911: Texas

16+
© 2019 Twentieth Century Fox Film Corporation. All rights reserved.
911: Texas

Järgmine ülekanne teles

 1. Laupäev 27 . veebruar kell 04.40

  Piloot (E01 - H01)

 2. Teisipäev 2 . märts kell 05.15

  Uhke Texas (E03 - H01)

 3. Neljapäev 4 . märts kell 05.20

  Valeinfo (E07 - H01)

Kokkuvõte

New Yorgi politseinik kolib oma pojaga Texase osariiki Austinisse, et lisaks oma isiklike probleemide lahendamisele inimeste elusid päästa.

Episoodid

Hooaeg 1
 • 1

  Piloot

  +

  Owen Strand, kes jäi 11. septembri terrorirünnakus ainsana oma Manhattani tuletõrjedepoost ellu, kolib Austinisse Texases, kus ta annab oma progressiivsete vaadetega 126. tuletõrjedepoole uue hingamise.

  Järgmisena kavas
  Laupäev 27 . veebruar kell 04.40
  16+
  Kanalil Fox
 • 2

  Yee-Haw

  +

  Lainebasseinis toimub õnnetus ja vallandub elavhõbedamürgituste puhang, mis jätab ohvrid zombilaadsesse seisundisse – appi tõttab päästemeeskond. Owen peab oma haigusega leppima. Michelle saab oma kadunud õe kohta uue juhtlõnga.

 • 3

  Uhke Texas

  +

  Teraviljahoidlas ja söömisvõistlusel on hädaolukorrad ning tegeleda tuleb ebatavalise sissemurdjaga. Owen aitab Michelle’il leida uusi juhtlõngu tema kadunud õe kohta.

  Järgmisena kavas
  Teisipäev 2 . märts kell 05.15
  16+
  Kanalil Fox
 • 4

  Jumala tegu

  +

  Võimas tornaado liigub läbi Austini. Owen, Michelle ja nende meeskonnad tõttavad selle teele jääjatele appi.

 • 5

  Täkud

  +

  Owen ja tema meeskond tõttavad meeste stripiklubis toimuvale kaklusele, pullispermavabrikus tekkinud tulekahjule ja protestile, kus meeste vastumeelsus viiakse uuele tasemele. Paul läheb samal ajal ebakindlalt esimesele kohtingule, Grace püüab Juddiga uuesti suhtlema hakata ja Owen peab tegelema oma keemiaravi tagajärgedega.

 • 6

  Sellised sõbrad

  +

  Hädaolukorrad hõlmavad seekord jagatud autoga äpardunud reisi, talutöödel tekkinud õnnetust ja järgmiseks matuseks muutuda ähvardavat mälestusteenistust. Owen hakkab ootamatult juttu ajama endise 126. jaoskonna kapteniga ning Marjan ja kogu meeskond aitavad Mateol püüda läbida oma kirjalikku eksamit.

 • 7

  Valeinfo

  +

  Owen tõttab meeskonnaga kasutatud autode müügiplatsile appi lahti pääsenud pulli taltsutama ja elektrilöögiohvrile abi andma. Owen on otsustanud tõestada, et ta on keemiaravile vaatamata töötamiseks piisavalt heas vormis. Michelle leiab oma kadunud õe kohta seni parima juhtlõnga.

  Järgmisena kavas
  Neljapäev 4 . märts kell 05.20
  16+
  Kanalil Fox
 • 8

  Koletis meie sees

  +

  Owen, Michelle ja 126. jaoskonna meeskond kiirustavad noore pere kodusse, keda ähvardavad lõgismaod, ning püüavad päästa dementset meest ohtlikust olukorrast, mille ta ise tekitas. Owen adopteerib vähki põdeva tuletõrjekoera ning Michelle saab lõpuks teada tõe oma õe kadumise kohta. Traagiline õnnetus raputab meeskonda hingepõhjani.

 • 9

  Ärkamine

  +

  Owen ja 126. jaoskonna meeskond ruttavad appi peole, kus taheti varsti sündiva lapse soost teada anda, kuid kus asjad läksid tõeliselt halvasti, ning isale ja pojale, kes jäid koobaste uurimise ekskursiooni ajal ühte koopasse lõksu. Owen aitab T.K.-l oma tuleviku nimel minevikuga leppida. Judd ja Grace abistavad Juddi vananevat isa ning Michelle saab teada kogu tõe oma kadunud õe Irise kohta.

  Järgmisena kavas
  Reede 5 . märts kell 05.00
  16+
  Kanalil Fox
 • 10

  Austin, meil on probleem

  +

  Owen aitab T.K.-l oma tuleviku nimel minevikuga leppida. Judd ja Grace aitavad Juddi vananevat isa ning Michelle saab teada kogu tõe oma kadunud õe Irise kohta.