NCIS: Los Angeles

Teisipäev 22.00

© 2016 CBS Broadcasting, Inc. All Rights Reserved.
NCIS: Los Angeles

Järgmine ülekanne teles

 1. Esmaspäeval 17 . juuni kell 14.50

  Tööpostil (E13 - H06)

 2. Esmaspäeval 17 . juuni kell 15.40

  Must tuul (E14 - H06)

 3. Teisipäev 18 . juuni kell 14.45

  Mets puude jaoks (E15 - H06)

Kokkuvõte

NCIS-i Los Angelese osakonna töötajad otsivad kurjategjaid, kes on ohtlikud riiklikule julgeolekule.

Episoodid

 • 1

  Süvaprobleemid (2)

  +

  Callen ja Sam on lõksus allveelaevas, millega terroristid tahavad San Diegos lennukikandjat rünnata. Hetty eirab oma käske ega sõida Washingtoni, kui tiim üritab oma liikmed leida ja terrorirünnaku ära hoida.

 • 2

  Ebaelegantne süda

  +

  Rühm avastab, et üks nende liige on ohtu sattunud, kui nad uurivad keelatud tehingutega seotud mereväe teenuseosutaja mõrva. Hetty osas alustatakse Washingtonis juurdlust ja LA-sse saadetakse ministeeriumi delegatsioon rühma uurima.

 • 3

  Presiidium

  +

  Rakkerühm on justiitsministeeriumi ülekuulamise all, kuid tegutseb siiski omaenda liikme kaitsmiseks. Direktor Leon Vance'il on Hettyle häiriv uudis, Nell aga hakkab tegutsema agendina.

 • 4

  Kolmas koor

  +

  Keegi rakkerühma minevikust on ühe nende liikme sihikule võtnud ja nad otsivad linna läbi, et see isik leida. Psühholoog Nate Getz külastab Nelli, et aidata tal traumast üle saada.

 • 5

  Must eelarve

  +

  Callen ja Sam sõidavad Mehhikosse, et otsida ainsat kaitseministeeriumi töötajat, kes osakonnale korraldatud rünnakus ellu jäi. Ülejäänud rakkerühma liikmed tegelevad tulistamise põhjuste uurimisega.

 • 6

  SEAL-ide kütt

  +

  Sam vahistatakse ühe naise mõrva eest ning Callen ja Granger püüavad ta nime puhtaks pesta. Kensi ja Deeks avastavad seose ohvri ja ühe Sami vana õpilase vahel.

 • 7

  Leipei

  +

  Üks mees mõrvatakse väikese drooni abil ning rühm avastab tema seosed rünnakut kavandava terrorirühmitusega. Nell peab kasutama oma drooniteadmisi, et Long Beachis katastroof ära hoida.

 • 8

  Hall mees

  +

  Kensi ja Deeks uurivad kodutu mehe mõrva, kes oli endine merejalaväelane ja CIA agent. Kohe tuleb ilmsiks, et nüüd oli ta seotud ühe Mehhiko kartelliga.

 • 9

  Reetur

  +

  Granger mürgitatakse ja Eric on üks seitsmest kahtlusalusest. Hetty käsib terve rühma luubi alla võtta ja kõiki uuritakse juhtunuga seoses, sest süüdlane peab olema topeltagent.

 • 10

  Võimu langus

  +

  Mõrvatakse mitu merejalaväelast, kelle pojad õpivad sõjaväeakadeemias. Samile on see põhjus meenutada enda kasvatust ja suhteid isaga.

 • 11

  Pettus

  +

  Rakkerühm uurib sissemurdmist küberjulgeolekufirmasse. Callen peab aga kuriteopaigast eemale hoidma, kui üheks tunnistajaks on Hetty pruut Joelle. Selle asemel saab rühm arutada, kuhu puhkama sõita.

 • 12

  Spiraal

  +

  Callen tegutseb relvakaupmehe tabamiseks ühes kontorihoones, mille terroristid üle võtavad, nii et Callenist saab pantvang. Kui rühm teda aitama tuleb, selgub, et terve hoone on lõhkeainete tõttu plahvatusohtlik.

