Piiritu taevas

Neljapäev 22.00

16+
© 2020 A+E Studios / 20th Century Fox Television.
Piiritu taevas

Järgmine ülekanne teles

 1. Laupäev 19 . juuni kell 04.25

  Põgeneda pole kuhugi (E02 - H01)

 2. Laupäev 19 . juuni kell 21.00

  Põgeneda pole kuhugi (E02 - H01)

 3. Neljapäev 24 . juuni kell 22.00

  Suur Rick (E03 - H01)

Kokkuvõte

Eradetektiivid Cassie Dewell ja Cody Hoyt ühendavad jõud viimase võõrdunud abikaasa, endise politseiniku Jenny Hoytiga, et otsida õdesid, kes langesid Montana lähedal asuval maanteel veokijuhi toime pandud inimröövi ohvriks. Kui nad avastavad, et samas piirkonnas on jäänud kaduma teisigi tüdrukuid, peavad nad ajaga võidu joostes mõrvari tabama enne, kui ta jõuab veel mõnele naisele halba teha.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Pilootosa

  +

  Montanas elavale peigmehele külla sõitnud Danielle Sullivan ja tema õde Grace langevad maantee üksikus piirkonnas veokijuhi toime pandud inimröövi ohvriks. Sellest saab alguse sündmuste ahel, mis sunnib eradetektiive Cody Hoyti ja Cassie Dewelli tegema tüdrukute leidmiseks koostööd Cody võõrdunud abikaasa, endise politseiniku Jenny Hoytiga. Kui selgub, et piirkonnas on teisigi tüdrukuid kadunuks jäänud, saab selgeks, et tegemist on hoopis suurema juhtumiga.

 • 2

  Põgeneda pole kuhugi

  +

  Cassie ja Jenny, kes on sunnitud koostööd tegema, otsivad kadunud tüdrukuid edasi. Danielle, Grace ja Jerrie plaanivad põgenemist ning sunnivad Legarskit silmitsi seisma oma tegevuse tagajärgedega, Ronaldil on aga tegemist keerulise suhtega oma emaga.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 19 . juuni kell 04.25
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Laupäev 19 . juuni kell 21.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 3

  Suur Rick

  +

  Cassie, kes otsib jätkuvalt kadunud tüdrukuid, hakkab järjest enam kahtlustama Legarskit, kes teda vestluse käigus ähvardas. Grace’il õnnestub enne teisi vabadusse pääseda. Merilee anub Legarskit, et ta end avaks, enne kui on liiga hilja, ja Helen küsib viimaks Ronaldilt tema veidra käitumise kohta.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 24 . juuni kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 25 . juuni kell 00.55
  16+
  Kanalil Fox
 • 4

  Lõpetamata asjad

  +

  Kadunud tüdrukute lugu jõuab ajakirjandusse ning Cassie ja Jenny, kes pole uurimise kuluga rahul, võtavad asja enda kätesse ja panustavad oma tugevustele, et juhtumis läbimurret saavutada. Legarski üritab rahu säilitada, kuid Ronald võtab enda kaitsmiseks teise lähenemise. Danielle ja Jerrie, kes on siiani vangistuses, tegelevad Grace’iga, kes loodab neid kõiki päästa ja võtab seetõttu vastu raske otsuse.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 1 . juuli kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 2 . juuli kell 01.10
  16+
  Kanalil Fox
 • 5

  Hea päev, et surra

  +

  Jenny ja Cassie arvavad, et on ringi Legarski ümber koomale tõmbamas, kuid nad jooksevad ajaga võidu, sest Legarski ja Ronald plaanivad tüdrukud mujale viia. Jerrie üritab veelkord Ronaldit veenda, et ta nad vabaks laseks. Cassie külastab Merileed, et küsida tema abikaasa kohta, ning Ronaldil on emaga suur konflikt.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 8 . juuli kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 9 . juuli kell 00.55
  16+
  Kanalil Fox
 • 6

  Hundid ihkavad alati verd

  +

  Kui Jenny ja Cassie saavad teada tõe Cody saatuse kohta, otsustavad nad ametlikult koostööd teha, et Ronald vahele võtta. Merileel on raske toime tulla teadmisega, et ta pole oma abikaasat tegelikult tundnudki. Helen saab infot oma poja viimase aja tegevuste kohta.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 15 . juuli kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 16 . juuli kell 00.50
  16+
  Kanalil Fox
 • 7

  Ma kukun kildudeks

  +

  Cassie ja Jenny üritavad kiiresti Ronaldit leida ja tõendada Legarski süüd ning kutsuvad Grace’i appi neid toetama ja vapralt aitama. Just siis, kui kõik hakkab justkui lahenema, saavad emotsioonid Ronaldist võitu ja ta võtab vastu isegi tema kohta mõeldamatu otsuse. Merilee pöörab tahtmatult juhtumi pea peale ja sellel on elusid muutvad tagajärjed.

 • 8

  Lõpp on lähedal

  +

  Cassie ja Jenny hakkavad iga haiglaskäiguga üha rohkem olukorras kahtlema ning Ronald leiab, et uudishimulik postipoiss on pannud ta ohtlikku olukorda. Nurka surutud Ronald peab seisma silmitsi oma sisemiste deemonitega ja otsustama, kust läheb piir.

 • 9

  Las see olla tema

  +

  Ustele koputades ja juhtlõngasid otsides kohtab Cassie ootamatult Ronaldit, mis seab Cassie ohtu ja tuletab talle meelde nende varasemat kohtumist. Teisal teeb Merrilee elu muutva otsuse, mis jätab nii tema kui ka Ricki saatuse tema kätesse, sest ta tunneb, et ei saa oma meest usaldada.

 • 10

  Hirmumõtted

  +

  Kolm kuud pärast Ronaldi põgenemist on Cassie ja Jenny hakanud ametlikult koostööd tegema, et maha võtta järjekordne hulk ebausaldusväärseid inimesi, kuid kõik ei suju nii nagu plaanitud. Ronald on endiselt vabaduses, kodune juhtum võtab õudustäratava ja eluohtliku pöörde ning marssaliteenistus pistab nina nende juhtumite toimikusse.