Poolt ja vastu

Neljapäev 22.00

16+
Poolt ja vastu

Järgmine ülekanne teles

 1. Neljapäev 28 . mai kell 22.00

  Lapse esimene haiguspäev (E05 - H01)

 2. Reede 29 . mai kell 00.30

  Lapse esimene haiguspäev (E05 - H01)

 3. Laupäev 30 . mai kell 02.40

  Lapse esimene haiguspäev (E05 - H01)

Kokkuvõte

Abielupaar peab oma nooruspõlvetrikid tolmust puhtaks kloppima, kui nad on sunnitud veel ühe viimase miljoni-eurose pettusega hakkama saama. Kas neil õnnestub oma abielu päästa, raha kätte saada ning oma kaheksa-aastane kurlingutrenni viia?

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Tõeline elu

  +

  Erik ja Nina elavad koos kahe lapsega väikeses majas ning vaidlevad nõudepesemise üle nagu teisedki tavalised seaduskuulekad kodanikud. Ühel päeval aga ilmub välja kaasvandeseltslane nende minevikust petturitena ning sunnib neid veel ühte viimast tööd vastu võtma.

 • 2

  Veekahjustused

  +

  Erik kehastub oma alter ego’ks, ärimees Frank Zelleriks, Nina aga tõmbab suusamaski pähe ning murrab InvoPharma kontorisse sisse. Kodus tutvustab Esther perele oma poiss-sõpra ning Kaj tahab jäähokitrenni minna.

 • 3

  Miskit on mäda …

  +

  Kui üks InvoPharma töötajatest ähvardab pettusele saatuslikuks saada, peab kolmik temast lahti saama. Erik läheb Frank Zellerina Tinderi-kohtingule ning Esther kardab, et tema vanemate veider käitumine on märk tulevast lahutusest.

 • 4

  Belgia moodi

  +

  Nina maskeerib ennast ÜRO volinikuks Brigitta Engdahliks. Mads töötab nende väljapressimiskatsele vastu ning kolmik peab missiooni kiiresti päästma. Patrickut spioonina kasutades jõuab Esther salapärasele Jacqueline’ile lähemale.

 • 5

  Lapse esimene haiguspäev

  +

  Kolmik viib ÜRO hoolikalt valvatud hoones läbi keerulist „Korsika peegli“ manöövrit. Väljas autos ootab aga haige Kaj, kelle iPadi tühjenev aku ähvardab kogu näitemängu paljastada.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 28 . mai kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 29 . mai kell 00.30
  16+
  Kanalil Fox
 • 6

  Hoidke alt

  +

  Suur rööv on tehtud ning nüüd tuleb saak koju toimetada. Sõit kahe miljoni euroga pakiruumis on närvesööv. Avarii või ootamatu politseikontroll võiks kõigele lõpu teha.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 4 . juuni kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 5 . juuni kell 00.35
  16+
  Kanalil Fox
 • 7

  467 889 krooni miinuses

  +

  Erik ja Nina elavad oma ebaõnnestumist raskelt üle, kui Esther raputavate uudistega koju jõuab. Nina valmistub sõjaks ning jaht Jacqueline’ile ja kadunud miljonitele algab. Samal ajal peab paar Estheriga oma minevikust tõsise jutuajamise maha pidama.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 11 . juuni kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 12 . juuni kell 00.45
  16+
  Kanalil Fox
 • 8

  Kasuta sinist rätikut

  +

  Saak on langenud Jacqueline’i käest Morelli alfaisase Severini kätte. See võib olla Eriku ja Nina võimalus Jacqueline’ist jagu saamiseks. Ohvritest on saanud kaasvandeseltslased.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 18 . juuni kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 19 . juuni kell 00.35
  16+
  Kanalil Fox
 • 9

  Muretsemiseks on põhjust

  +

  Kõik on valmis raha InvoPharma pangakontole laekumiseks. Pere läheb lõvikoopasse, et müügiläbirääkimiste ajal laua taga istuda. Esther tõestab, et ta on tõesti oma vanemate tütar.

 • 10

  Boliivia

  +

  Politsei üritab Erikult, Ninalt ja Jacqueline’ilt tunnistusi saada. Aeg on teada saada, kes peaauhinna endale saab. Tühi seif rikub Patricku ja Estheri plaanid ning Kaj peab tegema suures ja veidras maailmas oma esimesed sammud üksi.