Salamander

Pühapäev 1 . november 11.25

Salamander

Järgmine ülekanne teles

 1. Reede 23 . oktoober kell 06.50

  13. osa (E01 - H02)

 2. Esmaspäeval 26 . oktoober kell 06.00

  14. osa (E02 - H02)

 3. Esmaspäeval 26 . oktoober kell 06.55

  15. osa (E03 - H02)

Kokkuvõte

Sarja uues hooajas uurib inspektor Paul Gerardi Brüsselis poliitilise põgeniku surmajuhtumit ja mässib end Aafrika teemantide salakaubandusse. Uurimine võtab eriti suured mõõtmed, kui selgub, et salakaubitsejate eestvedajad kuuluvad riigi poliitika- ja ärieliiti.

Episoodid

 • 1

  13. osa

  +

  Viis aastat pärast peainspektor Paul Gerardi naise surma salaühingu „Salamander“ käe läbi kutsutakse mees Brüsselis tapetud Kitangi põgeniku juhtumit uurima. Pealtnägijate sõnul oli mõrvar valge mees mustas Mercedeses, kes sai tagaajamise käigus raskelt viga. Gerardi ja tema kolleeg Danny uurivad niidiotsi, mida pakuvad ohvri poliitilised liitlased. Paul läheb teadvusetule kahtlusalusele haiglasse külla ja teeb ehmatava avastuse.

  Järgmisena kavas
  Reede 23 . oktoober kell 06.50
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 18 . november kell 04.15
  Kanalil Fox
 • 2

  14. osa

  +

  Gerardi ärkab kõne peale haiglast, milles öeldakse, et kahtlusalune Bernard Mercier on surnud. Paul on veendunud, et mees ei surnud loomulikku surma, ning kui surnud meest valvanud politseinikku küsitletakse, ilmub päevavalgele salvestis naisest, kes kehastus õeks, et kahtlusaluse palatisse pääseda.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 26 . oktoober kell 06.00
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 19 . november kell 04.15
  Kanalil Fox
 • 3

  15. osa

  +

  Gerardi otsib läbi Jacky Lanciers korterit ja mõistab, et on peale sattunud sissetungijatele. Ta asub Dannyga neid jälitama, kuid Danny saab raskelt viga, kui Paul autoga avarii teeb. Vic Adamsile antakse teada, et politsei on Jacky korteris käinud, ja ta saadab salateenistuse süüdistavaid tõendeid koguma.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 26 . oktoober kell 06.55
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 20 . november kell 04.45
  Kanalil Fox
 • 4

  16. osa

  +

  Martine ütleb Antonyle, Chrissiele ja Alainile, et kui Bombe’i süüdistav filmimaterjal on endiselt Gerardi majas, on tal plaan, kuidas seda kätte saada. Paul jätkab Minnebachi Investeerimispanga mitteametlikku uurimist ja külastab Kitangi opositsiooni peakorterit. Ta saab teada, et Leon Tchite maetakse samal päeval Brüsseli surnuaeda.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 27 . oktoober kell 06.00
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 1 . november kell 11.25
  Kanalil Fox
 • 5

  17. osa

  +

  Rene aitab Paulil leida teemandikaupmeest, kes võib aidata Jacky Lanciers’ seifist võetud teemandi päritolu kindlaks teha. Martine’i plaan kasutada oma õepoega Nicola Wolfsi võrgutamiseks tundub töötavat, kuna Nicola viib noormehe enda poole.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 27 . oktoober kell 06.50
  Kanalil Fox
 • 6

  18. osa

  +

  Paul murrab sisse Rudy Desmet’ majja, et temalt Kitangi teemantide kohta aru pärida. Rudy tunnistab, et on keelatud kividest mitu kaelakeed teinud.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 28 . oktoober kell 06.00
  Kanalil Fox
 • 7

  19. osa

  +

  Paul avastab õudusega, et Rene on ta reetnud, kui tema sõber ilmub Jackyt esindama ja hoiatab naist, et too Pauli ei usaldaks. Jacky korterisse minnes keeldub naine temaga rääkimast, nii et Paul peab uurima „halli infot“, mida Monda talle Minnebachi panga kohta andis.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 28 . oktoober kell 06.45
  Kanalil Fox
 • 8

  20. osa

  +

  Paul on meeleheitel, arvates, et Sofie on röövitud, kuid viimane on Jamiega Prantsusmaale mereäärsesse peidupaika saabudes tema murest täielikus teadmatuses.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 29 . oktoober kell 06.00
  Kanalil Fox
 • 9

  21. osa

  +

  Sofie ja Jamie organiseerivad Brüsselis kohtumise, et Sofie saaks oma isale mälupulga üle anda. P9 kuulab nende kohtumist pealt ja nende salaagent lekitab info Minnebachi organisatsioonile.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 29 . oktoober kell 06.50
  Kanalil Fox
 • 10

  22. osa

  +

  Burton ja tema käsilane pääsevad süüdistava mälupulgaga minema, kui Vic Adams leiab vaid raskelt vigastatud Pauli. Adams tunnistab Paulile, et ta on P9 operatsioonilt kõrvaldatud.