Vaenlane meie keskel

Neljapäev 00.55

16+
The Enimy Within 2018© NBCUniversal Media, LLC
Vaenlane meie keskel

Järgmine ülekanne teles

 1. Neljapäev 26 . november kell 00.55

  Ülestunnistused (E04 - H01)

 2. Reede 27 . november kell 04.05

  Ülestunnistused (E04 - H01)

 3. Laupäev 28 . november kell 11.35

  Ülestunnistused (E04 - H01)

Kokkuvõte

Erica Shepherd on hiilgav endine CIA operatiivtöötaja, kellest on saanud Ameerika ajaloo kõige kurikuulsam reetur ja kes kannab üliturvalises kinnises vanglas eluaegset vanglakaristust. Kuna FBI agendil Will Keatonil pole kusagile mujale pöörduda, palub ta vastu igasugust tahtmist Shepherdi abi, et jõuda jälile ohtlikule ja tabamatule kurjategijale, keda Shepherd teab liigagi hästi. Keatonil ei ole lihtne usaldada naist, kelle teod on talle kalliks maksma läinud. Kuigi Shepherdil ja Keatonil on vaenlase kohtu ette toomiseks erinevad ajendid, mõistavad nad, et spiooni kinni püüdmiseks peavad nad tema moodi mõtlema.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Pilootosa

  +

  Erica Shepherd oli varem suurepärane CIA töötaja, kuid nüüd tuntakse teda kui Ameerika ajaloo kõige kuulsamat reeturit, kes kannab Supermaxi vanglas karistust. FBI agent Will Keaton – kuigi kõik tema instinktid karjuvad sellele vastu, aga kellegi teise poole pole ka pöörduda – võtab Shepherdi appi jälitama väga ohtlikku ja tabamatut kurjategijat, keda naine vägagi hästi tunneb. Keatonil pole lihtne usaldada naist, kes on talle juba väga palju vaeva põhjustanud. Kuigi Shepherdil ja Keatonil on ühise vaenlase tabamiseks erinev motiiv, teavad mõlemad, et spiooni tabamiseks tuleb spiooni kombel mõelda.

 • 2

  Must karu

  +

  Kui mõrvatakse endine CIA töötaja, kutsub Keaton appi Shepherdi, et saada kätte salajast infot, mille abil oleks võimalik Tal lõplikult maha võtta. Õhus ripub siiski küsimus, kas Shepherdit saab usaldada.

 • 3

  Saadiku naine

  +

  Kui selgub, et USA saadik on müünud Colombia kartellile salajast infot, mõtleb Shepherd tema tabamiseks välja plaani, mis viib aga Keatoni moraalitunde piiri peale. Keaton toob meeskonda uue liikme.

 • 4

  Ülestunnistused

  +

  Kui infot, mille Shepherd kogus kurikuulsas ADMAX-i vanglas karistust kandes, hakatakse seostama USA pinnal kavandatava rünnakuga, võtavad Keaton ja Cointeli meeskond ette inimjahi, et leida ja peatada ohtlik rahvusvahelise profiiliga kurjategija. Keaton seisab silmitsi truuduse ja reetmise küsimustega seoses Anna Cruzi ning tema kadunud kihlatu isa, Thomas Heffroniga.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 26 . november kell 00.55
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 27 . november kell 04.05
  16+
  Kanalil Fox
 • 5

  Havana

  +

  Kui Shepherd veenab Keatonit, et Anna Cruz tegutseb Tali jaoks FBI sees reeturina, otsustab Keaton hoida vaenlased lähedal. Nüüd, kui kanade seas peidab end rebane, hakkab Keaton koos meeskonnaga jälitama üht omade hulgast, lootuses, et Cruz juhib nad Tali juurde.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 2 . detsember kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 3 . detsember kell 00.45
  16+
  Kanalil Fox
 • 6

  Horuse silm

  +

  Kui Jersey Citys plahvatab pomm, õnnestub Cointeli meeskonnal tabada Sam Fathi, kes on üks plaani autoritest ning kes võib nad juhatada plahvatuse eestvedaja Talini. Kui selgub, et Sami on raske murda, veenab Sheperd Keatonit, et too kutsuks appi endise Egiptuse luureohvitseri, kuid selgub, et meeskond peab uue plahvatuse ära hoidmiseks kiiresti tegutsema.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 9 . detsember kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 10 . detsember kell 00.45
  16+
  Kanalil Fox
 • 7

  Dekodeeritud

  +

  Kui FBI leiab Tali jaoks varastatud NASA tarkvara, kasutab Keaton seda tehnoloogiat ründamiseks: ta saadab Shepherdi salaja viima tehnoloogia selle kavandatud saajale, 19-aastasele arvutigeeniusele (külalisnäitleja Stephen Friedrich). Keaton peab tegema valiku Tali tabamise ja süütu teismelise elu päästmise vahel.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 16 . detsember kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 17 . detsember kell 00.45
  16+
  Kanalil Fox
 • 8

  Pakkumine

  +

  Mineviku tagasivaated paljastavad saatuslikud sündmused, mille tõttu CIA asedirektor Erica Shepherd oma riigi reetis, ning sellele järgnenud uurimise, mis saatis ta Will Keatoniga koostööd tegema.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 23 . detsember kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 24 . detsember kell 00.45
  16+
  Kanalil Fox
 • 9

  Taas koju

  +

  Kui tähtis Tali kaastöötaja CIA vahi alt põgeneb, tuleb Shepherd tagasi Langleysse, et kurjategija tabada. Shepherd ja Keaton avastavad, et CIA varjab Tali kohta olulist infot, ning nad hakkavad CIA-d jälgima, et teha selgeks, mida agentuur tegelikult teab.

 • 10

  Chigorin

  +

  Kui rühm CIA partnereid üürilennukil tapetakse, avastab Keaton koos meeskonnaga, et CIA varjab Tali kohta käivat infot FBI eest. Shepherdi endine abikaasa saab teada, et Hannah on talle valetanud ning käib Shepherdil pidevalt külas.

 • 11

  Saatkond

  +

  Kui Tali geniaalne kaastöötaja (külalisnäitleja Michael James Shaw) põgeneb FBI vahi alt ja varjub Šveitsi saatkonda, peab Keaton koos Cointeli meeskonnaga võtma ette salajase operatsiooni. Olukord, mis algab sujuva vastuluureoperatsioonina, muutub peagi pingeliseks pantvangidraamaks.