Pintsaklipslased

Esmaspäeval 22.30

16+
Suits © Universal Television Distribution
Pintsaklipslased

Järgmine ülekanne teles

 1. Esmaspäeval 28 . september kell 12.55

  Läinud (E09 - H04)

 2. Esmaspäeval 28 . september kell 13.50

  See on Rooma (E10 - H04)

 3. Esmaspäeval 28 . september kell 18.30

  Aitab küll (E11 - H04)

Kokkuvõte

Edukas advokaat Harvey Specter (Gabriel Macht) võtab advokaadibüroosse juristina tööle nutika ülikoolist väljakukkuja Mike Rossi (Patrick J. Adams), hoolimata sellest, et Mike’il puudub vastav kraad. Koos töötamiseks tuleb pooltel kinni pidada kavalast plaanist, et veenda kaastöötajaid, et Mike on päris advokaat.

Episoodid

 • 1

  Üks-kaks-kolm ja läks...

  +

  Neljanda hooaja avaosas lähevad Mike ja Harvey tülli investeerimispanga strateegiate pärast. Samal ajal mõistab Pearson, et endine ringkonnaprokurör võib tahta Harveyle ja firmale kätte maksta.

 • 2

  Hommiku-, lõuna- ja õhtusöök

  +

  Ülevõtmise lahing pöörab Harvey ja Mike’i üksteise vastu ning olukord muutub aina keerulisemaks Mike’i ja Racheli suhte tõttu. Louis teeb koostööd hiljutise SEC ülejooksiku Jeff Malone’iga.

 • 3

  Kaks lasku põlvedesse

  +

  Pearson Specteri klient Logan Sanders loodab saada Harveylt kinnitust, et tema suhe Mike’iga ei takista neil võitmast ülevõtmise juhtumit. Louisi ja tema uue kolleegi Jeff Malone’i vahel tekivad arusaamatused.

 • 4

  Mõjujõud

  +

  Mike algatab Gillis Industries ettevõtte vaenuliku ülevõtmise, samal ajal kui Harvey ja Louis teevad palavikuliselt tööd, et Mike’i peatada. Jessica ja Malone kohtuvad Sean Cahilliga, kellel on kogu SEC toetus firma mahavõtmiseks.

 • 5

  Nael liha

  +

  Rachel muutub ühe murelikumaks töö, kooli ja suureneva meeldivuse pärast tema ja Pearson Specteri kliendi Logan Sandersi vahel. Louis aitab Donnal valmistuda tähtsaks ülesandeks, samal ajal kui naine julgustab teda oma hirmule vastu hakkama. Harvey ja Mike nõustuvad rahu tegema, kuid Sam süüdistab teda kokkumängus ja Mike saab teada, kui halastamatu tema uus partner olla võib.

 • 6

  Läida põrgutuli

  +

  Harvey püüab viia lõpule ülevõtmist, kui Sean Cahill toob Pearson Specteri kliendi Logan Sandersi SECi ülekuulamisele. Louis leiab viisi, kuidas endale nime teha, kui Mike tahab ise edasi tegutseda.

 • 7

  Meie vahel on kõik läbi

  +

  Rachelil on ebameeldivad uudised samal ajal, kui Mike taastub Gillis Industries lahingu tagajärgedest. Tundes, et Harvey on tema ainus allesjäänud sõber, teeb Mike rutaka otsuse; Jessica palub Louisil valida endale oma auhind pärast firma võitu.

 • 8

  Paljastus

  +

  Mike ja Rachel töötavad tihedalt koos samal ajal, kui Jessica ja Harvey püüavad üle mängida Sean Cahilli. Louis püüab oma karjääri nimel tõendid varjata.

 • 9

  Läinud

  +

  Äri- ja eraelu saladused paljastuvad, kui Sean alustab tunnistuste võtmisega ja SEC uurimine võtab halva pöörde.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 28 . september kell 12.55
  16+
  Kanalil Fox
 • 10

  See on Rooma

  +

  Harvey ja Jessica püüavad kaitsta firmat konkurentide eest; Louis püüab leida tasakaalu oma eraelu ja ärisuhete vahel.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 28 . september kell 13.50
  16+
  Kanalil Fox
 • 11

  Aitab küll

  +

  Louis kasutab oma uut jõupositsiooni, et nimeliseks partneriks saada ning seda Jessicale ja Harveyle nina alla hõõruda, ning lubab muuta Mike’i elu põrguks, kui ta lahkumisavaldust ei esita.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 28 . september kell 18.30
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 28 . september kell 22.30
  16+
  Kanalil Fox
 • 12

  Austus

  +

  Harvardi eetikaprofessor Henry Gerard tahab Harvey abi juhtumis, mille võitmiseks läheb tarvis eetika suhtes silma kinni pigistamist. Samal ajal annab Mike endast parima, et mitte silma jääda professorile, kelle kursust ta kunagi ei võtnud; ja Louis püüab veini ja õhtusöögi abil seltskonnatähest tegevjuhiga suhteid luua.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 28 . september kell 19.20
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 28 . september kell 23.25
  16+
  Kanalil Fox
 • 13

  Teelahkmel

  +

  Harvey ja Louis reisivad kliendi juurde, kellega nad on tihedalt seotud; Harvey kasutab võimalust, et sundida Louisit ja Mike’i tegelema usaldusega seotud küsimustega. Minevikku kiigates seletatakse lahti ka Harvey ja Louisi konkureeriva suhte algus; ja Mike saab teada oma võimete piiridest õigusvaldkonnas.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 29 . september kell 18.25
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 29 . september kell 22.55
  16+
  Kanalil Fox
 • 14

  Rööbastelt maha jooksnud

  +

  Kui Mike võtab vastu humanitaarjuhtumi, mis võib ohustada firma tegevust, tuleb Harveyl otsustada, kui palju ta peaks oma kolleegi ohjama. Samal ajal maadleb Jessica vahemaaga, mille ta on olnud sunnitud jätma enda ja Jeff Malone’i vahele. Louis võitleb, et saavutada lugupidamine, mida nimeline partner väärib.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 29 . september kell 19.20
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 29 . september kell 23.55
  16+
  Kanalil Fox
 • 15

  Kavatsus

  +

  Harvey ja Mike kisklevad, et päästa Liberty Raili juhtum; D. A. Wolf asub firmat jahtima; ning Jessica ja Malone püüavad kohaneda uute tingimustega.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 30 . september kell 18.25
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 30 . september kell 23.10
  16+
  Kanalil Fox
 • 16

  Mitte ainult ilus nägu

  +

  Kui SECi uurija Sean Cahill ei suuda seostada oma korrumpeerunud ülemust Eric Woodalli äride ülevõtja Charles Forstmaniga, konsulteerib Harvey Jessicaga, kuid tal tuleb viimaks pöörduda oma ebameeldiva mineku juurde, et leida viis, kuidas nad igaveseks kinni panna. Mike ja Rachel satuvad vastakuti faktiga, et samal ajal, kui Rachel on Harvey abiline, on Mike tema mees. Donna aitab Louisit ootamatus kriisis.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 30 . september kell 19.20
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 1 . oktoober kell 00.05
  16+
  Kanalil Fox