Langus

Langus

Kokkuvõte

Peainspektor Stella Gibson, kelle ülesandeks on juurdluste läbivaatamine, on lähetatud Põhja-Iirimaa politseiteenistusse, et hinnata üle 28 päeva kestnud mõrvajuurdluse edenemist. Kui selgub, et liikvel on sarimõrvar, peavad kohalikud detektiivid koos Stellaga leidma ja tabama Paul Spectori, kes ründab Belfasti linnas noori kõrgetel ametikohtadel töötavaid naisi. Stella meeskond töötab pikka aega väsimatult juhtumi uurimise kallal, kuid nii teenistuses kui ka väljaspool tööaega tuleb neil ületada olulisi raskusi.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Tume laskumine

  +

  Kriminaaldraamasarja tegevus toimub Põhja-Iirimaal. Kui Belfastis toimunud mõrv on 28 päeva pärast selle toimumist endiselt lahendamata, kutsutakse peainspektor Stella Gibson kuriteo asjaolusid uurima.

 • 2

  Nähtav pimedus

  +

  Peainspektor Stella Gibsoni jubedaimad hirmud saavad teoks, kui Spector jätkab Belfastis oma mõrvadeseeriat; Stella seisab pärast kiirustatud otsust silmitsi väga reaalsete tagajärgedega.

 • 3

  Allumatus ja vein

  +

  Kui peainspektor Stella Gibson hakkab juhtima Belfastis naisi tapva sarimõrvari tabamisoperatsiooni, taipab Spector, et tema täiuslik tapmisteseeria on ohus – see tõdemus sunnib teda otsima järgmist ohvrit.

 • 4

  Minu seikluslik laul

  +

  Eastwoodi detektiivitöö Olsoni mõrva kallal toob Burnsi jaoks esile mõned ebamugavad tõed, Gibsonile avaldatakse survet , et ta tabaks kiiremini Belfastis tegutseva mõrvari.