Sõit Norman Reedusega

16+
Sõit Norman Reedusega

Kokkuvõte

Neljandal hooajal toimub „Elavate surnute“ vendade Dixonite taasühinemine, kui Reedus rändab läbi Alabama ja Georgia oma endise kaasstaari Michael Rookeriga. Reedus külastab ka Kentuckyt ning jõuab oma rahvusvahelistel reisidel Jaapanisse, Costa Ricasse ja Uruguaysse. Temaga ühinevad külalised Milo Ventimiglia („Meie elu“), Ryan Hurst, Clifton Collins Jr. („Läänemaailm“), Dom Rocket ja Becky Goebel.

Episoodid

 • 1

  Uus-Meremaa Põhjasaar.

  +

  Norman Reedus avastab Aucklandi linna enne kui ta kohtub näitleja Josh Broliniga. Koos avastavad nad rikkalikku põlist Maori kultuuri ja motospordilembust Põhjasaare maastikul.

 • 2

  Uus-Meremaa Lõunasaar.

  +

  Näitleja Dylan McDermott ühineb Norman Reedusiga maalilisel reisil mööda Uus-Meremaa majesteetlikku Lõunasaart. Sõites mööda mägiteid näevad nad ettearvamatut maastikku maailma kaugeimas nurgas.

 • 3

  Normani lemmikmomendid.

  +

  Norman Reedus meenutab oma lemmikhetki möödunud neljast hooajast, kui talle meenuvad reisid Peter Fonda, Jeffrey Dean Morgani, Melissa McBride’i ja Dave Chappelle’iga.

 • 4

  Avastades Ameerikat.

  +

  Vaikse ookeani rannikult New Yorkini – Norman Reedus meenutab läbi Ameerika reisides oma lemmikkogemusi, kui ta reisis Ameerikas ühelt rannikult teiseni.

 • 5

  Maailma inimesed.

  +

  Oma reisidel on Norman Reedus avastanud, et see, mis muudab reisid eriliseks, on inimesed. Ta meenutab neid, keda on kohanud, ja õppetunde, mida ta on saanud kogu maailmast.

 • 6

  Kulisside taga.

  +

  Norman Reedus ühineb oma meeskonnaga, kui nad meenutavad oma kõige ebatavalisemaid ja üllatavamaid kogemusi, mida nad on oma reisidel aastate jooksul saanud, ning paljastab selle, mida oli vaja sihini jõudmiseks.