Põgenemine

Esmaspäeval 11.10

Viimane osa sarjast

Episood 9 - hooaeg 5
01:12

Järgmine ülekanne teles

 1. Esmaspäeval 27 . mai kell 02.35

  Ogygia (E01 - H05)

 2. Esmaspäeval 27 . mai kell 03.20

  Kaniel Outis (E02 - H05)

 3. Esmaspäeval 27 . mai kell 04.05

  Valetaja (E03 - H05)

Kokkuvõte

„Põgenemine“ (Prison Break) naaseb teleekraanile ja toob vaatajateni veelgi suurema päästemissiooni. Sarjast juba tuttavad näitlejad Wentworth Miller, Dominic Purcell, Sarah Wayne Callies, Amaury Nolasco, Robert Knepper, tulevad taas kokku uueks seikluseks ning toovad endaga kaasa rohkelt põnevust ja ootamatusi, mis kõditavad fännide meeli samamoodi nagu originaalsarjas, mis jooksis telekanalitel aastatel 2005-2009.

Klipid

Episoodid

Hooaeg 5
 • 1

  Ogygia

  +

  Hooaja avaosas kerkib üles mitmeid vihjeid, et eelnevalt surnuks peetud Michael võib siiski elus olla. Michaeli vend Lincoln ja abikaasa Sara hakkavad planeerima seriaali seni suurimat põgenemist. Oma panuse annavad ka Fox Riveri vangla kolm kõige kurikuulsamat põgenikku Sucre, T-Bag ja C-Note.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 27 . mai kell 02.35
  Kanalil Fox
 • 2

  Kaniel Outis

  +

  Lincoln ja C-Note otivad "Valguse šeiki", sellal kui Michael ja tema kongikaaslane Whip üritavad Ogygiast põgeneda. Sara uurib Michaeli väljailmumist ja see viib ta välisministeeriumisse, kus leiab aset taaskohtumine Paul Kellermaniga.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 27 . mai kell 03.20
  Kanalil Fox
 • 3

  Valetaja

  +

  T-Bag varitseb Sarat ja hoiatab teda, et kaks Poseidoni käsilast, Van Gogh ja A&W, võivad teda jälitada. Lincoln üritab saada tagasi oma konfiskeeritud passi, et Jeemenist põgeneda. Michael kavandab oma järgmist sammu.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 27 . mai kell 04.05
  Kanalil Fox
 • 4

  Vangi dilemma

  +

  Michael, Whip ja Ja üritavad viimast korda Ogygiast põgeneda, ent peavad selleks saatanale sõrme ulatama. Lincoln jookseb ajaga võidu, et põgenemisel abiks olla. T-Bag kohtub Kellermaniga, et saada rohkem infot Michaeli väljailmumise kohta.

 • 5

  Varuplaan

  +

  Lincoln pettub, kui ta üritab mõista, mis Michaeliga tegelikult juhtus. C-Note'il on uus põgenemisplaan, kuid ta kardab, et seda ei teostata piisavalt kiiresti, sest Cyclops on tihedalt ta kannul. Samal ajal võitleb Sara ideega, et Michael võib veel elus olla

 • 6

  Faiaakia

  +

  Kui Michael, Lincoln ja allesjäänud Ogygia gäng üritavad Jeemenist põgeneda, leiavad nad end kõrbest kättemaksuhimulise Cyclopsi eest põgenemas. Samal ajal seavad A&W ja Van Gogh enda rollid küsimuse alla, sest põgenike jälitamine viib neid... Gracelandi.

 • 7

  Veinitume meri

  +

  Sara hakkab oma perekonna turvalisuse pärast muretsema, kui avastab tõelise põhjuse, miks Michael oma surma teeskles. Samal aja otsivad Michael ja Lincoln Sucre abiga võimalust koju pääsemiseks ning selgub Poseidoni tegelik identiteet.

 • 8

  Järelkasv

  +

  Kui Sara ja ta poja ohutust ähvardab oht, värbavad Michael ja Lincoln Sheba ning C-Note'i appi Poseidonit püüdma. Samal ajal läheb Whip eraldi missioonile ning T-Bag paljastab suure saladuse.

 • 9

  Silmade taga

  +

  Ohtlikud ähvardused hoiavad Michaeli ja Lincolni Sara ning Mike'i kaitseks võitlemas. Samal ajal jätkab Poseidon katsetega Michaeli ja ülejäänud meeskonda üle kavaldada, mis viib nad lõpliku lõppvaatuseni, millest kõik eluga ei pääse.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 27 . mai kell 11.10
  Kanalil Fox

Eripakkumised