Ncis kriminalistid

Reede 21.55

© CBS Broadcasting, Inc. All Rights Reserved
Ncis kriminalistid

Järgmine ülekanne teles

 1. Reede 14 . detsember kell 11.55

  Põgenemine (E13 - H10)

 2. Reede 14 . detsember kell 17.25

  Kanaarilind (E14 - H10)

 3. Reede 14 . detsember kell 18.15

  Tulevik (E15 - H10)

Kokkuvõte

Mereväe kriminaaluurimisosakond tegeleb juhtumitega, mis on seotud mereväe ja merejalaväega.

Episoodid

 • 1

  Whiskey Tango Foxtrot

  +

  Plahvatus Washingtoni üritusel toob kaasa ohvri agentuuri liikmete seas. See muudab Parsonsi arvamust Gibbsi tiimi osas. DiNozzo ja McGee uurivad juhtumit seni eraisikutena, ehkki mõlemad on otseses ohus.

  Järgmisena kavas
  Reede 21 . detsember kell 18.15
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Laupäev 22 . detsember kell 00.50
  Kanalil Fox
 • 2

  Minevik, olevik ja tulevik

  +

  Tony ajab Iisraelis jälgi, et Ziva üles leida. Gibbs ja tiim jätkavad samal ajal Parsa ja tema kasvava terroristide võrgustiku jälitamist.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 26 . detsember kell 17.25
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 26 . detsember kell 21.50
  Kanalil Fox
 • 3

  Radarile märkamatult

  +

  Kriminalistide tiim peab kasutama Twitterit, et leida kadunud mereväeleitnant. McGee kaotab oma ametimärgi, ent varjab seda Gibbsi ja võimude eest.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 26 . detsember kell 18.15
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 27 . detsember kell 00.45
  Kanalil Fox
 • 4

  Anonüümne naine

  +

  Gibbs ja McGee sõidavad Afganistani, kui üks mõrvajuhtum juhatab nad sealsesse naiste varjupaika, mida Mike Frank on aastaid salaja toetanud.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 27 . detsember kell 17.20
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 28 . detsember kell 10.55
  Kanalil Fox
 • 5

  Kes pätiks sündinud

  +

  DiNozzo meenutab oma päevi Baltimore'i politseis, kui ta näeb 15 aastat vana juhtumi kahtlusalust NCIS-i kuriteopaigas, kus on mõrvatud allohvitser.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 27 . detsember kell 18.10
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 28 . detsember kell 11.55
  Kanalil Fox
 • 6

  Nafta ja vesi

  +

  Rannavalve kriminalistid uurivad kahtlast plahvatus naftaplatvormil. Keegi pole kaitstud salapärase vembumehe eest, kes on NCIS-i rühma sihikule võtnud.

  Järgmisena kavas
  Reede 28 . detsember kell 17.25
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 28 . detsember kell 22.00
  Kanalil Fox
 • 7

  Paremad inglid

  +

  Gibbs jätab juurdluse pooleli, et aidata oma isal parandada suhteid endise piloodiga. Tony ja McGee lähevad seepeale tülli, kui otsustavad, kes peaks merejalaväeveebli mõrvajuhtumis ohjad üle võtma.

  Järgmisena kavas
  Reede 28 . detsember kell 18.10
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Laupäev 29 . detsember kell 00.45
  Kanalil Fox
 • 8

  Alibi

  +

  NCIS-i tiim on sunnitud heitma uue pilgu allaaetud inimese surmajuhtumile, kui advokaadiks hakanud endine FBI agent Gibbsile kinnitab, et tema kliendi konfidentsiaalne alibi on kindel. McGee hakkab kahtlustama Tony kummalist käitumist.

 • 9

  Vaistukontroll

  +

  Selgub, et mereväeministrit on salajasel koosolekul pealt kuulatud. Juba kahe aasta eest leket ennustanud NSA analüütik Eleanor Bishop ühendab NCIS-i tiimiga jõud, et juhtum lahendada.

 • 10

  Saatana triaad

  +

  NCIS avastab seose mõrvaohvri ning Gibbsi ja agent Fornelli endise naise praeguse kallima vahel. NSA analüütik Ellie Bishop kohaneb kriminalistide tiimiga.

