Doktor Bull

TM & © 2016 CBS Studios Inc. All Rights Reserved.
Doktor Bull

Kokkuvõte

Draamasari kuulsa juriidilise nõustaja dr Phil McGraw varasest karjäärist. Michael Weatherly mängib Jason Bulli, kes on ülim inimestejuht ning ühendab psühholoogia, vaistu ja kõrgtehnoloogia, et aimata, mida vandekohtunikud, tunnistajad ja süüalused kohtus teevad. See aitab seal kindla võidu saavutada.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Kaelakee

  +

  Dr Jason Bull on rajanud nõustamisfirma, kus ta ühendab psühholoogia, vaistu ja kõrgtehnoloogia, et aidata oma klientidel kohtus alati kindel võit saavutada.

 • 2

  Naine 8D-s

  +

  Vandekohtul on klienti vastu alateadlik sooline eelarvamus, kui naispilooti süüdistatakse pärast lennuõnnetust hooletuses. Tiim peab sellele vaatamata võidustrateegia looma.

 • 3

  Ühetimõistetav

  +

  Bulli tiim kaitseb naist, kes on kohtu all staarsportlase mõrva eest. Vandekohus on avalikult kliendi vastu. Benny kohtub oma endise armukese Amandaga, keda ta polegi pärast lahkuminekut näinud.

 • 4

  Callisto

  +

  Bull aitab noorel naisel võidelda ravimipatendi hagiga. Terve tiim on sunnitud sõitma Callistosse, Texase väikelinna, kus Bull on karjääri ainsa kaotuse saanud.

 • 5

  Räägi tõtt

  +

  Mõrvatud seltskonnategelase vanemad palkavad Bulli, et süüdistada kuritöös tütre töölisklassist pärit kihlatut. Kuid Bull otsustab hoopis kihlatut kaitsma hakata. Marissa, Cable ja Danny tahavad Chunki uut kutti uurida.

 • 6

  Hea põetaja

  +

  Bull peab oma egomaniakist kliendi negatiivset mõju vandekohtule kuidagi siluma. Klient on jumalakompleksiga kirurg, keda süüdistatakse valedes ravivõtetes. Bull palkab Liberty Davise, sest otsustab, et vandekohus ei oleks Benny poolel.

 • 7

  Ei näinud märke

  +

  Bull aitab meest, keda süüdistatakse autoga surma põhjustamises. Ta paljastab seose oma klienti protsessi ja korrumpeerunud poliitiku vahel, kes süüdimõistvast otsusest kõvasti kasu saaks.

 • 8

  Liiga täiuslik

  +

  Bull üritab kaitsta oma endist naist Isabella Colóni, keda süüdistatakse surma põhjustamises. Kuid abielu ajal lahenduseta jäänud probleemid ning Isabella tüli Bennyga takistavad tõhusat tööd.

 • 9

  Läida mu tuli

  +

  Bull põrkub oma minevikuga, kui ta naaseb lapsepõlvekoju, et aidata süütamises süüdistatavat noormeest. Noormehe sidemed linnaga on vägagi sarnased Bulli ende suhetega.

 • 10

  E.J.

  +

  Bull aitab Ginny Brettonit, kelle juhitud firmat süüdistatakse töötaja tapmises isejuhtiva autoga. Kuid siis avastab Bull, et kliendil on suur saladus, mis võib kohtus võidu väärata.

 • 11

  Õpetaja lemmik

  +

  Bull peab abistama ühte abielupaari tsiviilhagi käigus õpetaja vastu, kellel olid nende pojaga seksuaalsuhted. Kuid kohtusaali strateegiat tabab tagasilöök, sest teismeline on õpetaja poolel.

 • 12

  Stockholmi sündroom

  +

  Tapmise eest vangi pandud mehe naine õhib TAC-i kontoris pommi ja võtab tiimi pantvangiks, sest tahab, et Bull tõestaks tema mehe süütust.

 • 13

  Kukkumine

  +

  Kui Bull aitab sihipäraselt kaotamises süüdistataval professionaalsel e-spordivideomängude mängijal oma eelmist meeskonda laimu pärast kohtusse kaevata, on tema kohtumenetluse strateegiaks tõestada, et ta klient on kompulsiivne võitja, kes on psühholoogiliselt võimetu kaotama.

 • 14

  Salastatud

  +

  Kui Bull laseb Bennyl aidata informaatorist sõjaväeanalüütikut ltn Tamsin Dale'i, kes on sõjakohtu all, tekitab juhtum nende vahel usaldusprobleeme, kui Benny ei jaga riigisaladusi ülejäänud meeskonnaga. Lisaks sunnib Marissa asutust töötama ilma tavapärase tehnikata, et ennetada häkkimist juhtumi ajal.

 • 15

  Mis su number on?

  +

  Ühe juhtumi käigus kogub Bulli võiduhimu aina tuure, kui ta taipab, et kaitsealuseks on sotsiopaat, kes on otsustanud kasutada ära Dianat, et meest kohtumenetluse ajal vihaseks ajada.

 • 16

  Vabalangus

  +

  Kui üks osariigikuberner ja langevarjuspordifirma kaasomanik hüppel hukkuvad, aitab Bull kaasomaniku vennal Max Hylandil ja tütrel võidelda kuberneri lese hagiga, üritades leida langevarju rikkuja. Lisaks leiavad Bull ja ta tihe kaastöötaja Liberty Davis end kohtus esimest korda vastaspooltelt.

 • 17

  Nimemäng

  +

  Kui Bull käib välja raha, et tuhanded inimesed saaks korrumpeerunud panga vastu ühishagi esitada, võib ta kohtumenetluse kaotuse korral kaotada ka oma firma. Lisaks kahjustab Benny juhtumit, sest on ühe kliendi veetlusest ning Benny ees saladuse hoidmise ärevusest häiritud.

 • 18

  Šikk

  +

  Bulli ja Chunki suhe pannakse proovile, kui Bull aitab Chunki moementori Nella Westeri, modelli, kellest sai moedisainer ning kes tapeti oma moedemonstratsiooni ajal, mõrva peamist kahtlusalust.

 • 19

  Las käia

  +

  Kui Bull aitab Jules Caffreyd, võimsat advokaati, kes on oma kihlatu mõrva eest kohtu all, kasutab ta ära oma kliendi kalduvust kohtusaaliteatrile, lastes tal iseennast kaitsta.

 • 20

  Sunni mind

  +

  Üks noormees arvab, et kultuselaadne spirituaalne õppekeskus tegi talle ajupesu ning lasi tal oma isa tappa. Lisaks lähevad Danny ja Chunk saladuskatte all õppekeskusesse, et leida süüdlane, kes nende kliendi ümberprogrammeeris.

 • 21

  Kuidas kuuli eest põigelda

  +

  Bull teeb kokkuleppe tippkriminaaladvokaadiga, et ta kaitseks Bennyt, kui too läheb kohtu alla seoses üleastumisega juhtumis, mis oli seotud tema varasema karjääriga Ringkonnaprokuröri büroos.

 • 22

  Väikesed räpased saladused

  +

  Esimene kolmest juhtumist tasumaks talle Benny kohtus kaitsmise eest. See eest satuvad nad konflikti oma kliendi tõttu, kelleks on pilvefirma, mis sõdib FBIga säilitamaks oma kliendi failide privaatsust, mis võivad aidata hiljutise ökoterrorirünnaku allika identifitseerimisel.

 • 23

  Heatahtlik pettus

  +

  Töö vastuolulise rahvusvahelise narkoärijuhtumiga, mis paneb nii klientide kui ka vandemeeste elud ohtu.