Surmarelv

Neljapäev 22.00

Lethal Weapon © 2016 Warner Bros. Entertainment, Inc.v
Surmarelv

Järgmine ülekanne teles

 1. Neljapäev 24 . mai kell 14.30

  Probleem Marias (E17 - H01)

 2. Neljapäev 24 . mai kell 22.00

  Üks päev veel (E22 - H02)

 3. Neljapäev 24 . mai kell 22.55

  Probleem Marias (E17 - H01)

Kokkuvõte

Samanimelise filmiseeria ainetel põhinev Surmarelv keskendub Riggs Crawfordi ja Murtaugh Wayansi politseiduole, kes töötavad kaasaegse Los Angelese kuritegelikus maailmas. Oma kadunud naist ja sündimata last leinav allveediversandist detektiiv Riggs kolib Californiasse, et "keerata uus lehekülg" Los Angelese politseijaoskonnas. Ta pannakse paari Murtaugh'ga, kes on äsja pärast eluohtlikku südamerabandust tagasi tööle tulnud. Riggsi kalduvus söösta pea ees tule alla põrkub koheselt Murtaugh' mõistusliku ja reegleid arvestava lähenemisega. Ühel on elamiseks kuhjaga põhjuseid, teisel pole aga midagi kaotada.

Episoodid

 • 1

  El Gringo Loco

  +

  Murtaugh järgneb Riggsile Mehhikosse, kus plaanib Tito Floresi (külalisnäitleja Danny Mora) tappa ja nii oma naise surma eest lõplikult kätte maksta. Olles jõudnud tagasi Ühendriikidesse, peavad nad Floresi ümber toimuva juurdluse käigus mitmele inimesele aru andma, kaasa arvatud Murtaugh’ perekonnale. Sisejuurdlus küsitleb Averyt seoses tema prefektuuris toimuvaga.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 28 . mai kell 14.30
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 30 . mai kell 04.50
  Kanalil Fox
 • 2

  Murest kortsus

  +

  Riggs ja Murtaugh asuvad uurima plastilise kirurgi mõrva, mis viib nad puhkekeskusest juhitud narkojõuguni. Olukord muutub pingelisemaks, kui narkokuritegude agent Palmer ja Riggs püüavad kumbki juhtumit esimesena lahendada. Samal ajal läheb ülikooli Trishi ja Murtaugh’ vanim poeg RJ.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 29 . mai kell 14.30
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 29 . mai kell 22.55
  Kanalil Fox
 • 3

  Sündinud jooksma

  +

  Riggs ja Murtaugh uurivad kuulsa laulja Shaye turvamehe salapärast surma. Murtaugh pöördub Shaye tausta uurimiseks ja võimalike kahtlusaluste teada saamiseks oma tütre poole, kes on laulja fänn. Samal ajal on Riggs Murtaugh’le uues suhtes toeks.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 30 . mai kell 14.35
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 1 . juuni kell 04.55
  Kanalil Fox
 • 4

  Põgenemisohtlik

  +

  Murtaugh ja Riggs uurivad röövi, mis toimus rohkem kui 6 km kõrgusel maapinnast. Uurimisest saab jaht ebausaldusväärse isa vastu, milles on põhitunnistajaks tema tütar. Samal ajal on Murtaugh’l raskusi oma tütrega lähedasemaks saamisel.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 31 . mai kell 14.30
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 31 . mai kell 22.55
  Kanalil Fox
 • 5

  Ära sekku

  +

  Murtaugh ja Riggs asuvad uurima juhtumit, kus ohver sureb vaid mõni hetk enne seda, kui hobune, kelle peale ta panustas, võidab. Leo Getz on veendunud, et tegu on mõrvaga, ning ulatab juurdlusele oma abikäe. Murtaugh uuendab oma testamenti, Riggs aga näeb kurja vaeva, et oma minevikuga rahu sõlmida.

  Järgmisena kavas
  Reede 1 . juuni kell 14.35
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 1 . juuni kell 22.55
  Kanalil Fox
 • 6

  Kullapalavik

  +

  Riggs kohtub lapsepõlvesõbraga ja mõistab, et ta võib olla seotud röövmõrvaga, mida ta koos Murtaugh'ga uurib. Murtaugh leiab samal ajal köögist pläru, mille viib Scorsesele testida, et keegi lastest vahele võtta.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 4 . juuni kell 14.35
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 4 . juuni kell 22.55
  Kanalil Fox
 • 7

  Linnuvaatlus

  +

  Riggs ja Murtaugh uurivad surfari surma. Murtaugh muutub samal ajal kahtlustavaks Trishi uue sõbra suhtes, kellega Trish on heategevusürituse raames koostööd teinud, ja avastab, et uueks sõbraks on NBA tšempion Scottie Pippen. Riggs näeb õudusunenägusid, mis tuletavad meelde lapsepõlvearme.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 5 . juuni kell 14.35
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 5 . juuni kell 22.55
  Kanalil Fox
 • 8

  Unusta kõik

  +

  Riggs ja Murtaugh satuvad haiglas toime pandud mõrva uurides salajasse maffiamaailma. Murtaugh saab samal ajal teada, et Rianal on suhe tema naabrist vihavaenlase pojaga. Riggs veedab rohkem aega oma lapsepõlvesõbra Molly’ga. Selgub Scorsese’i pärisnimi.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 6 . juuni kell 14.35
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 8 . juuni kell 04.50
  Kanalil Fox
 • 9

  Rumal tuleb tormates

  +

  Riggs ja Murtaugh tõmmatakse vandenõuteooriate surmavasse maailma. Riggsi suhe Molly’ga areneb edasi. Murtaugh ja Trish püüavad saada Harperile kohta eliitlasteaias.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 7 . juuni kell 14.30
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 7 . juuni kell 22.55
  Kanalil Fox
 • 10

  Jõulumõrv

  +

  Käes on jõuluaeg ja Murtaugh’de pere on teel Hawaiile. Paraku katkeb Murtaguh’ puhkus varakult, kui ta asub koos Riggsiga uurima vana sõbra mõrva. Riggs saab üllatusena sugulaselt telefonikõne.

