Algus

Teisipäev 22.00

16+
©ABC Studios
Algus

Järgmine ülekanne teles

 1. Neljapäev 2 . aprillil kell 03.00

  Väljund puudub (E04 - H01)

 2. Pühapäev 5 . aprillil kell 11.05

  Väljund puudub (E04 - H01)

 3. Teisipäev 7 . aprillil kell 22.00

  RDZ9021 (E05 - H01)

Kokkuvõte

Šerif uurib juhtumit, kus salapärase õnnetuspaiga lähedalt leitakse noor laps.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Piloot

  +

  Tõde on selgitamatu ja mõistetamatu. See tegelaskujudele keskenduv triller räägib loo šerifist, kes võtab oma hoole alla salapärase õnnetuspaiga lähedalt leitud lapse, kes ei mäleta toimunust midagi. Uurimine juhatab ta vandenõu jälile, mis on suurem kui ta oleks osanud ettegi kujutada ning mille keskmes on leitud lapse identiteet.

 • 2

  Kaamera, aiakäru, tiiger, padi

  +

  Jo ja Chris üritavad Piperit jälitavaid kurje jõude tuvastada, kuid nende otsinguid segab salapärane ja ohtlik mees. Abby üritab Piperi mälu turgutada ja Jo sõlmib Piperi kaitsmiseks Bennyga kavala tehingu.

 • 3

  2 Mg Cu Bid

  +

  Piper haigestub salapärasesse haigusesse ning Jo ja Benny võtavad mõjuka tehnikamoguli Richard Kindredi oma uurimise alla. Piperi tervis halveneb, mistõttu Jo kaalub tundmatust allikast abi vastuvõtmist. Alex üritab Piperi lennuõnnetuse raadiosageduskoodi dešifreerida ja Edil on vähi järelkontroll.

 • 4

  Väljund puudub

  +

  Jo saab Piperi päritolu kohta rohkem teada ja otsus Piperit varjata tekitab temas kõhklusi. Benny kaasab Kindredi salajaste failide häkkimiseks sõbra abi ja Chrisil tekivad erimeelsused põikpäise informaatoriga, keda ta on määratud kaitsma.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 2 . aprillil kell 03.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 5 . aprillil kell 11.05
  16+
  Kanalil Fox
 • 5

  RDZ9021

  +

  Joe üritab järeleandmatult tõestada, et Kindred oli Benny ja Aprili vastu toimunud rünnaku taga. Piper kogeb segaseid nägemusi.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 7 . aprillil kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 8 . aprillil kell 00.50
  16+
  Kanalil Fox
 • 6

  14. miilimärk

  +

  Jo ja Benny uurivad Kindredi endise äripartneri surma. Vahepeal katsetavad Piper ja Mia Piperi võimeid ning Alexil on küsimusi Edi tervise kohta.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 14 . aprillil kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 15 . aprillil kell 00.45
  16+
  Kanalil Fox
 • 7

  Saatuslik erand

  +

  Jo ja Chris tormavad Piperit otsima, enne kui temaga midagi halba juhtub. Olles reetnud Alexi ja Edi usalduse, ootavad Jo’d kodus ees uued katsumused.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 21 . aprillil kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 22 . aprillil kell 00.45
  16+
  Kanalil Fox
 • 8

  Ameerika kastan

  +

  FBI saabub Southoldi, mistõttu on Jol keerulisem Emilyt leida. Alex ja Piper üritavad reisil vastuseid leida ning pere tähistab Mia sünnipäeva.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 28 . aprillil kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 29 . aprillil kell 00.40
  16+
  Kanalil Fox
 • 9

  Koht, kuhu kuulud

  +

  Jo and Chris peavad tabamatut küberterroristide rühmitust uurides FBI-d vältima. Edile pakutakse tema vähi jaoks raviplaani, mis tundub liiga hea, et olla tõsi, ning salapärase naise katse Piperini jõuda seab kogu Evansite pere ohtu.

 • 10

  15 aastat

  +

  Pärast kuudepikkust tupikseisu laekub Evansi perele teavet, mis võib nad lõpuks Piperini juhatada. Jo ja Brooks uurivad uut juhtlõnga ning Ed aitab Miat, kes üritab Piperile sõnumit saata. Alex ja Chris leiavad sadamast salapärase saadetise.

 • 11

  Rakendusteadused

  +

  Jo ja Brooks, kes püüavad Piperiga kontakti luua, panevad kokku ebahariliku meeskonna. Piper on võtnud eesmärgiks päästa Benny Heleni salapärasest ülesandest. Alex saab elu muutva pakkumise.

 • 12

  Otsustav lüke, 1. osa

  +

  Jo sõlmib Heleni peatamiseks ja Piperi kaitsmiseks suurte panustega kokkuleppe. Helen üritab Piperi võimeid matkida ning Benny näeb vaeva, et teenida Jo usaldus tagasi, enne kui on liiga hilja.

 • 13

  Tappev lask 2. osa

  +

  Jo ja Brooks on ohus ning Piper on otsustanud neid aidata. Kuna Heleni salapärane plaan on peaaegu täide viidud, värbab Piper ootamatutest liitlastest koosneva meeskonna, et nad leida enne, kui on liiga hilja.