Gotham

Kaks osa sellel pühapäeval kell 22:00

Gotham © Warner Bros. Entertainment, Inc.
Gotham

Kokkuvõte

Gotham on muutumas täielikult eraldatud linnaks, kus valitseb anarhia, ning seda jäävad kaitsma veel ainult Jim Gordon, Bruce Wayne ja mõni üksik superkangelane. Sarja sündmustik on saanud inspiratsiooni koomiksitest tuntud Eikellegimaast, kus linnaosasid valitsevad sellised kurikaelad nagu Pingviin, Mõistataja, Kassnaine, Poison Ivy, Jeremiah ja teised. Kas kangelastel õnnestub linn päästa või vajub Gotham igavesse kaosesse?

Episoodid

 • 1

  Nullaasta

  +

  Jim Gordon ja Bruce Wayne seisavad silmitsi kaosesse paiskunud Gothamiga. Linna vastu suunatud rünnaku üle elanud pätid hakkavad uuesti välja ilmuma ja alasid enda kontrolli alla võtma, mis raskendab Jimi ja Bruce’i püüdeid linna kaitsmisel. Selina Kyle juurdleb, mida oma ebamäärase tuleviku osas ette võtta.

 • 2

  Sissetungijad

  +

  Gordon ja Bullock uurivad kuritööpaika, kus on mitu lapseröövi toimunud. Barbara osutub kummalisel kombel Gordoni liitlaseks. Bruce otsib Selina jaoks nõida, kel on väidetavalt ravivõimed. Nygma võitleb oma deemonitega.

 • 3

  Pingviin, meie kangelane

  +

  Gordon üritab Haveni, põgenike turvapaiga loomisega kampadevahelisele arveteklaarimistele lõppu panna. Selina on otsustanud Jeremiah üles otsida ja veenab Bruce’i endale appi. Pingviin läheb Havenisse, et oma töötajaid tagasi võtta.

 • 4

  Varemed

  +

  Gordon ja Pingviin peavad koostööd tegema ning liidud hakkavad lagunema, sest nii Lucius, Nygma kui ka Barbara süüdistavad Haveni viimastes sündmustes erinevaid inimesi. Selinal on jätkuvalt kindel plaan Jeremiahile kätte maksta.

 • 5

  Pena Dura

  +

  Gothamisse kutsutakse appi Eduardo Dorrance’i juhitud sõjaväeüksus. Nygma otsib vastuseid Pingviinilt, kes juhatab ta tagasi Hugo Strange’ini. Bruce tunneb Selina käitumise üle muret.

 • 6

  13 õmblust

  +

  Gordon koostab ebahariliku meeskonna, et kaitsta Gothami Eduardo Dorrance’i Delta Force’i eest. Lee Thompkins ilmub uuesti välja ja Barbaral on šokeeriv uudis, mis muudab Gordoni elu igaveseks. Selina ja Pingviin ühendavad kurikael Haraka üle kavaldamiseks jõud.