Varioperatsioon

Reede 22.00

Teaser3

Hooaeg 1
00:15

Järgmine ülekanne teles

 1. Teisipäev 22 . jaanuar kell 03.25

  2. osa (E02 - H02)

 2. Reede 25 . jaanuar kell 22.00

  3. osa (E03 - H02)

 3. Laupäev 26 . jaanuar kell 00.50

  3. osa (E03 - H02)

Kokkuvõte

Sel hooajal keskendutakse kolmele perekonnale, kelle elud pööratakse pahupidi, kui salapärases plahvatuses kaduma läinud inimeste seas on ka neile lähedasi inimesi. Perekonnad üritavad meeleheitlikult tavapärasel moel edasi minna, vaatamata sellele, et nende senised elud on kokku varisenud. Pered avastavad uusi šokeerivaid tõdesid ja valesid, mis sunnivad tegelaskujusid end uuesti avastama ja oma prioriteete uuesti määratlema.

Klipid

Episoodid

 • 1

  1. osa

  +

  Iisraeli ja Türgit ühendav merealune naftajuhe plahvatab avamistseremoonial. Esimesena kahtlustatakse plahvatuse korraldamises organisatsiooni Hezbollah, mis ähvardas Iisraeli, sest juhe jookseb läbi Liibanonile kuuluvate vete. Selle äärmiselt delikaatse juhtumi lahendamist kutsutakse juhendama uurija Eitan, kes on tuttav esimesest hooajast.

 • 2

  2. osa

  +

  Shin Beti uurijad saadetakse kahtlusaluste kodudesse. Otsitavaid sealt ei leita, mistõttu hakatakse nende üllatunud peresid uurima. Selgub, et ka parimates peredes on peidetud valesid ja saladusi.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 22 . jaanuar kell 03.25
  Kanalil Fox
 • 3

  3. osa

  +

  Kolme perekonna elud paisatakse üleöö segamini. Dikla vabastatakse koduarestist ja ta saadetakse oma vanematekoju Ramat Eliyahus. Mika vallandatakse tervishoiuministeeriumist ja ta asjad konfiskeeritakse. Sagi üritab oma tütre Shira bat mitzvah’ korraldamisega üksi toime tulla ja kahtlustab, et ta naisel on jälle armuke. Shin Beti operatiivrühm üritab tulutult Anati ja Amiri leida.

  Järgmisena kavas
  Reede 25 . jaanuar kell 22.00
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Laupäev 26 . jaanuar kell 00.50
  Kanalil Fox
 • 4

  4. osa

  +

  Miriam satub Diklat aidates hätta ja ta röövitakse. Samal ajal soojendab Ramat Eliyahus Dikla ja ta isa ühine mure Miriami pärast nendevahelisi suhteid – nad suhtlevad üksteisega esimest korda pärast kaheksat aastat. Sõjaväest põgenenud Amir maskeerub ehitajaks ja naaseb üle rohelise joone tagasi Iisraeli.

  Järgmisena kavas
  Reede 1 . veebruar kell 22.00
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Laupäev 2 . veebruar kell 00.50
  Kanalil Fox
 • 5

  5. osa

  +

  Anat ja Amir leiavad uue kahtlusaluse – Dikla Levi. Nad üritavad teada saada, kes ta on ja mis teda plahvatusega seob.

 • 6

  6. osa

  +

  Anat läheb maskeerunult haiglasse oma vigastatud poega külastama. Ta satub Sagiga vastamisi ja Sagi helistab Eitanile. Amir murrab Ramat Eliyahus Miriami ja Yosefi majja sisse ning üritab Diklale küsimusi esitada.

 • 7

  7. osa

  +

  Energiaminister külastab operatiivtuba ja väidab, et leping, mille Eitan sai, on võltsing. Minister nõuab, et Amir ja Anat saadaks kätte. Eitan avaldab lahkudes Gafnile oma teooria kahtlusaluste osalusest.