie läheb temaga haiglasse toeks kaasa. Ottodel on keeruline tulla ühel ajal samasse kohta kokku, et jõulukingid traditsiooniliselt koos avada.

 • 14

  Keskeakriis

  +

  Oliver läheb pisiasja pärast endast välja ning Katie lubab tal koolist päeva vabaks võtta. Anna-Kat läheb Gregiga parki, et aidata tal uusi sõpru leida.'i elu pea peale.

 • 15

  Emanupp

  +

  Katie tunneb, et Greg ja lapsed ei hinda teda piisavalt ning veedab ülejäänud päeva oma lemmikpeidupaigas, jättes kodu Vivi hoole alla. Viv kasutab seda võimalust, et proovida, kas ta tuleks emarollis toime.

 • 16

  Spordipäev

  +

  Katie tahab Westporti emadele tõestada, et ta on võimeline Anna-Kati koolis spordipäeval osalema, kuid võtab võistlust veidi liiga tõsiselt. Greg palub Taylori poiss-sõbral Tripil aidata tal kohalikul võistlusel pereretsepti järgi tšillirooga valmistada, mis muudab Taylori ja Oliveri armukadedaks.

 • 17

  Kõik on paaris

  +

  Otto pere lapsed hakkavad oma armuelus probleemidega silmitsi seisma: Oliver peab valima oma tüdruksõbra ja sõbra Cooperi vahel, kes on pärit täiesti erinevatest maailmadest; Greg on sunnitud olema karmikäeline lapsevanem, et Taylori ja Tripi avalikes kohtades õrnutsemist peatada; Anna-Kat üritab ilma Franklini nõusolekuta nende suhet avalikuks teha.

 • 18

  Toimumispaik

  +

  Katie küsib Angela käest õigusabi, et veenda Chloe Brown Muellerit nõustuma Kevade gala toimumispaigaga, kuid Angela hakkab hoopis Chloele pugema.

 • 19

  Raske hüvastijätt

  +

  Katie ja Greg üritavad lastele kaotust selgitada, kui nende perekonnasõber sureb ja nende lemmikloom, siga Hans Gruber, tuleb tagasi viia oma looduslikku elupaika.

 • 20

  Pärandus

  +

  Ottod saavad surnud sõbralt päranduse, mis tekitab pereliikmetes erinevaid reaktsioone.

 • 21

  Asi pole sinus, vaid minus

  +

  Katiel ja Gregil on raske vastu panna mikromajandamise tungile, kui nende lapsed teevad eluga seonduvaid otsuseid, näiteks esimese töökoha leidmine, sõprade valimine ja kodutööde tegemine.

 • 22

  Erinevad kampsunid

  +

  Kui Katie astub vale jalaga voodist välja, üritab Otto perekond üheskoos tema tuju tõsta, kuid alternatiivses reaalsuses ja teist kampsunit kandes astub Katie õige jalaga voodist välja ning nende pere üritab üheskoos hoopis Gregi tuju tõsta.

 • 23

  Fillioni otsingutel

  +

  Selleks et avaldada kooli teistele emadele muljet, lähevad Katie, Taylor ja Oliver New Yorki, et kohtuda Firefly konventsioonil Nathan Fillioniga, et Katie saaks teda veenda endaga kooli kevade galale tulema - seda kõike uues „Ameerika koduperenaise“ osas.

 • 24

  Kevade gala

  +

  Viimasel hetkel kui plaanid hakkavad varisema, mõtleb Katie välja uue viisi, kuidas kevadgala õnnestuma panna. Samal ajal kui Katie on galaga hõivatud, püüab Greg olla „lõbus isa“, ja võtab koera.