Varjatud võim

Treiler action

Hooaeg 2
00:31

Järgmine ülekanne teles

 1. Kolmapäev 17 . juuli kell 02.25

  Üht liiki sõdimine (E02 - H01)

 2. Kolmapäev 17 . juuli kell 03.15

  Surnud mehe masin (E08 - H02)

 3. Neljapäev 18 . juuli kell 02.20

  Mehele jõudis kohale (E03 - H01)

Kokkuvõte

Mis juhtub, kui MI6-st erru läinud mees kutsutakse veel ühele missioonile, et oma elu tagasi saada, kuid ta avastab, et tema töö võib tähendada, et tal pole elu, mille juurde tagasi minna?

Klipid

Episoodid

 • 1

  Tsiitsero

  +

  Malis saavad neli Ameerika Ühendriikide eriüksuslast ja üks tõlkija väidetavalt varitsuse käigus surma. Selle tõttu lükatakse Washingtonis edasi hankelepingu sõlmimine Mali valitsusega, millest Üksus kavatses suurt kasumit teenida. Üksuse agent Nathan Miller peab kindlustama, et kõik läheks plaanipäraselt ja samal ajal ka üritama enda peret koos hoida.

  Järgmisena kavas
  Reede 26 . juuli kell 02.20
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 29 . juuli kell 03.55
  Kanalil Fox
 • 2

  Karm päike

  +

  Miller lendab koos Amanda Jonesiga Malisse, et aina ebastabiilsem olukord kontrolli alla saada. Selleks et hankeleping kindlasti läbi läheks, kavandab Miller pommirünnaku, mis tõmbab mitmed lahtised otsad kokku. Ent kui Sullivan saab teada rünnakust ja Milleri seotusest sellega, peab Miller Sullivani juhitud komisjoni ette ilmuma.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 27 . juuli kell 02.25
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 29 . juuli kell 04.55
  Kanalil Fox
 • 3

  Iseseisvusdeklaratsioon

  +

  Harry ja Leyla saavad Aïchalt teada, et lepingut pole sõlmitud seetõttu, et Mali valitsus smugeldab relvasid Al Moctarile, kes destabiliseerib Mali riiki. Harry tahab lahkuda, ent Aïcha peab järele minema enda noorematele õdedele ja vendadele, keda Üksus kinni hoiab. Kolmik peab end andma tähtsa Mali ministri Aminata Sissoko võimusesse, kes väidetavalt korruptsiooni vastu võitleb. Kas nad saavad Aminatat usaldada?

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 30 . juuli kell 02.55
  Kanalil Fox
 • 4

  Homne võit

  +

  Aminata Sissoko peab enda sõna ja viib Aïcha tema perega kokku, ent samal ajal kui ta seda teeb, vahistatakse Harry ja Leila mõrva eest. Kuna nad seisavad silmitsi eluaegse karistusega, pöördub Harry Milleri poole: Miller pakub nende vabaduse eest infot selle kohta, miks Mali valitsus hankeleppe osas kõhkleb. Niiviisi teeb Miller täpselt seda, mida Üksus edasi tegutsemiseks vajab.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 31 . juuli kell 02.20
  Kanalil Fox
 • 5

  Alistuma

  +

  Harry, Aïcha ja Leyla põgenevad Bamakost ning on sunnitud naasma Al Moctari laagrisse, kus Aïcha kavatsetakse vana kuriteo eest üles puua. Kolmiku üles leidmiseks näitab Jonas Millerile Collinsi videot (esimesest hooajast) ja Miller läheb raevu. Miller naaseb Washingtoni ja pöördub Kingsley asemel hoopis Üksuse looja Hal Weaveri poole, et olukorrale lahendus leida. Ka Sullivan naaseb Washingtoni ja uurib lähemalt lunaraha allikat, ent ta naine jääb seetõttu tööst ilma. Tagasivaates läheb White Londonisse, kus, olles vihane valitsuse bürokraatliku asjatundmatuse tõttu, ta Üksuse ridadesse meelitatakse. Miller naaseb Washingtoni, et Al Moctari jaoks...

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 1 . august kell 02.25
  Kanalil Fox
 • 6

  Uus normaalsus

  +

  Selle hooaja tegevus leiab aset Suurbritannias, Ameerika Ühendriikides ja Malis. Teisel hooajal süüvitakse rohkem Üksuse süngesse maailma ja julma käitumisse, millega väliagendid oma eesmärgid saavutavad. Kuna Üksuse plaanid Lähis-Idas nurjusid, keskenduvad nad nüüd Sahara-tagusele Aafrikale ja kohalike loodusvarade riisumisele. See on esimene räpane sõda rohelise energia üle.

 • 7

  Aina rohkem muutusi

  +

  Harry, Leyla ja Aïcha teevad juhtlõnga jälitades veelgi rohkem uurimistööd, ent Ameerika Ühendriikide sõdurid võtavad nad kinni. Leylal ja Aïchal õnnestub põgeneda, ent Harry vahistatakse. See on kasulik Millerile, kes saab nüüd ülejäänud plaani lõpule viia.

 • 8

  Surnud mehe masin

  +

  Viimaks loksub kõik paika ja seos relvatransiidi ning Üksuse vahel tuuakse päevavalgele. Kahtlemata peab Miller seetõttu kannatama – või sooritab ta meie sagivas maailmas hoopis veelgi suurema pettemanöövri?

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 17 . juuli kell 03.15
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 21 . juuli kell 00.00
  Kanalil Fox

Eripakkumised