911: TEXAS

Kolmapäev 9 . juuni 22.00

16+
©2020 Fox Media LLC
911: TEXAS

Järgmine ülekanne teles

 1. Reede 14 . mai kell 13.15

  Piloot (E01 - H01)

 2. Esmaspäeval 17 . mai kell 13.25

  Yee-Haw (E02 - H01)

 3. Teisipäev 18 . mai kell 11.35

  Uhke Texas (E03 - H01)

Kokkuvõte

Näitlejanna Gina Torres liitub seriaali teise hooajaga kui kapten Tommy Vega, naine, kes otsustas karjääri kõrghetkel vormi varna riputada ja hakata kaksikutest tütreid kasvatama. Elu oli kaheksa aastat suurepärane, kuid koroonaviirus muutis seda. Abikaasa restoran on pankroti äärel ja Tommy peab perekonna sissetuleku nimel taas tööle minema. Kuigi tal on raske tütardest eemal olla, tõestab Tommy, et sõltumata vahepeal möödunud ajast on ta vormi kandes endiselt juht. Kui kapten Owen Strand võtab Vega 126. rühma vastu, peab ta toime tulema ka endise abikaasa Gwynethi ootamatu saabumisega Austinisse. Naine soovib vaadata oma tuletõrjujast poja T. K. järele pärast viimase hooaja lõpus saadud vigastusi. Kõige selle taustal peab päästerühm tegelema hädaolukorraga, mille sarnast pole Texase pealinnas enne nähtud.

Episoodid

 • 1

  Jälle mängus

  +

  126. rühm reageerib Austini kesklinnas tegutsevale tankile ja inimeste kogunemisele rulluisuvõistlusel. Rühmaga liitub parameedikute uus kapten Tommy Vega ja Owen saab taas kokku endise abikaasa ja T. K. ema Gwynethiga ning saab uusi uudiseid vähi kohta.

  Järgmisena kavas
  Kolmapäev 9 . juuni kell 22.00
  16+
  Kanalil Fox
  Järgmisena kavas
  Neljapäev 10 . juuni kell 01.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 2

  2100

  +

  Kui Austinis toimub vulkaanipurse, tõttab 126. rühm elusid päästma tudengite basseinipeole ja perekondlikule minigolfi mängule ning appi naisele, kes on jäänud toiduveokisse skorpionihordi tõttu lõksu.

 • 3

  Püsi liinil

  +

  Kui Texases puhkeb maastikutulekahju, tulevad kapten Strandile ja 126. rühmale appi isegi Evan „Buck“ Buckley, Henrietta „Hen“ Wilson ja Eddie Diaz Los Angelese 118. depoost. Rühm kiirustab päästma telkimisplatsile lõksu jäänud teismelisi ning Owen ja Hen võitlevad pärast helikopteriõnnetusse sattumist elu eest.

 • 4

  Mitte ainult sõbrad

  +

  126. rühm tõttab kohale, kui katastroofiline pulm muutub kaootiliseks, Grace aga aitab jahmatavasse olukorda sattunud dominatrix’i ja tema orja. Owenil ja Gwynethil on keeruline oma uut suhet määratleda ning välja ilmub mees Marjani minevikust.

 • 5

  Keerulised vestlused

  +

  Juddi jahmatab viimane hädaabikõne ohver, Grace ja Carlos peavad päästma naise, kes on sõna otseses mõttes koduvägivalla lõksus, ning 126. rühm läheb appi hirmsale maanteeõnnetusele, kus on ohus isa ja tütre elud. Owen ja Gwyneth peavad tegema oma suhtes keerulise otsuse ja Mateo kahetseb tätoveeringu tegemist.