Rajoon Chi

16+
©Showtime Networks, Inc., a CBS Company. All rights reserved.
Rajoon Chi

Kokkuvõte

Küpsemaks muutuv Emmett püüab muuta seda, kuidas ema teda näeb, arenedes eesmärgitust teismelisest tõeliseks ärimeheks, kuid Jada keskendub iseenda järgmisele peatükile. Ronnie ei ole kindel oma elu eesmärgis, kuid ta loodab, et muutumiseks pole veel liiga hilja...

Episoodid

 • 1

  Hingetoit

  +

  Emmetti minevik ohustab tema uut abielu. Kiesha maadleb otsusega, mis mõjutab tema sündimata lapse elu. Kokkupõrge õiguskaitseorganitega paneb Kevini, Jake’i ja Papa kõhklema. Douda püüab gangsteri ja linnapea rolli vahel tasakaalu leida. Tiff ja Dom hakkavad koos äri tegema. Marcus esitab petitsiooni olümpiamängude Chicagosse toomiseks.

 • 2

  Cooley keskkool

  +

  Emmett räägib Tiffile kõik ära. Ekskursioon kolledžisse sunnib Kevinit ja Jake’i tulevikule mõtlema. Douda teeb otsuse, mis muudab Chicago kuvandit. Jada saab ootamatu uudise. Papa alustab taskuhäälinguga. Trig kohtub taas vana sõbraga.

 • 3

  Sünnipärane poeg

  +

  Tiff leiab võimaliku lahenduse oma jätkuvatele suhteprobleemidele uue abikaasa Emmettiga. Linnapea Douda, Tracy ja Trig otsustavad, et on aeg kogukonna kaitsmise eest ise hoolt kanda. Samal ajal on Kevini ja Jemma suhtes rasked ajad.

 • 4

  Tüdruk Chicagost

  +

  Jake, Jemma ja Kevin organiseerivad linnakus protestimeeleavaldust. Emmett ja Tiff seavad oma suhtes uusi piire. Imani peab plaani ühe tüdruku päästmiseks 63. tänava jõugu narkomajast. Dre sagedased haihtumised tekitavad Ninas kahtlusi. Jadal on Emmettile ootamatuid uudiseid.

 • 5

  Spioon, kes istus ukse kõrval

  +

  Douda, Roselyn ja Marcus valmistuvad galaks. Kiesha hakkab sünnitama. Kevini ja Jemma suhe jõuab murdepunkti. Trig ja Shaad lähevad tülli.

 • 6

  Kommionu

  +

  Kiesha kohaneb sünnitusjärgse eluga. Papa püüab Kevini ja Jake’i vahel rahu vahendada. Jada ägab oma olukorra raskuse all. Nina kahtlus Dre suhtes jõuab haripunkti. Tiff ja Dom saavad ärivõimaluse.

 • 7

  ...Must Messias

  +

  Emmett ja Tiff avastavad paarina uusi asju. Trig püüab murdepunktini jõudnud Jamalile nõu anda. Imani hoolitseb lõplikult narkopesa eest. Kevin sõidab koos uue sõbraga West Side’i. Papa õpetab Jake’ile, kuidas oma naist ära võluda. Nina ja Dre korraldavad Kiesha jaoks ootamatu peo.

 • 8

  Love Jones

  +

  Kevin ja Papa panevad kõik mängu, et oma naisi tagasi saada. Emmett viib Tiffi õhtul linna peale aega viitma. Kiesha ja Christian õpivad üksteist paremini tundma.

 • 9

  Space Jam

  +

  Emmett ja Darnell veedavad koos Jadaga mõnusalt aega. Jake ja Jemma osalevad kevadballil. Pinged Douda ja Marcuse vahel suurenevad. Kevin näitab Lynae vastu huvi välja. Trig satub jamasse, mida tema ei tekitanud.

 • 10

  Rosin päikese käes

  +

  Emmett palub Tiffil otsus teha. Imani ja Shaad alustavad puhtalt lehelt. Jake räägib Jemmale kõik ära. Trig esitab Doudale ultimaatumi. Tracy korraldab piduliku tänavapeo. Nina ja Dre jätavad oma probleemid kõrvale, et kedagi aidata.