Isolatsioon

Warner/VTM
Isolatsioon

Kokkuvõte

Rahvarohke kesklinna elu seiskub, kui terve piirkond välismaailma eest suletakse. Surmatoov viirus levib kulutulena ja karatiinialas peavad kõik ise hakkama saama. Algul on inimesed leplikud, aga kui karantiini tähtajatult pikendatakse, puhkevad rahutused. See olukord toob paljudes esile parima, kuid teistes jällegi halvima.

Episoodid

 • 1

  Osa 1

  +

  Lex tungib sissepiiratud tsooni, et leida oma sõber Jokke, kellele pakub eksperimentaalset ravimit professor Cannaerts. Pinged kerkivad veelgi rohkem, kui üks bande üritab lõhkeaine abil põgeneda.

 • 2

  Osa 2

  +

  Jokke seisund paraneb. Toon leiab uusi sõpru. Plahvatusel on üks ohver. Nald on Lommersi poolt tule all.

 • 3

  Osa 3

  +

  Idriss on rängalt haavatud, mis aga ainult kinnitab tema kavatsust karantiinitsoon koos Jokkega puhtaks teha. Ta leiab ühe jutlustaja näol endale ootamatu liitlase. Ajukahjustusega Ineke tahab oma lapse Micheline'i tagasi viia. Cannaerts arendab välja üht testi, millega tuvastada mittenakatunud inimesi. Veel on lootust.

 • 4

  Osa 4

  +

  Need, kelle puhul test annab kaks korda negatiivse tulemuse, võivad minna ümberasumistsooni. Need, kelle testi tulemused on ebaselged, ei ole valmis veel oma kannatustele alla vanduma. Vangid rikuvad teste, et pääseda, ning smuugeldada välja oma röövsaaki. Suzy on väga pettunud oma armastuses Dennise vastu. Tajudes, et midagi on lahti, eirab Nald Lommersit, et hakata turvaülemaks.

 • 5

  Osa 5

  +

  Õde Cynthia hakkab taipama, mida Tyliga teha kavatsetakse. Ümberasumise periood on lõppemas ning peagi lastakse esimene hulk inimesi karantiinist välja, samas kui välismaailm selle vastu protesteerib. Nald märkab liiga hilja, et Jana pääseb samuti välja. Pinged kasvavad -- kuni ühel hetkel läheb midagi viltu.

 • 6

  Osa 6

  +

  Toon laseb nn väljavalitute väljarändel nurja minna. Kogu ümberasumist, sealjuures testimist, tuleb uuesti alustada. Jana taipab, et Nald tahab ta elimineerida, ent ta üritab siiski meeleheitlikult välja saada ning Lexi nime süüst vabastada. Denise tahab väikese Ellie Micheline'ilt ära võtta.

 • 7

  Osa 7

  +

  Cynthia saab teada, et Tyli kurnatakse verest, et valmistada üliväärtuslikku vaktsiini. Ta seab oma karjääri ohtu, et avalikustada see informatsioon. Samal ajal hakkab uus ümberasumise periood lõpule jõudma. Kas Janal õnnestub Naldist mööda minna ning välja pääseda? Tehakse meeletuid jõupingutusi, et nurjumist ära hoida; piisab aga ainult ühest tolast...

 • 8

  Osa 8

  +

  Cannaertsil on õnnestunud endale toota vaktsiin. Aga protseduuri katkestab vargus Nakkushaiguste Rahvusinstituudis. Kui Jokke ja Idriss lähevad vargaid otsima, leiavad nad veidraid asju. Jana teeb samal ajal kõik endast oleneva, et Lexi nime süüst vabastada ning Nald kinni pidada. Kui Jana võtab Duchampiga ühendust, hakkab ka Lommers end ohustatuna tundma.

 • 9

  Osa 9

  +

  Naldi ähvardused Jana suunas ei oma soovitud efekti -- ta hakkab Naldi veelgi visamalt jahtima ning ka tema minevikku süüvima. Lommers tajub, et Duchamp ja Tradipharma hoiavad tema eest midagi salajas. Suzy hakkab midagi kahtlustama, kui Dennis oma inhibiitoritele järele ei tule. Tyl taipab, et ta pole ainus patsient selles turvatud raviasutuses.

 • 10

  Osa 10

  +

  Nald ja Jana jõuavad peagi lõpliku vastasseisuni. Viirus aga toob mängu ootamatu pöörde, mis võib terve karantiini asjatuks muuta. Nald ja Lommers satuvad paanikasse, kuna Cannaerts ja Jokke võivad tõega lagedale tulla. Lommers pakub Naldile välja lahenduse, mis ületab kujutlusvõime piirid.