Stumptown

Teisipäev 00.45

16+
©ABCStudios
Stumptown

Järgmine ülekanne teles

 1. Pühapäev 29 . märts kell 10.10

  Hind pole oluline: Conrad Costase kroonikad (E15 - H01)

 2. Esmaspäeval 30 . märts kell 21.05

  Dexi-rindel muutuseta (E16 - H01)

 3. Teisipäev 31 . märts kell 00.45

  Dexi-rindel muutuseta (E16 - H01)

Kokkuvõte

Graafilisest romaanist pärit tegelaskujul põhinev Dex Parios (Cobie Smulders) on enesekindel ja teravmeelne armeeveteranist eradetektiiv, kes tegutseb Oregoni osariigis Portlandis ning kes oma häbitu tegutsemisviisi tõttu satub sageli tulevahetusse ohtlike kurjategijatega ja kes ei saa ka politseiga just kõige paremini läbi.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Unusta see, Dex, see on Stumptown

  +

  Dex Parios – tugev, enesekindel ja teravmeelne armeeveteran, kes elab keerulist armuelu ning keda vaevab ka hasartmänguvõlg ja vend, kelle eest ta peab hoolitsema. Dex töötab Oregoni osariigis Portlandis eradetektiivina. Ta loodab vaid iseendale, lahendab teiste probleeme enda omi eirates ning leiab end sageli vastuseisus politseiga ja tulevahetuses kurjategijatega.

  Järgmisena kavas
  Reede 17 . aprillil kell 18.20
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Laupäev 18 . aprillil kell 04.05
  16+
  Kanalil Fox
 • 2

  Kaotatud tutvused

  +

  Dexi palkab jõukas mees, kes otsib naist, kellega ta hiljuti kohtus, kuid peagi avastab Dex, et ülesanne polegi nii lihtne, kui see tundub. Samal ajal saame teada, milline on Dexi ja Grey minevik.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 20 . aprillil kell 18.20
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 21 . aprillil kell 04.45
  16+
  Kanalil Fox
 • 3

  Portlandi detektiivid

  +

  Lootuses saada paberitega eradetektiiviks, soovib Dex, et veteran-eradetektiiv Artie Banks teda juhendaks. Samal ajal kasvab hakkab Hoffman Gray’d kahtlustama, kui tõendid näitavad, et tal on juhtumisi seos ohvriga.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 21 . aprillil kell 18.20
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 22 . aprillil kell 04.05
  16+
  Kanalil Fox
 • 4

  Perekondlikud sidemed

  +

  Dex astub Artie Banksi vastu, et võtta maha rikas kinnisvaramogul Randall Tapper. Samal ajal juhib detektiiv Cosgrove juurdlust, et leida vanglast põgenenud Wallace Kane.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 22 . aprillil kell 18.20
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 23 . aprillil kell 03.50
  16+
  Kanalil Fox
 • 5

  Kehvad alibid

  +

  Hoolimata sellest, et leitnant Cosgrove käskis tal aja maha võtta, palub Hoffman Dexi abi juhtumi uurimisel. Vahepeal tulevad Tookie kulinaarsed oskused kasuks Bad Alibis ning Dex muretseb intervjuu pärast, mis tal tuleb diplomeeritud eradetektiiviks saamiseks läbida.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 23 . aprillil kell 18.20
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 24 . aprillil kell 03.55
  16+
  Kanalil Fox
 • 6

  Dex, Drugs And Rock & Roll

  +

  Kui Dexi endine kaaslane muusik Fiona esinemiseks linna tuleb, peab Dex teda jälitaja eest kaitsma. Vahepeal saab Grey Dexi jaheda suhtumise osaliseks ning Tookie ja leitnant Cosgrove on saamas sõpradeks.

  Järgmisena kavas
  Reede 24 . aprillil kell 18.20
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Laupäev 25 . aprillil kell 04.30
  16+
  Kanalil Fox
 • 7

  Novembrikuine üllatus

  +

  Dex läheb salajasele missioonile, kui kohalik poliitik palkab ta oma poliitilise oponendi kapist luukeresid otsima. Vahepeal edeneb Grey ja Lizi armuelu ning Dex tähistab sõpradega pingelist tänupüha Bad Alibis.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 27 . aprillil kell 18.25
  16+
  Kanalil Fox
 • 8

  Teine naine

  +

  Dex peab tegelema mineviku keeruliste tunnetega, kui Sue Lynn palkab ta uurima juhtumit, mis on seotud Dexi endise kallima lesega. Grey uus suhe Liziga paneb tema ja Dexi sõpruse proovile.

 • 9

  Dexuaalkasvatus

  +

  Dex läheb salamissioonile keskkooli asendusõpetajana, kui tema endine klassikaaslane palub tal välja uurida, kes tema tütre asjade sekka uimasteid sokutas. Dexi ja Lizi suhe muutub ebameeldivalt lähedaseks.

