Piiritu taevas

Neljapäev 22.00

16+
© 2020 A+E Studios / 20th Century Fox Television.
Piiritu taevas

Järgmine ülekanne teles

 1. Neljapäev 23 . september kell 22.00

  Armastus, see on üks imelik ja ohtlik asi (E16 - H01)

 2. Reede 24 . september kell 00.40

  Armastus, see on üks imelik ja ohtlik asi (E16 - H01)

 3. Laupäev 25 . september kell 04.15

  Armastus, see on üks imelik ja ohtlik asi (E16 - H01)

Kokkuvõte

Eradetektiivid Cassie Dewell ja Cody Hoyt ühendavad jõud viimase võõrdunud abikaasa, endise politseiniku Jenny Hoytiga, et otsida õdesid, kes langesid Montana lähedal asuval maanteel veokijuhi toime pandud inimröövi ohvriks. Kui nad avastavad, et samas piirkonnas on jäänud kaduma teisigi tüdrukuid, peavad nad ajaga võidu joostes mõrvari tabama enne, kui ta jõuab veel mõnele naisele halba teha.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Pilootosa

  +

  Montanas elavale peigmehele külla sõitnud Danielle Sullivan ja tema õde Grace langevad maantee üksikus piirkonnas veokijuhi toime pandud inimröövi ohvriks. Sellest saab alguse sündmuste ahel, mis sunnib eradetektiive Cody Hoyti ja Cassie Dewelli tegema tüdrukute leidmiseks koostööd Cody võõrdunud abikaasa, endise politseiniku Jenny Hoytiga. Kui selgub, et piirkonnas on teisigi tüdrukuid kadunuks jäänud, saab selgeks, et tegemist on hoopis suurema juhtumiga.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 18 . oktoober kell 22.25
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 19 . oktoober kell 02.05
  16+
  Kanalil Fox
 • 2

  Põgeneda pole kuhugi

  +

  Cassie ja Jenny, kes on sunnitud koostööd tegema, otsivad kadunud tüdrukuid edasi. Danielle, Grace ja Jerrie plaanivad põgenemist ning sunnivad Legarskit silmitsi seisma oma tegevuse tagajärgedega, Ronaldil on aga tegemist keerulise suhtega oma emaga.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 19 . oktoober kell 22.25
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 20 . oktoober kell 02.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 3

  Suur Rick

  +

  Cassie, kes otsib jätkuvalt kadunud tüdrukuid, hakkab järjest enam kahtlustama Legarskit, kes teda vestluse käigus ähvardas. Grace’il õnnestub enne teisi vabadusse pääseda. Merilee anub Legarskit, et ta end avaks, enne kui on liiga hilja, ja Helen küsib viimaks Ronaldilt tema veidra käitumise kohta.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 20 . oktoober kell 22.20
  16+
  Kanalil Fox
 • 4

  Lõpetamata asjad

  +

  Kadunud tüdrukute lugu jõuab ajakirjandusse ning Cassie ja Jenny, kes pole uurimise kuluga rahul, võtavad asja enda kätesse ja panustavad oma tugevustele, et juhtumis läbimurret saavutada. Legarski üritab rahu säilitada, kuid Ronald võtab enda kaitsmiseks teise lähenemise. Danielle ja Jerrie, kes on siiani vangistuses, tegelevad Grace’iga, kes loodab neid kõiki päästa ja võtab seetõttu vastu raske otsuse.

 • 5

  Hea päev, et surra

  +

  Jenny ja Cassie arvavad, et on ringi Legarski ümber koomale tõmbamas, kuid nad jooksevad ajaga võidu, sest Legarski ja Ronald plaanivad tüdrukud mujale viia. Jerrie üritab veelkord Ronaldit veenda, et ta nad vabaks laseks. Cassie külastab Merileed, et küsida tema abikaasa kohta, ning Ronaldil on emaga suur konflikt.

 • 6

  Hundid ihkavad alati verd

  +

  Kui Jenny ja Cassie saavad teada tõe Cody saatuse kohta, otsustavad nad ametlikult koostööd teha, et Ronald vahele võtta. Merileel on raske toime tulla teadmisega, et ta pole oma abikaasat tegelikult tundnudki. Helen saab infot oma poja viimase aja tegevuste kohta.

 • 7

  Ma kukun kildudeks

  +

  Cassie ja Jenny üritavad kiiresti Ronaldit leida ja tõendada Legarski süüd ning kutsuvad Grace’i appi neid toetama ja vapralt aitama. Just siis, kui kõik hakkab justkui lahenema, saavad emotsioonid Ronaldist võitu ja ta võtab vastu isegi tema kohta mõeldamatu otsuse. Merilee pöörab tahtmatult juhtumi pea peale ja sellel on elusid muutvad tagajärjed.

