Outcast

18+

Uuri järele

Episood 10 - hooaeg 2
00:57

Kokkuvõte

Põnevussari Kyle Barnesist, keda on terve elu kimbutanud tema sisse tunginud deemonid. Preester Andersoni abil asub Kyle vastuseid otsima ja normaalset elu otsima, kuid vaekausil on kogu maailma saatus.

Klipid

Episoodid

 • 1

  Halb Penny

  +

  Põnevussari Kyle Barnesist, keda on terve elu kimbutanud tema sisse tunginud deemonid. Preester Andersoni abil asub Kyle vastuseid otsima ja normaalset elu otsima, kuid vaekausil on kogu maailma saatus.

 • 2

  Päev pärast seda

  +

  Ülem Gilesi abiga rakendab Kyle agressiivsemat strateegiat seestumiste vastu, kuid leiab ühtlasi uue vaenlase. Reverend Anderson peab leppima oma valikute tagajärgedega. Megan on valmis meest leinates meeleheitlikke vahendeid kasutama.

 • 3

  See pole minu töö hinnata

  +

  Megan peab leppima oma tegude tagajärgedega. Pärast salapärast kadumist avastavad Kyle ja Anderson seestumiste kasvu uue ohtliku tagajärje.

 • 4

  See üks, keda ma olen oodanud

  +

  Linna ja reverend Andersoni tervet mõistust ähvardab ohtlik valla pääsenud põgenik. Kyle ei suuda mõista, kust tema võim ja needus pärinevad. Megan ja Holly üritavad oma elu taastada.

 • 5

  Ühine heategevus

  +

  Kyle on Sidney leidmisele palju lähemal, Anderson leiab aga ootamatu võimaliku liitlase. Üks kogukonna tuntud liige osutub seestunute agendiks ja vähestel õnnestub tema plaanist puutumatult pääseda.

 • 6

  Tuleleek

  +

  Kyle'i pere ja sõbrad leinavad katastroofi tagajärgi, kuid reverend Andersoni paljastuse järel on nad sunnitud kasutama Amberi unikaalseid võimeid. Allison naaseb oma perekonna juurde.

 • 7

  Üksinda, kui see tuleb

  +

  Kyle üritab oma perekonna Rome'i linnas ohutusse kohta toimetada.becomes increasingly overrun by the possessed. Anderson takes Meganunder his wing, bringing her to find solace in an unlikely place. Chief Gilesrealizes his wife has been resorting to desperate measures.

 • 8

  Halastus

  +

  Kyle hakkab avastama mõistatust oma võimete taga. Reverend Anderson nõuab Sidneylt aru, kui dr Parki plaanid võimust võtavad. Megan leiab ootamatu sõbra, kes osutub ohtlikuks. Giles üritab ennast ja oma naist kuidagiviisi kaitsta.

 • 9

  Nii see kõik algab

  +

  Kyle ja Anderson hakkavad Sidneyle vastu, kuid siis sekkub uus ootamatu ähvardus. Megan lahkub kiriku turvalisest rüpest ja ohud leiavad ta peagi üles. Gilesi perekonda tabab tragöödia. Ootamatu võõras haarab Kyle’i tähelepanu.

 • 10

  Mere ääres

  +

  Kyle ühendab vastumeelselt jõud salapärase võõraga, et seestumistele lõpp teha, kuid tundub, et midagi on veel varjul. Megan üritab vangistusest põgeneda. Reverend Anderson jagab ootamatut jõuallikat vana sõbra Gilesiga.