Magnum

Neljapäev 22.00

16+
© 2019 CBS Studios Inc. and Universal Television LLC. ALL RIGHTS RESERVED.
Magnum

Järgmine ülekanne teles

 1. Pühapäev 24 . jaanuar kell 12.45

  Must on lese värv (E17 - H01)

 2. Pühapäev 24 . jaanuar kell 13.40

  Suudlus enne suremist (E18 - H01)

 3. Neljapäev 28 . jaanuar kell 22.00

  Veri vee sees (E19 - H01)

Kokkuvõte

Endine mereväe eriüksuslane naaseb Afganistanist ja kasutab oma sõdurioskusi, et saada eradetektiiviks Hawaiil.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Peast allapoole

  +

  Thomas Magnum on auhinnatud endine mereväe diversant, kes otsustab rakendada oma sõjalisi oskuseid pärast Afganistanist naasmist uutmoodi ning hakkab Hawaiil eradetektiiviks.

 • 2

  Peast allapoole

  +

  Magnum aitab raskustes kalameest ja endist veterani, kellelt varastatakse 130-kilone ja 350 000 dollarit väärt tuun, kuid avastab siis, et ka varas vajab tema abi.

 • 3

  Naine, kes ei saanudki surma

  +

  Magnum võtab ette teise eradetektiivi, Luthor Gillise juhtumi, et teha kindlaks ühe koomas oleva naise tegelik isik, ning avastab, et naine oli lasknud põhjalikult nägu korrigeerida.

 • 4

  Kuus maali, üks raam

  +

  Kui mõrvatakse Higginsi lähedane sõber, kunstiekspert, kes palkas hiljuti Magnumi on turvalisust kontrollima, arreteeritakse Thomas peamise kahtlusalusena.

 • 5

  Ootamatu surm

  +

  TC palub Magnumil aidata tõestada, et ühe tema noore jalgpalluri isa, keda mõrvas süüdistatakse, on süütu.

 • 6

  Surm on ajutine

  +

  Vananev magnaat Henry Brown palub Magnumil otsida üles oma kadunud armastatu, kes olevat temaga alles hiljuti ühendust võtnud – ainus mure on selles, et naine suri 30 aastat tagasi. Rick ja TC kohtuvad veteraniga, kellel on raske tsiviileluga kohaneda.

 • 7

  Kass, kes valetas

  +

  Magnum võtab ette väikese tüdruku kadunud kassi juhtumi ja leiab juhtumit uurides ühe teise kassi mõrvatud omaniku, kes osutub FBI agendiks.

 • 8

  Ta käskis surra

  +

  Mees, kes on lümfoomi tõttu suremas, palkab Magnumi otsima oma võõrdunud venda, kes võiks olla sobilik luuüdidoonor, kuid selgub, et ka vend vajab Magnumi abi. Juhtum toob endistele mereväelastele meelde valusad mälestused luhta läinud missioonist.

 • 9

  Kindlad sidemed

  +

  Kui 16-aastane röövimise ohver Amanda põgeneb oma röövijate juurest, palkavad neiu vanemad Magnumi tema röövijaid otsima, sest ka Magnumil on minevikust sarnane trauma.

 • 10

  Täna ei tahaks kangelane olla

  +

  Magnum peab aitama Ricki silmarõõmu Tonit, kes rööviti võla tasumiseks korraldatud ebaseaduslikult pokkerimängult.

 • 11

  Peita pole kuhugi

  +

  Samal ajal kui Magnum aitab ühel naisel leida Venemaa põgenikku Sergeid, satuvad Higginsi ja Kumu elud ohtu, sest nad on juhtumiga emotsionaalselt seotud.

 • 12

  Võitja võtab kõik

  +

  Magnumil tekib emotsionaalne side juhtumiga, kus ta hakkab koos kõigi Oahu eradetektiivide ja pearahaküttidega otsima mõrvas süüdistatud meest.

 • 13

  Vipperi päev

  +

  Magnumit ja Higginsit jahmatab endine rühmakaaslane MI6-st, kellel on värske kuulihaav ja kes teatab, et Higginsi elu armastuse tapnud palgamõrvar nimega Rästik on tulnud Oahusse. Kuni Magnum aitab Higginsil Rästikut otsida, palub ta Rickil võtta üle ühe teise juhtumi, mis on tollele seni meeltmööda, kuni asi kisub halvaks.

 • 14

  Kadunuksed

  +

  Magnum uurib juhtumit, kus mõrvatud mees oli enne oma surma palganud Thomase oma mõrtsukat leidma. Kumu kohtub vana sõbraga.

 • 15

  Päev, kui minevik tuli tagasi

  +

  Kui Magnum röövitakse, avastab ta, et saarel on tema endine pruut Hannah, kelle tõttu langes Magnum koos sõpradega kunagi sõjavangiks, ning et Hannah kavatseb röövida kullalaadungi.

 • 16

  Mõrv ei ole kunagi vaikne

  +

  Magnumi palkab naine, kes soovib tõestada, et tema poeg ei tapnud oma pruuti, kuid uurimiseks on aega ainult 24 tundi, sest süüdistatu kavatseb minna kokkuleppele. Rick ja TC üritavad saada kätte varastatud masinad, mis annetati haavatud veteranile.

 • 17

  Must on lese värv

  +

  Pärast ühe mehe mõrva esineb Magnum arstina kohtingurakenduses, mida mõrvatu kasutas, sest mõrvar võib jahtida rikkaid mehi.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 24 . jaanuar kell 12.45
  Kanalil Fox
 • 18

  Suudlus enne suremist

  +

  Kui dobermannid kaevavad üles kondi, mis võib pärineda inimeselt, aitavad Magnum ja Higgins Katsumotol uurida tema endise mentori mõrva.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 24 . jaanuar kell 13.40
  Kanalil Fox
 • 19

  Veri vee sees

  +

  Kui Magnumi ja Higginsi jaht kaaperdatakse, saab Higgins kuuli ning nad mõlemad satuvad merehätta. Nad peavad jõudma enne maale, kui Higgins verest tühjaks jookseb või kui kurjategijad tulevad tagasi neile otsa peale tegema.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 28 . jaanuar kell 22.00
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 29 . jaanuar kell 00.35
  Kanalil Fox
 • 20

  Päev, kui kõik sai selgeks

  +

  Magnumi endine pruut Hannah, kelle tõttu veetis Magnum koos kaasvõitlejatega mitu aastat sõjavangis, ilmub mehe koju kuulihaavaga ning palub, et Magnum leiaks tema kadunud CIAs töötava isa, kelle elu on ohus. Magnum teeb Higginsile tõsimeelse ettepaneku, et naisest võiks saada tema partner.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 28 . jaanuar kell 22.50
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Reede 29 . jaanuar kell 01.25
  Kanalil Fox