Kurjuse kannul

Reede 22.00

16+
Criminal Minds © Disney Media Distribution
Kurjuse kannul

Järgmine ülekanne teles

 1. Laupäev 18 . jaanuar kell 22.00

  Pikk mees (E05 - H14)

 2. Pühapäev 19 . jaanuar kell 22.00

  Vee all (E10 - H13)

 3. Pühapäev 19 . jaanuar kell 22.55

  Kontrolli alt väljas (E11 - H13)

Kokkuvõte

Sarja „Kurjuse kannul” 14. hooaeg algab salapärase sekti poolt röövitud Garcia juhtumist. Ülejäänud BAU võistleb ajaga, et teada saada, miks nende meeskond on sihtmärgiks võetud. Samuti uuritakse hooajas perekonna tähendust, kui perekondlikud sidemed muutuvad meeskonnaliikmete jaoks järsku oluliseks nii tööl kui ka isiklikus elus.

Episoodid

 • 1

  300

  +

  Kui Benjamin Merva röövib Reidi ja Garcia, peab ülejäänud meeskond nad leidma. BAU leiab nende minevikust üllatavaid vihjeid, miks massimõrvar need kaks kangelast sihtmärgiks võttis. See on võidujooks ajaga: nad tuleb päästa enne usklike ennustuse täitumist.

 • 2

  Esimene kodu

  +

  Kui kaugel Lõuna-Carolinas elava vanuripaari kodu seinte vahelt leitakse arvukate ohvrite mumifitseerunud jäänused, saadetakse Rossi, JJ ja Simmons 20-aastast müsteeriumi lahendama. Jaht muutub väga pingeliseks pärast seda, kui BAU saab teada, et tapjal on ründamiseks oma eriline rituaal, ning kohe röövitakse järgmine inimene. Samuti hakkab Rossi uuesti läbi käima oma endise naise Krystalliga.

 • 3

  Reegel nr 34

  +

  Kuuele inimesele Washington DC-s toimetatakse kohutava sisuga pakke ning BAU peab enne kurjategija tuvastamist kõigepealt välja selgitama, mis pakisaajaid ühendab. Samuti näevad Simmons ja Kristy vaeva, et taastada side oma poja Davidiga, kes on koolist agressiivse käitumise tõttu ajutiselt välja visatud.

 • 4

  Süütus

  +

  Varsti pärast seda, kui BAU asub abistama kohalikke õiguskaitseorganeid Florida osariigis Tallahassees aset leidnud rituaalmõrva peamise kahtlusaluse leidmisel, tapetakse sarnastel asjaoludel järgmine inimene, kes on esimese ohvriga seotud. Samuti tunneb Prentiss muret Garcia käitumise üle pärast röövimist ja tal on idee, kuidas paranemisprotsessile kaasa aidata.

 • 5

  Pikk mees

  +

  BAU uurib hirmuäratavat kohalikku tondilugu pikast mehest ja selles sisalduvaid vihjeid, kui kaks inimest lähevad Ida-Alleghenys asuva Dead Mani looduskaitseala metsas kaduma ning kolmas ilmub salapäraselt välja järgmisel päeval, teadmata, mis juhtus tema sõpradega. Juhtumi lahendamiseks naaseb JJ vastumeelselt oma kodulinna, mis äratab temas ellu emotsionaalsed mälestused oma 11. eluaastast ja vanema õe traagilist surmast.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 18 . jaanuar kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 21 . jaanuar kell 03.30
  16+
  Kanalil Fox
 • 6

  Luke

  +

  BAU suundub Marylandi osariiki Bethesdasse, et uurida idarannikul kolme päeva jooksul aset leidnud mõrvu. Alvez hakkab kuritegusid isiklikult võtma, kui meeskond avastab, et need on seotud ajaga, mil Alvez töötas viis aastat tagasi koos narkootikumidevastase võitluse ameti ja Mehhiko politseiga Mehhiko kurikuulsaima palgamõrtsuka jälil. Alvez ja tema kallim Lisa otsustavad kokku kolida.

  Järgmisena kavas
  Reede 24 . jaanuar kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Laupäev 25 . jaanuar kell 00.50
  16+
  Kanalil Fox
 • 7

  27

  +

  BAU jookseb sõna otseses mõttes ajaga võidu, et tabada riigi pealinnas iga 27 minuti järel toimuvate rünnakute taga olevad kurikaelad. Prentiss ja üksuseülem Andrew Mendoza juhivad meeskonna tööd kurjategijate identiteedi ja nende motivatsiooni väljaselgitamiseks.

  Järgmisena kavas
  Reede 31 . jaanuar kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Laupäev 1 . veebruar kell 00.40
  16+
  Kanalil Fox
 • 8

  Ashley

  +

  BAU uurib New Hampshire’is toimunud topeltmõrva ja inimröövi. Rossil ei õnnestu parandada oma suhet Krystalliga.

  Järgmisena kavas
  Reede 7 . veebruar kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Laupäev 8 . veebruar kell 00.50
  16+
  Kanalil Fox
 • 9

  Murtud tiib

  +

  Tänu Lewise tuttava professori juhistele avastab BAU, et üledoosi kätte on surnud suur hulk äsja võõrutusravi lõpetanud patsiente.

  Järgmisena kavas
  Reede 14 . veebruar kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Laupäev 15 . veebruar kell 00.40
  16+
  Kanalil Fox
 • 10

  Liha ja veri

  +

  Prentiss seisab silmitsi oma minevikuga, kui BAU saadetakse uurima tuntud ärimeeste mõrvasid, kellelt kõigilt on eemaldatud süda. Samuti kavandab Prentiss esimest romantilist kohtingut Mendozaga, ent õhtu lõpetab oluline kõne Rossilt.

 • 11

  Öötuled

  +

  BAU meeskond suundub Oregoni osariiki Portlandi, et uurida kõhedust tekitavat inimröövi, mis võib olla seotud nädal tagasi oma kodus tapetud kohaliku paariga.

 • 12

  Hamelin

  +

  Prentiss ja BAU meeskond lendab Iowasse, et uurida kolme 10-aastase lapse kadumist. Näib, et lapsed rööviti kodudest keset ööd, ning valvevideo naabruses asuvast pargist võib olla ainus juhtnöör nende leidmiseks.

 • 13

  Kameeleon

  +

  Rossi kahtleb iseendas pärast elu ja surma peale toimunud võitlust sarimõrvariga, kes paistab olevat BAU üle kavaldanud.