Varioperatsioon

Kolmapäev 2 . september 07.00

Teaser3

Hooaeg 1
00:15

Järgmine ülekanne teles

 1. Kolmapäev 2 . september kell 07.00

  1. osa (E01 - H02)

 2. Neljapäev 3 . september kell 06.00

  2. osa (E02 - H02)

 3. Neljapäev 3 . september kell 06.35

  3. osa (E03 - H02)

Kokkuvõte

Sel hooajal keskendutakse kolmele perekonnale, kelle elud pööratakse pahupidi, kui salapärases plahvatuses kaduma läinud inimeste seas on ka neile lähedasi inimesi. Perekonnad üritavad meeleheitlikult tavapärasel moel edasi minna, vaatamata sellele, et nende senised elud on kokku varisenud. Pered avastavad uusi šokeerivaid tõdesid ja valesid, mis sunnivad tegelaskujusid end uuesti avastama ja oma prioriteete uuesti määratlema.

Klipid

Episoodid

 • 1

  1. osa

  +

  Iisraeli ja Türgit ühendav merealune naftajuhe plahvatab avamistseremoonial. Esimesena kahtlustatakse plahvatuse korraldamises organisatsiooni Hezbollah, mis ähvardas Iisraeli, sest juhe jookseb läbi Liibanonile kuuluvate vete. Selle äärmiselt delikaatse juhtumi lahendamist kutsutakse juhendama uurija Eitan, kes on tuttav esimesest hooajast.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 2 . september kell 07.00
  Kanalil Fox
 • 2

  2. osa

  +

  Shin Beti uurijad saadetakse kahtlusaluste kodudesse. Otsitavaid sealt ei leita, mistõttu hakatakse nende üllatunud peresid uurima. Selgub, et ka parimates peredes on peidetud valesid ja saladusi.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 3 . september kell 06.00
  Kanalil Fox
 • 3

  3. osa

  +

  Kolme perekonna elud paisatakse üleöö segamini. Dikla vabastatakse koduarestist ja ta saadetakse oma vanematekoju Ramat Eliyahus. Mika vallandatakse tervishoiuministeeriumist ja ta asjad konfiskeeritakse. Sagi üritab oma tütre Shira bat mitzvah’ korraldamisega üksi toime tulla ja kahtlustab, et ta naisel on jälle armuke. Shin Beti operatiivrühm üritab tulutult Anati ja Amiri leida.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 3 . september kell 06.35
  Kanalil Fox
 • 4

  4. osa

  +

  Miriam satub Diklat aidates hätta ja ta röövitakse. Samal ajal soojendab Ramat Eliyahus Dikla ja ta isa ühine mure Miriami pärast nendevahelisi suhteid – nad suhtlevad üksteisega esimest korda pärast kaheksat aastat. Sõjaväest põgenenud Amir maskeerub ehitajaks ja naaseb üle rohelise joone tagasi Iisraeli.

  Järgmisena kavas
  Reede 4 . september kell 06.00
  Kanalil Fox
 • 5

  5. osa

  +

  Anat ja Amir leiavad uue kahtlusaluse – Dikla Levi. Nad üritavad teada saada, kes ta on ja mis teda plahvatusega seob.

  Järgmisena kavas
  Reede 4 . september kell 06.40
  Kanalil Fox
 • 6

  6. osa

  +

  Anat läheb maskeerunult haiglasse oma vigastatud poega külastama. Ta satub Sagiga vastamisi ja Sagi helistab Eitanile. Amir murrab Ramat Eliyahus Miriami ja Yosefi majja sisse ning üritab Diklale küsimusi esitada.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 7 . september kell 06.00
  Kanalil Fox
 • 7

  7. osa

  +

  Energiaminister külastab operatiivtuba ja väidab, et leping, mille Eitan sai, on võltsing. Minister nõuab, et Amir ja Anat saadaks kätte. Eitan avaldab lahkudes Gafnile oma teooria kahtlusaluste osalusest.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 7 . september kell 06.45
  Kanalil Fox
 • 8

  8. osa

  +

  Sean räägib oma tüdruksõbrale Lennyle, et täna saavad nad viimaks raha, mis talle võlgu ollakse, ning võivad seejärel Austraaliasse sõita. Jo õhutab Diklat otsekohe Küprosele sõitma.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 8 . september kell 06.00
  Kanalil Fox
 • 9

  9. osa

  +

  Eitan esitab Jole küsimusi ja toob ta operatiivtuppa. Ta nõuab, et Anat ja Amir vabastataks, ja satub Gafniga silmitsi. Eli üritab Jo käest teada saada, kelle heaks too koos Seaniga töötab, kuid enne vastuse saamist saab ta Gafnilt veidra käsu Jo, Anat ja Amir vabastada.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 8 . september kell 06.40
  Kanalil Fox
 • 10

  10. osa

  +

  Anat, Amir ja Eitan ühendavad jõud, et Sean kinni püüda. Anat saadetakse kliinikusse Seani tüdruksõbra Lennyga rääkima, Amir ootab samal ajal väljas.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 9 . september kell 06.00
  Kanalil Fox