Sõit Norman Reedusega

Sõit Norman Reedusega

Kokkuvõte

Seriaali „Elavad surnud“ näitleja ja motohuviline Norman Reedus võtab mootorrattal ette teekonna, et avastada kohalikke motokultuure ja väärtustada maailma pühendunumaid kollektsionääre ning parimaid mehaanikuid ja käsitöömeistreid. Igas saateosas on Normanil uus reisikaaslane – näitleja, muusik, sõber või kohalik motofanaatik –, kellega koos külastatakse custom-mootorrataste töökodasid, tätoveerimisstuudioid, kollektsionääride ladusid või teele jäävaid grillrestorane. Aega on varutud piisavalt spontaanseteks ümbersõitudeks ja rehvivahetusteks.

Episoodid

 • 1

  Inglismaa: elavate surnute taasühinemine

  +

  Norman Reedus ja Jeffrey Dean Morgan lähevad külla vanale sõbrale ja rokiikoonile. Teekonnal kogevad nad Londoni vaatamisväärsusi ja helisid ning seiklevad müstilistel maastikel.

 • 2

  San Francisco lahe piirkonnas Steven Yeuniga

  +

  Norman Reedus ja Steven Yeun võtavad suunaks San Francisco lahe piirkonna ning kruiisivad läbi valglinnade ja lopsaka loodusega maapiirkondade, et kohtuda motolegendidega.

 • 3

  Šotimaal Melissa McBride’iga

  +

  Norman Reedus ja Melissa McBride läbivad Šotimaa kuppelmaastikke ja külastavad vanu lossivaremeid, et lahendada Melissa Šotimaalt pärit esivanemate müsteeriume.

 • 4

  Päikese orus Austin Amelioga

  +

  Norman Reedus ja Austin Amelio on heavy metal ’i seiklusel Arizona kõrbe tühermaal, et kohtuda riigi vapraimate sangaritega.

 • 5

  Texases Sean Patrick Flaneryga

  +

  Norman Reedus ja Sean Patrick Flanery hüppavad sadulasse ja sõidavad läbi Texase südame, et Dallases mõjuka tätoveerija Oliver Peckiga aega veeta.

 • 6

  Tennessee: muusikalinnas Marilyn Mansoniga

  +

  Norman Reedus alustab meloodilist ekspeditsiooni läbi Tennessee. Temaga on reisijuhtidena kaasas muusikute kollektiiv, kes aitavad tal selle musikaalse osariigi hinge tabada.