Maailmade sõda

Teisipäev 23.45

Teaser Forest

Hooaeg 1
00:15

Järgmine ülekanne teles

 1. Teisipäev 31 . märts kell 23.45

  Episood 1 (E01 - H01)

 2. Kolmapäev 1 . aprillil kell 23.45

  Episood 2 (E02 - H01)

 3. Neljapäev 2 . aprillil kell 23.55

  Episood 3 (E03 - H01)

Kokkuvõte

Kui astronoomid võtavad vastu teate teisest galaktikast, on see kindel tõend intelligentse maavälise elu olemasolu kohta. Maa elanikkond ootab põnevusega edasist kontakti. Nad ei pea kaua ootama.

Klipid

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Episood 1

  +

  Kui astrofüüsikud teisest galaktikast ülekande avastavad, on see kindel tõestus intelligentsest maavälisest elust. Maailma elanikkond ootab põksuva südamega edasist kontakti. Nad ei pea kaua ootama. Päevade jooksul pühitakse inimkond peaaegu minema; kõhedustekitavasse mahajäetud maailmasse on jäänud vaid üksikud inimgrupid.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 31 . märts kell 23.45
  Kanalil Fox
 • 2

  Episood 2

  +

  Pärast tulnukate laastavat rünnakut kerkivad purustatud maailmas pinnale üksteisest täielikult erinevad ellujäänute grupid. Peagi saavad nad aru, et selleks, et üldse ellu jääda, peavad nad oma erimeelsused kõrvale heitma. Nad ei ole üksi. Midagi pahaendelist hiilib varjus, ning mis iganes see ka ei ole, pole nende täielik võit saavutatud enne, kui tapetud on iga viimane kui inimene planeedil. Kes on aga need ründajad, ning miks tahavad nad nii kindlalt kõik hävitada?

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 1 . aprillil kell 23.45
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 6 . aprillil kell 03.05
  Kanalil Fox
 • 3

  Episood 3

  +

  Sellel ajal, kui asjad uues kartmatus maailmas vaibuvad, peavad ellujäänud julma tõega silmitsi seisma. Catherine on rabatud sellest, kui ta avastab, milline oli tema osa tulnukate rünnaku põhjustamises. Helenis kinnistub kättemaksuhimu. Emily saab hetkeks tagasi oma nägemise. Kas ime on põhjus tähistamiseks või hoopis muretsemiseks?

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 2 . aprillil kell 23.55
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 6 . aprillil kell 04.00
  Kanalil Fox
 • 4

  Episood 4

  +

  Ellujääjad teevad lepitavaid avastusi mitte ainult tulnukate, vaid ka iseendi kohta. Mokrani jätkab rünnakut, alustades võitlust tulnukate vastu. Ash on sunnitud langetama oma elu kõige raskema otsuse. Chloe minevik jõuab talle järele, ähvardades rikkuda tema hapra normaalsustunde, mille külge ta on meeleheitlikult klammerdunud.

  Järgmisena kavas
  Reede 3 . aprillil kell 23.45
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 6 . aprillil kell 04.50
  Kanalil Fox
 • 5

  Episood 5

  +

  Kui ellujääjad toimetulekuks erinevaid viise leiavad, hakkavad nendevahelised lõhed esile kerkima. Jonathani hakkab üha enam häirima Sacha veider käitumine. Emily osutub Billi jaoks põnevaks mõistatuseks. Mokrani on jahmunud, et tema mehed tunnevad kättemaksuvõimalusest rõõmu.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 6 . aprillil kell 23.50
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 13 . aprillil kell 03.00
  Kanalil Fox
 • 6

  Episood 6

  +

  Keerulisi küsimusi tõstatab tulnukate side osade ellujäänutega. Bill teeb jahmatava avastuse. Sacha käitumine muutub järjest ettearvamatumaks. Tomi sünnipäev on põhjus pidutsemiseks. Aga mis hinnaga?

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 7 . aprillil kell 23.45
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 13 . aprillil kell 03.55
  Kanalil Fox
 • 7

  Episood 7

  +

  Tragöödia muudab tuleviku kulgu igaveseks. Catherine’i prioriteedid muutuvad Sophia saabumisega. Jonathan ja Sacha peavad midagi ette võtma. Emily on nägemisvõime tagasi saamise üle niivõrd õnnelik, et ta on lõpetanud küsimise, kuidas see võimalik on, isegi kui teised pole ...

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 8 . aprillil kell 23.50
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 13 . aprillil kell 04.45
  Kanalil Fox
 • 8

  Episood 8

  +

  Seriaali suures lõppmängus näeme, kuidas ellujäänud üritavad võitlust ründajatega lõplikult enda kasuks pöörata. Mokrani ja Catherine valmistuvad elu suurimaks võitluseks. Emily otsib iga hinna eest vastuseid. Sacha nägemused jätkuvad, mis annavad segase pilgu tulevikku...

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 9 . aprillil kell 23.50
  Kanalil Fox

Eripakkumised