POOLT JA VASTU 2

16+
POOLT JA VASTU 2

Kokkuvõte

Sarja teises hooajas on Taani kurikuulsatel endistel kunstnikel Erikul ja Ninal endiselt raske äärelinnaeluga toime tulla. Majalaenu tagasimaksed ja sporditundide meelespidamine on ainult üks osa probleemist – nad taastuvad siiani oma tütre ja tema peigmehe altvedamisest esimeses hooajas. Kas hulljulge uus plaan ülemaailmse moetööstuse vastu võib lõpuks tuua soovitud vabaduse?

Episoodid

 • 1

  Tagajärjed

  +

  Esther ja Patrick põgenesid saagiga Boliiviasse, kus neid tüssatakse ja nad jäetakse džunglisse. Kodus avastavad Erik ja Nina taas petise elu rõõmu, kuid päästmise eest ei suuda nad maksta.

 • 2

  Perekonnaäri

  +

  Jacqueline saadab Eriku ja Nina prantsuse ilutoodete hiiu Fournier’ järele. Nina käib peale, et Esther aitaks, kuid Esther soovib minna tagasi keskkooli.

 • 3

  Mul on väga tundlik nina

  +

  Ninal õnnestub lasta Fournieri kohta liikvele ebatõene kuulujutt, mille tõttu peab Amanda müügi edasi lükkama. Moenädalal puistab Esther ShuiYue esindajate jookide sisse midagi, et Erik pääseks Amandale lähemale.

 • 4

  Talle meeldivad hasartmängud

  +

  Erikul ja Ninal õnnestub Madi abiga veenda Amandat Fournieri pakkumisest loobuma. Perekond valmistub pettuse viimaseks etapiks, mille juures peavad kõik tegema väga tõsist nägu.

 • 5

  Igaüks on müügiks

  +

  Fournier sõidab Kopenhaagenisse, et Amandaga tehing sõlmida. Amanda nõustub Fournieri pakkumisega ja helistab Ninale. Kavandatud pettus kukub ootamatult läbi. Hiinlased on Erikul jälil.

 • 6

  Šampanjat härra Vandenboschile

  +

  Nüüd, kui pettus on läbi kukkunud, ei suuda perekond edasises plaanis kokku leppida. Nina alustab tööd Amanda konsultandina, kuid Damienil tekivad kahtlused Nina kavatsuste suhtes.

 • 7

  Sitsiilia lesk

  +

  Nina arreteeritakse ja Hiina luureagendid paljastavad Eriku. Patrick ja Esther on sunnitud Jacqueline’ilt abi paluma. Esther räägib Kajile nende vanemate kohta tõtt.

 • 8

  Lõpptulemus

  +

  Perekond valmistab ette seni suurimat pettust. Fournier on siiani Kopenhaagenis ja tema Amandaga sõlmitud ostuleping on üks asju, mis aitab ära hoida perekonda ähvardavat geopoliitilist kriisi.