Magnum 3

Reede 11.20

16+
Magnum 3

Järgmine ülekanne teles

 1. Reede 30 . juuli kell 11.20

  Peita pole kuhugi (E11 - H01)

 2. Reede 30 . juuli kell 12.10

  Võitja võtab kõik (E12 - H01)

 3. Laupäev 31 . juuli kell 06.00

  Ta käskis surra (E08 - H01)

Kokkuvõte

Endine mereväe eriüksuslane naaseb Afganistanist ja kasutab oma sõdurioskusi, et saada eradetektiiviks Hawaiil.

Episoodid

 • 1

  Kahekordne oht

  +

  Magnumi ja Higginsi uued kliendid palkavad nad otsima oma venda, keda nähti viimati saarel, kuid kui uurimise käigus paljastatakse salajane kättemaksuplaan, saab Higgins kuuli ja TC röövitakse. Higginsit (ja Magnumit) üllatab, kui kirurg kutsub naise välja.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 23 . august kell 11.35
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 24 . august kell 05.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 2

  Kergelt tulnud raha

  +

  Higginsi ülesanne lennuk tagasi saada läheb luhta, kui nad Magnumiga avastavad, et lennukit kasutas narkokartell. Kurikaelad avavad selle pihta tule ja sunnivad neid džunglis hädamaandumise tegema. Seal aga avastatakse lennukist jänes, kes oli tulistajate sihtmärk. Higginsil on esimene kohtamine dr Ethan Shah’ga.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 23 . august kell 12.25
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Laupäev 28 . august kell 07.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 3

  Väljapääsu pole

  +

  Kui Magnum, Higgins ja TC üritavad tolliagenti lollitada, et saada Higginsile roheline kaart, tungivad äkitselt riigiasutusse relvastatud mehed, kes võtavad pantvange.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 24 . august kell 11.55
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 25 . august kell 05.10
  16+
  Kanalil Fox
 • 4

  Esmalt võitlus, siis tagasilöök

  +

  Magnum ja Higgins aitavad võitluskunstide tõusvat tähte, kellele avaldatakse survet ebaseaduslikul võitlusel osalemiseks. Kumu arreteeritakse, sest ta varastas kollektsionäärilt eseme, mis oleks tulnud leidmiskohta tagasi toimetada.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 24 . august kell 12.50
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 29 . august kell 07.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 5

  Päev, kui hädaoht saabus

  +

  Kui saart tabab tugev orkaan, leiab Magnum koos sõpradega La Marianas varjupaiga koos kahe relvastatud mõrvariga, kes otsivad samuti ohtliku tormi eest peavarju.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 25 . august kell 12.10
  16+
  Kanalil Fox
 • 6

  Ära räägi kellelegi

  +

  Kui jõukas mees palkab Magnumi ja Higginsi otsima tema kadunud naist, jahmatab neid uurimise tagajärjel aset leidnud õnnetus. Kumu on oma kasutütre uue poiss-sõbra suhtes skeptiline, mis lööb tema ja kasutütre värskesse suhtesse kiilu.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 25 . august kell 13.05
  16+
  Kanalil Fox
 • 7

  Kesköine mõrvar

  +

  Kui entusiastlik naabrivalve rühm palub Magnumil ja Higginsil uurida kahtlast naabrit, avastavad nad oma jahmatuseks, et on juhuslikult sattunud jooksus oleva sarimõrvari peale. Jini uus rahapesuäri tekitab temas soovi aidata uut sõpra.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 26 . august kell 11.50
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 27 . august kell 04.30
  16+
  Kanalil Fox
 • 8

  Et keegi mind valvaks

  +

  Kui rindu tulistatud ja erakorralist operatsiooni vajav noormees jääb kadunuks, palub Ethan (Jay Ali) Magnumil ja Higginsil ta kiiresti leida. TC räägib armeesse värbajaga, kelle tegevusel võivad olla valed motiivid.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 26 . august kell 12.50
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 27 . august kell 05.15
  16+
  Kanalil Fox
 • 9

  Suur kättemaks

  +

  Kui Higgins röövitakse, avastab Magnum, et tegu on vastulöögiga, mis on seotud ühega tema esimestest juhtumitest saarel ning tema, Rick ja TC peavad aitama vanglast põgeneda endisel kliendil, et teda päästa.

  Järgmisena kavas
  Reede 27 . august kell 11.50
  16+
  Kanalil Fox
 • 10

  Pikk tee koju

  +

  Kui sõjaväe eriüksuslane läheb pärast missiooni kaduma, saab Magnum koju jõudes traumaatilise uudise ja peab ta leidma enne, kui ellujääja süütunne temas võimust võtab. Lisaks lahendavad Higgins ja Ethan minipuhkusel kadunud kihlasõrmuse juhtumi ning Katsumoto üritab veeta kvaliteetaega oma teismelise pojaga.

  Järgmisena kavas
  Reede 27 . august kell 12.45
  16+
  Kanalil Fox
 • 11

  Meie salajased valed

  +

  Abielunaine kardab, et politseilt abi otsides tuleks ta afäär ilmsiks, ning palub Magnumit ja Higginsit, et nad lahendaks tema armukese mõrva. Uurimise käigus selgub, et ohver polnud see, kes ta väitis end olevat. Samal ajal külastab Rick Icepick’i, kelle tervis on läinud kehvemaks.

 • 12

  Tume lõikus

  +

  Varastatakse mereväeveterani maastur ja selles olnud koer. Magnum ja Higgins peavad leidma nii auto, looma kui varga, kes võib nende kahtluste järgi olla põgenenud inimröövi ohver. Samal ajal kaebab rahulolematu klient TC kohtusse ning mees palub Rickil ja Jinil tõestada, et teda kasutatakse ära.

 • 13

  Appi - mõrv!

  +

  Magnum ja Higgins püüavad lahendada väärtuslike trühvlite vargust ning hoolitsevad nende uksele jäetud imiku eest. Samal ajal proovib Kumu leida lapse ema

 • 14

  Surmasosin

  +

  Selgeltnägija palub Magnumil ja Higginsil lahendada mõrv, mille toimumist ta enda sõnul ette näeb. Katsumotol on Kumule küsimusi, sest temaga seonduv info leiti varastatud juveelidelt, mis kuulusid kunagi kurikuulsale Imelda Marcosele.

 • 15

  Enne langust

  +

  Magnumi onu Bernardo tuleb külla ja paljastab Thomase ema kohta šokeeriva saladuse. Peale selle palub TC Higginsilt abi, kui saab aru, et ta võib olla tema helikopterist toime pandud võimaliku mõrva tunnistajaks. Higgins otsustab, et on aeg Ethanile oma mineviku kohta tõtt rääkida, ja TC pakub Shammyle piloodiks saamise võimalust.

 • 16

  Vereliin

  +

  Magnumil ja Higginsil on käsil jälitustegevus, mille keskmes on varasemalt spionaažiga tegelenud mees. Samuti palub Ethan Higginsil temaga koos kaasa teha organisatsiooni Piirideta Arstid pikendatud missiooni, samal ajal kui Magnum hakkab kaaluma muid võimalusi.