Stumptown

Esmaspäeval 22.00

16+
©ABCStudios
Stumptown

Järgmine ülekanne teles

 1. Pühapäev 8 . detsember kell 11.00

  Unusta see, Dex, see on Stumptown (E01 - H01)

 2. Esmaspäeval 9 . detsember kell 22.00

  Kaotatud tutvused (E02 - H01)

 3. Teisipäev 10 . detsember kell 00.50

  Kaotatud tutvused (E02 - H01)

Kokkuvõte

Graafilisest romaanist pärit tegelaskujul põhinev Dex Parios (Cobie Smulders) on enesekindel ja teravmeelne armeeveteranist eradetektiiv, kes tegutseb Oregoni osariigis Portlandis ning kes oma häbitu tegutsemisviisi tõttu satub sageli tulevahetusse ohtlike kurjategijatega ja kes ei saa ka politseiga just kõige paremini läbi.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Unusta see, Dex, see on Stumptown

  +

  Dex Parios – tugev, enesekindel ja teravmeelne armeeveteran, kes elab keerulist armuelu ning keda vaevab ka hasartmänguvõlg ja vend, kelle eest ta peab hoolitsema. Dex töötab Oregoni osariigis Portlandis eradetektiivina. Ta loodab vaid iseendale, lahendab teiste probleeme enda omi eirates ning leiab end sageli vastuseisus politseiga ja tulevahetuses kurjategijatega.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 8 . detsember kell 11.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 2

  Kaotatud tutvused

  +

  Dexi palkab jõukas mees, kes otsib naist, kellega ta hiljuti kohtus, kuid peagi avastab Dex, et ülesanne polegi nii lihtne, kui see tundub. Samal ajal saame teada, milline on Dexi ja Grey minevik.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 9 . detsember kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 10 . detsember kell 00.50
  16+
  Kanalil Fox
 • 3

  Portlandi detektiivid

  +

  Lootuses saada paberitega eradetektiiviks, soovib Dex, et veteran-eradetektiiv Artie Banks teda juhendaks. Samal ajal kasvab hakkab Hoffman Gray’d kahtlustama, kui tõendid näitavad, et tal on juhtumisi seos ohvriga.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 16 . detsember kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 17 . detsember kell 00.55
  16+
  Kanalil Fox
 • 4

  Perekondlikud sidemed

  +

  Dex astub Artie Banksi vastu, et võtta maha rikas kinnisvaramogul Randall Tapper. Samal ajal juhib detektiiv Cosgrove juurdlust, et leida vanglast põgenenud Wallace Kane.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 23 . detsember kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 24 . detsember kell 01.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 5

  Kehvad alibid

  +

  Hoolimata sellest, et leitnant Cosgrove käskis tal aja maha võtta, palub Hoffman Dexi abi juhtumi uurimisel. Vahepeal tulevad Tookie kulinaarsed oskused kasuks Bad Alibis ning Dex muretseb intervjuu pärast, mis tal tuleb diplomeeritud eradetektiiviks saamiseks läbida.

 • 6

  Dex, Drugs And Rock & Roll

  +

  Kui Dexi endine kaaslane muusik Fiona esinemiseks linna tuleb, peab Dex teda jälitaja eest kaitsma. Vahepeal saab Grey Dexi jaheda suhtumise osaliseks ning Tookie ja leitnant Cosgrove on saamas sõpradeks.

 • 7

  Novembrikuine üllatus

  +

  Dex läheb salajasele missioonile, kui kohalik poliitik palkab ta oma poliitilise oponendi kapist luukeresid otsima. Vahepeal edeneb Grey ja Lizi armuelu ning Dex tähistab sõpradega pingelist tänupüha Bad Alibis.

 • 8

  Teine naine

  +

  Dex peab tegelema mineviku keeruliste tunnetega, kui Sue Lynn palkab ta uurima juhtumit, mis on seotud Dexi endise kallima lesega. Grey uus suhe Liziga paneb tema ja Dexi sõpruse proovile.