SÕIT NORMAN REEDUSEGA

16+
SÕIT NORMAN REEDUSEGA

Kokkuvõte

Suundume koos „Elavate surnute“ staari ja motoentusiasti Norman Reedusiga suurejoonelistele rännakutele üle kogu maailma. Reedus otsib igas episoodis seiklust ning avastab kohalikku kultuuri koos reisikaaslasega, kelleks võib olla mõni teine näitleja, muusik või sõber.

Episoodid

 • 1

  Uus-Meremaa Põhjasaar.

  +

  Norman Reedus avastab Aucklandi linna enne kui ta kohtub näitleja Josh Broliniga. Koos avastavad nad rikkalikku põlist Maori kultuuri ja motospordilembust Põhjasaare maastikul.

 • 2

  Uus-Meremaa Lõunasaar.

  +

  Näitleja Dylan McDermott ühineb Norman Reedusiga maalilisel reisil mööda Uus-Meremaa majesteetlikku Lõunasaart. Sõites mööda mägiteid näevad nad ettearvamatut maastikku maailma kaugeimas nurgas.

 • 3

  Normani lemmikmomendid.

  +

  Norman Reedus meenutab oma lemmikhetki möödunud neljast hooajast, kui talle meenuvad reisid Peter Fonda, Jeffrey Dean Morgani, Melissa McBride’i ja Dave Chappelle’iga.

 • 4

  Avastades Ameerikat.

  +

  Vaikse ookeani rannikult New Yorkini – Norman Reedus meenutab läbi Ameerika reisides oma lemmikkogemusi, kui ta reisis Ameerikas ühelt rannikult teiseni.

 • 5

  Maailma inimesed.

  +

  Oma reisidel on Norman Reedus avastanud, et see, mis muudab reisid eriliseks, on inimesed. Ta meenutab neid, keda on kohanud, ja õppetunde, mida ta on saanud kogu maailmast.

 • 6

  Kulisside taga.

  +

  Norman Reedus ühineb oma meeskonnaga, kui nad meenutavad oma kõige ebatavalisemaid ja üllatavamaid kogemusi, mida nad on oma reisidel aastate jooksul saanud, ning paljastab selle, mida oli vaja sihini jõudmiseks.