Sõit Norman Reedusega

16+
Sõit Norman Reedusega

Kokkuvõte

Neljandal hooajal toimub „Elavate surnute“ vendade Dixonite taasühinemine, kui Reedus rändab läbi Alabama ja Georgia oma endise kaasstaari Michael Rookeriga. Reedus külastab ka Kentuckyt ning jõuab oma rahvusvahelistel reisidel Jaapanisse, Costa Ricasse ja Uruguaysse. Temaga ühinevad külalised Milo Ventimiglia („Meie elu“), Ryan Hurst, Clifton Collins Jr. („Läänemaailm“), Dom Rocket ja Becky Goebel.

Episoodid

 • 1

  Georgia Michael Rookeriga

  +

  Vennad Dixonid uurivad ajaloolist Birminghami linna Alabamas ning lõbutsevad Atlantas enne Senoiasse „Elavate surnute“ taaskohtumisele saabumist.

 • 2

  Jaapan Ryan Hurstiga

  +

  Norman Reedus ja Ryan Hurst rändavad läbi modernse Jaapani ning uurivad selle tehnoloogilist ajalugu, jõudes lõpuks ikoonilise, rahuliku Fuji mäe juurde.

 • 3

  Jaapan Milo Ventimigliaga

  +

  Norman Reedus ja Milo Ventimiglia reisivad Jaapanis Kyotost Osakasse, võttes oma teekonnal osa selle maa kultuuritraditsioonidest ning kohates loomingulisi kohalikke.

 • 4

  Costa Rica Dom Rocketiga

  +

  Norman Reedus ja Dom Rocket rändavad läbi Costa Rica džunglite ja rannikualade, võtavad ette mõned ekstreemsed sõidud ning uurivad selle riigi looduslikku ilu.

 • 5

  Uruguay Becky Goebeliga

  +

  Norman Reedus ja Becky Goebel tutvuvad muretu Uruguayga ning sõidavad selle maa rikkaliku kultuuri nautimiseks koos kohalike mootorratturitega.

 • 6

  Kentucky Clifton Collins Jr-iga

  +

  Norman Reedus ja Clifton Collins Jr sõidavad Louisville’st Red River Gorge’i, nautides täiel rinnal ehedat Kentucky-kogemust.