 • 13

  Tööpostil

  +

  USA suursaadik Nancy Kelly pääseb napilt Tuneesia konsulaadis terrorirünnakust. Callen ja Sam saadetakse ohtlikule missioonile, et kuriteopaigast oluline asitõend üles otsida. Pärast nende naasmist on puuduva info saamiseks vaja Kelly abi.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 17 . juuni kell 14.50
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 18 . juuni kell 22.00
  Kanalil Fox
 • 14

  Must tuul

  +

  Callen ja Sam lähevad Mehhikosse otsima siberi katku mürgituse korraldajat, enne kui seda ainet jõutakse biorelvana kasutada.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 17 . juuni kell 15.40
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 19 . juuni kell 01.20
  Kanalil Fox
 • 15

  Mets puude jaoks

  +

  Callen ja Sam röövitakse, kui nad uurivad anonüümvihjet ühe kadunud NSA agendi kohta. Kui rakkerühm neid kuskilt ei leia, saavad nad aru, et vihje oli terroristide korraldatud lõks.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 18 . juuni kell 14.45
  Kanalil Fox
 • 16

  Aegumistähtaeg

  +

  CIA heaks töötanud spiooni kinnipidamisel tulistatakse Sami ning tiim kutsub appi Thapa, Nepali sõduri, kellega nad varem koostööd tegid. Kensi ja Deeks tülitsevad esimest korda.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 18 . juuni kell 15.35
  Kanalil Fox
 • 17

  Kogemused

  +

  Rakkerühm uurib kolme USA-sse väljaõppele tulnud Afganistani sõduri mõrva. Veel kaks sõdurit on kadunud ja tuleb leida, enne kui nad paljastavad salaoperatsioonide sisu. Sam on tööl tagasi, aga teised muretsevad, et liiga vara.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 19 . juuni kell 14.45
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 23 . juuni kell 01.00
  Kanalil Fox
 • 18

  Võitlus varjudega

  +

  Kolm FBI agenti tapetakse pärast edukat operatsiooni plahvatuse abil. Deeks ja Kensi saavad aru, et rühm teab nende suhtest. Hetty annab neile juurdluse ajaks uued partnerid.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 19 . juuni kell 15.35
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 23 . juuni kell 01.50
  Kanalil Fox
 • 19

  Au ja kuulsus

  +

  Kui rakett kaaperdatakse ja kursilt pööratakse, peab rühm leidma selle korraldanud häkkijate rühma noore arvutieksperdi abil. Nell armukadetseb, kui näeb guru ja Ericu head läbisaamist.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 20 . juuni kell 14.45
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 23 . juuni kell 02.40
  Kanalil Fox
 • 20

  Raev

  +

  Callen ja Sam lähevad vangi ja valvurina valgete rassistide rühmitusse, mille valduses on varastatud tuumamaterjali. Kensi maskeerub tätoveeritud baikeriks, et Calleni pruuti mängida. Näeme, kuidas Callen ja Hetty kunagi kohtusid.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 20 . juuni kell 15.35
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 23 . juuni kell 03.25
  Kanalil Fox
 • 21

  Majakas

  +

  Callen ja Sam on šokis, kui abi tuleb paluma vana tuttav, keda nad mõrva ohvriks pidasid. Asja uurides avastatakse Venemaa vastu kehtestatud sanktsioonide võimalik rikkumine.

  Järgmisena kavas
  Reede 21 . juuni kell 14.45
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 23 . juuni kell 04.15
  Kanalil Fox
 • 22

  Tulepõld

  +

  Rakkerühm otsib endist merejalaväelast ja snaiprit, kes veteranide haiglast põgenes ja on seotud äärmusrühmitusega. Kensile meenutab see juhtum tema minevikku snaiprina.

  Järgmisena kavas
  Reede 21 . juuni kell 15.40
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 23 . juuni kell 16.30
  Kanalil Fox
 • 23

  Koltšek, A.

  +

  Callen ja Sam otsivad vastuseid, kui leiavad Arkadi Venemaa tehinguga seotud surnud meeskonnaliikmeid. Selgub, et Arkadi on naftatankeriga lähemalt seotud.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 24 . juuni kell 14.45
  Kanalil Fox
 • 24

  Tšernov, K.

  +

  Rühma liikmed peavad Arkadi juhtumiga tegeledes Moskvasse sõitma ning seal operatsiooni läbiviimiseks mitmel viisil maskeeruma. Callen saab uut infot oma isa kohta.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 24 . juuni kell 15.35
  Kanalil Fox