M.O.D.O.K

16+
M.O.D.O.K

Järgmine ülekanne teles

 1. Kolmapäev 27 . september kell 06.00

  M.O.D.O.K., kelle aeg unustas (E02 - H01)

 2. Pühapäev 8 . oktoober kell 06.00

  Oo, oleks veri paksem kui robotimahl! (E08 - H01)

Kokkuvõte

Tegevuse keskmes on enesearmastajast superkelm, kes on väga ennast täis, ent füüsiliselt väga väike ja kellel on raskusi enda kurja organisatsiooni ja nõudliku perekonna ohjes hoidmisega.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Kui see on … M.O.D.O.K.

  +

  Peapahalane M.O.D.O.K. juhib oma kuritegeliku organisatsiooni AIM-i hukule ja on sunnitud selle müüma tehnikaettevõttele GRUMBL. Megalomaniakaalsel M.O.D.O.K.-il on raskusi AIM-i üle kontrolli tagasi saamisega ja ta riskib veelgi olulisema – oma pere – kaotamisega.

 • 2

  M.O.D.O.K., kelle aeg unustas

  +

  M.O.D.O.K. üritab oma naist tagasi saada ja viib ta ajarännakule Third Eye Blindi kontserdile, millele nad aastaid tagasi ei jõudnud. Seal ründab neid kolledžiealine M.O.D.O.K., kes varastab nende ajamasina ja jätab nad minevikku lõksu.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 27 . september kell 06.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 3

  Ettevaatust sellega, mis portaalist väljub!

  +

  M.O.D.O.K. veab oma lapsed, Melissa ja Lou, kaasa GRUMBL-i juhtimiskonverentsile. Kui nad aga sinna jõuavad, siis püüab ta oma bossidele ja lastele oma juhtimisoskuseid tõestada ning seda tehes päästab ta kogemata konverentsile valla hedonistlikust tulnukast nuhtluse.

 • 4

  Kui laupäev oleks ... poiste jaoks!

  +

  M.O.D.O.K. on tõrjutud oma maailma vallutavate kaaslaste poolt ning on sunnitud pöörduma lihtsate tänavakurikaelte poole. Ta kavatseb neid oma kasuks ära kasutada, kuid metsik öö linnapeal toob M.O.D.O.K.-i ellu hoopis midagi väärtuslikumat – täiskasvanutevahelise sõpruse?

 • 5

  Kui bürokraatia oleks meie surm!

  +

  M.O.D.O.K. ja Monica asuvad vastumeelselt ühiselt võitlusesse sooviga ümber lükata GRUMBL-i kontroll AIM-i üle. Nende keeruline omavaheline ajalugu ähvardab nende ühiste eesmärkideni jõudmist takistada, kui nad püüavad lahendada oma vimma neile ainuomasel viisil – hullude teadlaste võitlusega!

 • 6

  Lugusid suurest bar mitzvah sõjast!

  +

  M.O.D.O.K. näeb vaeva, et normaliseerida oma veidra poja Lou bar mitzvah planeerimist. Lou põgeneb Asgardi, kus tema ja M.O.D.O.K leiavad end vastaspooltelt mütoloogilises sõjas, mis ähvardab selle maailma kaheks kiskuda.

 • 7

  See mees ... See totaalne muutumine!

  +

  Jodie kuulsus on tõusuteel ning ta hakkab kohtamas käima superkangelase Wonder Man'iga. Jodie raamatu ilmumispeol püüab aga M.O.D.O.K. teda tagasi võita sellega, et ärgitab Wonder Man'i ennast ründama. See läbikukkumine toob endaga kaasa aga ootamatud tagajärjed.

 • 8

  Oo, oleks veri paksem kui robotimahl!

  +

  Ajas rändav Noor M.O.D.O.K. nõuab lõpuks sisse oma kättemaksu, röövides oma perekonna ning ässitades neid kõiki üksteise vastu ühes veidras pereteraapiaseansis / võitluses surmani.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 8 . oktoober kell 06.00
  16+
  Kanalil Fox Life
 • 9

  Millise nuhtluse toob kohale postiljon!

  +

  M.O.D.O.K. naaseb järsku AIM-i ning on ootamatult eeskujulik töötaja, mis tekitab kõigis organisatsiooni tegelastes segadust. Austin püüab M.O.D.O.K.-ile paljastada hirmsat tõde GRUMBL-i kohta, samal ajal peavad aga Gary ja Monica salanõu, kuidas välja selgitada, mida M.O.D.O.K. õige plaanitseb.

 • 10

  Tuleviku M.O.D.O.K.-ite päevad

  +

  Hooaja lõpuosas saab perekond taas ühiselt kokku Lou bar mitzvah pidustustel, kuid ühe kurikaela üllatuslik naasmine ähvardab M.O.D.O.K.-i minevikku, olevikku ja tulevikku.