  Järgmisena kavas
  Reede 8 . juuni kell 14.30
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 8 . juuni kell 22.55
  Kanalil Fox
 • 11

  Naljakas raha

  +

  Riggs ja Murtaugh paisatakse valerahategijate kriminaalsesse maailma. Kui tuleb välja, et juurdlusega on seotud ka punt teismelisi, puudutab see Murtaugh’d isiklikult, kuna ka temal on parasjagu probleeme oma poja RJ’ga. Riggs külastab kedagi oma minevikust.

 • 12

  Luukeresid otsides

  +

  Riggs läheb oma äiale vanglasse külla ning saab oma kadunud naise kohta teada saladuse. Murtaugh püüab avaldada muljet kapten Avery’le. Ühise sõbra kaotanud Trish ja Leo Getz proovivad ise mõrva lahendada.

 • 13

  Parem elu läbi keemia

  +

  Murtaugh ja Riggs uurivad Dr. Cahilli juurest põgenenud patsiendi mõrva, kes kaotas seletamatutel põhjustel mõistuse. Nende juurdlus paljastab palju suurema varjatud skeemi, kui keegi osanuks arvata. Samal ajal saab Riggsi viha temast taas võitu ning Avery peab kaaluma tema teenistuskõlblikkust. Murtaugh’i ja Trish’i vahel tekivad R.J. kohta tehtavate otsuste tõttu pinged.

 • 14

  Topelt shot Baileyst

  +

  Uurija Bailey õde Jess satub seadusega pahuksisse ja Bailey peab otsustama, kui kaugele on ta oma pere kaitsmiseks valmis minema. Trish on firmapuhkusel ja Murtaugh peab samal ajal Rianat poistemuredega aitama; Riggs peab tegelema rohke joomise tagajärgedega.

 • 15

  Ebamugav Ruth

  +

  Murtaugh ja Riggs otsivad kohaliku juveeliröövi toimepanijat. Lapsevanem kutsub Murtaugh’d „vanaisaks“, kui viimane Harperiga mänguväljakul on, ja see ajab mehe ähmi täis. Riggs tegeleb alkoholi võõrutusnähtudega.

 • 16

  Armutu

  +

  Linnas röövitakse relvade tagasiostmise punkti ja meeskond asub otsima kurjategijaid. Samal ajal kõnnib Murtaugh Trishiga õhukesel jääl. Riggs saab ootamatult sõbraks Ruthiega. Kapten Avery kohtub taas ülikooliaegse „sõber-vaenlasega“, kes omab juurdluse seisukohalt üliolulist informatsiooni.

 • 17

  Veider paar

  +

  Ehitusplatsil aset leidnud vaidlus lõpeb surmaga ning meeskond asub toimunut uurima. Samal ajal on Riggsil suhtes Mollyga raskusi. Trishi töökoht satub ohtu, kui ta püüab tööl suurt projekti lõpule viia. Murtaugh’l avaneb viimane võimalus kodust olukorda parandada.

 • 18

  Frankie tuleb Hollywoodi

  +

  Duo asub lahendama juhtumit, millega seotud veteran-palgamõrvarit on Murtaugh juba aastaid jälitanud. Samal ajal on Riggsil raskusi sideme leidmisel oma isaga. Murtaugh hirmutab Rianat oma liialt ettevaatlike sõidutundidega. Meeskond leiab end keset ohtlikku olukorda, mis paneb nendevahelise usalduse proovile.

 • 19

  Leo Getz abiellub

  +

  Riggs ja Murtaugh võtavad osa Leo Getzi üllatuspulmast ning hakkavad kadunud isikut otsima. Riggs satub silmitsi kellegagi oma minevikust ja Murtaugh kuuleb uudiseid, mis võivad ta elu igaveseks muuta.

 • 20

  Jesse tüdruk

  +

  Kui sissemurdmisest häärberisse saab mõrv, hakkavad Murtaugh ja Riggs süüdlast otsima. Murtaugh’ ja Trishi usaldus Riana vastu lööb kõikuma, kui ta koos oma sõpradega pahandustesse satub. Riggsile meenub tema murettekitav lapsepõlv ja ta leiab uue pere Molly ja Beni näol.

 • 21

  Peresidemed

  +

  Murtaugh esimesel tööpäeval ajutise kaptenina röövitakse populaarse ärimehe naine ja üksus leiab juhtumis seose Riggsi isaga (külalisstaar Rex Linn). Samal ajal jäetakse Riggs oma pere ja tööga tegelema.

 • 22

  Üks päev veel

  +

  Üksus on valvel pärast Riggsi elule tehtud ähvardust. Murtaugh, olles endale tööl kohustusi juurde võtnud, peab leppima uudset laadi suhtega Riggsiga. Samal ajal satub Trish pahandustesse ja Molly käseb Riggsil langetada tähtsa otsuse üksteise tuleviku puhul.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 24 . mai kell 22.00
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 25 . mai kell 00.45
  Kanalil Fox