911: Texas

Laupäev 22.50

16+
© 2022 20th Television. All rights reserved.
911: Texas

Järgmine ülekanne teles

 1. Laupäev 21 . mai kell 22.50

  Lastehoid (E04 - H03)

 2. Pühapäev 22 . mai kell 04.55

  Lastehoid (E04 - H03)

 3. Pühapäev 22 . mai kell 09.00

  Lastehoid (E04 - H03)

Kokkuvõte

New Yorgi tuletõrjuja kolib koos oma pojaga Austinisse, kus ta peab püüdma leida tasakaalu kõige haavatavamate inimeste päästmise ja oma elu probleemide lahendamise vahel.

Episoodid

 • 1

  Külmakraadid

  +

  Ootamatu külm arktiline front toob Austinisse jäätormi ja mitmesugused ilmastikust põhjustatud hädaolukorrad. Owen tegeleb 126. tuletõrjekomando sulgemise tagajärgedega, samal ajal kui Tommy, T. K. ja Gillian kohanevad oma uute töökohtadega. Judd ja Grace valmistuvad pere esimese lapse sünniks.

 • 2

  Õhukesel jääl

  +

  Kui ootamatu külm arktiline front ja jäätorm jätkavad Austinis laastamistööd, üritavad Tommy, T. K. ja Gillian kiiruga päästa jäätunud tiiki kukkunud noore poisi elu. Judd ja Mateo töötavad meeletu tempoga, et aidata lõksu jäänud Pauli; Owen võtab kasutusele drastilised meetmed, et päästa pussitatud ja lumisele mägismaale surema jäetud mees.

 • 3

  Šokk ja sula

  +

  Ootamatu külm arktiline front ja jäätorm jätkavad Austinis laastamistööd, Owen üritab päästa hätta sattunud rändajate elud. T. K. elu ripub juuksekarva otsas ja Grace valmistub oma lapse sünniks.

 • 4

  Lastehoid

  +

  Oweni esimene kohtamine Texase kuberneri personaliülemaga läheb kehvasti. 126. tuletõrjekomando saabub kustutama majatulekahju ja leiab, et abielupaari noor tütar on kadunud. Judd kohtub teismelisega, kes avaldab talle sügavat muljet.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 21 . mai kell 22.50
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 22 . mai kell 04.55
  16+
  Kanalil Fox
 • 5

  Atx-failid

  +

  Püüdes Wyattiga sidet luua, viivad Owen ja Judd teismelise tulnukajahile, kuid nende otsingud võtavad uue pöörde, kui nad leiavad kaks surnukeha. Samal ajal liitub Tommy leskede leinarühmaga, kuna tema maja ümber toimuvad sündmused panevad ta uskuma, et Charles suhtleb teispoolsusest tema ja kaksikutega. Naine kardab, et on neetud ja võtab enda ravitsemiseks kasutusele drastilised meetmed.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 28 . mai kell 22.50
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 29 . mai kell 04.55
  16+
  Kanalil Fox
 • 6

  Punane vs. Sinine

  +

  Kui Oweni ja ebameeldiva politseiniku vaheline kähmlus viraalseks muutub, kasvavad politsei ja päästerühma vahelised pinged, mistõttu Owen otsustab tüli lahendada pehmepalliväljakul. Samal ajal võistleb Grace päevasesse vahetusse üle minnes kõnekeskuse öövahetuse operaatoriga.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 4 . juuni kell 22.50
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 5 . juuni kell 04.55
  16+
  Kanalil Fox
 • 7

  Ebatõenäolise hädaolukorra korral

  +

  Kui T. K. ema hädaolukorda satub, reisivad Owen ja T. K. New Yorki. Lend ei kulge aga kuigi sujuvalt, sest lennukil on mehaaniline rike. Samal ajal meenutab Gwyn, kuidas T. K. aitas teda aastaid tagasi võõrutusravile viia.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 11 . juuni kell 22.50
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 12 . juuni kell 04.55
  16+
  Kanalil Fox
 • 8

  Suru

  +

  Grace hakkab sünnitama, kuid jääb jäätormi kätte ning Judd, Owen ja Tommy hakkavad teda otsima.

 • 9

  Lind

  +

  126 liikmed asuvad tegutsema, kui üllatav sõjaväest kojutulek kaoseks muutub. Vahepeal jääb Owen vastutama jutuka lemmiklooma eest, Paul satub meditsiinilisse hädaolukorda ja Tommy läheb esimesele kohtingule pärast Charlesi surma.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 18 . juuni kell 22.55
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Pühapäev 19 . juuni kell 05.05
  16+
  Kanalil Fox
 • 10

  Vanemlikud juhised

  +

  Owen, Tommy ja 126. päästerühm tõttavad appi, kui keskajateemalise restorani külalised vingumürgituse saavad. Meeskond on mures, kuna Paul pole ikka veel oma operatsioonist vaimselt taastunud ja tema sõprus Marjaniga on läbi. Mateole pakub tema vana tuttav tuletõrjekapten ametikõrgendust, kuid mõistab kiiresti, et ta pole see mees, keda ta kord tundis.

 • 11

  Prince Albert purgis

  +

  Owen ja 126. komando kiirustavad väljakutsele, kui Catherine saab kuberneri kontoris paki, mis võib olla bioloogiliselt ohtlik. Grace ja Carlos uurivad ühiselt tüngakõnet hädaabiliinile, millel on süngemad tagamaad.

 • 12

  Tühi ruum

  +

  Kui jälitaja Oweni ja Catherine’i sihikule võtab, kardab Owen, et minevik on ta kätte saanud. Tommy ja Gillian peavad tegelema tagajärgedega pärast seda, kui Gillian päästab elustamist keelavat käevõru kandnud naise elu.