Rajoon Chi

Pühapäev 7 . juuni 22.50

16+
The chi © 2019 Showtime Networks, Inc., a CBS Company. All rights reserved.
Rajoon Chi

Järgmine ülekanne teles

 1. Pühapäev 7 . juuni kell 22.50

  Plahvatused (E01 - H02)

 2. Pühapäev 14 . juuni kell 23.00

  Igapäevane sahkerdamine (E02 - H02)

 3. Pühapäev 21 . juuni kell 22.50

  Hiljaks jäänud (E03 - H02)

Kokkuvõte

Chicago lõunapoole argipäev: lapsed valmistuvad kooli minema, vanemad tööle, noored püüavad alustada iseseisvat elu ja vanurid hoiavad oma verandalt kõigel silma peal. See on aga karm naabrus, kus igapäevased ohud lämmatavad suuri unistusi ja kõige lihtsamgi otsus võib osutuda valikuks elu ja surma vahel.

Episoodid

 • 1

  Plahvatused

  +

  Brandon tegeleb viltu kiskunud sündmuste käiguga ja jõuab uuesti Regi juurde. Jada otsus sunnib Emmettit suureks saama. Kevin, Jake ja Papa plaanivad kooliprojekti. Ronnie võtab enda tiiva alla ühe vangi.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 7 . juuni kell 22.50
  16+
  Kanalil Fox
 • 2

  Igapäevane sahkerdamine

  +

  Brandon aitab vastumeelselt Jerrikal uut klienti saada. Reg peab andma vastust 63. tänava jõugule. Ronnie taastub halbadest uudistest ja sõlmib ühe vangiga kokkuleppe. Emmett kohaneb uute elamistingimustega ja hakkab uuesti Amiriga sahkerdama. Kevin peab langetama keerulise otsuse. Detektiiv Toussaint uurib linna lõunapoolel toimunud sissetungi.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 14 . juuni kell 23.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 3

  Hiljaks jäänud

  +

  Brandon saab uue võimaluse. Kevini ja Maisha vahel tekib ootamatu sõprus. Emmett võtab endale tööl rohkem vastutust. Cruz tegeleb Ronnie ülestunnistuse tagajärgedega. Ronnie saab teada põrutava uudise. Touissant avastab oma juhtumis uue juhtlõnga.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 21 . juuni kell 22.50
  16+
  Kanalil Fox
 • 4

  Vastasseis

  +

  Brandon muretseb toiduvõistluse pärast ja sõlmib kokkuleppe Emmettiga. Samal ajal seab õnnetus Sonny juures ohtu Emmetti töö. Kevin, Jake ja Papa põhjustavad pildistamispäeval koolis põrgu. Ronnie kohaneb uue ja ootamatu eluga. Douda kutsub Regi vaibale ja tehakse uus paljastus.

 • 5

  Tundes kuumust

  +

  Brandon ja Emmett kohtuvad ühel aasta kuumimal päeval, et Chicago suvest maksimumi võtta. Kevin püüab hakkama saada perekonnaliikme surmaga. Ronnie üritab Ratiqiga taas ühist keelt leida ja saab kasulikku nõu. Toussaint ja Cruz astuvad suure sammu koju sissetungimise juhtumis. Reg ja Douda peavad plaani gängiprobleemi lahendamiseks.

 • 6

  Abikäsi

  +

  Brandon võistleb toiduvõistluse finaalis. Emmett püüab siluda asju naistega enda elus. Kevin ja Jake tülitsevad, samal ajal kui Kevini sõprus Maishaga lausa õitseb. Ronnie ja Jada saavad lähedasemaks, kui perekonnasaladus päevavalgele tuleb.

 • 7

  Vaadates läbi sõrmede

  +

  Detektiiv Cruz seisab raske valiku ees. Brandon saab infot Douda mineviku kohta ja Jerrika rabab uudistega oma karjääri kohta. Emmett üritab teada saada, kellega Keisha kohtamas käib. Ronnie avab end Jadale, kes aitab tal vanu haavu parandada.

 • 8

  Lepi olukorraga

  +

  Brandon teeb Jerrikaga suure sammu. Uus avanenud võimalus surub Emmetti nurka. Kevin leiab uue sõbra ja teeb saatusliku otsuse. Ronnie väljub kontrolli alt.

 • 9

  Süütunne, populaarsed videod ja keretäied

  +

  Brandon ja Emmett hauvad plaani. Emmett alustab uuel töökohal. Ronnie tegeleb oma tegude tagajärgedega. Kevin satub oma emaga pahuksisse. Detektiivid Toussaint ja Cruz teevad põneva avastuse.

 • 10

  Skorpion ja konn

  +

  Brandon peab tegema elumuutva otsuse. Emmett astub sammu täiskasvanuks saamise suunas ja Kevin proovib uut stiili. Reis lõunasse sunnib Ronnie’t enda deemonitega võitlema. Detektiivid Toussaint ja Cruz korraldavad suure vahistamise.