 • 11

  Koduigatsus

  +

  Salapärane haigus tabab sõjaväelaste lapsi ning Gibbsi tiim hakkab juhtumit uurima. Abby ja Jimmy partner mereväe uurimiskeskusest püüavad haiguse tuvastada, et enne jõule ravivõimalus leida.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 25 . detsember kell 02.55
  Kanalil Fox
 • 12

  Tapmisahel

  +

  Varastatud droon seostatakse terrorist Parsaga. NCIS asub koostööle kaitseministeeriumiga ja Gibbsi endise pruudi Hollis Manniga, et seadet ei jõutaks suurrünnakuks kasutada. McGee ei julge vaba aega küsida, et osaleda pruudiga seotud üritusel.

 • 13

  Tagasipööre

  +

  Terrorist Parsa leidmiseks kasutavad Gibbs ja NCIS-i tiim droonirünnaku käigus kogutud asitõendeid. Vapustatud McGee tegeleb vahejuhtumi tagajärgedega.

 • 14

  Koletised ja inimesed

  +

  Tolliametniku mõrv sadamas paljastab Parsa võimaliku asukoha. Tiim jätkab väsimatuid otsinguid. Bishop paljastab oma kunagise kokkupuute raskesti tabatava terroristiga.

 • 15

  Kuulikindel

  +

  Kui varastatud kaupa täis autost leitakse vigased kuulivestid, püüab NCIS nende allika leida. Samas tuleb üles leida ka juba missioonisõduritele laiali saadetud kuulivestid, mis tegelikult ei kaitse.

 • 16

  Tapjaks riietatud

  +

  DiNozzo võtab vahele mereväeohvitserina esineva mehe, kes puhkenud tulevahetuses tapetakse. Juurdlusel selgub, et ainus tunnistaja on DiNozzo isa, kes tuli linna oma pojale saladust paljastama.

 • 17

  Kahe halva vahel

  +

  Kui sõjaväe heategevuskontserdil plahvatab garderoobis pomm, peab NCIS kindlaks tegema, kas sihtmärgiks oli vana 80ndate aastate rokkar või oli pomm suurema plaani osa. Jimmy valmistub isaks hakkama.

 • 18

  Crescent City

  +

  New Orleansist leitakse endise NCIS-i agendi ja praeguse kongresmeni Dan McLane'i surnukeha. Gibbs liitub endise kolleegiga, et asja koos FBI-ga lahendada. Kas mõrv võis olla seotud McLane'i tuntuima juhtumiga?

 • 19

  Crescent City II

  +

  Gibbs ja eriagent Pride otsivad New Orleansis juhtniite, kui asitõendid viivad kurikuulsa mõrvari kopeerijani. Bishop saadab DiNozzole erilise suveniiri ning FBI kahtlustab endiselt poliitilisi sidemeid.

 • 20

  Lehekülge ei leitud

  +

  Kaitseministeeriumisse tööle naasnud McGree pruut Delilah saavutab vastuolulises juhtumis läbimurde ja küsib NCIS-ilt abi. McGee arutab DiNozzoga, kas kutsuda Delilah enda jurude elama.

 • 21

  Väidetav

  +

  Kui kõrvaliselt teelt leitakse surnud mereväeohvitser, peab NCIS kindlaks tegema, kas mõrv oli baarikakluse tulemus või teadis tapetu liiga palju ühe naisohvitseri ründamisest. DiNozzo ja McGee alustavad mahladieediga.

 • 22

  Tulistaja

  +

  Mereväe fotograaf kaob enne seda, kui jõuab tribunalis tunnistusi anda. NCIS peab uurima nii mõrva, mida ta pealt nägi, kui ka tema lugu kodututest sõjaveteranidest. Abby aitab kodutul naisel perekonda leida.

 • 23

  Admirali tütar

  +

  Direktor Vance saadab DiNozzo Pariisist admirali tütart koju tooma. Kuid DiNozzo satub hoopis kuriteopaika ja peab terve tiimi endale appi kutsuma.

 • 24

  Austa oma isa

  +

  Terrorismisüüdistuse saanud isikute salavanglana tegutsevas laevas puhkeb tulekahju ja NCIS peab kindlaks tegema, kas see oli õnnetus või üritas keegi põgeneda. Gibbs sõidab lapsepõlvekoju, kui ta isa sureb.