911: TEXAS

16+
©2020 Fox Media LLC
911: TEXAS

Kokkuvõte

Näitlejanna Gina Torres liitub seriaali teise hooajaga kui kapten Tommy Vega, naine, kes otsustas karjääri kõrghetkel vormi varna riputada ja hakata kaksikutest tütreid kasvatama. Elu oli kaheksa aastat suurepärane, kuid koroonaviirus muutis seda. Abikaasa restoran on pankroti äärel ja Tommy peab perekonna sissetuleku nimel taas tööle minema. Kuigi tal on raske tütardest eemal olla, tõestab Tommy, et sõltumata vahepeal möödunud ajast on ta vormi kandes endiselt juht. Kui kapten Owen Strand võtab Vega 126. rühma vastu, peab ta toime tulema ka endise abikaasa Gwynethi ootamatu saabumisega Austinisse. Naine soovib vaadata oma tuletõrjujast poja T. K. järele pärast viimase hooaja lõpus saadud vigastusi. Kõige selle taustal peab päästerühm tegelema hädaolukorraga, mille sarnast pole Texase pealinnas enne nähtud.

Episoodid

 • 1

  Jälle mängus

  +

  126. rühm reageerib Austini kesklinnas tegutsevale tankile ja inimeste kogunemisele rulluisuvõistlusel. Rühmaga liitub parameedikute uus kapten Tommy Vega ja Owen saab taas kokku endise abikaasa ja T. K. ema Gwynethiga ning saab uusi uudiseid vähi kohta.

 • 2

  2100

  +

  Kui Austinis toimub vulkaanipurse, tõttab 126. rühm elusid päästma tudengite basseinipeole ja perekondlikule minigolfi mängule ning appi naisele, kes on jäänud toiduveokisse skorpionihordi tõttu lõksu.

 • 3

  Püsi liinil

  +

  Kui Texases puhkeb maastikutulekahju, tulevad kapten Strandile ja 126. rühmale appi isegi Evan „Buck“ Buckley, Henrietta „Hen“ Wilson ja Eddie Diaz Los Angelese 118. depoost. Rühm kiirustab päästma telkimisplatsile lõksu jäänud teismelisi ning Owen ja Hen võitlevad pärast helikopteriõnnetusse sattumist elu eest.

 • 4

  Mitte ainult sõbrad

  +

  126. rühm tõttab kohale, kui katastroofiline pulm muutub kaootiliseks, Grace aga aitab jahmatavasse olukorda sattunud dominatrix’i ja tema orja. Owenil ja Gwynethil on keeruline oma uut suhet määratleda ning välja ilmub mees Marjani minevikust.

 • 5

  Keerulised vestlused

  +

  Juddi jahmatab viimane hädaabikõne ohver, Grace ja Carlos peavad päästma naise, kes on sõna otseses mõttes koduvägivalla lõksus, ning 126. rühm läheb appi hirmsale maanteeõnnetusele, kus on ohus isa ja tütre elud. Owen ja Gwyneth peavad tegema oma suhtes keerulise otsuse ja Mateo kahetseb tätoveeringu tegemist.

 • 6

  Igaüks ja tema vend

  +

  Owen ja T. K. päästavad eluga riskides kaks venda, kes on isetehtud miiniväljal lõksus. Grace saab hädaabikõne siiami kaksikult, kelle teine pool on suremas, Tommy intervjueerib kandidaate, kes soovivad saada tööd rühma kiirabis ning Pauli külastavad ootamatult tema ema ja võõrdunud õde.

 • 7

  Vales kohas

  +

  126. rühm läheb matustele, kus on kontvõõraks veel teinegi surnukeha, seejärel haiglasse, kus on röntgen rikki läinud. Owen ja Tommy tunnevad end oma kodudes kohatult, Gwen üritab kolida Strandi juurde ja Charles saab Vegases näiliselt täiskohaga lapsevanemaks. T. K. lööb uues töökohas laineid.

 • 8

  Halb otsus

  +

  Pangarööv, korteripõleng ja garaažide juures kadunuks jäänud naine on kõik näiliselt seosetud juhtumid, millele 126. rühm vastab. T. K. tähistab esimest kainet aastat, Owen ja Gwyneth võivad juba enne nädala lõppu lahku minna. Carlos peab tegelema juhtumiga koos Texase korravalvurist isaga.

 • 9

  Armastuse päästmine

  +

  Grace ja Judd võitlevad kohutava autoõnnetuse tõttu oma elude eest, samal ajal saame minevikupiltide kaudu teada, kuidas lapsepõlve tragöödia oli Juddi Grace’iga kokku viinud ja kuidas nad lõpuks armusid.

 • 10

  Pisuke abi mu sõpradelt

  +

  126-le tehakse väljakutse jäätisekaupluses toimunud verisele õnnetusjuhtumile ja nad aitavad päästa tema enda sünnipäevapeolt kaduma läinud poisi. Samal ajal korraldab 126 Owenile „sekkumise“ pärast seda, kui on selgunud, et ta on kogemata oma saladused uuele toakaaslasele Mateole välja rääkinud. Seejärel astuvad T. K. ja Carlos oma suhtes suure sammu edasi ning Grace õpib pärast autoavariid teisi usaldama.

 • 11

  Aeglane põleng

  +

  Pärast seda kui Owen on sunnitud operatsioonist taastumiseks töölt vabaks võtma, satub ta sarisüütaja otsingutesse. Samal ajal astuvad T. K. ja Carlos oma suhtes uue sammu ning Marjanil tuleb toime tulla töötaja kaotusest tingitud tagajärgedega töökohal.

 • 12

  Kuldne süda

  +

  Paranenud Owenist saab sarisüütaja juhtumi peamine kahtlusalune. Samal ajal tuleb T. K.-l ja Carlosel tegeleda leekidesse mattunud sündmuskohaga ning Tommy saab oma elu suurima üllatuse osaliseks.

 • 13

  Ühel päeval

  +

  Owen aitab Tommyt isiklikus hädaolukorras.

 • 14

  Võitlus liivaga

  +

  Owen ja 126 liikmed sööstavad tegevusse, kui Austinit tabab ulatuslik liivatorm.