 • 8

  Lõpp on lähedal

  +

  Cassie ja Jenny hakkavad iga haiglaskäiguga üha rohkem olukorras kahtlema ning Ronald leiab, et uudishimulik postipoiss on pannud ta ohtlikku olukorda. Nurka surutud Ronald peab seisma silmitsi oma sisemiste deemonitega ja otsustama, kust läheb piir.

 • 9

  Las see olla tema

  +

  Ustele koputades ja juhtlõngasid otsides kohtab Cassie ootamatult Ronaldit, mis seab Cassie ohtu ja tuletab talle meelde nende varasemat kohtumist. Teisal teeb Merrilee elu muutva otsuse, mis jätab nii tema kui ka Ricki saatuse tema kätesse, sest ta tunneb, et ei saa oma meest usaldada.

 • 10

  Hirmumõtted

  +

  Kolm kuud pärast Ronaldi põgenemist on Cassie ja Jenny hakanud ametlikult koostööd tegema, et maha võtta järjekordne hulk ebausaldusväärseid inimesi, kuid kõik ei suju nii nagu plaanitud. Ronald on endiselt vabaduses, kodune juhtum võtab õudustäratava ja eluohtliku pöörde ning marssaliteenistus pistab nina nende juhtumite toimikusse.

 • 11

  Mitmepalgelised maod

  +

  Just siis, kui näib, et Dewelli ja Hoyti naised on uue normaalsusega harjunud, saab Jenny endiselt kallimalt murettekitava kõne, mis toob tema ja Cassie jaoks ootamatult kaasa uue juhtumi, uue alluvussuhte ja palju uusi probleeme. On aeg Kleinsasseritega kohtumiseks.

 • 12

  Koertest kehvemad

  +

  Cassie ja Jenny seisavad mõlemad silmitsi kardetud linnast pagendamise katsega, samal ajal kui Jerrie’l tuleb toime tulla ohtliku olukorraga. Blake naaseb koju ja on tagasi rantšos, kus talle saab osaks kõik muu, kuid mitte soe vastuvõtt. See ei ole tavapärane perekondlik kokkusaamine.

 • 13

  Valge lõvi

  +

  Cassie ja Jenny saavad teada, et Kleinsasseri rantšost on leitud surnukeha ja halvimat kartes võtab Jenny uurimist ülitõsiselt, kuid Kleinsasseritel on oma plaan. Samal ajal teeb Cassie Lindoriga koostööd, et kontrollida olulist vihjet Ronaldi kohta, kes kahtlustab, et tema asukoht on tuvastatud, ning otsustab, kas tahab korda saadetud hävingut piirata või halval teel jätkata.

 • 14

  Vinged loomad

  +

  Cassie, Jenny, Jerrie ja Lindor töötavad selle nimel, et asjad pöörduksid taas õigele rajale, kui motell on muutunud varemeteks ja nii Kleinsasserite kui ka Ronaldi juhtumite puhul ei laabu asjad oluliselt paremini. Rantšos kasutab aga Cheyenne võimalust, et nihutada perevõimu dünaamikat enda kasuks, ja selle saavutamiseks on vaja üksnes tõde.

 • 15

  Kibe minevik

  +

  Kui Scarlet saab murettekitava kõne, et ta õde on kadunud, saab Ronald aru, kui keeruliseks on tema olukord muutunud, ja tal tuleb otsustada oma edasise tegevuse üle. Samal ajal satuvad Cassie, Jenny, Gil ja Rosie rantšos paksu pahandusse ning nad on sunnitud vastu astuma Kleinsasserite kambale. See meeskond on aga visa ja isegi kõige tugevamad sugupuud võivad saada troonilt tõugatud.

 • 16

  Armastus, see on üks imelik ja ohtlik asi

  +

  Cassie ja Jenny jätavad Kleinsasserite naised oma asju ajama, et nad saaks oma raske mineviku selja taha jätta ja naasta koju. Koos Jerrie ja Lindoriga kohtavad nad Ronaldit, kes on lõpuks trellide taga, ehkki ta võtab neilt kiiresti igasuguse rahuldustunde, pannes nad tuult taga ajama ja juhtides nad otse sündikaadi haardesse. Järgneb jõhker lahing, mis annab Scarletile ja Ronaldile võimaluse põgenemiseks, kuid teel päikseloojangusse riskib Jenny Cassie päästmiseks oma eluga. Kas see on meie dünaamilise duo lõpp?

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 23 . september kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 24 . september kell 00.40
  16+
  Kanalil Fox