Põgenemine

16+

Teisipäev 2 . november 00.50

Viimane osa sarjast

Episood 9 - hooaeg 5
01:12

Järgmine ülekanne teles

 1. Esmaspäeval 1 . november kell 07.30

  Pilootosa (E01 - H01)

 2. Esmaspäeval 1 . november kell 11.45

  Pilootosa (E01 - H01)

 3. Teisipäev 2 . november kell 00.50

  Pilootosa (E01 - H01)

Kokkuvõte

„Põgenemise“ teises hooajas on Michael, Lincoln ja veel kuus vangi, nende hulgas taskuvaras Tweener ja vaimselt ebastabiilne Haywire, viimaks Fox Riveri vanglast põgenenud. Vanglamüüride taga tõeline põgenemine aga alles algab, kui süüdimõistetud alustavad võidujooksu elu eest, püüdes jääda neid jahtivate võimude eest varju.

Klipid

Episoodid

 • 1

  Ogygia

  +

  Hooaja avaosas kerkib üles mitmeid vihjeid, et eelnevalt surnuks peetud Michael võib siiski elus olla. Michaeli vend Lincoln ja abikaasa Sara hakkavad planeerima seriaali seni suurimat põgenemist. Oma panuse annavad ka Fox Riveri vangla kolm kõige kurikuulsamat põgenikku Sucre, T-Bag ja C-Note.

 • 2

  Kaniel Outis

  +

  Lincoln ja C-Note otivad "Valguse šeiki", sellal kui Michael ja tema kongikaaslane Whip üritavad Ogygiast põgeneda. Sara uurib Michaeli väljailmumist ja see viib ta välisministeeriumisse, kus leiab aset taaskohtumine Paul Kellermaniga.

 • 3

  Valetaja

  +

  T-Bag varitseb Sarat ja hoiatab teda, et kaks Poseidoni käsilast, Van Gogh ja A&W, võivad teda jälitada. Lincoln üritab saada tagasi oma konfiskeeritud passi, et Jeemenist põgeneda. Michael kavandab oma järgmist sammu.

 • 4

  Vangi dilemma

  +

  Michael, Whip ja Ja üritavad viimast korda Ogygiast põgeneda, ent peavad selleks saatanale sõrme ulatama. Lincoln jookseb ajaga võidu, et põgenemisel abiks olla. T-Bag kohtub Kellermaniga, et saada rohkem infot Michaeli väljailmumise kohta.

 • 5

  Varuplaan

  +

  Lincoln pettub, kui ta üritab mõista, mis Michaeliga tegelikult juhtus. C-Note'il on uus põgenemisplaan, kuid ta kardab, et seda ei teostata piisavalt kiiresti, sest Cyclops on tihedalt ta kannul. Samal ajal võitleb Sara ideega, et Michael võib veel elus olla

 • 6

  Faiaakia

  +

  Kui Michael, Lincoln ja allesjäänud Ogygia gäng üritavad Jeemenist põgeneda, leiavad nad end kõrbest kättemaksuhimulise Cyclopsi eest põgenemas. Samal ajal seavad A&W ja Van Gogh enda rollid küsimuse alla, sest põgenike jälitamine viib neid... Gracelandi.

 • 7

  Veinitume meri

  +

  Sara hakkab oma perekonna turvalisuse pärast muretsema, kui avastab tõelise põhjuse, miks Michael oma surma teeskles. Samal aja otsivad Michael ja Lincoln Sucre abiga võimalust koju pääsemiseks ning selgub Poseidoni tegelik identiteet.

 • 8

  Järelkasv

  +

  Kui Sara ja ta poja ohutust ähvardab oht, värbavad Michael ja Lincoln Sheba ning C-Note'i appi Poseidonit püüdma. Samal ajal läheb Whip eraldi missioonile ning T-Bag paljastab suure saladuse.

 • 9

  Silmade taga

  +

  Ohtlikud ähvardused hoiavad Michaeli ja Lincolni Sara ning Mike'i kaitseks võitlemas. Samal ajal jätkab Poseidon katsetega Michaeli ja ülejäänud meeskonda üle kavaldada, mis viib nad lõpliku lõppvaatuseni, millest kõik eluga ei pääse.

Eripakkumised