 • 10

  Reaalsuskontroll tasub ära

  +

  Kuulus telekohtunik palkab oma kadunud venna leidmiseks appi Dexi, kuid avastab peagi, et ta ei ole ainus, kes ta venda otsib. Hoffman palub Grey abi, et leida autoröövlid, kes ta silme all auto varastasid. Dex ei ole Anseli ootamatuks uudiseks valmis.

 • 11

  Minevik ja viha

  +

  Dex üritab Sue Lynni abiga ühe veterani, kes avastab, et ta on lapsendatud, bioloogilisi vanemaid leida. Ansel koostab nimekirja asjadest, mida 21. sünnipäeva puhul ära teha, ning palub nende tegemiseks Grey abi. Grey jätkab koostööd Hoffmaniga ning imbub autovaraste takistamiseks kurjategijate seltskonda.

 • 12

  Dexi räpane raha

  +

  Dex saab suurteks sõpradeks uue kliendiga – meesstripparitega stripiklubi omanikuga, kes kaotab salapärastel asjaoludel raha. Dex avastab peagi, et kõik ei ole päris nii, nagu tundub. Grey jätkab Hoffmani ja oma uue partneri abistamist autovarguste lahendamisel ning imbub kurjategijate seltskonnas üha sügavamale.

 • 13

  Dex-faktor

  +

  Dex läheb varjatud operatsioonile võimaliku ostjana, et aidata Hoffmani ja Greyd nende narkojuhtumi järgmises etapis. Samal ajal saab Dex lähedaseks veteranide tugirühma kaasliikmega ning avastab peagi, et neil on rohkem ühist, kui nad arvasid. Pärast seda, kui Ansel jäeti juhtima Bad Alibit, on tal raskusi korra hoidmisega ja ta kasutab Tookie abi.

 • 14

  Kuni Dex meid lahutab

  +

  Dex palgatakse uurima pruudi kihlatut pärast seda, kui hakatakse kahtlema kiirustatud pulmades. Dex otsib juhtumi lahendamisel abi Hoffmanilt ja avastab pruutpaari kohta midagi enamat, kui esialgu arvata võis. Samal ajal seisab Hoffman vastamisi oma isaga, kui ta saab teada, et ta esindab Hoffmani juhtumis üht kahtlusalust. Bad Alibis esitlevad Tookie ja Ansel vastumeelsele Greyle uut äriideed.

 • 15

  Hind pole oluline: Conrad Costase kroonikad

  +

  Dex ja Grey lähevad Los Angelesse, et aidata klienti, kes usub, et üks tema kunagine klassikaaslane on ta käsikirja plagieerinud. Grey jätab Bad Alibi vastumeelselt Anseli ja Tookie hoolde ning Tookie korraldab seal ilma tema loata sünnipäevapeo. Maad võtab paanika, kui tuleb välja, et üks väärtese on kaduma läinud.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 29 . märts kell 10.10
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Laupäev 18 . aprillil kell 18.25
  16+
  Kanalil Fox
 • 16

  Dexi-rindel muutuseta

  +

  Dex võtab vastu uue kohtuasja, et aidata oma laste hooldusõiguse kaotanud ema, aga see toob uuesti esile mälestused Afganistanis veedetud ajast. Kui Dex Afganistani-mälestuste surve all kannatama hakkab, peab ta viimaks Benny surma põhjustele näkku vaatama. Bad Alibi baaris õpetavad Grey ja Tookie Anselile, kuidas tüdrukut kohtama kutsuda.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 30 . märts kell 21.05
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 31 . märts kell 00.45
  16+
  Kanalil Fox
 • 17

  Dexi toimikud

  +

  Dexi endine klient Jeremy tutvustab teda Major Eldersile, kellel on infot Benny surma kohta. Dex, kes suhtub infosse kahtlusega ning otsib vastuseid, hakkab uurima võimalikku kinnimätsimist seoses Benny üksusega Afganistanis. Hoffman ja tema partner Lee teevad tihedat koostööd haarangu kallal, mis viib nad kokku kellegi ootamatuga. Grey vastalanud suhe oma isaga satub raskustesse.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 6 . aprillil kell 21.05
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 7 . aprillil kell 00.55
  16+
  Kanalil Fox
 • 18

  Kõik käed Dexile

  +

  Dex satub mõrvauurimise keskmesse, kui temast saab peamine kahtlusalune, ja võtab õigluse jaluleseadmiseks ohjad enda kätte. Hoffmanil on raskusi uurimisel erapooletuks jäämisega ja ta võib kaotada kõik, kui jätkab Dexi abistamist. Grey üritab oma võõrdunud isaga tärganud suhteid parandada, kui teda külastab üks kunagine tuttav.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 13 . aprillil kell 21.05
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 14 . aprillil kell 00.45
  16+
  Kanalil Fox