Quantico laager

Teisipäev 11.05

Quantico © ABC Studios
Quantico laager

Järgmine ülekanne teles

 1. Teisipäev 19 . veebruar kell 11.05

  Põrguvärav (E03 - H03)

 2. Teisipäev 19 . veebruar kell 11.55

  Luuremängud (E04 - H03)

 3. Kolmapäev 20 . veebruar kell 11.05

  Romeo veri (E05 - H03)

Kokkuvõte

Möödunud on kolm aastat sellest, kui Ameerika kangelane Alex Parrish pidi viimati Luure Keskagentuuri ohtlikes vetes navigeerima ja kodumaa nimel oma eluga riskima. Ta on siiani kusagil Itaalias rahulikku anonüümset elu elanud, kuid on sunnitud idüllilise olesklemise lõpetama, sest Ryan veenab ta endale appi Shelbyt päästma – naise on pantvangi võtnud kurikuulus rahvusvaheline relvadiiler, keda teatakse vaid nime Lesk all. Kui meeskond nõustub varjatud eliit-eriüksusena koos töötama, avaneb nende ees täiesti uus tulevik. Haaravad ja vapustavad seiklused jätkuvad.

Episoodid

 • 1

  Südametunnistuse koodeks

  +

  Ryan ja Alex värbavad Oweni. Harry aitab päästa nende sõpra ja jagu saada vaenlasest. Owen toob appi agent Jocelyn Turneri, kellel on halb minevik Lesega. Kui meeskond nõustub varjatud eliit-eriüksusena koos töötama, avaneb nende ees täiesti uus tulevik. Haaravad ja vapustavad seiklused jätkuvad.

 • 2

  Hirm ja ihu

  +

  Agent Ryan Booth peab ameeriklasi ohustava surmava tuberkuloositüve päritolu kindlakstegemiseks salaja imbuma valge rassi ülistajate organisatsiooni – see on ülesanne, mis seab ohtu ühe teise meeskonnaliikme elu.

 • 3

  Põrguvärav

  +

  Meeskond peab kaitsema endist Luure Keskagentuuri agenti, et kukutada kartelli peamees; see on ülesanne, mis paneb kõigi meeskonnaliikmete elud ohtu.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 19 . veebruar kell 11.05
  Kanalil Fox
 • 4

  Luuremängud

  +

  Peale emiiri atendaati määratakse Alex ja McQuigg printsi valvama – meeskond avastab kiiresti, et mõrvar on neile lähemal, kui algul arvata osati.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 19 . veebruar kell 11.55
  Kanalil Fox
 • 5

  Romeo veri

  +

  Kui tuntud USA ülikooli füüsikaprofessor varastab uraanisisaldusega relvasid, peab meeskond kadunud professori ja uraani kiiresti leidma, et neid ei saaks kasutada New Yorgis toimuval tähtsal rahvusvahelisel tippkohtumisel.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 20 . veebruar kell 11.05
  Kanalil Fox
 • 6

  Taevas langeb

  +

  Jocelyn jagab väga isiklikku lugu kurdiks jäämisest, kui seisab silmitsi tema elu igaveseks muutnud pommiplahvatuse korraldajaga. Meeskond teeb kurjategija peatamise nimel koostööd ning imbub sisse ebaseaduslikku salaoperatsiooni, millel on surmavad tagajärjed – kõik eluga ei pääse.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 20 . veebruar kell 11.55
  Kanalil Fox
 • 7

  Kiirrong

  +

  Meeskond peab kaitsma teadlast, kes on välja töötanud surmava tehnoloogia, mis võib valedesse kätesse sattudes inimkonnale laastavad tagajärjed kaasa tuua. Ryan ja Shelby avastavad Alexile kuuluva eseme, mis viitab võimalikule muutusele tema isiklikus elus.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 21 . veebruar kell 11.05
  Kanalil Fox
 • 8

  Saladuskatte all

  +

  Alex läheb salamissioonile Ameerika palgasõduriga, kes võib olla teise riigiga surmava kokkuleppe teinud; lõpuks on ohus aga Alexi elu.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 21 . veebruar kell 11.55
  Kanalil Fox
 • 9

  Karda Feargachi

  +

  Elud on ohus – meeskond kaitseb Shelbyt, kui viimane kohtub taas kellegagi oma minevikust, tuues kaasa surmavad tagajärjed.

  Järgmisena kavas
  Reede 22 . veebruar kell 11.05
  Kanalil Fox
 • 10

  Kodu pole kuskil

  +

  Owen ja McQuigg saavad südantlõhestavaid uudiseid oma pereliikmete kohta. Meeskond on kõrgendatud valmisolekus ning saab kiiresti aru, et kuskil pole turvaline.

  Järgmisena kavas
  Reede 22 . veebruar kell 11.55
  Kanalil Fox
 • 11

  Sõja kunst

  +

  Conor Devlin haub oma kodumaale, Iirimaale naastes kättemaksuplaane. Meeskonnal pole õrna aimugi, et nad on Conori plaanides etturi rollis.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 25 . veebruar kell 11.05
  Kanalil Fox
 • 12

  Kummitused

  +

  Conor Devlin üritab jätkuvalt kätte maksta, kui keegi Alexi minevikust ilmub tagasi ta ellu.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 25 . veebruar kell 11.55
  Kanalil Fox
 • 13

  Kes sa oled?

  +

  Meeskond on Iirimaal ja algab arveteklaarimine Conor Devliniga, millest kõik ei pruugi eluga välja tulla. Alex võtab oma tuleviku suhtes vastu elu muutva otsuse.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 26 . veebruar kell 11.05
  Kanalil Fox