Harlemi ristiisa

Pühapäev 22.55

16+
©2019 EPIX Entertainment LLC. All Rights Reserved. EPIX® is a registered trademark of EPIX Entertainment LLC. Godfather of Harle
Harlemi ristiisa

Järgmine ülekanne teles

 1. Pühapäev 18 . aprillil kell 22.55

  Il Canto de Malavita (E06 - H01)

 2. Teisipäev 20 . aprillil kell 22.00

  Sõjapealikud (E07 - H01)

 3. Kolmapäev 21 . aprillil kell 01.05

  Sõjapealikud (E07 - H01)

Kokkuvõte

„Harlemi ristiisa“ on tõestisündinud lugu kurikuulsast maffiapealikust Bumpy Johnsonist, kes sai 1960ndatel pärast kümneaastast vangistust taas vabadusse ja avastas, et kunagi temale allunud piirkond on kaoses. Nüüd, kui tänavaid valitseb Itaalia maffia, peab Bumpy võimu enda kätte haaramiseks saama jagu Genovese perekonnast. Jõhkra võitluse käigus teeb ta koostööd radikaalse preestri Malcolm X-ga, kes on sotsiaalse ülestõusu üks juhtfiguure, ning algav maffiasõda võib linna lõhki kiskuda.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Vahendeid valimata

  +

  Pärast Alcatrazi vanglast välja saamist tahab Bumpy Johnson taas Harlemi üle kontrolli haarata. Nüüd, kui tänavaid valitseb Itaalia maffia, peab Bumpy saama jagu Genovese kuritegelikust perekonnast ja nende juhist Vincent „Chin“ Gigantest.

 • 2

  Põhiolemus

  +

  Bumpy mõistab, et Harlemi kontrollimiseks on tal vaja alalist heroiiniallikat, ja ta hakkab palavikuliselt otsima varustajat, kes pole itaallastega seotud. Chin kavatseb lasta korrumpeerunud politseinikel Bumpy arreteerida ja tagasi vanglasse saata.

 • 3

  Küll meie aeg tuleb

  +

  Bumpy avastab end ootamatult Elise poolel, kui tema poevargusest ja sellele järgnenud väärkohtlemisest saab alguse protest, milles kasvatab pingeid huvide konflikt.

 • 4

  Ma olen parim

  +

  Cassius Clay on vastamisi kohaliku poksikangelase Doug Jonesiga. Mayme tahab, et Bumpy toetaks Jonesi, kes on tema Harlemi noorteorganisatsiooni eestkõneleja, kuid Malcolm soovib, et Bumpy toetaks Clayd. Chini ja Bonnano vahel toimub Harlemi pärast kodusõda.

 • 5

  Kõik mängu

  +

  Chin üritab Bumpy rahaasju nurja ajada ja sõlmib kihlveo. Selle tulemusel jääb Bumpy võitjatele võlgu rohkem kui suudab maksta. Stella ja Teddy arreteeritakse suudlemise eest. Elise soovib end parandada Nation of Islami liikumise abil.

 • 6

  Il Canto de Malavita

  +

  Võla tasumiseks peab Bumpy tapma tunnistaja, kes tunnistab Genovese perekonna vastu. Elijah Muhammed kohtub Malcolm X-i mošees Elisega ja palub tal Malcolmi järele nuhkida. Chin saab teada, et Teddy on elus.

  Järgmisena kavas
  Pühapäev 18 . aprillil kell 22.55
  16+
  Kanalil Fox
 • 7

  Sõjapealikud

  +

  Bumpy õhutab Genovese ja Bonanno perekondade vahelist sõda. Kui Margaret jääb kadunuks, hakkavad Mayme ja Elise teda koos otsima. Adam Clayton Powell jr saab tunda laimamise tagajärgi ja Stella avaldab perekonnasaladuse.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 20 . aprillil kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 21 . aprillil kell 01.05
  16+
  Kanalil Fox
 • 8

  Kuidas ma üle sain

  +

  Washingtoni marsi päeval on Chin ja Bonnano Harlemis sõjajalal. Bumpy saab teada, et tema ja Mayme pole ametlikult Margareti lapsendanud ning küsib Eliselt luba. Malcolm X ja Adam Clayton Powell jr lähevad Washingtoni marsile.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 27 . aprillil kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 28 . aprillil kell 01.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 9

  Streigiaegne bluus

  +

  Harlemi kehvade tingimuste tõttu korraldab Adam Clayton Powell jr streigi ja uurib hoonete omanike tausta. Ernie Nunzi otsib lõbutüdrukut, kes aitas Zambranole lõksu seada, ning Bumpy ja Mayme’i abielus on pinged.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 4 . mai kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 5 . mai kell 00.50
  16+
  Kanalil Fox
 • 10

  Omad vitsad peksavad

  +

  Kui Bumpy üritab tagada enda ja oma perekonna turvalisust väljapressimise kaudu, ei lähe kõik plaanipäraselt. President John F. Kennedy mõrvatakse. Teddy esineb Harlemi Apollo teatris.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 11 . mai kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 12 . mai kell 00.50
  16+
  Kanalil Fox