Kuidas mõrvast puhtalt pääseda

16+
How To Get Away With Murder © ABC Studios
Kuidas mõrvast puhtalt pääseda

Kokkuvõte

Juuratudengid ja nende geeniusest õppejõud satuvad mõrva ja pettuste rägastikku.

Episoodid

 • 1

  Ma lähen ära

  +

  Wesi traagilise surma järel naaseb Annalise oma vanematekoju, et oma kildudeks purunenud elu kokku lappida, ja mõistab, et enda elu uuesti üles ehitamiseks peab ta tegema keerulise ja šokeeriva valiku.

 • 2

  Ma pole tema

  +

  Annalise on isiklikus elus minevikku kinni jäänud ning kohtub kunagise tähtsa kliendiga. „Keatingu nelik“ püüab mainekahju parandada.

 • 3

  See on kõigi heaoluks

  +

  Annalise alustab uue juhtumi lahendamist, kuid mõistab peagi, et kaalul võib olla oodatust palju enam. Laurel palub Michaelal Wesi surma kohta infot koguda. Connor teeb elus olulise otsuse, mida meeskond kuidagi ei toeta.

 • 4

  Oskas ta üldse kunagi oma tööd?

  +

  Annalise tunneb, et on leidnud elus uue eesmärgi, ning keskendub enda suurele juhtumile. Bonnie muutub kahtlustavaks. Üllatusena külastab Connorit tema isa. Laurel pöördub stressi leevendamiseks vana sõbra poole.

 • 5

  Ma armastan teda

  +

  Bonnie asub tegutsema, ajendatuna kahtlustest Annalise’i suure juhtumi suhtes. Minevikupildid ilmutavad nende pika ja keerulise ajaloo alguse ning pilk tulevikku avaldab ühe Keatingu neliku liikme ootamatu asukoha.

 • 6

  Ole tugev, ema!

  +

  Annalise läheb oma kohtuasjaga edasi ning saab abi endiselt kolleegilt. Laurel jätkab isa ettevõtte uurimist. Asher küsitleb Michaelat tema veidra käitumise pärast. Isaaci mineviku kohta selgub täiendavat infot.

 • 7

  Koljati poolt pole keegi

  +

  Annalise seisab ühishagi tõendamise raskustega silmitsi, aga saab üllatava liitlase. Laureli ja Michaela plaanid Laureli isa peatada rikutakse, kui keegi neist teada saab.

 • 8

  Ela. Ela. Ela

  +

  Annalise saab ühe Isaaci patsiendi kohta häiriva uudise, mis seab tema kainuse ohtu. Wesi mõrva uurimine jõuab otsustavasse järku ning selguvad Laureli lapse asukohaga seotud šokeerivad detailid.

 • 9

  Ta on surnud

  +

  „K4“ seisab silmitsi uute raskustega, kui Simoni tahtmatule tulistamisele järgneb politseijuurdlus. Samal ajal võitleb Laurel koos oma beebiga elu eest, mis paneb Annalise'i eriti raskesse olukorda.

 • 10

  Kõik, mida me tegime, oli raiskamine

  +

  Laurel üritab eelneva õhtu sündmustega toime tulla ning Annalise ja Frank teevad koos seda, mis on nende arvates grupile parim. Samal ajal tulevad kunagise mõrvajuhtumi üksikasjad päevavalgele ja Annalise jätkab ühishagi koostamist.

 • 11

  Ta on halb isa

  +

  Linna saabub Laurelile tähtis inimene, kui avalikustatakse tema isiklikku elu puudutavad detailid. Samal ajal seisab Annalise silmitsi takistusega, mis on seotud tema ühishagi võimaliku hagejaga.

 • 12

  Küsi tema käest Stella kohta

  +

  Annalise seisab silmitsi ettenägematu probleemiga pärast seda, kui Laureli abistamise juhtumis selguvad olulise tunnistaja kohta kahjulikud üksikasjad. „K4“ jätkab samal ajal oma pingutusi Annalise kollektiivse hagi jaoks juhtumi ettevalmistamisel.

 • 13

  Lahey vs. Pennsylvania Ühendus

  +

  Kui kaalukausil on Annalise’i kollektiivhagi, osutub kohtumine maineka Washington DC asjaajaja Olivia Pope’iga hädavajalikuks, et saada võimalust kaasust riigi kõrgeimale kohtule esitada. Bonnie avastab aga Simoni kohta murettekitavat teavet.

 • 14

  Päev enne ta surma

  +

  Annalise aitab „Keating 4-l“ koostada plaani, et valmistuda järgmiseks küsitluste laineks pärast seda, kui uurijad Simoni juhtumis läbimurde saavutavad. Laurel avastab aga Wesi surmaöö kohta uusi asjaolusid, mis viivad üllatava kohtumiseni.

 • 15

  Mitte keegi teine ei sure

  +

  Annalise ja tema sisering tegelevad kahtlustäratava surma järelkajaga, mis toob kaasa šokeeriva arreteerimise. Kedagi nende endi seast puudutavad edasised arengud muudavad aga kõike.