Harlemi ristiisa

Laupäev 7 . jaanuar 22.00

16+
©2019 EPIX Entertainment LLC. All Rights Reserved. EPIX® is a registered trademark of EPIX Entertainment LLC. Godfather of Harle
Harlemi ristiisa

Järgmine ülekanne teles

 1. Laupäev 7 . jaanuar kell 22.00

  Vahendeid valimata (E01 - H01)

 2. Laupäev 7 . jaanuar kell 23.10

  Põhiolemus (E02 - H01)

 3. Pühapäev 8 . jaanuar kell 04.00

  Vahendeid valimata (E01 - H01)

Kokkuvõte

„Harlemi ristiisa“ on tõestisündinud lugu kurikuulsast maffiapealikust Bumpy Johnsonist, kes sai 1960ndatel pärast kümneaastast vangistust taas vabadusse ja avastas, et kunagi temale allunud piirkond on kaoses. Nüüd, kui tänavaid valitseb Itaalia maffia, peab Bumpy võimu enda kätte haaramiseks saama jagu Genovese perekonnast. Jõhkra võitluse käigus teeb ta koostööd radikaalse preestri Malcolm X-ga, kes on sotsiaalse ülestõusu üks juhtfiguure, ning algav maffiasõda võib linna lõhki kiskuda.

Episoodid

 • 1

  Prantsuse narkoskeem

  +

  Pärast kolme kuu pikkust Chin Gigante’i ja itaallaste eest varjumist hakkab Bumpy Johnson tegutsema, et vabaneda teda ähvardavast kättemaksust. Kavandades uusi partnerlusi Euroopa tarnijatega, on Bumpy eesmärk uuesti ühineda oma perekonnaga Harlemis.

 • 2

  Torkab nagu mesilane

  +

  Bumpy Johnson soovib kasutada oma uut Prantsusmaalt pärit tarnijat, et varustada teisi Ameerika suuremate linnade „Harlemeid“ narkootikumidega. Malcolm X kasutab ära Cassius Clayd, et taastada oma mõjuvõim koos liikumisega „Nation of Islam“ enne Clay kurikuulsat võitlust Sonny Listoniga.

 • 3

  Mäss, mis sai alguse puuviljaleti ümberpaiskumisest

  +

  Pärast seda, kui politsei on metsikult peksnud ja arreteerinud süütuid mustanahalisi teismelisi ja kõrvalseisjaid, koguneb Harlemi kogukond nende vabastamiseks. Adam Clayton Powell ja Mayme Johnson soovivad rahumeelset protesti, kuid Bumpy Johnson ja Malcolm X eelistavad tänavamässu.

 • 4

  Geechee klubi

  +

  Ebatõenäoline partnerlus osutub Bumpy Johnsoni ja Chin Gigante jaoks äärmiselt tulusaks, kuid nende edu teeb neist märklauad. Malcolm X-il tuleb tõrjuda rünnakuid tema isiksuse ja elu vastu.

 • 5

  Maailm on siiski väike

  +

  Intsident Geechee klubis ähvardab lõhkuda Bumpy ja Chini partnerlussuhte. Adam Clayton Powell ootab kodanikuõigusi käsitleva seaduse eelnõu venitamistaktika lõppemist, isegi kui see tähendab räpast mängu.

 • 6

  Vali mind või muidu saad kuuli

  +

  Mississippis mõrvatakse kolm kodanikuõiguste eest võitlejat ja Bumpy Johnson soovib õiglust jalule seada, kuid samuti föderaalse juurdluse eest kõrvale põigelda. Chin Gigante pääseb vangistusest hullumeelse kaitsja abil ja Malcolm X esitab oma kõige tulihingelisema üleskutse.

 • 7

  Aasta mees

  +

  Enne mõjuka auhinna vastuvõtmist mõtiskleb Bumpy Johnson paljude vastuolude üle oma elus ja üritab teha seda, mis on pere jaoks parim. Chin Gigante saab teada ebameeldiva tõe oma tütre Stella kohta, mis muudab nende suhteid igaveseks.

 • 8

  Ten Harlems

  +

  Seistes silmitsi reetmisega oma ridades, jahib Bumpy Johnson vaenlasi Ten Harlemsi seast. Malcolm Xi ja Nation of Islami vaheline konflikt ägeneb ähvardustest otsese vägivallani.

 • 9

  Bonnano perekonna lõhenemine

  +

  Bumpy Johnson peab kaitsma Itaalia maffiat, kui Joseph Bonanno otsustab komisjoni laiali saata. Kapten Omar viib Malcolm X-i vastase võitluse uuele tasemele.

 • 10

  Harlemi mäss

  +

  Bumpy Johnson peab New Yorgi ajaloo suurima narkosaadetise saamiseks rivaale eemale peletama, samal ajal kui Harlemis puhkeb mäss; Malcolm X võtab vastumeelselt vastu üllatavast allikast pärit abi.