Helstrom

Esmaspäeval 22.00

16+
© 2020 Hulu, LLC.
Helstrom

Järgmine ülekanne teles

 1. Laupäev 28 . november kell 12.25

  Teemoon (E02 - H01)

 2. Esmaspäeval 30 . november kell 22.00

  See, kes käest lasti (E03 - H01)

 3. Teisipäev 1 . detsember kell 01.10

  See, kes käest lasti (E03 - H01)

Kokkuvõte

Daimon ja Ana Helstrom on müstilise ja võimsa sarimõrvari poeg ja tütar. Inimkonna kõige kurjemaid indiviide jälitava õe ja venna suhe on keeruline – mõlemal on oma erinev mõttelaad ja oskused.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Ema väikesed abilised

  +

  Daimon Helstorm uurib Oregonis noort kurjast vaimust vaevatud poissi. Samal ajal lavastab Ana Helstrom kurjategija paljastamiseks San Franciscos oksjoni. St. Teresas leiavad aset hirmsad sündmused, mis tekitavad rahutust, ning sugulastest võõrdunud ema jääb haiglasse.

 • 2

  Teemoon

  +

  Pärast kohutavat õnnetust võitlevad Daimon ja Gabriella inimese hinge päästmise nimel, kuid tume jõud üritab neid takistada. Yeni suhtumine töösse muutub kinnisideeliseks ning Ana satub ühe avastuse tagajärjel tagasi St. Teresasse.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 28 . november kell 12.25
  16+
  Kanalil Fox
 • 3

  See, kes käest lasti

  +

  Daimon ja Ana saavad uut infot oma isa tekitatud kaosest. Nad külastavad koos Gabriellaga võimalikku ohvrit ja avastavad, et on hoopis sügavamas pigis, kui oleks võinud arvata. Hastings šokeerib Caretakerit hämmastava paljastusega.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 30 . november kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 1 . detsember kell 01.10
  16+
  Kanalil Fox
 • 4

  Ohjeldamine

  +

  Deemonlik vaenlane toob kokku ebatavalise grupi. Daimon ja Ana reisivad San Franciscosse, et otsida Yeni ja artefakti, mis võib aidata vaenlasest jagu saada. Ana räägib Daimonile oma muudest tegevustest ning Gabriella usk pannakse proovile.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 7 . detsember kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 8 . detsember kell 01.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 5

  Pühendunud

  +

  Kui Ema tervis läheb järsult hullemaks, selgub, et kõik pole nii, nagu paistab. Kuni Ana otsib Yeni, nõustab Gabriella õpilast, kes ei mõista, kuidas saavad meie keskel elada deemonid. Daimon teeb avastuse, mis on tõepoolest elu ja surma küsimus.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 14 . detsember kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 15 . detsember kell 00.45
  16+
  Kanalil Fox
 • 6

  Leviaatan

  +

  Tume jõud algatab kakluse, mille tõttu on Hastings ja Ana sunnitud koostööd tegema. Daimon ja Gabriella avastavad, et Blood hotelli sündmused on omavahel seotud. Paljastatakse deemoni isik, mis vapustab Anat ja Daimonit. Yen saab edumaa.

  Järgmisena kavas
  Esmaspäeval 21 . detsember kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Teisipäev 22 . detsember kell 00.50
  16+
  Kanalil Fox
 • 7

  Armid

  +

  Samal ajal kui võimas deemon otsib uut keha, mida üle võtta, ning Anal on raske oma tumedamaid soove taltsutada, teeb Blood Damonile pakkumise. Caretaker avastab, et on jamas, ning dr Hastings jahmatab Daimonit uute minevikupaljastustega.

 • 8

  Allpool

  +

  Mida kõrgemaks lähevad panused, seda tõsisemaks muutuvad suhted. Inimese elu päästmiseks peavad Hastings ja Ana tegema mõeldamatu teo. Gabriella ja Daimon lähevad mehe lapsepõlvekoju, et leida vana meene. Üks ema jääb pojast ilma, kuid saab pärija.

 • 9

  Paadid

  +

  Daimon ja Gabriela leiavad end uuel, häirival alal. Ana peab tegema otsuse, mis muudab lõplikult sugulaste elusid. Victoria üritab tehtut heastada, kuid juba võib olla liiga hilja.

 • 10

  Põrgutorm

  +

  Ana ja Daimon võitlevad inimese hinge päästmise nimel, aga ainult Yen on võidukas. Gabriella uued vaated panevad Daimoni arusaama proovile, mis aga omakorda tekitab kogu grupis nägelusi. Victoria ühineb Daimoni ja Anaga, kuid nende võidul on oma hind.