911: TEXAS

Teisipäev 22.00

16+
© 2019 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.
911: TEXAS

Järgmine ülekanne teles

 1. Esmaspäeval 2 . oktoober kell 03.10

  Vanemlikud juhised (E10 - H03)

 2. Esmaspäeval 2 . oktoober kell 04.00

  Prince Albert purgis (E11 - H03)

 3. Esmaspäeval 2 . oktoober kell 04.45

  Tühi ruum (E12 - H03)

Kokkuvõte

New Yorgi tuletõrjuja kolib koos oma pojaga Texase osariiki Austinisse, kus ta töötab inimeste elude päästmise nimel, püüdes samal ajal lahendada oma isiklikke probleeme.

Episoodid

 • 1

  Täiesti sassis

  +

  Kapten Strand ja 126 ruttavad appi naisele, kes on lõksus oma mobiilses majas, mille tema endine mees on röövinud. Owen satub kokku oma endise vaenlase, seersant O’Brieniga ja FBI kuulab teda seejärel üle. Tommy küsib Grace’ilt kohtamisnõu. T. K. ja Carlos kohtuvad Iris Blake’iga.

 • 2

  Kuum uustulnuk

  +

  126 kutsutakse appi maakonna laadale, kui Austinisse Texases jõuavad kiiresti liikuvad äikesetormid. Oweni uus kirg mootorrattasõidu vastu viib ta ohtlikule teele. Tommy kohtub nägusa üksikisaga.

 • 3

  Hüüa hunti

  +

  Kui Owen kistakse sügavamale FBI poolt läbiviidavasse mootorratturite jõugu uurimisse, tunnistab seersant O’Brien talle midagi üles. Grace ja 126 vastavad ühe mehe väljakutsele, kes väidab, et tema sõbranna libises kaljult alla ning Carlos otsib enda elu ohtu seades kadunud sõpra.

 • 4

  Hüljatud

  +

  Owen kannab O’Brieniga kohtudes FBI pealtkuulamisseadet ning The Honor Dogs tuleb ootamatult kohtumisele ja teatab, et nende seas on nuhk. Meeleheitel TK otsib palavikuliselt kadunud ja vangistuses hoitavat Carlost.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 3 . oktoober kell 22.00
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 4 . oktoober kell 01.45
  Kanalil Fox
 • 5

  Inimressursid

  +

  Owen aitab Marjani kaitsta, kui päästmisega seotud kaebus sunnib teda tegema eetiliselt keerulise otsuse. Grace sõbruneb aga noore poisiga, kellest saab sagedane 9-1-1 numbrile helistaja, kuid kui Grace avastab, et poiss võib olla päriselt ohus, peab ta tegutsema.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 10 . oktoober kell 22.00
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 11 . oktoober kell 02.00
  Kanalil Fox
 • 6

  See pole õppus

  +

  Kapten Strand paljastab 126-le, et teeb koostööd FBI-ga, et aidata oma Austini mootorrattaklubi/-jõuguga The Honor Dogs kukutada terrorirühmitus ning reageerib seejärel Oweniga võidu pommiähvardusele osariigi kapitooliumis, et peatada terroristide mõrvarlikud plaanid.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 17 . oktoober kell 22.00
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 18 . oktoober kell 02.00
  Kanalil Fox
 • 7

  Kallis Tommy

  +

  Kapten Strand ja 126 aitavad meest, kelle naine „sureb“, kui ta ei ole pea alaspidi. Grace võtab vastu kõne pitsakullerilt, keda ootab ees elu suurim šokk. Tommy on mures Trevori noor tütre pahatahtlikkuse suhtes, sest tüdruk üritab neid lahku viia. Paul on Ashaga kohtama minemise suhtes kõhkleval seisukohal, sest naine tundis teda enne muutumisprotsessi.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 24 . oktoober kell 22.00
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 25 . oktoober kell 02.00
  Kanalil Fox
 • 8

  Mõrvarlik teekond

  +

  Tagasiteel Austinisse peab Marjan mõrvari sihtmärgiks sattudes oma elu eest võitlema.

 • 9

  Kontrollifriigid

  +

  126 peab päästma isa ja poja, kes on viltu läinud sõidutunnis, ning kohtub seejärel eneseabiguruga, kes on kaotanud enesekontrolli. Owen muutub sõgedaks isaks, kui aitab planeerida T. K. ja Carlose pulmi, ning Marjan on kahtlustav, kui kohtub autoreisil ühe paariga.

 • 10

  Reeturid

  +

  Tommy läheb kiirabibrigaadi meeskonnaga vastu endisele tööandjale, eraettevõtjale Paragon Medics, kui nad tegelevad hädaolukordadega, mis on seotud dialüüsipatsiendi ja parfüümivabrikuga. Samal ajal kohtub Owen heategevusüritusel kauni naisega.

 • 11

  Topeltprobleem

  +

  126 kiirustab, et päästa naist, kellele on nool pähe tulistatud. Judd on Wyatti uudisest kahekordselt üllatunud. Mateo aitab abivajavat pereliiget ja hakkab seda kahetsema.

 • 12

  Avalik

  +

  Owen on šokeeritud saladusest, mida Kendra on tema eest varjanud. Grace pärib oma isalt kunagise truudusetuse kohta aru.

 • 13

  Keelenäitamine

  +

  Owen palub Paulilt Kendra süütuse tõestamiseks abi. Tommy tegeleb kirikuskäijate keelepeksuga tema suhte kohta pastor Trevoriga.

 • 14

  Nipsa vasakule

  +

  Kui Marjan avastab, et tema endine kihlatu ootab oma uue naisega last, aitab 126 tal kohtamiste maailma siseneda, organiseerides mitmeid saatjaga kohtamisi. Owen kutsutakse meeskonnaga appi, kui rase naine elab oma viha välja motellis, kus ta kahtlustab oma abikaasat petmises.