Sarja „Elavad surnud“ kaheksas hooaeg linastub 2017. aastal

Sarja „Elavad surnud“ kaheksas hooaeg linastub 2017. aastal

Menusarja „Elavad surnud“ seitsmenda hooaja linastumise eel kinnitas FOX, et sarja järgmine, kaheksas hooaeg naaseb FOX kanalitele juba 2017. aastal enam kui 125 riigis.

FOX Networks Group’i Baltimaade turundus- ja kommunikatsioonijuhi Sille Ruusi sõnul rõõmustab uudis menusarja jätkumisest kõiki fänne. „Vähem kui nädal enne seitsmenda hooaja esilinastumist ootame põnevusega nii eesolevat kui ka järgmist hooaega. Oleme kindlad, et uus hooaeg on varasemast veelgi närvikõditavam ja kaasahaaravam,“ rääkis Ruus.

Sarja „Elavad surnud“ esimene ülemaailmne esilinastus toimus FOXi ja telekanali AMC koostöös 2010. aastal. Juba seitsmendat hooaega alustav menusari linastub FOX kanalitel 125 erinevas riigis peaaegu samal ajal kui USAs AMC kanalil. Eestis esilinastub seitsmes hooaeg FOX kanalil järgmisel esmaspäeval, 24. oktoobril kell 22.00, vähem kui 24 tundi pärast maailma esilinastust.

Menusari „Elavad surnud” purustab jätkuvalt rahvusvahelisi vaadatavuse reitinguid. Sari on juba viimased neli aastat kõrgeima vaadatavusega draamasari 18-49 aastaste segmendis. Sarja eelmist, kuuendat hooaega jälgis võrreldes varasema hooajaga koguni 37 protsenti rohkem inimesi.  Ka see hooaeg linastus samaaegselt 125 erinevas riigis.

Lisainfo:
Sille Ruus
Turundus- ja kommunikatsioonijuht
FOX Networks Group Estonia
Tel +372 521 5265
E-post: sille.ruus@fox.com

FOX Networks Group kuulub multimeediaettevõtte 21th Century FOX gruppi, mille halduses on enam kui 300 meelelahutus-, dokumentaal-, spordi- ja filmikanalit Ladina-Ameerikas, Euroopas, Aasias ja Aafrikas, kokku 45 erinevas keeles. Need telekanalid jõuavad rohkem kui 1,6 miljardi inimese koju üle maailma. Eesti televaatajatele on kättesaadavad Fox Life ja FOX ning osaliselt eestikeelsena loodus- ja teadusdokumentaalidele keskenduv National Geographic Channel.

Series information