Üle piiri

Teisipäev 25 . detsember 14.45

ABC Studios
Üle piiri

Järgmine ülekanne teles

 1. Teisipäev 25 . detsember kell 09.30

  Piloot (E01 - H01)

 2. Teisipäev 25 . detsember kell 10.20

  Ajast pärinev vari (E02 - H01)

 3. Teisipäev 25 . detsember kell 11.10

  Pax Americana (E03 - H01)

Kokkuvõte

Põgenikud, kes on pärit 250 aastat tuleviku sõjast räsitud riigist, otsivad varjupaika ühest Ameerika linnakesest.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Piloot

  +

  Väikeses rannakülas uhtub rannale 47 põgenikku. Kohalik šerif Jude Ellis asub koos DHS-i agendi Emma Reniga uurima nende veidrat lugu. Nad väidavad, et põgenevad sõja eest, mis toimub alles 180 aasta pärast. Asi muutub veelgi saladuslikumaks, kui Jude avastab, et ühel saabunul on erilised võimed, mis võivad seada tema küla ohtu. Samal ajal, kui ülejäänud põgenikud harjuvad nende jaoks ebatavalise keskkonnaga, saab Emma teada, et ühel neist on infot, mis paneb teda kahtlema kõiges, mida ta maailma kohta teab.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 25 . detsember kell 09.30
  Kanalil Fox
 • 2

  Ajast pärinev vari

  +

  Hüpates edasi aastasse 2187, leiab Reece Leah, orvuks jäänud Commoni beebi. Reece astub Apexi kohordile vastu, et võtta Leah endale. Tänases päevas ei oska Jude, kes loodab födedega rahumeelsele kokkulepele jõudmisele, läbi näha salapärase eriüksuse kavatsust iga hinnaga röövida Reece.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 25 . detsember kell 10.20
  Kanalil Fox
 • 3

  Pax Americana

  +

  Haavatud Reece seisab silmitsi miilide kaugusel olevatele jälitajatega, samal ajal kui Jude'i plaan veeta oma pojaga kvaliteetaega muutub hirmuäratavaks katsumuseks. Laagris - Hannah põgeneb, et esmakordselt välismaailma näha, samal ajal kui Dr. Sophie Forbin saabub, et hinnata Leah' ebatavalisest viirusest tulenevat ohtu. Emma avastab murettekitavat informatsiooni, mis paneb teda küsitlema, et kelle heaks ta tegelikult töötab.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 25 . detsember kell 11.10
  Kanalil Fox
 • 4

  Unustuse nägu

  +

  Jude, kes üritab meeleheitlikult oma poega, Oliveri, päästa potentsiaalselt tapvast olukorrast, pöördub Emma poole sooviga, mis võib kõigi laagrisolijate elud ohtu seada. Samal ajal kerkib Hannah’ saladus päevavalgele, Sophie avastab Leah’ vereproovist midagi ootamatut ja Paul avaldab šokeerivat informatsiooni varasema migratsiooni kohta.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 25 . detsember kell 12.00
  Kanalil Fox
 • 5

  Kadunud kümme aastat

  +

  Mälestused loovad tontliku sideme Marshalli ja varase migratsiooniga. Samal ajal uurib Jude salapärast kadumist ning Sophie paneb ohtu oma elu ja karjääri, et aidata Reece’il päästa oma tütart.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 25 . detsember kell 12.55
  Kanalil Fox
 • 6

  LKA

  +

  Reisides tagasi Oaklandi, et otsida abi kunagiselt kolleegilt, satub Jude silmitsi oma minevikuga. Samal ajal märkab Caleb laagris kõrgendatud julgeolekutaset, mistõttu pöördub ta Marshalli poole; Sophie kogeb Reece’il enda tütrega taasühineda aidates ootamatut tagasilööki.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 25 . detsember kell 13.50
  Kanalil Fox
 • 7

  Mõned unistajad

  +

  Pinged tõusevad ja Craig Lindauer annab valitud põgenikerühmale loa linna reisida, mis paneb Jude’i kahtlema Lindaueri heas tahtes. Samal ajal jagab Hannah Marshallile jahmatavat informatsiooni ja Caleb avastab, et nende seas olev ellujääja kuulub Apexi siseringi.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 25 . detsember kell 14.45
  Kanalil Fox
 • 8

  Lõputu homne

  +

  Laagris tehakse õõvastav avastus, mis viib ootamatu kahtlusaluse vahistamiseni, ja tõe väljaselgitamiseks peab Jude võtma suure riski. Reece on vangistatud ja Naomi mõjuvõim Rebecca üle võib viia pöördumatute muutusteni.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 25 . detsember kell 15.40
  Kanalil Fox
 • 9

  Lävelt paistab lootus

  +

  Kohalikul kodutul naisel on piiri ületamisega üllatav seos, mis annab Jude’ile ja Nestorile olulist informatsiooni tegelike sündmuste kohta. Naomi mõjuvõim suureneb ja seetõttu leiab laagris aset ootamatu vastasseis.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 25 . detsember kell 16.30
  Kanalil Fox
 • 10

  Androklese valik

  +

  Jude ja Nestor mõtlevad välja plaani, kuidas põgenikud laagrist välja päästa, kuid selle muudab keeruliseks Sophie’lt saadud teave Reece’i asukoha kohta. Marshall ei soovi aga oodata ja otsustab ohjad enda kätte võtta.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 25 . detsember kell 17.25
  Kanalil Fox
 • 11

  Need nimed olidki

  +

  Jude ja Nestor saavad ootamatu liitlase, kuid nüüd on põgenike elud kaalul. Eve ja Lindauer üritavad iga hinna eest lahtiseid otsi lõpetada.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 25 . detsember kell 18.15
  Kanalil Fox