Üle piiri

Neljapäev 22.00

ABC Studios
Üle piiri

Järgmine ülekanne teles

 1. Pühapäev 24 . juuni kell 20.10

  Unustuse nägu (E04 - H01)

 2. Neljapäev 28 . juuni kell 22.00

  Kadunud kümme aastat (E05 - H01)

 3. Reede 29 . juuni kell 00.50

  Kadunud kümme aastat (E05 - H01)

Kokkuvõte

Põgenikud, kes on pärit 250 aastat tuleviku sõjast räsitud riigist, otsivad varjupaika ühest Ameerika linnakesest.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Piloot

  +

  Väikeses rannakülas uhtub rannale 47 põgenikku. Kohalik šerif Jude Ellis asub koos DHS-i agendi Emma Reniga uurima nende veidrat lugu. Nad väidavad, et põgenevad sõja eest, mis toimub alles 180 aasta pärast. Asi muutub veelgi saladuslikumaks, kui Jude avastab, et ühel saabunul on erilised võimed, mis võivad seada tema küla ohtu. Samal ajal, kui ülejäänud põgenikud harjuvad nende jaoks ebatavalise keskkonnaga, saab Emma teada, et ühel neist on infot, mis paneb teda kahtlema kõiges, mida ta maailma kohta teab.

 • 2

  Ajast pärinev vari

  +

  Hüpates edasi aastasse 2187, leiab Reece Leah, orvuks jäänud Commoni beebi. Reece astub Apexi kohordile vastu, et võtta Leah endale. Tänases päevas ei oska Jude, kes loodab födedega rahumeelsele kokkulepele jõudmisele, läbi näha salapärase eriüksuse kavatsust iga hinnaga röövida Reece.

 • 3

  Pax Americana

  +

  Haavatud Reece seisab silmitsi miilide kaugusel olevatele jälitajatega, samal ajal kui Jude'i plaan veeta oma pojaga kvaliteetaega muutub hirmuäratavaks katsumuseks. Laagris - Hannah põgeneb, et esmakordselt välismaailma näha, samal ajal kui Dr. Sophie Forbin saabub, et hinnata Leah' ebatavalisest viirusest tulenevat ohtu. Emma avastab murettekitavat informatsiooni, mis paneb teda küsitlema, et kelle heaks ta tegelikult töötab.

 • 4

  Unustuse nägu

  +

  Jude, kes üritab meeleheitlikult oma poega, Oliveri, päästa potentsiaalselt tapvast olukorrast, pöördub Emma poole sooviga, mis võib kõigi laagrisolijate elud ohtu seada. Samal ajal kerkib Hannah’ saladus päevavalgele, Sophie avastab Leah’ vereproovist midagi ootamatut ja Paul avaldab šokeerivat informatsiooni varasema migratsiooni kohta.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 24 . juuni kell 20.10
  Kanalil Fox
 • 5

  Kadunud kümme aastat

  +

  Mälestused loovad tontliku sideme Marshalli ja varase migratsiooniga. Samal ajal uurib Jude salapärast kadumist ning Sophie paneb ohtu oma elu ja karjääri, et aidata Reece’il päästa oma tütart.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 28 . juuni kell 22.00
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 29 . juuni kell 00.50
  Kanalil Fox
 • 6

  LKA

  +

  Reisides tagasi Oaklandi, et otsida abi kunagiselt kolleegilt, satub Jude silmitsi oma minevikuga. Samal ajal märkab Caleb laagris kõrgendatud julgeolekutaset, mistõttu pöördub ta Marshalli poole; Sophie kogeb Reece’il enda tütrega taasühineda aidates ootamatut tagasilööki.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 5 . juuli kell 22.00
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 6 . juuli kell 00.50
  Kanalil Fox
 • 7

  Mõned unistajad

  +

  Pinged tõusevad ja Craig Lindauer annab valitud põgenikerühmale loa linna reisida, mis paneb Jude’i kahtlema Lindaueri heas tahtes. Samal ajal jagab Hannah Marshallile jahmatavat informatsiooni ja Caleb avastab, et nende seas olev ellujääja kuulub Apexi siseringi.

 • 8

  Lõputu homne

  +

  Laagris tehakse õõvastav avastus, mis viib ootamatu kahtlusaluse vahistamiseni, ja tõe väljaselgitamiseks peab Jude võtma suure riski. Reece on vangistatud ja Naomi mõjuvõim Rebecca üle võib viia pöördumatute muutusteni.

 • 9

  Lävelt paistab lootus

  +

  Kohalikul kodutul naisel on piiri ületamisega üllatav seos, mis annab Jude’ile ja Nestorile olulist informatsiooni tegelike sündmuste kohta. Naomi mõjuvõim suureneb ja seetõttu leiab laagris aset ootamatu vastasseis.

 • 10

  Androklese valik

  +

  Jude ja Nestor mõtlevad välja plaani, kuidas põgenikud laagrist välja päästa, kuid selle muudab keeruliseks Sophie’lt saadud teave Reece’i asukoha kohta. Marshall ei soovi aga oodata ja otsustab ohjad enda kätte võtta.

 • 11

  Need nimed olidki

  +

  Jude ja Nestor saavad ootamatu liitlase, kuid nüüd on põgenike elud kaalul. Eve ja Lindauer üritavad iga hinna eest lahtiseid otsi lõpetada.