Harlemi ristiisa 2

Pühapäev 31 . detsember 00.00

16+
© 2023 ABC Signature. All rights reserved.
Harlemi ristiisa 2

Järgmine ülekanne teles

 1. Teisipäev 26 . detsember kell 04.00

  Vahendeid valimata (E01 - H01)

 2. Kolmapäev 27 . detsember kell 04.00

  Küll meie aeg tuleb (E03 - H01)

 3. Neljapäev 28 . detsember kell 04.00

  Kõik mängu (E05 - H01)

Kokkuvõte

Teisel hooajal jätkab Bumpy oma võitlust Harlemi juhtimise tagasinõudmiseks Itaalia mafioosodelt, püüdes külvata sisemisi ebakõlasid ja katkestada nende elutähtsat heroiiniketti. Samal ajal on Malcolm X sunnitud valima vägivaldse ja vägivallatu reageerimise vahel tema elu pea pidevalt ohustavatele ohtudele ning tema suhe Bumpyga pannakse tõsiselt proovile.

Episoodid

 • 1

  Prantsuse narkoskeem

  +

  Pärast kolme kuu pikkust Chin Gigante’i ja itaallaste eest varjumist hakkab Bumpy Johnson tegutsema, et vabaneda teda ähvardavast kättemaksust. Kavandades uusi partnerlusi Euroopa tarnijatega, on Bumpy eesmärk uuesti ühineda oma perekonnaga Harlemis.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 30 . detsember kell 04.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 31 . detsember kell 00.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 2

  Torkab nagu mesilane

  +

  Bumpy Johnson soovib kasutada oma uut Prantsusmaalt pärit tarnijat, et varustada teisi Ameerika suuremate linnade „Harlemeid“ narkootikumidega. Malcolm X kasutab ära Cassius Clayd, et taastada oma mõjuvõim koos liikumisega „Nation of Islam“ enne Clay kurikuulsat võitlust Sonny Listoniga.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 31 . detsember kell 01.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 3

  Mäss, mis sai alguse puuviljaleti ümberpaiskumisest

  +

  Pärast seda, kui politsei on metsikult peksnud ja arreteerinud süütuid mustanahalisi teismelisi ja kõrvalseisjaid, koguneb Harlemi kogukond nende vabastamiseks. Adam Clayton Powell ja Mayme Johnson soovivad rahumeelset protesti, kuid Bumpy Johnson ja Malcolm X eelistavad tänavamässu.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 31 . detsember kell 02.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 4

  Geechee klubi

  +

  Ebatõenäoline partnerlus osutub Bumpy Johnsoni ja Chin Gigante jaoks äärmiselt tulusaks, kuid nende edu teeb neist märklauad. Malcolm X-il tuleb tõrjuda rünnakuid tema isiksuse ja elu vastu.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 31 . detsember kell 03.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 5

  Maailm on siiski väike

  +

  Intsident Geechee klubis ähvardab lõhkuda Bumpy ja Chini partnerlussuhte. Adam Clayton Powell ootab kodanikuõigusi käsitleva seaduse eelnõu venitamistaktika lõppemist, isegi kui see tähendab räpast mängu.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 31 . detsember kell 04.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 6

  Vali mind või muidu saad kuuli

  +

  Mississippis mõrvatakse kolm kodanikuõiguste eest võitlejat ja Bumpy Johnson soovib õiglust jalule seada, kuid samuti föderaalse juurdluse eest kõrvale põigelda. Chin Gigante pääseb vangistusest hullumeelse kaitsja abil ja Malcolm X esitab oma kõige tulihingelisema üleskutse.

 • 7

  Aasta mees

  +

  Enne mõjuka auhinna vastuvõtmist mõtiskleb Bumpy Johnson paljude vastuolude üle oma elus ja üritab teha seda, mis on pere jaoks parim. Chin Gigante saab teada ebameeldiva tõe oma tütre Stella kohta, mis muudab nende suhteid igaveseks.

 • 8

  Ten Harlems

  +

  Seistes silmitsi reetmisega oma ridades, jahib Bumpy Johnson vaenlasi Ten Harlemsi seast. Malcolm Xi ja Nation of Islami vaheline konflikt ägeneb ähvardustest otsese vägivallani.

 • 9

  Bonnano perekonna lõhenemine

  +

  Bumpy Johnson peab kaitsma Itaalia maffiat, kui Joseph Bonanno otsustab komisjoni laiali saata. Kapten Omar viib Malcolm X-i vastase võitluse uuele tasemele.

 • 10

  Harlemi mäss

  +

  Bumpy Johnson peab New Yorgi ajaloo suurima narkosaadetise saamiseks rivaale eemale peletama, samal ajal kui Harlemis puhkeb mäss; Malcolm X võtab vastumeelselt vastu üllatavast allikast pärit abi.