ELAVAD SURNUD HOOAEG 9

ELAVAD SURNUD HOOAEG 9

ELAVAD SURNUD, 9. HOOAEG, NAASEB FOX KANALILE ENAM KUI 125 RAHVUSVAHELISEL TURUL

KAHEKSANDA HOOAJA KAUAOODATUD TEINE POOL NAASEB FOX KANALILE RAHVUSVAHELISELT ALATES 26. VEEBRUARIST

FOX, „Elavate surnute“ eksklusiivne rahvusvaheline kodu ja juhtiv skriptipõhise meelelahutuse rahvusvaheline maaletooja, teatas täna seriaali tagasitulekust FOX kanalitele üle maailma, kui AMC kuulutas välja sarja 9. hooaja. 9. hooaeg esilinastub 2018. aasta lõpupoolel.

Juba viiendat järjestikust hooaega enimvaadatud telesarja „Elavad surnud“ tegevprodutsentideks on Scott M. Gimble (saate eestvedaja), Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, Dave Alpert ja Tom Luse.  FOX astus AMC-ga sarja skripti koostamisel koostöösse ning tegi esmakordse ülemaailmselt samaaegse väljalaske 2010. aastal.  Olles nüüd 8. hooaja juures, naaseb sari „Elavad surnud“ FOX kanalile oma enam kui 200 miljoni vaatajani rohkem kui 125 riigis. Hooaja teise poole esilinastus 26. veebruaril on kõigest mõnetunnise vahega AMC ülekandest USA-s.

Rahvusvaheliselt läheb sari „Elavad surnud“ enam kui 125 FOX kanali turul eetrisse 24 tunni jooksul pärast esilinastust USA-s, mis on osa Fox Networks Groupi jätkuvast kohustusest anda seriaali globaalselt sama päeva jooksul eetrisse.

Series information