Kummituste kütid

Neljapäev 07.40

Ghosted © 2017 Fox and its related entities. All rights reserved.
Kummituste kütid

Järgmine ülekanne teles

 1. Neljapäev 24 . oktoober kell 07.40

  Piloot (E01 - H01)

 2. Neljapäev 24 . oktoober kell 08.05

  Bee-Mo (E02 - H01)

 3. Reede 25 . oktoober kell 07.45

  Sosinad (E03 - H01)

Kokkuvõte

Salajane valitsusorganisatsioon viib kokku füüsiku ja endise küünilise detektiivi, kes asuvad uurima inimkonda ohustavaid paranormaalseid nähtusi.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Piloot

  +

  Läheb kaduma Allilmabüroo-nimelise salajase valitsusorganisatsiooni võtmeliige, keda palgatakse otsima endine küüniline detektiiv Leroy ja geeniusest paranormaalsustesse uskuja Max. Kaks vastandit peavad agendi leidmiseks koos töötama, paljastades samal ajal kõikjal Los Angeleses võimalikku maavälist tegevust ja verdtarretavaid paranormaalseid nähtusi.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 24 . oktoober kell 07.40
  Kanalil Fox
 • 2

  Bee-Mo

  +

  Leroy ja Max viivad Jermaine’i Halloweeni ajal kommi anuma, kuigi Jermaine loodab, et nad viivad ta siiski peole. Pidu ununeb, kui Jermaine nakatub deemonlikult kassilt saadud zombiviirusesse. Allilmabüroos on LaFrey'l, Annie'l ja Barry'l töine ning paranormaalsusi täis öö.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 24 . oktoober kell 08.05
  Kanalil Fox
 • 3

  Sosinad

  +

  Kohalikus puhkekeskuses töötades julgustab Max Leroy'd naispolitseinikku kohtingule kutsuma. Kapten Lafrey paneb mõrvajuurdluse käigus Annie ja Barry uurima ka enda tütart, kellel võib olla salajane suhe.

  Järgmisena kavas
  Reede 25 . oktoober kell 07.45
  Kanalil Fox
 • 4

  Karantiin

  +

  Kui Allilmabüroost põgeneb ohtlik kahepaikne olend, paneb LaFrey ülemus paneb kontori karantiini.

  Järgmisena kavas
  Reede 25 . oktoober kell 08.10
  Kanalil Fox
 • 5

  Masin

  +

  Max ja Leroy uurivad eliitpuhkeklubis toimunud veidrat sündmust ning samastuvad selle käigus liiga palju oma rollidega. Nendega on missioonil kaasas Annie, kes on noorena palju sellistes klubides käinud.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 28 . oktoober kell 07.35
  Kanalil Fox
 • 6

  Sam

  +

  Kapten Lafrey viibib eemal ja Annie paigaldab kontorit haldama libekeelse tehisintellekti nimega Sam. Max ja Leroy pannakse proovile, kui tuleb välja, et Sam on tegelikult kuri ja võimas jõud, mis püüab Allilmabürood hävitada. Samal ajal on Max kade Leroy uue sõbra üle.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 28 . oktoober kell 08.00
  Kanalil Fox
 • 7

  Kummitussaade

  +

  Max ja Leroy suunduvad mahajäetud vaimuhaiglas asuvale võtteplatsile, et päästa kummitusküttide saate „Ghost Studz“ kaks ennasttäis näitlejat, kui viimased satuvad peale tõelistele paranormaalsetele ilmingutele. Leroy paneb pahaks „eeliseid“, mida näitlejad kuulsuse tõttu naudivad, ning mõistab, et salajases büroos töötades ei saa ta neid ise kunagi tunda. Samal ajal nõuab Barry teatud eeliseid ka endale.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 29 . oktoober kell 07.35
  Kanalil Fox
 • 8

  Kummituslik lõbusõit

  +

  Kummitusliku lõbusõidu käigus läheb kaduma väike tüdruk ning Max ja Leroy asuvad uurima, kas tegu oli tõelise paranormaalse nähtuse või pelga reklaamitrikiga. Samal ajal püüab Barry luua sõprust Maxi ja Leroy’ga.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 29 . oktoober kell 08.00
  Kanalil Fox
 • 9

  Röövija

  +

  Kuna Annie on ekspert tapva olendi alal, keda Max ja Leroy üritavad leida, kutsuvad nad ta oma järgmisele juhtumile kaasa. Kui nad metsas ära eksivad, pannakse Maxi ellujäämisoskused proovile. Allilmabüroos aitab Barry kapten LaFrey suhteraskusi lahendada.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 30 . oktoober kell 07.35
  Kanalil Fox
 • 10

  Juhe

  +

  Kui büroos uusi juhtumeid väheks jääb, mõtiskleb Max aina oma multiversumi teooria üle ja Leroy muutub rahutuks, kuni nad avastavad kontorist kahtlase juhtme, mis võib nende arvates olla salajane valvesüsteem. Nad paluvad selle allika leidmisel terve meeskonna abi. Samal ajal saabub büroo libapoodi klient, kes soovib osta traadist riidepuid, ja kõik peavad kordamööda aitama tema tähelepanu allkorrusel toimuvalt kaoselt eemale juhtida.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 30 . oktoober kell 08.00
  Kanalil Fox
 • 11

  Lammutus

  +

  Kui Allilmabüroole määratakse uus kapten, Merv Minette, on kõik, sealhulgas ka kapten LaFrey, üllatunud ja ärevil. Ka Minette ei tundu uuest töökohast vaimustuses olevat ning peatab Maxi ja Leroy püüded kahtlane pealtkuulamisseade üles leida.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 31 . oktoober kell 07.20
  Kanalil Fox
 • 12

  Eelaimus

  +

  Leroy toob büroosse selgeltnägija, et välja selgitada, kes neid pealt kuulab. Kuigi tema ja ülejäänud meeskond tahavad leituga midagi peale hakata, et kontor Mervilt tagasi saada, keeldub Max ebausule järele andmast.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 31 . oktoober kell 07.45
  Kanalil Fox
 • 13

  Artikkel

  +

  Kui Allilmabüroo ühes artiklis avalikustatakse, annab Merv Leroyle ülesande kaastöötajaid küsitleda, et saada teada, kes on info välja rääkinud.

  Järgmisena kavas
  Reede 1 . november kell 07.35
  Kanalil Fox
 • 15

  Lennuk

  +

  Allilmabüroo kutsutakse salapärast lennureisi uurima. FBI ja FAA hakkavad neid koheselt pilkama ja kõrvale tõrjuma, kuid büroo on otsustanud juhtumi lahendada ja end tõestada. Max ja Annie teevad hämmastava avastuse, kuid kui Merv kuuleb nende teooriast lennuki saatuse kohta, ei luba ta neil seda rakkerühma juhile rääkida, sest kardab, et neist saavad naerualused.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 4 . november kell 07.35
  Kanalil Fox
 • 16

  Tere, poisid!

  +

  Leroy ja Max püüavad end kapten LaFrey’le ja ülejäänud Allilmabüroole tõestada ning saavad agent Checkeri asukoha kohta juhtnööri. Endagi üllatuseks avastab Leroy, et temas on veel usku, et nad suudavad olukorra lahendada, kuigi Max ei usu seda enam ammu.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 4 . november kell 08.00
  Kanalil Fox