Quantico laager

Reede 22.00

Quantico © ABC Studios
Quantico laager

Järgmine ülekanne teles

 1. Reede 24 . august kell 22.00

  Sõja kunst (E11 - H03)

 2. Laupäev 25 . august kell 00.45

  Sõja kunst (E11 - H03)

 3. Laupäev 25 . august kell 17.10

  Sõja kunst (E11 - H03)

Kokkuvõte

Möödunud on kolm aastat sellest, kui Ameerika kangelane Alex Parrish pidi viimati Luure Keskagentuuri ohtlikes vetes navigeerima ja kodumaa nimel oma eluga riskima. Ta on siiani kusagil Itaalias rahulikku anonüümset elu elanud, kuid on sunnitud idüllilise olesklemise lõpetama, sest Ryan veenab ta endale appi Shelbyt päästma – naise on pantvangi võtnud kurikuulus rahvusvaheline relvadiiler, keda teatakse vaid nime Lesk all. Kui meeskond nõustub varjatud eliit-eriüksusena koos töötama, avaneb nende ees täiesti uus tulevik. Haaravad ja vapustavad seiklused jätkuvad.

Episoodid

 • 1

  Südametunnistuse koodeks

  +

  Ryan ja Alex värbavad Oweni. Harry aitab päästa nende sõpra ja jagu saada vaenlasest. Owen toob appi agent Jocelyn Turneri, kellel on halb minevik Lesega. Kui meeskond nõustub varjatud eliit-eriüksusena koos töötama, avaneb nende ees täiesti uus tulevik. Haaravad ja vapustavad seiklused jätkuvad.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 3 . september kell 23.50
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 4 . september kell 05.05
  Kanalil Fox
 • 2

  Hirm ja ihu

  +

  Agent Ryan Booth peab ameeriklasi ohustava surmava tuberkuloositüve päritolu kindlakstegemiseks salaja imbuma valge rassi ülistajate organisatsiooni – see on ülesanne, mis seab ohtu ühe teise meeskonnaliikme elu.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 4 . september kell 23.50
  Kanalil Fox
 • 3

  Põrguvärav

  +

  Meeskond peab kaitsema endist Luure Keskagentuuri agenti, et kukutada kartelli peamees; see on ülesanne, mis paneb kõigi meeskonnaliikmete elud ohtu.

 • 4

  Luuremängud

  +

  Peale emiiri atendaati määratakse Alex ja McQuigg printsi valvama – meeskond avastab kiiresti, et mõrvar on neile lähemal, kui algul arvata osati.

 • 5

  Romeo veri

  +

  Kui tuntud USA ülikooli füüsikaprofessor varastab uraanisisaldusega relvasid, peab meeskond kadunud professori ja uraani kiiresti leidma, et neid ei saaks kasutada New Yorgis toimuval tähtsal rahvusvahelisel tippkohtumisel.

 • 6

  Taevas langeb

  +

  Jocelyn jagab väga isiklikku lugu kurdiks jäämisest, kui seisab silmitsi tema elu igaveseks muutnud pommiplahvatuse korraldajaga. Meeskond teeb kurjategija peatamise nimel koostööd ning imbub sisse ebaseaduslikku salaoperatsiooni, millel on surmavad tagajärjed – kõik eluga ei pääse.

 • 7

  Kiirrong

  +

  Meeskond peab kaitsma teadlast, kes on välja töötanud surmava tehnoloogia, mis võib valedesse kätesse sattudes inimkonnale laastavad tagajärjed kaasa tuua. Ryan ja Shelby avastavad Alexile kuuluva eseme, mis viitab võimalikule muutusele tema isiklikus elus.

 • 8

  Saladuskatte all

  +

  Alex läheb salamissioonile Ameerika palgasõduriga, kes võib olla teise riigiga surmava kokkuleppe teinud; lõpuks on ohus aga Alexi elu.

 • 9

  Karda Feargachi

  +

  Elud on ohus – meeskond kaitseb Shelbyt, kui viimane kohtub taas kellegagi oma minevikust, tuues kaasa surmavad tagajärjed.

 • 10

  Kodu pole kuskil

  +

  Owen ja McQuigg saavad südantlõhestavaid uudiseid oma pereliikmete kohta. Meeskond on kõrgendatud valmisolekus ning saab kiiresti aru, et kuskil pole turvaline.

 • 11

  Sõja kunst

  +

  Conor Devlin haub oma kodumaale, Iirimaale naastes kättemaksuplaane. Meeskonnal pole õrna aimugi, et nad on Conori plaanides etturi rollis.

  Järgmisena kavas
  Reede 24 . august kell 22.00
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Laupäev 25 . august kell 00.45
  Kanalil Fox
 • 12

  Kummitused

  +

  Conor Devlin üritab jätkuvalt kätte maksta, kui keegi Alexi minevikust ilmub tagasi ta ellu.

  Järgmisena kavas
  Reede 31 . august kell 22.00
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Laupäev 1 . september kell 00.45
  Kanalil Fox
 • 13

  Kes sa oled?

  +

  Meeskond on Iirimaal ja algab arveteklaarimine Conor Devliniga, millest kõik ei pruugi eluga välja tulla. Alex võtab oma tuleviku suhtes vastu elu muutva otsuse.