Rajoon Chi

16+
The Chi © 2018 Showtime Networks, Inc., a CBS Company. All rights reserved.
Rajoon Chi

Kokkuvõte

Chicago lõunapoole argipäev: lapsed valmistuvad kooli minema, vanemad tööle, noored püüavad alustada iseseisvat elu ja vanurid hoiavad oma verandalt kõigel silma peal. See on aga karm naabrus, kus igapäevased ohud lämmatavad suuri unistusi ja kõige lihtsamgi otsus võib osutuda valikuks elu ja surma vahel.

Episoodid

 • 1

  Kamraad

  +

  Üks pulm muudab Kevini ja Kiesha elud. Emmett püüab toime tulla enda äri ja kasvava perekonnaga. Ronnie on raskustes enda koha leidmisega. Jake’i võõraks jäänud vend Trig saabub tagasi linna ja tal on missioon. Hooaja esimene osa.

 • 2

  Totakas

  +

  Kevin kutsub Papa ja Jake’i appi. Emmett leiab toidupuuduse probleemile lühiajalise lahenduse. Jada tutvub kohtingumaastikuga ja Domi käe all töötava kohaliku narkoköögiga. Trig mõtleb välja plaani, kuidas saada vend Jake Douda juurest enda hoole alla.

 • 3

  Räpane

  +

  Williamsite perekond kaotab kontrolli. Emmett ja Tiff mõtlevad välja plaani Jada juurde kolimiseks, kuni mehe uus äri käima läheb. Ronniele tuletatakse ebameeldivalt meelde, et naabruskond ei ole ikka tema minevikutegusid unustanud.

 • 4

  Vahekäik

  +

  Ronnie leiab lunastust taga ajades uue kutsumuse. Emmett kohtub oma isa Darnelliga ja ebakindlus saab temast võitu. Kevinile teeb palju muret üks vale. Linnapea valimiste kampaanias tekib tuline vastasseis Douda ja Camille Halloway vahel.

 • 5

  Terrorilinn

  +

  Ronnie mälestused ei lase tal edusamme teha. Ootamatu külastus seab ohtu Trigi võimaluse Jake enda hoole alla saada. Kevini ja tema sõbra seiklus paneb nende võitlemise või põgenemise instinkti piirid proovile. Emmett kasutab raske olukorra enda kasuks ära. Jada kohtub Tomasi perega.

 • 6

  Rajoon Chi

  +

  Kevinil pole enda sünnipäeva tähistamiseks tuju. Ronnie läheb oma vanaema proua Etheliga ajarännakule. Emmett ja Tiff lähevad üheskoos kanepi järele. Douda kampaania seisab silmitsi järjekordse takistusega, kui vanad haavad kistakse taas lahti.

 • 7

  Rajoon Chi

  +

  Ronnie seisab silmitsi kaotusega. Emmett ja Dom saavad oma uues ettevõtmises abi üürileandjalt Zeke’ilt. Kiesha lepib oma saatusega, kuid tõotab siiski edasi võidelda. Jemma sulatab Kevini südame. Poliitika sunnib Doudat Camille’i vastu.

 • 8

  Rajoon Chi

  +

  Kiesha on jätkuvalt oma isiklikus õudusloos lõksus. Samal ajal muretsevad Kevin, Nina ja Dre enda tuleviku pärast. Emmett ja Jada toovad Williamsitele toitu ja häid sõnu. Ronnie loodab, et on oma eksimused lunastanud.

 • 9

  Rajoon Chi

  +

  Koguduseliikmed kiidavad Ronnie’t, kuid teised ei lase tal oma vigu unustada. Emmett ja Dom valmistuvad pidulikuks avamiseks. Kevin üritab oma suhete ja kohustuste vahel tasakaalu leida.

 • 10

  Rajoon Chi

  +

  Ronnie leiab andestust. Emmett ja Tiff astuvad sammu ühise tuleviku suunas. Trig käib Douda vastu oma viimase käigu ning elu teeb Kevini, Jake’i ja Papa küpsemaks.