Magnum

Neljapäev 22.00

16+
© 2019 CBS Studios Inc. and Universal Television LLC. ALL RIGHTS RESERVED.
Magnum

Järgmine ülekanne teles

 1. Kolmapäev 3 . märts kell 12.00

  Peast allapoole (E01 - H01)

 2. Neljapäev 4 . märts kell 11.25

  Peast allapoole (E01 - H01)

 3. Neljapäev 4 . märts kell 12.25

  Peast allapoole (E02 - H01)

Kokkuvõte

Endine mereväe eriüksuslane naaseb Afganistanist ja kasutab oma sõdurioskusi, et saada eradetektiiviks Hawaiil.

Episoodid

 • 1

  Kahekordne oht

  +

  Magnumi ja Higginsi uued kliendid palkavad nad otsima oma venda, keda nähti viimati saarel, kuid kui uurimise käigus paljastatakse salajane kättemaksuplaan, saab Higgins kuuli ja TC röövitakse. Higginsit (ja Magnumit) üllatab, kui kirurg kutsub naise välja.

 • 2

  Kergelt tulnud raha

  +

  Higginsi ülesanne lennuk tagasi saada läheb luhta, kui nad Magnumiga avastavad, et lennukit kasutas narkokartell. Kurikaelad avavad selle pihta tule ja sunnivad neid džunglis hädamaandumise tegema. Seal aga avastatakse lennukist jänes, kes oli tulistajate sihtmärk. Higginsil on esimene kohtamine dr Ethan Shah’ga.

 • 3

  Väljapääsu pole

  +

  Kui Magnum, Higgins ja TC üritavad tolliagenti lollitada, et saada Higginsile roheline kaart, tungivad äkitselt riigiasutusse relvastatud mehed, kes võtavad pantvange.

 • 4

  Esmalt võitlus, siis tagasilöök

  +

  Magnum ja Higgins aitavad võitluskunstide tõusvat tähte, kellele avaldatakse survet ebaseaduslikul võitlusel osalemiseks. Kumu arreteeritakse, sest ta varastas kollektsionäärilt eseme, mis oleks tulnud leidmiskohta tagasi toimetada.

 • 5

  Päev, kui hädaoht saabus

  +

  Kui saart tabab tugev orkaan, leiab Magnum koos sõpradega La Marianas varjupaiga koos kahe relvastatud mõrvariga, kes otsivad samuti ohtliku tormi eest peavarju.

 • 6

  Ära räägi kellelegi

  +

  Kui jõukas mees palkab Magnumi ja Higginsi otsima tema kadunud naist, jahmatab neid uurimise tagajärjel aset leidnud õnnetus. Kumu on oma kasutütre uue poiss-sõbra suhtes skeptiline, mis lööb tema ja kasutütre värskesse suhtesse kiilu.