Ruum

16+
Ruum

Kokkuvõte

Yago Costat peeti parimaks politseiuurijaks, kuni ta sooritas mõrva. Nüüd on ta vanglas ja plaanib maailmale selgitada, miks ta seda tegi. Selle jaoks avaldab ta noorele ja ambitsioonikale ajakirjanikule Sarale aegamööda oma juhtumite üksikasjad.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Koht, kus selgub tõde

  +

  Yago Costa on endine politseiinspektor, kes kannab vanglakaristust ülekuulamisruumis toime pandud mõrva eest. Nüüd on tal tänu noorele ajakirjanikule Sara Sibiliole võimalik maailmale oma teo põhjused avaldada.

 • 2

  Tähtpäevad

  +

  Hoolimata e-posti teel saadud tapmisähvardusest jätkab Sara kõhklematult uurimist. Seekord räägib Yago naisele, kuidas ta lahendas uimastitega hangeldamise juhtumi, millega oli seotud Lola Solozabali õde.

 • 3

  Kaks igavikulist päeva

  +

  Lolast ei ole midagi kuulda. Ta auto leiti sadamast vette uputatuna. Õudusunenägu algab, kui pagasiruumist leitakse laip. Yago ja Luis ei peatu enne, kui on teada saanud, mis juhtus.

 • 4

  Et ennast päästa

  +

  Saral õnnestub intervjueerida Lola Solozabali, kes hoiatab, et Sara on mässinud end ohtlikku olukorda. Sellest hoolimata ei lõpeta Sara uurimist. Esmakordselt jagab Yago naisega on karjääri kõige isiklikumaid juhtumeid.

 • 5

  Konn ja skorpion

  +

  Politseijaoskonnast on kadunud mõned tõendid ja kõik märgid näitavad, et süüdlane on Luis. Yago püüab Luisile katet teha, kuid olukord muutub keeruliseks, kui sureb kõige tähtsam inimene Yago elus.

 • 6

  Vaimud ei jäta jälgi

  +

  Yago on koduarestis, kuid see ei takista tal juurdlust jätkamast. Ta avastab, et Marga surma taga on laiaulatusliku poliitilise korruptsiooni juhtum ning ta ei peatu enne, kui on tõelise süüdlase tuvastanud.

 • 7

  Surma ees oleme kõik võrdsed

  +

  Lola hoiatab Sarat viimase reportaaži osas, kuid Sara ei ole valmis alla andma ning soovib tõe välja uurida. Yago räägib, kuidas Luis komissariks määrati ning tal ei jäänud Tachenko juhtumi jaoks aega. Seega tuli tal juhtum omapäi lahendada.

 • 8

  Tõde ja õigus

  +

  Sara reportaaži ülekanne tühistatakse ja nüüd on ta elu ohus. Yago sõbra abil paljastab ta maailmale oma avastused. Lisaks toimetatakse Yago haiglasse ja tema tervislik seisund on kriitiline.