KOLMAPÄEVITI KELL 22.00

VAATA TREILERIT

SARJAST

SISUKIRJELDUS

"Teekond" keskendub projekt NOAH'le, mille näol on tegemist salajase keskusega, kus valitsuse poolt rahastatud teadlased viivad läbi katseid ohtlikku viirusega. Viirus omab potentsiaali päästa inimrass ning ravida kõik haiguseid, aga on samas ka oht, et see hävitab kogu inimrassi. Kui Amy Bellafonte valitakse katseisikuks, vastutab föderaalagent Brad Wolgast tema projekti jõudmise eest. Ühel hetkel saab Wolgastist aga Amy surrogaatisa, proovides teda iga hinna eest kaitsta.

Brad ja Amy peavad seisma silmitsi projekt NOAH' juhtivteadlaste, major Nichole Skyes'i ja dr Jonas Lear'iga, kui ka mereväelase Clark Richardsiga, keda Brad on ise välja õpetanud. Kuid kuna teadlased keskenduvad inimkonda päästvale ravimile, panevad need uued inimesed proovile nende võimed, nihkudes lähemale pääseteele, mis võib viia kujuteldamatusse apokalüpsisesse.

PÕHINEB JUSTIN CRONINI
ENIMMÜÜDUD TRILOOGIAL

"TEEKOND"

ROHKEM INFOT

VIDEOD

TUTVU TEGELASTEGA

NÄITLEJAD

AMY BELLAFONTE

SANIYYA SIDNEY

Noor tüdruk, kes valitakse Projekt NOAH' testsubjektiks. Teadlased üritavad meeleheitlikult välja selgitada kasutatava viiruse piiranguid ning usuvad, et noorem inimsubjekt on võti eduks.

BRAD WOLGAST

MARK-PAUL GOSSELAAR

Eriagent, kelle ülesandeks saab Amy Bellafonte kohaletoomine Projekt NOAH' jaoks. Peale Amyga kohtumist pannakse Bradi loojaalsus projektile aga tõeliselt proovile ning lõpuks saab temast Amy surrogaatisa, kes teeks kõike, et teda kaitsta.

TIM FANNING

JAMIE MCSHANE

Endine teadlane ja Dr. Jonas Leari paariline. Leari uurimisprojekti raames Bolivias töötades sai ta surmavalt hammustada ja on nüüd NOAH' esimene patisent.Fanningul on võimeid, millest ei tea Lear ega teised arstid.

MAJOR NICHOLE SYKES

CAROLINE CHIKEZIE

Projekt NOAH'i juhtivteadlane, sõjaväe kindral ning sisehaiguste arst, kes on spetsialiseerunud nakkushaigustele - Skyes, on sündinud juhiks. Kaitseministeeriumilt saadud käsu valguses, et vältida eesootavat pandeemiat, võitleb Skyes otsusega kasutada lapsest katseisikut.

KÕIK NÄITLEJAD